Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom panstwa Bright

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 16]

1Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Dom panstwa Bright Sob 16 Maj 2015, 11:12

Alice Bright

Alice Bright
First topic message reminder :

Dom z garażem zbudowany z porządnych materiałów, posiadający dobrą izolację i klimatyzację.
Pomieszczenia są w nim duże i jasne. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie i łazienka, na parterze znajdziemy kuchnię, salon i drugą łazienkę. Dodatkowo przy kuchni znajduje się niewielkie pomieszczenie gospodarcze,przez które można przejść do garażu. Dom posiada niewielką piwnicę. Na tyłach domu znajduje się dość duży ogród.



Ostatnio zmieniony przez Alice Bright dnia Pią 31 Lip 2015, 19:20, w całości zmieniany 2 razy


351Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 13:10

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
- CO? Alice jest w ciąży?! - zapytała wyraźnie zdziwiona. Być może nawet upuściła mokrą szklankę, którą właśnie szorowała.
- O kurwa! Znaczy... o ja pierdole! No to gratulacje! Trójka dzieci to niezły starter pack. - zaśmiała się - Na pewno będziesz dobrym tatą. - powiedziała z miłym uśmiechem, w środku rozlatując się jednak na kawałeczki. Zazdrościła i to mocno - zarówno Jolene i Elijahowi, jak i plemnikowi w brzuchu Alice. No ale też i samym Brightom. Ta znajomość być może okaże się dla niej trudniejsza niż myślała. No, o ile Harry w ogóle teraz będzie miał czas na obiadki i wypady z Consuelą.
-E tam, jeba... to znaczy... chuj z długami. - jak widać jej wokabularz był imponująco bogaty - Kasa się zawsze znajdzie. Najwyżej się zaharujesz, no ale chyba warto, co nie? Ja tam nie wiem. - wzruszyła ramionami, sprzątając szczątki szklanki.

352Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 13:13

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- W takim razie.. wolałbym jeszcze "per pani" - świadczył Elijah. Chyba nie był aż tak otwarty jak Jolene, która zaczęła skakać między grządkami i zadawać setki pytań w stylu "czy będą tu rosły narkotyczne grzyby Indian"?
- Pani Terry mówi, ze już za dwa tygodnie się do was przeprowadzimy, jak się zgodzicie - kontynuował chłopak.

353Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 14:26

Alice Bright

Alice Bright
Kiwnęła głową i uśmiechnęła się, niezrażona faktem, że Elijah woli jej mówić w taki sposób. Ona sama nie potrafiłaby się tak szybko przestawić i nawet w przypadku Jolene była pewna, że to dłużej potrwa.
- Nie, Harry myślał bardziej o różach!
Zawołała za dziewczynką, mrużąc oczy pod każdym jej zachwianiem. Bała się, że ta zaraz zadepcze pracę nowego taty.
- Trochę będzie ciasno przez jakiś czas, ale mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą. Nie możemy się doczekać Was u siebie - Odpowiedziała chłopakowi.

354Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 15:16

Harry Bright

Harry Bright
- cicho! Nic nie wiesz! Wymskneło mi się bo to nowa informacja i nadal jestem trochę w szoku - przetarł twarz dłonią. Uśmiechnął się z oczami w mokrym miejscu.
- Tak myślisz? - tak go to dotknęło ze nawet nie miał jej za złe rozbitej szklanki. Odłożył talerze i subtelnie wytarł oczy.
- Warto. Dla rodziny warto. Potrzebujemy ładnych kilkunastu tysięcy... No ale to nie twój problem co ja Ci się będę skarżył. Ale następnym.razem pomożesz mi w ogrodzie.

355Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 15:27

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
- Tylko czy to na pewno będzie twoje dziecko? - zapytała żartobliwie i zaśmiała się złośliwie.
- No tak, czemu by nie zacząć od oszczędzania na ogrodniku? - wywróciła lekko oczami i westchnęła cicho. Na szczęście nie miała zamiaru narzekać na perspektywę grzebania w ziemi razem z Harrym. Zwłaszcza, że zawsze w tym samym czasie może mieć randkę z Georgem Glassem, co nie?
- Czyli mam rozumieć, że koniec z naszymi wyskokami na piwo?

356Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 15:32

Harry Bright

Harry Bright
- Oczywiście, że tak - Harry nie miał żadnych wątpliwości i ufał Alice bezgranicznie. Z resztą ich nie rodzone dzieci też były już jego. Koniec tematu.
- Oczywiście. Odpracujesz swój groszek. Zobaczysz, spodoba ci się. Grzebanie w ziemi jest bardzo odprężające. - Skończyli i skierowali się na ogród. Harry powinien niedługo odwieźć dzieciaki do pani Terry.
- A co? Będziesz tęsknić z piciem ze skamieliną? - zaśmiał się też - Nie no, może znajdę dla ciebie czas. Jak zasłużysz - zastrzegł jak rasowy ojciec.

357Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 15:36

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Znowu wywróciła oczami, kończąc zmywanie.
- Gadasz jak mój ojciec. - powiedziała, brzmiąc za to jak rasowa nastolatka.
- W każdym razie dzięki za obiad. Jak już będziesz potrzebował tej pomocy w ogrodzie, to daj znać. - pewnie wytarła ręce do sucha, ucałowała Harry'ego w policzek i sobie poszła.
zt

358Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 15:37

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- E tam róże, kaktusy trzeba sadzić! - zawołała Jolene.
Elijah się zasmiał.
- Też wole kaktusy... pani Bright, jak trzeba coś pomoc w urządzaniu domu, to proszę powiedzieć... em, a ta Consuela, to jest częstym gościem w domu?

359Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 16:14

Alice Bright

Alice Bright
- Kaktusy, mówicie? No to musicie szepnąć słówko panu domu.
Uśmiechnęła się do dzieci i spojrzała w stronę męża, zaraz twarz kierując ku Elijahowi.
- Dziękuję. To miło z twojej strony.. Consuela? Hmm wpada od czasu do czasu.

360Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 16:17

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak się zastanowił chwilę. Po czym spojrzał na zegarek. było już późno.
- Chyba... musimy już wracać. Dziękujemy za obiad - odparł i ukłonił się panie Bright.
- Tak, spoko był MAMO -dorzuciła Jolene - zastanówcie się and kaktusami, bo są spoko, a nawet wporzo!
- A czy możemy wpaść jutro? Albo pojutrze? - zagaił Elijah.

361Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 16:45

Alice Bright

Alice Bright
- Zastanowimy Jolene.
Uśmiechnęła się do dziewczynki i pogłaskała ją po głowie, nachylając w stronę dziecka.
- Ale będziesz musiała pomóc nam z wyborem, dobrze?
Puściła jej oczko i wyprostowała się, aby spojrzeć na Elijaha.
- Oczywiście. Myślę, że siedemnasta jest idealną godziną.

362Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 17:06

Harry Bright

Harry Bright
Consuela jak chciała to potrafiła być rozkoszna. Gdyby tylko z jej ust nie ulewał jej się ściek przekleństw i głupoty. Pożegnał się czochrając jej kołtun na głowie.
Harry podszedł do zgromadzenia
- Odwiozę was. - kiwnął na dzieciaki. Podszedł do żony i pocałował ją czule w czoło - a ty się połóż. Jak wrócę masz być wynudzona i nic nie robiąca, tak?
- Wskakujcie - zaprowadził dzieci do samochodu.

363Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Sob 18 Lip 2015, 19:06

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W końcu dzieciaki pożegnały się z Alice i posłusznie wsiadły do auta. Jolene przykleiła się do szyby i pomachała swojej nowej mamie. I tak wyglądała przez okno, nim samochód nie zniknął za zakrętem.

/zt

364Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Nie 26 Lip 2015, 14:53

Mistrz Gry

Mistrz Gry
/19.10.2013/ Pod drzwiami domu państwa Bright stanęła doniczka z kaktusem.

365Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:02

Noah Houser

Noah Houser
/ 20.01.2014, z toru motocrossowego, późny wieczór

Pod dom Harry'ego zajechał czerwony ford, na dachu którego znajdował się motocykl. Z auta wyskoczył nie kto inny jak Noah, który wciąż był w swoim motocrossowym wdzianku.
Podbiegł do drzwi i zaczął pukać, mimo późnej godziny.
- Panie Bright! Panie Bright, ja wiem, ze jest noc, ale to ważne! O Consuele chodzi!

366Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:12

Harry Bright

Harry Bright
/10.01.14

Z domu wyskoczył Harry jeszcze ubrany jak do pracy, ale z rozpiętą koszulą i pogniecionymi spodniami. Ktoś znowu pracował na kanapie.
- Cicho! Rodzinę mi obudzisz! - skarcił przybysza na dobry wieczór - Noah. Cześć. - powiedział cicho i po chwili zawahania spojrzał  do środka mieszkania. W salonie rozłożone były papierzyska i akta a na stoliku stały dwa kubki po kawie. Do tego strasznie się wszystko niosło w mieszkaniu. Wyszedł więc do Noah na zewnątrz. Pewnie oparł się o jego samochód.
- Co się stało?

367Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:24

Noah Houser

Noah Houser
- Panie Bright, no bo, tka jakby mamy problem - powiedział, spanikowany.
- I trzeba coś zrobić, żeby Consuelę wyciągnąć jak najszybciej bo potem będzie problem i... trzeba coś zrobić, żebym się z nią częściej widział i wiedział więcej, no i ja myślałem o tym.... panie Bright, niech no pan pomoże.
W końcu się przełamał:
- Consuela jest w ciąży.

368Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:29

Harry Bright

Harry Bright
Harry nic nie rozumiał z tego bełkotu.
- Spokojnie chłopcze, bo nic nie rozumiem. Pracuję cały czas nad tym żeby wyszli wcześniej i nie wiem czy... - zatrzymał się. To ostatnie zrozumiał głośno i wyraźnie. Zrobił wielkie oczy i w pierwszym odruchu chciał strzelić chłopakowi przez łeb. No przecież sam przypominał o zabezpieczeniu. Gdy już pierwsza prymitywna myśl mu minęła to zaczął myśleć logicznie i uśmiechnął się tak, że zdawało się że zmęczone zmarszczki zniknęły mu z twarzy.
- ...świetnie! Znaczy nie, nie świetnie z oczywistych przyczyn - jednak popatrzył na Noah karcąco - ale to świetnie. Będę mógł tego użyć. - położył dłoń na ustach w zastanowieniu i milczał chwilę.
- Ty jesteś ojcem jak rozumiem?

369Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:32

Noah Houser

Noah Houser
- Tak, tak, tak, ja jestem - jakoś nie brał w ogóle pod uwagę, ze mogłoby być inaczej.
- No... ale wiadomo według prawa to... no, nie mam prawa do niczego. Ani dziecka ani wiedzy o Consueli. A teraz to ja nie mam pojęcia co się dziać z nią będzie. Co, urodzi tam, zabiorą jej?!

370Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:51

Harry Bright

Harry Bright
- Spokojnie. Zobaczę co się da zrobić. - położył dłoń na ramieniu rozhisteryzowanego chłopaka w ramach otuchy - Sprawa nadal wygląda słabo ale pomyślę nad opcjami okej? - nie mówił teraz nic więcej, żeby Noah się jeszcze bardziej nie zestresował, bo nic to nikomu nie da.
- Kiedy się z nią widziałeś? jak się trzyma? - zapytał już nie sticte w kontekście swojej pracy. Bo tak poza tym to martwił się o dziewczynę.

371Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 12:59

Noah Houser

Noah Houser
- No ale, ale... ja muszę mieć prawa do tego dziecka. No przecież nie mogą oddać go gdzieś, komuś, coś... 
Spojrzał na prawnika, cały spanikowany i wystraszony. 
- Ja chyba muszę się z nią ożenić.

372Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 13:06

Harry Bright

Harry Bright
Harry popatrzył na Noah z jeszcze szerszymi oczami i zdusił w sobie chęć powiedzenia chłopakowi, że jak to i jak śmie nie prosić Harrego o zgodę. To by było dziwne.
- yyy. No to się da załatwić... - zamrugał kilka razy i podrapał się po głowie - będę się musiał wybrać do więzienia niedługo to spotkam się z Consuelą okej? Powiem jej jak wygląda sprawa... Noah proszę uspokój się. - powiedział jak na tatusia świata przystało.
- Jak obiecasz, że będziesz cicho to zaproszę zrobię cię na gorącą czekoladę, hm?

373Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 13:15

Noah Houser

Noah Houser
Wziął kilka głębszych oddechów.
- Ale... to niech mi pan powie... to ja mam pierścionek kupić?!
Pokiwał energicznie głową.
- Mi by się piwo przydało...

374Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 13:21

Harry Bright

Harry Bright
Harry zaśmiałby się z tej rozczulającej bezradności, ale to by sie chyba chłopak speszył.
- No.. wypadałoby. - uśmiechnał się i z ręką na jego ramieniu zaprowadził go do kuchni. Robili wielkie kroki pomiędzy papierzyskami.
- To też mam.

375Dom panstwa Bright - Page 15 Empty Re: Dom panstwa Bright Wto 28 Lip 2015, 13:29

Noah Houser

Noah Houser
- Boże, mnie stać tylko na Ring popa - mruknął, przeskakując przez papiery.
- O boże, serio będę tatą. Panie Bright... jak to jest? Tatą być?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 16]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach