Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Mattie Holcombe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mattie Holcombe Empty Mattie Holcombe on Pią 29 Maj 2015, 14:03

Karta postaci


Informacje podstawowe:

Imię: Mattie
Nazwisko: Holcombe
Pseudonim: Lil' Fox
Data i miejsce urodzenia: 12.01.1981, Lakeport, CA
Narodowość: Amerykanka
Rodzina: Rodzice nie żyją, mieszkali w Old Whiskey. Rodzeństwa brak. Jakaś ciotka na odludziu, ale w sumie nie mają bliskich relacji. 
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: Od tygodnia. 

Statystyki:

Inteligencja: 29
Charyzma: 26
Celność: 9
Refleks: 15
Kondycja: 36
Siła: 15
Spostrzegawczość: 20
Dodatkowa umiejętność: Sport, zapasy
Prawo jazdy: Tak

Wykształcenie:

Zawód wyuczony: Zakończyła edukację z ukończeniem collegu terminalowego. 
Zawód wykonywany: Szuka pracy.
Języki: Angielski, trochę hiszpański.

Fizyczność:

Wzrost i budowa ciała: 165 cm, szczupła, muskularna.
Znaki szczególne: Blizna na lewym przedramieniu.
Kalectwa: brak
Choroby przewlekłe: brak
Informacje dodatkowe: Mattie to średniej wysokości kobieta. Jak na swój wiek wygląda dość niedojrzale. Ma płomiennie rude włosy i ubiera się jakby zatrzymała się w latach '90. Zielone oczy są dość interesujące, jednak nie odwracają uwagi od jej muskularnej sylwetki. Odkąd pamięta pracowała na stanowiskach męskich, a nawet jeśli były to typowo damskie zajęcia to wykorzystywano ją do noszenia ciężkich rzeczy. Na sylwetkę zapracowała sobie już w szkole średniej a potem jakoś samo się toczyło aż nie mogła tego zatrzymać. Nie jest to oczywiście żadna body builderka. Muskulatura średnia, ale jak na jej drobną sylwetkę dość widoczna. Zwykle nie nakłada na twarz makijażu, czas powoli dobiera się do jej niegdyś dziewczęcych rysów twarzy. Można zobaczyć tu i ówdzie drobniejsze zmarszczki. Zwykle można poznać ją po kraciastych koszulach flanelowych i brązowych kowbojkach. To chyba jedyne buty jakie posiada w swojej szafie, nie licząc czarnych buciorów motocyklowych, które ubiera na dłuższe podróże. Lubi skubać słonecznik i palić papierosy, ale ostatnio ogranicza tego drugiego. Ma sporą bliznę na lewym przedramieniu po bójce jaką chciała zakończyć pracując w barze przy drodze 66. 


Charakter i osobowość:

Największa wada: Uległość - nie trzeba jej do niczego zbyt długo namawiać, czy to do zła czy dobra. 
Największa zaleta: Dyscyplina - słucha każdego kogo uważa za autorytet, dąży do wyznaczonego celu bez względu na trudności. 
Zainteresowania/hobby: Wszelkiego rodzaju sporty ostatnio zaczęło podobać jej się strzelectwo, ale jeszcze nie miała okazji spróbować. Uwielbia jazdę na motorze, samochodem jeździła ostatnio 15 lat temu i nie przypomina sobie, żeby jej się jakoś wyjątkowo podobało. Nałogowo obstawia mecze amerykańskiego footballu. 
Fobie i lęki: Mattie boi się wysokości. Wspinanie się na zbocza gór to nie przelewki dla niejednej osoby, ale dla niej nawet włażenie na drabinę to nie lada wyzwanie. Nie lubi pająków, ale bez większej paniki. 
Cel w życiu/największe pragnienie: Kupić sobie eleganckiego choppera. 
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter): Mattie nie jest w żadnym stopniu wyjątkowa. Może jest kobietą z jajami, może jest nad wyraz silna, ale nigdy nie dokonała niczego wartego zapamiętania. Nikt również nigdy nie pokładał w niej większych nadziei, może stąd ten brak zapału do czegokolwiek. Rzadko kiedy mieszkała w jednym miejscu dłużej niż pół roku, nie zagrzewa miejsca w żadnej pracy i nie utrzymuje stałych relacji, czy to na poziomie przyjaźni czy na poziomie związków. Nigdy nie zastanawiała się nad tym dlaczego tak jest, bo nigdy jej to nie przeszkadzało. Lubi być w drodze i lubi tę swoją swoistą anonimowość. Kilka razy wmieszana była w różnego rodzaju wykroczenia, ale zwykle uchodziło jej to płazem lub po prostu znikała zanim robiła się z tego większa afera. Nie należy więc do osób nad wyraz moralnie uczciwych. Do celu po trupach to jedna z jej dewiz, może nie jest aż tak bezwzględna ale jeśli ma poświęcić kilka znajomości dla własnych celów, to czemu nie? Ogólnie normalna, nieco wyrachowana kobieta, która szuka wrażeń tam gdzie ich zwykle nie ma. 

Krótka notka biograficzna postaci:

Już od najmłodszych lat wykazywała zupełny brak ambicji, do szkoły chodziła bo chodziła, do szkoły średniej jakoś jej się to udawało. Jej rodzice - prości farmerzy z Kaliforni - nigdy nie sądzili, że zajdzie aż do collegu i w sumie pomylili się tylko o jeden etap edukacji. Po zakończeniu collegu o profilu przygotowującym do wyruszenia na rynek pracy wylądowała w pobliskim barze, w którym w sumie pracowała do ukończenia 25 roku życia. To było ostatnie miejsce, w którym utrzymała się dłużej niż rok. Oszczędzając kupiła w komisie starego cruisera i nie mówiąc zbyt wiele swoim rodzicom wyruszyła w podróż, która trwa już 10 lat. Jakieś 3 lata temu dostała wiadomość, że jej rodzice nie żyją. To w sumie dość romantyczna historia. Lub niepokojąca, zależy od tego, jak na to spojrzeć. Umarli jednego wieczora. Podejrzewano otrucie, ale nie stwierdzono żadnych toksyn w ich organizmie. Z drugiej strony znaleziono ich dopiero po 3 miesiącach od śmierci, więc to co ich zabiło, mogło już dawno z nich wyparować. Ostatnio nie było najlepiej pod względem finansowym, następnym punktem na jej trasie było Old Whiskey, więc za resztki oszczędności kupiła przyczepę, po raz pierwszy od dekady rozpakowała sakwy swojego choppera i szuka pracy. Może znajdzie coś mniej legalnego niż bycie kelnerką. 

Majątek i ekwipunek podręczny: 
➤1000$, 
➤stary, czarny cruiser ze skórzanymi sakwami i oparciem dla pasażera, - Harley-Davidson Touring FLHTC
➤zapalniczka benzynowa, 
➤Iphone 3g,
➤klucze do przyczepy.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach