Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

002. Regulamin chatboxa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1002. Regulamin chatboxa Empty 002. Regulamin chatboxa on Pon 12 Maj 2014, 09:58

REGULAMIN CHATBOXA  1. Chatbox jest częścią forum rpg Old Whiskey – Święci Arizony i jest elementem działu Off Topic.
  2. Moderacją czatu zajmuje się Administracja oraz wyznaczeni do tego Moderatorzy – to oni czuwają nad porządkiem i mają prawo do banowania na czacie użytkowników, którzy nagminnie łamią regulamin.
  3. Jednocześnie Administracja nie bierze odpowiedzialności za treści wstawiane przez użytkowników korzystających z czatu!
  4. Na czacie obowiązują zasady etykiety i kulturalnego dyskutowania. Zabrania się nagminnego przeklinania, wyzywania innych graczy, obrażania kogokolwiek. Karane będzie promowanie treści pornograficznych, szowinistycznych, nazistowskich czy rasistowskich.
  5. Osoby wprowadzające złą atmosferę, lub wszczynające kłótnie na czacie, mogą zostać zbanowane na minimum 24 godziny. Jeśli dana osoba będzie przez dłuższy czas łamać regulamin czata – zostanie zbanowana w grze i z niej usunięta.
  6. Jeśli jednak już musisz się z kimś pokłócić lub wyrazić swoje niezadowolenie – zrób to prywatnie poprzez inne komunikatory – nie życzymy sobie by czat funkcjonował jako publiczna arena do przepychanek! Czat to wizytówka naszych graczy i pokazuje jak się do siebie odnosimy i jak siebie wzajemnie traktujemy.
  7. Przypominamy, że czat jest elementem OFF TOPICU – to znaczy nie podejmuje się na nim decyzji związanych z fabułą i nie prosi się Administracji o sprawy związane z misjami czy organizacją gry. Oczywiście, czat jest miejscem do komentowania wydarzeń fabularnych i dyskusji o nich, jednak decyzje MG by były prawomocne muszą być napisane w fabule lub w dziale z zasadami, a nie na czacie! Chyba, że Administracja postanowi inaczej i o tym powiadomi.
  8. Wyjątkiem, są sytuacje, gdy podczas sesji gracz ma problemy z mechanika i zrozumieniem zasad - może wtedy zgłosić problem na chatboxie i zakomunikować, że potrzebuje pomocy.
  9. Administracja ma prawo zmieniać treść regulaminu, przypominając też o zasadzie, że prawo nie działa wstecz.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach