Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom "Pixie" Peaks

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dom "Pixie" Peaks Empty Dom "Pixie" Peaks Czw 27 Sie 2015, 01:10

Robin Peaks

Robin Peaks
Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.

W domu panuje porządek, ale nie taki jaki można zastać u perfekcyjnej pani domu. Pierwszy pokój, do którego prowadzi krótki przejście spełnia funkcje dziennego. Znajduje się w nim kanapa, fotele, niski stolik, telewizor oraz regał z książkami, papierami, teczkami. W kącie stoi skrzynka z narzędziami i biurko z Poolym. Na ścianach są plakaty z "Mścicieli 2" oraz z "RoboGames 2012".
Drugi pokój, który położony jest dalej od wejścia spełnia funkcje sypialni - łóżko, mini garderoba, szafka nocna ze zdjęciami rodzinnymi, jednym ze szkoły policyjnej oraz naprzeciw łóżka na ścianie półki-ołtarzyki z komiksami.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach