Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Cela III

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Cela III      Empty Cela III Pon 27 Lip 2015, 18:28

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Bloki posiadają dwa piętra, po prawej i lewej stronie znajdują się okratowane cele, mieszczące dwie osoby. W każdej celi znajduje się jedno piętrowe łóżko i klop.

2Cela III      Empty Re: Cela III Wto 28 Lip 2015, 15:05

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
20.01.13r. noc --->

Tyrsen z czytelni od razu udał się do swojej celi. Dostał dwie paczki. Jedną od Betty i jedną od anonima. Pewnie Cath, bo nikt inny by mu nie wysłał wazeliny. Wszystko włożył do swojej szafki, chociaż przez chwilę miał pomysł podrzucić wazelinę Jessyemu, ale w końcu postanowił że tego nie zrobi. Przed snem zrobił jeszcze dziesięć pompek, wstał, rozciągnął ręce i zrobił drugie dziesięć. No, to by było na tyle. Nie zwracając uwagi na swojego towarzysza w celi, wskoczył na swoją pryczę, uleżał się i odwrócił na drugi bok, by po chwili zapaść w sen. Pusto tu, przydałoby się jakieś plakaty skombinować.

/zt

3Cela III      Empty Re: Cela III Nie 09 Sie 2015, 16:54

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
29.01.14, noc --->

Patrick w drodze do celi cały czas oglądał się za siebie. Stwierdził, że ehh... najwyżej dostanie wpierdol i nie będzie się mógł pozbierać, albo wyląduje na pielęgniarskim na tydzień. Pieprzyć to. Gdyby chociaż wiedział kim jest ten cały Action Hulk, byłoby z pewnością łatwiej. Póki co, Tyrsen padł na ziemię i zrobił dziesięć pompek. (67) A następnie wstał i wskoczył na swoją pryczę, odwrócił się i poszedł spać, rozmyślając nad tym jak szybko dostanie w papę.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Cela VI
» Cela I
» Cela II
» Cela IV
» Cela V

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach