Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

14.02.2013, Sue Baker - Gabrielle Ramirez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Sue Baker

Sue Baker
Gdy Consuela podała Bakerowi numer, ten wybił go na telefonie i czekał na połączenie. Dochodziła północ, ale Sue miał nadzieję, że policjantka odbierze.

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Oczywiście, że odebrała - Słucham?

Sue Baker

Sue Baker
- Pani Ramirez? - zapytał, ale nie czekał na potwierdzenie. - Chyba znalazłem pani zgubę.
Baker spojrzał na Consuelę. Odwrócił się też przez ramię w stronę drzwi do baru, gdzie coś właśnie trzasnęło. Co tam się do diabła działo?

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Jaką zgubę? Kto mówi? - Chociaż Gabrielle czekała na ten dzień długi czas, teraz słabo wierzyła w fakt, że chodzi o jej siostrę.

Sue Baker

Sue Baker
- Mówi Sue Baker, pani Ramirez. - poczuł się nieco zawiedziony, że go nie poznała po głosie. No przecież mieli takie dobre kontakty! Szczególnie miło wspominał wyrzucenie jej piwa za drzwi baru.
- A nie szuka pani siostry? Tak mi się zdawało. - milczał chwilę. - Ta tu mi pasuje do zdjęcia. Chyba jest trochę wstawiona. - Baker obciął Consuelę. No, chyba trochę była!

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Zacisnęła usta, słysząc nazwisko tego skurwiela - Dios mio... - ledwo wypowiedziała - Nic jej nie jest?

Sue Baker

Sue Baker
- Tak, tak, Bóg mi świadkiem - odparł na to Baker. Znów przyjrzał się Consueli i rzekł do słuchawki: - No mówię, że chyba trochę wstawiona, ale poza tym chyba nic. Przywieźć ją do pani?

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Ja przyjadę - odpowiedziała szybko - Dokąd?

Sue Baker

Sue Baker
- Pod Viva Maria - odparł po chwili wahania. Miał tylko nadzieję, że Betty Jou nie urządzi jakiejś farsy, bo wszystko spierdoli.

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Zaraz będę - rozłączyła się.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach