Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 16 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


376Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:19

William Parker

William Parker
- Zaczynam się obawiać o twoje wyposzczenie, Dalton - skomentował ze śmiechem Parker, nie potwierdzając i nie zaprzeczając temu, co widział. Dawno to było!
- Ale może kiedyś skosztujesz - powiedział. - Tylko miej lepszy refleks - spojrzał wymownie i kiwnął, jak wylicytował Betty.

377Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:21

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Skłonił się w pas, jak przyszła jego kolej.
Choć towarzystwo tak zagadane, że Jools wyłożył sam za siebie 100$, ku uciesze.
- Widzę, że kilka przedszkoli będzie można wybudować - zaśmiał się.

378Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:22

Jesse Dalton

Jesse Dalton
Westchnął.
-Weź mi nawet nie mów...-mruknął, krzywiąc się.-Posucha straszna.-przyznał.
Uniósł brwi.
-Co? Kurwa, no weź mnie nie wkręcaj, spóźniłem się. Popa! Ty wylicytowałeś! Farciarz. Hehe. I to ty się módl, co by Baker się nie dowiedział! Ja to wiesz...-popukał się dwa razy w pierś.-Cicho sza.

379Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:22

Liluye

Liluye
- 200 - rzuciła Lil, podbijając stawki ostatnio.

380Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:23

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Podskoczyła niemal, bo chyba Jon dorobił się nowych umiejętności. Spojrzała na przyjaciela i zamrugała.
- Wybornie. Mam dwie randki, zaraz zbankrutuję na trzeciej. - uciekła jednak szybko wzrokiem na Antosia, który wlepiał swoje wielkie zielone oczęta w Jona.
- 300! - machnęła ręką

381Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:23

Betty Jou

Betty Jou
Betty wróciła z licytacji i ponownie objęła Evę. Ale nie ściskała jej tak bardzo jak wcześniej.
- Może mówić do mnie mamo. 
Pomachała do Willa.
- Potem w ramach randki pomożesz mi w barze! - zaśmiała się.
Potem wróciła do dziewczyny.
- Ale na Baker anie musisz wołać "tato".

382Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:25

William Parker

William Parker
- Toć Heaven's otwarte - powiedział Parker. - Odwiedzisz Baby, póki Jim tego nie zrobił.
Takie pocieszenie. Księgowy zaśmiał się i zrobił znak krzyża.
- W końcu nie zaglądamy do swoich łóżek, huh? - i spojrzał na Betty. - Jasna sprawa, już wszystko przygotowane!

383Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:25

Liluye

Liluye
- 350 - przebiła

384Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:25

Rita Bishop

Rita Bishop
Rita zauważyła kolejnego faceta do licytacji. No dobra, już i tak była spłukana, więc wystawiła rękę i zawołała:
- 400$!

385Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:27

Jesse Dalton

Jesse Dalton
Speszył się.
-No... co tam jestem to Jim też...-mruknął, wyraźnie przygaszony.
Włożył ręce w kieszenie, wyraźnie smutniejąc.
-Ale z was drewniaki. Wy idźcie na normalną randkę, a nie!

386Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:27

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Okej... - zarumieniła się.
- Nie ma kurwa mowy - aż zrobiła wielkie oczy - Na szafa tato? Równie dobrze mogłabym się sama wykopać z klubu cnie? Poza tym. Sue to raczej tatusiowaty nie jest... nie żebyś ty była mamusiowata... znaczy nie ma w tym nic złego i dobra na pewno z ciebie mama.... eeeee.... to ja się przymknę, co?
Popatrzyła na faceta o którego się teraz biły laski.
- Nie czaję. On wygląda jak ten klops z tego jednego serialu. Jak się baby lubią turlać to taka dmuchana piłka do fitnessu byłaby tańsza hyhy - zaśmiała się na głos.

387Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:29

N. Cooper

N. Cooper
- Ej, nie martw się, ja mam gorzej - poklepał kolegę po ramieniu.
- Mnie żona z domu wywali, za to, ze jej nie wylicytowałem!
Uniósł butelkę piwa w ramach toastu.
- Za zdrowie, Roy!

388Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:29

Liluye

Liluye
=- 450 - przebila

389Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:29

dr Salina Foxtail

dr Salina Foxtail
Indianka, słysząc nazwisko Joolsa, spięła się jak struna i z napięciem obserwowała licytację. Serce jej ścisnęło się mocno, a ona sama nie mogła wytrzymać z napięcia. Powinna zalicytować? Nie będzie to... dziwne? No ale z drugiej strony, skoro ktoś wystawiał się na licytację... to chyba liczył się z tym, że ktoś będzie brał w tym udział z drugiej strony? Chyba nie uzna jej za nienormalną albo przerażającą? ...oby?
Nabierając oddech, odważyła się, by powiedzieć:
-600!

390Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:30

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrał Salina!
Licytujemy Scott!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 21:45(czasu realnego).

391Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:30

Liluye

Liluye
- 700 - na joolsa



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Nie 26 Lip 2015, 21:30, w całości zmieniany 1 raz

392Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:30

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Jonathan pogłaskał palcem Antosia po policzku. Cholera, chyba jednak lubił dzieci... zmarszczył się. A to nowość. Coś było z nim nie tak ostatnimi czasy.
- Cath - powiedział korzystając z gwaru - Powiedz mi... czy ja cię jakoś obraziłem?

393Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:30

William Parker

William Parker
- To idź przed otwarciem następnym razem. Wiesz w końcu jak to działa - powiedział Parker. - Będziesz miał dla siebie - podsumował.
Nie był dobrym doradcą. Lepiej mu szło liczenie.
- Normalne randki? - spytał. - Czy ty kurwa widziałeś mnie na randce kiedykolwiek, Dalton? - zaśmiał się.

394Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:31

Roy Harper

Roy Harper
- Dzięki. No i współczuje. - Roy uśmiechną się lekko i wyszedł.

395Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:33

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Klops czy nie, miał więcej serca i inteligencji, heheh.
Ale raz jeszcze skłonił się w pas, uśmiechając szeroko do Saliny.
- Mam nadzieję, że tutaj nie jest duszno, huh? - spytał Julek, od razu przysiadając się do Husky.

396Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:34

Rita Bishop

Rita Bishop
Wzruszyła ramionami. No, przynajmniej oszczędziła. Spojrzała na kolejnego. Hm. Patrzyła na niego intensywnie. Hm. Chyba go gdzieś widziała. Hmmm. Tak ciężko jej się teraz myślało. Tak czy siak podniosła rękę.
- 50$!

397Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:35

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Uniosła brwi, a po chwili przygryzła wargę.
- Oh, nie, Jon, nie! - złapała go za dłoń i wpatrywała się w niego intensywnie. - To... To ja! To... To skomplikowane jest.
WYjaśniła tak pokrętnie, że wcale nie wyjaśniła. Gdy ujrzała Scotta na licytacji to aż się zachłysnęła i wyrwała.
- 100!

398Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:36

Jesse Dalton

Jesse Dalton
Skrzywił się.
-Nie chcę płacić za seks.-powiedział.-No... nie z nią, nie?-mruknął, przybity.
Zamrugał.
-No w sumie... nie widziałem!-przyznał, zaskoczony.-Ej, Will... Ale ty to nie jesteś jakiś taki... no wiesz, lewy?-upewnił się, bo w sumie go lubił i nie chciał tego zmieniać.

399Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:38

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Co? Ale... - popatrzył na nią zagubionym wzrokiem. W ciągu ostatniego roku robił niewyobrażalne postępy w relacjach międzyludzkich ale nadal nie rozumiał o co chodzi Cath.
- Nie rozumiem... wiesz. Sophie na pewno chciałaby się z tobą zobaczyć... no i ja w sumie też... wybacz, jeśli to brzmi strasznie samolubnie ale ostatnio byłaś taka chłodna i nie wiem co się stało ale przepraszam - wyrecytował.

400Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 16 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 21:39

William Parker

William Parker
- No to w końcu rusz dupę - wzruszył ramionami. - Swoją, nie czyjąś, jeśli nie chcesz płacić - doprecyzował.
William spojrzał z politowaniem na Daltona.
- Wbrew pozorom nie jestem. Wiesz to, że nie sypiam z laskami na widoku nie znaczy, że nie sypiam w ogóle - wyjaśnił, jak dziecku. - A raczej z facetem córki bym nie miał - powiedział ciszej i przyjrzał się Daltonowi.
- A co, podobam ci się?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 16 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach