Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

NPC prowadzone z konta MG

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1NPC prowadzone z konta MG Empty NPC prowadzone z konta MG Sob 16 Sie 2014, 18:58

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Zbiorowa skrzynka kontaktowa dla wszelakich NPC prowadzonych z konta Mistrza Gry, z którymi musisz nawiązać kontakt.
Przed wysłaniem wiadomości NAPISZ, DO KTÓREGO NPC JEST ONA SŁANA.

2NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 16 Sie 2014, 19:13

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
SMS do Cherry, 13.03.13 Tyrsen napisał:nie rozumiem, pomyłka

Patrick ledwo jak odpisał na wiadomość, plasnął się w łeb.
- Co za idiotka... - skomentował zachowanie Cherry i wrócił do programu w telewizji.

3NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 16 Sie 2014, 19:42

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
SMS do Cherry, 13.01.2013 Tyrsen napisał:nie pisz do mnie

4NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pon 25 Sie 2014, 15:22

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Do: Prokuratura Generalna
Zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa przez Liluye Oldwood.
Wnoszę o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.
Dołączam akta sprawy.
akta sprawy

Podpisano
Aldo Iadanza Posterunek Policji Old Whiskey

5NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 26 Sie 2014, 15:23

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Wnoszę o wydanie pozwolenia na podsłuch w domu państwa Brown,
zamieszkałych w ... podany adres ..., podejrzanych o współpracę z uczestnikami napadu w rezerwacie Indian i współpracę z notowanymi za handel narkotykami, Javierem Cruzem oraz Diego Villą.

Gabrielle Ramirez, Posterunek Policji Old Whiskey

6NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pią 26 Wrz 2014, 17:09

Sam Swarek

Sam Swarek

Administrator of Drug Enforcement

Biuro szeryfa z Old Whiskey w świetle nowej sprawy i odkrytych powiązań proponuje podjęcie współpracy. Będąc na miejscu i prowadząc lokalne działania możemy wydatnie wspomóc pracę DEA co za pewne przyspieszy rozwiązanie śledztwa.

Z poważaniem
Sierżant Sam Swarek

7NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 27 Wrz 2014, 22:29

Connor Eastman

Connor Eastman
Przesyłka do Gigi. Paczuszka a w niej 100$ oraz wizytówka od Yao Minga, czyściciela dywanów, dołączona była też karteczka:

Więcej mnie nie wołaj.
C.

8NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 01 Paź 2014, 21:14

Jonathan Harper

Jonathan Harper
komentarz na rumbrlrze do geronimo_warrior, chess4life napisał:No proszę, my też znaleźliśmy na twoim rumblrze coś ciekawego... Byłem raz gościem na uroczystości dojrzewania. Kim był ten szaman, o którym tu piszesz? Możesz o nim powiedzieć coś więcej?

9NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 02 Paź 2014, 12:17

Jonathan Harper

Jonathan Harper
NPC prowadzone z konta MG Tumblr_nblcqvUiUC1seez9yo1_100chess4life
haha spoko. Szukamy i się właśnie zdziwiliśmy, że akurat przypadkiem znaleźliśmy go na twoim blogu. Sami jesteśmy z Arizony, dawno temu tu był?

10NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 02 Paź 2014, 12:36

Jonathan Harper

Jonathan Harper
do: geronimo_warrior

NPC prowadzone z konta MG Tumblr_nblcqvUiUC1seez9yo1_100chess4life
Wiesz gdzie dokładnie w Arizonie mieszkał? Może wrócił. Mieliście z nim kontakt po uroczystości?

11NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 02 Paź 2014, 12:49

Jonathan Harper

Jonathan Harper
mail
do:  geronimo_warrior_123@bmail.com
od: chess4life@bmail.com
temat: Victor

Hej,
masz dla nas jakieś info? :)

chess4life & rebel_by_choise

12NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 02 Paź 2014, 17:47

Ennis Enderman

Ennis Enderman
mail
do:  geronimo_warrior_123@bmail.com
od:  chess4life@bmail.com
temat: RE: RE: Victor
Hej, dzięki za taką wyczerpującą odpowiedź!

Widzisz, faktycznie szukamy Victora... Śledziłeś naszego bloga, więc wiesz czym się ostatnio zajmujemy w "wolnym czasie". Duchy. Indiańskie legendy. Jeszcze nie opisaliśmy wszystkiego, co się wydarzyło i co wiemy na ten temat, ale prawda jest taka, że ciągle poszukujemy nowych informacji. Z pewnego źródła wiemy, że pomóc nam może właśnie Victor... Z tym, że nijak można się z nim skontaktować. Dlatego pytamy o to, jak dobrze go znasz, bo może wiesz coś o tym, gdzie obecnie przebywa? Czy może jakoś się kontaktowaliście w ciągu, powiedzmy, ostatniego roku?
Bylibyśmy naprawdę wdzięczni, gdybyś nam pomógł. To dziwne, ale ważne jest dla nas, żeby znaleźć tego faceta.
Pozdrawiamy!

chess4life, rebel_by_choice

13NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 02 Paź 2014, 19:43

Ennis Enderman

Ennis Enderman
mail
do:  geronimo_warrior_123@bmail.com
od:  chess4life@bmail.com
temat: RE:RE:RE:RE: Victor
No tak, coś wiemy o tych "złych końcach" przy igraniu z duchami... Ale, powiedzmy, dla nas już trochę za późno na odwrót. Sam zobaczysz, jeśli będziesz czytał dalej bloga :D (sorry za natarczywą reklamę, no ale już tak się umówiliśmy że nie wszystko na raz, więc...)

Wracając jednak do Victora.
Myślisz, że skoro się burzył na ludzi szukających duchów, to nam się oberwie, gdy go o to spytamy? Ciekaw jestem, czy facet jest wybuchowy, czy może da się z nim dogadać. Niektórzy Indianie są bardzo wrażliwi na punkcie swoich korzeni, nawet ja sam (rebel_by_choice) spotkałem się z niechęcią do dzielenia się ich historią przez to, że jestem biały... Fajnie by było wiedzieć, jakim typem człowieka jest akurat Victor.
A co do jego żony, pamiętasz, jak miała na imię? Może z nią uda nam się skontaktować.
Pozdro,

chess4life, rebel_by_choice

14NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Paź 2014, 00:09

Connor Eastman

Connor Eastman
SMS do pani Mayer, 24.02.2013, nieznany numer napisał:Jack Jones, znany jako Skittles stał za podpaleniem pani domu. Pracuje na stacji benzynowej, można to załatwić wystrzałowo.

Pozdrawiam, Życzliwy.

SMS wysłany z dodatkowej karty, która po tym smsie została wyrzucona.

15NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 14 Paź 2014, 01:49

Landon Quinally

Landon Quinally
Do Suzi forum OneNightStandUp

Landon napisał:Nie może być specjalny, bo nie jest mną.
Interesuje mnie, gdzie teraz przebywa Sromero. Dokładnie.
A chętny mogę być Cool

16NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 14 Paź 2014, 12:02

Landon Quinally

Landon Quinally
Do Suzi forum OneNightStandUp

Landon napisał:Mogłabyś wsysać jak czarna dziura, a i tak bym podołał. Nie wiesz na co mnie stać, bejbe Cool
A jak byłaś, to pewnie znasz adres, cooo? Albo chociaż wiesz, gdzie się znajduje mieszkanie tego lamusa?
Wiesz, ze mną nie ma nadziei. Dostajesz i jęczysz, heheheh.

17NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 14 Paź 2014, 12:36

Landon Quinally

Landon Quinally
AHSP napisał:Dziex, Suzi Cool to nie jest nielegalne, jeśli podajesz adres komuś, kto chce go tylko odwiedzić...

AHSP napisał:Nie, nie po to mi adres! Nie jestem gejem, Suzi! On wisi pieniądze mojemu znajomemu, dlatego go szukamy. Nie dużo, ale on potrzebuje na studia, nie? No to mu pomagam, nie??

AHSP napisał:Suzi???

18NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 14 Paź 2014, 21:58

Trish Levy

Trish Levy
Trish Love napisał:Dwie tablety i woreczek marianny, da się załatwić bejbe :*? licze na ciebie

19NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 14 Paź 2014, 22:17

Trish Levy

Trish Levy
Trish Love napisał:dobra to za pół godziny na Convallaria?

20NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 18 Paź 2014, 21:25

Ennis Enderman

Ennis Enderman
3.03.2013 SMS do Victora Romero, Ennis Enderman napisał:Będziemy jutro o 9.00 na lotnisku w St Augustine, czy mógłbyś nas odebrać stamtąd?

21NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 22 Paź 2014, 16:33

William Parker

William Parker
DO GIGI / chwilowe zamieszanie dat/
SMS, XX.03.2013 r., Parker napisał:Gigi, masz zadanie.
W Vivie, impreza zamknięta, podwójna. Jedynie dla członków gangu i ich rodzin; względnie rodzinna atmosfera. Alkohol, żarcie, muzyka. Na jutro. Ogarniesz to wszystko?

22NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 22 Paź 2014, 16:50

William Parker

William Parker
SMS, 04.03.2013 r., Parker napisał:Właśnie dlatego do Ciebie piszę, bo możesz ogarnąć, Gigs. Może nie tyle urodziny, co narodziny i powiększenie rodziny. Nie przesadzaj z dekoracjami, bo to jeszcze ma wyglądać jak bar, a nie wypełniona balonami i serpentynami, sala. Zresztą, jak Ty to widzisz - byle nie było przesady. Tylko pamiętaj - by nie mówić o tym wszystkim.

23NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 22 Paź 2014, 16:54

William Parker

William Parker
SMS, 04.03.2013 r., Parker napisał:Najwyżej później wpadnę do Vivy zobaczyć, jak się prezentuje. Trzeba cieszyć się podwójnym powiększeniem, Gigi.
Do zobaczenia.

24NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 22 Paź 2014, 17:23

William Parker

William Parker
SMS, 05.03.2013 r., Parker napisał:Zaraz będę.

25NPC prowadzone z konta MG Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 01 Lis 2014, 20:12

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Damon z klubu
10.03.2013, sms, numer nieznany napisał:Hej, może jednak zmieniłem zdanie, Jonathan

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach