Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Zgliszcza domu rodziny Ramirez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Zgliszcza domu rodziny Ramirez Sob 06 Wrz 2014, 19:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W tym miejscu znajduje się to, co uchowało się z pożaru, który miał miejsce 24 grudnia zeszłego roku. Stoją tu jedynie dwie ceglane ściany, szczątki mebli, zwęglone deski, wanna i mnóstwo innych rzeczy i drobiazgów.
Od miesiąca jest to ulubione miejsce lokalnej społeczności bezdomnych i ćpunów.

2Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:22

Connor Eastman

Connor Eastman
-> Duży parking przy dyspozytorni

Connor przyjechał tutaj mając nadzieję, że wreszcie coś się dowie na temat tego pierdolonego Skittlesa, albo chociaż motoru Sue, wysłał jeszcze w międzyczasie smsa do Bakera, aby go dopytać czy jechał jakoś ostatnio Johnsons Road. Zsiadł z motoru i zaczął się rozglądać po okolicy szukając kogoś do kogo mógłby podejść.

3Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:28

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Na zewnątrz robiło się już jasno. Pośród zgliszczy stała poczerniała wanna, a w niej słodko chrapał podstarzały bezdomny. W okół walało się pełno desek, kamieni, blach i resztek rzeczy osobistych gryzącej piach rodzinki.

4Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:38

Connor Eastman

Connor Eastman
Connor ruszył do bezdomnego, którego od razu zauważył.
- WSTAWAJ KURWA! - Zawołał Connor bardzo delikatnie jak na niego. Był już szczerze poirytowany tym, że nie może znaleźć Skittlesa oraz motoru Sue.

5Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:43

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Oboje wiemy, że Skittles siedzi Connorowi praktycznie pod nosem, ale ćśśś! Nic mu nie mów!
Tak czy siak bezdobny wybełkotał coś, uderzając w Connora gorzelnianym oddechem.
- A idź pan w chuj! - powitał go w ten piękny poranek.

Kostki na ŚLEPY LOS:
1,2,3 - bezdomny śpi dalej i nie sposób wypchnąć go z wanny
4,5,6 - bezdomny budzi się i MOŻE wyda z siebie coś więcej niż wiązanka przekleństw.

6Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:48

Connor Eastman

Connor Eastman
4 - budzi się!

Connor aż się odsunął na chwilę czując ten odór gorzały.
- Budź się stary capie. - Powiedział Eastman do niego przytykając sobie rękę pod nos. - Sprawę mam!

7Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:53

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- A idź pan w chuj! - krzyknął ponownie. Zmienił jednak zdanie po chwili - A co z tej twojej sprawy będę miał?

8Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 21:59

Connor Eastman

Connor Eastman
- Jak zaczniesz gadać to nie będziesz mieć obitej mordy, rozumiesz? - Connor nawet przemoże się i pierdolnie mu w tą zachlaną mordę jak będzie tylko musiał. - Słuchaj, poszukuje motocykla, Harley Davidson, super odpicowany, wszędzie chrom, wygląda jakby był kurewsko drogi. - Może najpierw spróbuje zapytać o motocykl, bo wciąż nie był przekonany, że Jones miałby zrobić coś takiego. Przecież on się w takie rzeczy nie bawił.

9Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:02

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Jaka Harley? Jak mnie wypytujesz o jakąś dziwkę, to ja nic nie wiem! Od 25 lat mi nie staje... - westchnął, kontynuując rozprzestrzenianie wokół swojej osoby zapachu świeżo strawionego alkoholu z subtelną nutką wczorajszego moczu.

10Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:08

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman jebnął soczystego facepalma. No kurwa, przecież powiedział na początku, że chodzi o motocykl.
- Słyszysz mnie? MO-TO-CYKL! Powtórz to i powiedz mi czy nie widziałeś jakiegoś super motoru. - Wiedział, że tak się nie mówi na motocykle, ale może facet nie ogarniał.

11Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:11

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Co?! - zapytał bezdomny, zapewne kolega rudego Johna, nadstawiając drugie ucho w stronę Connora.
- A czy ja ci wyglądam jakbym się znał na moturach! Się nie znam na moturach! A dajże mnie spokój! - warknął zgryźliwy dziad. najwidoczniej i tutaj Connor mógł szukać jedynie wiatru w polu.

12Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:14

Connor Eastman

Connor Eastman
- Dostaniesz dychę jak mi wskażesz gościa, który może coś wiedzieć o skradzionych moturach. - Pokręcił głową, miał nadzieję, że chociaż takie coś skusi tego bezdomnego. No bo co miał zrobić. Da mu tą dychę, niech zła łaskę pana. Mimo, że Sue wciąż naciskał na tego Skittlesa to Connor cały czas nie był do tego przekonany.

13Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:18

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- No nie wim, nie wim. Może ci Święci, co? Oni tak na tych rowerkach zapierdalają ciungle... - podrapał się po zawszawionej, przerzedzonej czuprynie - To dostanę tę dychę?

14Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:22

Connor Eastman

Connor Eastman
- Ciebie coś pojebało gościu? - Zapytał patrząc tępo na faceta. - Za takie kurwa gówno mam ci dać dychę? A jak Świętemu zajebali ten motor to skąd kurwa Święci mają wiedzieć? - Pokręcił głową po czym ruszył do wyjścia z tych zgliszczy.

15Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- A idź pan, spierdalaj! - warknął zaraz po tym, kiedy zrozumiał, że dychy nie będzie. Ułożył się w wannie wygodnie i zaraz zaczął chrapać.

16Zgliszcza domu rodziny Ramirez Empty Re: Zgliszcza domu rodziny Ramirez Nie 14 Wrz 2014, 22:27

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman wyszedł ze zgliszczy domu i postanowił odjechać, sam nie wiedział jeszcze gdzie, ale zobaczy za chwilę. Musi nad tym pomyśleć.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach