Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

William Parker

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 William Parker on Pią 08 Sie 2014, 16:47

Karta postaci

Informacje podstawowe: 

Imię: William Arthur
Nazwisko: Parker
Pseudonim: Will, Bill
Data i miejsce urodzenia: 31 października 1975
Narodowość: Amerykanin
Rodzina: państwo Parker - rodzice Williama, zamieszkali sobie na starość godzinę drogi od Old Whiskey, Cassidy Darcy - kuzynka z którejś-tam linii.
Od kiedy zamieszkuje Old Whiskey: właściwie to całe życie, z kilkuletnią przerwą na studia
Statystyki:

Inteligencja: 26
Charyzma: 16
Celność: 17
Refleks: 18
Kondycja: 24
Siła:  17
Spostrzegawczość: 17
Dodatkowa umiejętność: logika 15
Prawo jazdy: Tak
Wykształcenie:

Zawód wyuczony: księgowy, po skończonej ekonomii, dodatkowo skończony kurs pierwszej pomocy
Zawód wykonywany: księgowy
Języki: (max. 3) angielski, hiszpański, francuski

Fizyczność: 

Wzrost i budowa ciała: 189cm. Wysoki mężczyzna o dobrze zbudowanym ciele - szersze, umięśnione barki i ramiona, żyły od pracy uwidocznione na rękach. Klatka piersiowa i brzuch również odpowiednio umięśnione, wąskie biodra, proste i długie nogi (oczywiście, że ze względu na wzrost). Widoczny kształt żuchwy, jak i kości policzkowe, prosty nos, średniej wielkości ciemnoniebieskie oczy; szczękę okala kilkudniowy zarost. Przy zewnętrznych kącikach oczu lekkie kurze łapki. Ciemnobrązowe włosy, niedługie, ale też nie są przystrzyżone bardzo krótko. Można także zauważyć, że powoli pojawia się siwizna na włosach mężczyzny, a najwięcej i najbardziej skupia się tuż na wysokości skroni.
Znaki szczególne: blizna po lewej stronie twarzy - rozciągająca się spod skroni do nozdrza; kilka blizn na rękach od ugryzień, przypalenia papierosem, nie rzucają się jednak one w oczy.
Kalectwa: -
Choroby przewlekłe: -
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis wyglądu): To, co dotyczy wyglądu Williama, zostało już zawarte powyżej. Poza tym, nierzadko mężczyznę można spotkać w koszuli i prostych, zwykłych spodniach garniturowych, jednakże tylko w godzinach pracy; poza tym preferuje tradycyjne, lekkie koszule w kratkę, T-shirty, podkoszulki, proste spodnie dżinsowe, które są niekiedy starte oraz wygodne, a także skórzane obuwie, choć trampkami nie pogardzi, pomimo takiego wieku. Jako że przynależy do Świętych również jego tułów bywa okryty skórzaną kurtką, która jest znakiem rozpoznawczym gangu. Często ma okulary przeciwsłoneczne na nosie i zawsze zegarek na lewej ręce; od biedy też zdarza mu się nosić łańcuszek, który nie rzuca się w oczy - z jakimś krzyżem, medalikiem czy innym “czymś”. 

Charakter i osobowość: 

Największa wada: interesowny, bywa krytyczny (za często analizuje)
Największa zaleta: cierpliwy, przezorny i rodzinny
Zainteresowania/hobby: kinematografia, architektura, pieniądze, motoryzacja, zagadki
Fobie i lęki: lęk przed klaunami oraz bankructwem.
Cel w życiu/największe pragnienie: aby nadal mieć pieniądze, wiedzieć jeszcze więcej niż się wie.
Informacje dodatkowe (opcjonalny dłuższy opis charakter) Poznając Williama, wiele osób mogłoby pomyśleć na początku, że mężczyźnie nie można ufać. Jest to oczywiście względne, bo on sam po swojemu selekcjonuje ludzi i wyczuwa, komu może zaufać, a przed kim lepiej się wstrzymywać; takową intuicję traktuje z przymrużeniem oka, pozory mylą. Swobodnie można go nazwać bajerantem: bynajmniej nie robi tego, bo jest zdesperowany, raczej ma dosyć luźne podejście, a uważa, że zawsze warto kogoś skomplementować. Szczególnie płeć piękną. Jest osobą dosyć rodzinną, więc sprawuje jako-tako pieczę nad Cassidy i odwiedza rodziców. William jest dosyć sceptyczny, co często - nie wiedzieć czemu - ludzie potrafią mylić z cynizmem. Bywa krytyczny, czepliwy, chcąc jak najlepiej zrozumieć sytuację, przeanalizować ją; zdarza się nawet, że czasem będzie coś mówił do siebie. Nie jest osobą agresywną i nie reaguje wybuchowo na czyjeś zaczepki. Jest spokojny, do czasu, bo każdy w końcu ma swoje granice. Wysłucha na spokojnie; da się z nim wypić, porozmawiać, pożartować. Ot, normalny człowiek.

Krótka notka biograficzna postaci: 
William urodził się w Old Whiskey jako syn farmaceuty i bibliotekarki szkolnej. Wychowany był przez nich dobre kilkanaście lat, by przed osiągnięciem dwudziestego roku życia móc już się wyprowadzić ze Starej Whiskey. Tylko i wyłącznie na potrzeby studiów i polepszenia swojego wykształcenia. Każdy, a przynajmniej większość osób w jego wieku chciała jakoś ulepszyć swoje warunki życiowe. Wielu wiedziało, że do tego także składa się nabyta wiedza i umiejętności. Nie wiedział właściwie czemu wybrał finansowość, ale wyboru nie żałował. Dobrze mu się siedziało wśród liczb. Kilka lat studiów minęło mężczyźnie dosyć prędko i mógł wrócić do Old Whiskey już na motocyklu, na który trochę zarobić musiał. I mimo że jednośladowiec ma swoje lata, to on osobiście nie ma na co narzekać.
W miasteczku na początku pracował jako ekspedient, dopiero później decydując się na to, aby faktycznie pozostać tym, na kogo się uczył - księgowym. Nie jest to łatwa droga, kiedy człowiek nie wygląda na takiego, któremu można zaufać. William także z czasem zaczął “pomagać” Bakerowi  - wykonywać drobne zlecenia, które był w stanie wykonać i które przydzielał mu mężczyzna. Z czasem było tego coraz więcej. Możliwe, że też dlatego, iż Parker chciał zostać przyjętym do gangu, a wiedział, że starania i praca będzie kluczem do tego. Niemniej, nie był zdziwiony tym, że zanim otrzymał skórzaną kurtkę Świętych z Arizony to minęło kilka lat. W końcu jednak miał szansę cieszyć się tym, że jest członkiem gangu. Niemalże od dekady, jak nie ponad. Mając już zdobyte zaufanie na tyle, by być w gangu, pomagał i zresztą pomaga także w barze Betty, jeśli chodzi o finanse. Nie ukrywajmy również, że i przy tych zleceniach znajdą się machlojki. Mimo że Parker jest Święty, to nie nosi często skórzanej kurtki jak współczłonkowie. Głównie dlatego, że to mogłoby sprawić, iż nie będzie poważany w swoim zawodzie. Trzeba również patrzeć na siebie i się tego pilnować; o tym zawsze pamiętał. 
Nadal żyje w Old Whiskey, odwiedzając co jakiś czas rodziców - będących już na emeryturze - którzy mieszkają o godzinę od miasteczka. Nadal pracuje w domu, w barze Betty, pomagając kobiecie od czasu do czasu w rachunkach i wykonuje mniejsze czy większe zlecenia Bakera, w których może się wykazać. Czasem spotka się z członkami gangu, przywdziewając kurtkę, a czasem jest zwykłym, dosyć sympatycznym mieszkańcem rodzinnego miasta. Niespecjalnie spieszy mu się do wyprowadzki z Old Whiskey - bo i po co?

Majątek i ekwipunek podręczny: 
Majątek:
- Red Rod Sportster (1992); 
- dom o niskim standardzie;
- podstawowe wyposażenie domu, własne dobra materialne;
- laptop z dostępem do Internetu, książki;
- dyplom ukończonych studiów, kursu pierwszej pomocy;

Ekwipunek:
- Smartfon;
- Portfel z dokumentami;
- Klucze do wszystkiego, co ich wymaga, a co jego;
- Stara moneta, talia kart;
- Zegarek, pióro;

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach