Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Zaginięcie Billy'ego Curwooda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zaginięcie Billy'ego Curwooda Empty Zaginięcie Billy'ego Curwooda Pon 04 Maj 2015, 18:05

N. Cooper

N. Cooper
Zaginięcie Billy'ego Curwooda zgłoszone przez jego ojca - dnia 23.05.2013.


Ostatni kontakt z ojca z młodym Curwoodem:

Curwood Senior napisał:Mam nadzieję, że nie odbierasz telefonów dlatego, bo jesteś tak bardzo zapracowany! Już jestem w OW. Lekarze z AP wypisali mnie dziś ok 19, wyniki mam ponoć dobre. Za jakieś 15 min wpadnę, mam nadzieję, że nie śpisz. Tata

Billy Curwood napisał:Niedawno wyjechałem, jestem w drodze. Mam pilną sprawę do załatwienia.

Curwood Senior napisał:Wyjechałeś? Synu, co się dzieje?

Billy Curwood napisał:Nic takiego, po prostu musiałem wyjechać. Odezwę się jak będę miał chwilę, bo pisanie podczas jazdy za mądre nie jest.


Wezwać na posterunek:


  • znajomych Billy'ego Coorwooda. W tym Sally Anderson i Jean Green


Dowody:

  • wyłamane drzwi w stacji radiowej OWWWR
  • sms-y
  • nagranie z radia OWWWR z Billy'm i Baby Jane
  • plama krwi w studiu OWWWR



Ostatnio zmieniony przez N. Cooper dnia Wto 05 Maj 2015, 11:42, w całości zmieniany 1 raz

2Zaginięcie Billy'ego Curwooda Empty Re: Zaginięcie Billy'ego Curwooda Pon 04 Maj 2015, 18:17

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Jonathan Harper, Koroner Old Whiskey napisał:Składa wniosek o nakaz sądowy do przeszukania domu i biura zaginionego Williama Curtwooda.



Ostatnio zmieniony przez Jonathan Harper dnia Czw 07 Maj 2015, 20:05, w całości zmieniany 1 raz

3Zaginięcie Billy'ego Curwooda Empty Re: Zaginięcie Billy'ego Curwooda Czw 07 Maj 2015, 19:11

Joan Wharton

Joan Wharton
Raport Biura Koronera Old Whiskey napisał:Krew zabezpieczona 27.05.2013r. w siedzibie rozgłośni OWWWR - brak zgodności z dostępnymi danymi z bazy. Analiza wykonana 19.08.2013r.

Konieczne pobranie materiału porównawczego od Curwooda Seniora.

4Zaginięcie Billy'ego Curwooda Empty Re: Zaginięcie Billy'ego Curwooda Wto 26 Maj 2015, 13:55

Joan Wharton

Joan Wharton
Raport Biura Koronera Old Whiskey napisał:
Krew zabezpieczona 27.05.2013r. w siedzibie rozgłośni OWWWR - potwierdzone pokrewieństwo z Williamem Curwoodem Seniorem. Najprawdopodobniej należy do zaginionego Williama "Billy'ego" Curwooda.
Analiza wykonana: 01.09.2013r.

5Zaginięcie Billy'ego Curwooda Empty Re: Zaginięcie Billy'ego Curwooda Pią 29 Maj 2015, 17:39

Tom Johnson

Tom Johnson
1.09.13, Raport z przesłuchania Jean Green napisał:Jean Green lat 23, notowana wcześniej za prostytucję
- poznała Billy'ego Curwooda Juniora kilka miesięcy temu, brak dokładniejszej daty;
- zaprzeczenie na pytanie o jakikolwiek bliższy związek z zaginionym;
- ostatni raz widziała zaginionego w maju, pokłócili się o pieniądze, które rzekomo Jean chciała pożyczyć od Billy'ego, ten natomiast się obraził i stracili kontakt;
- jedyny dalszy kontakt, to sms od zaginionego informujący przesłuchiwaną, że wyjeżdża.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Dom Curwooda Juniora

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach