Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

ultrablondi.rumblr.com

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1ultrablondi.rumblr.com Empty ultrablondi.rumblr.com on Pon 08 Wrz 2014, 16:48

ultrablondi.rumblr.com Rumblravatar ultrablondi.rumblr.com Rumblr

Nick: Lala
Adres bloga: ultrablondi.rumblr.com
O sobie: Głębokie przemyślenia o życiu, ludziach oraz kilka rad właśnie na te tematy! <3 Keep calm and SPARKLE! <3

ultrablondi.rumblr.com Lolasyg
ultrablondi.rumblr.com Lolaodultrablondi.rumblr.com Globtroterultrablondi.rumblr.com Onaultrablondi.rumblr.com Poscigultrablondi.rumblr.com Ppomocultrablondi.rumblr.com Konieczpultrablondi.rumblr.com Urodziny1
Zobacz profil autora

2ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 08 Wrz 2014, 17:11

31.01.13, Lala napisał:Zastanawialiście się kiedyś czym jest prawdziwy przyjaciel? Bo ja ostatnio zaczęłam. I uważajcie na małych (ee, no może nie do końca takich małych?) chujków, którzy odmawiają dzielenia się z wami czymkolwiek, ohydnie kłamią, obrażają was, wykorzystują i zmuszają do robienia im dziwnych rzeczy ;/ To są niezdrowe relacje. :C

AAA!! Co wyobrać: błękit paryski czy chaber? A może magentę? POMÓŻCIE!!

#smutek#smuteczek#dylematy#prawdziwy#przyjaciel#kutas#sekrety#relacje#boleść#żal#tęsknota

ultrablondi.rumblr.com Lolaodultrablondi.rumblr.com Globtroterultrablondi.rumblr.com Onaultrablondi.rumblr.com Poscigultrablondi.rumblr.com Ppomocultrablondi.rumblr.com Konieczpultrablondi.rumblr.com Urodziny1
Zobacz profil autora

3ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 08 Wrz 2014, 21:20

ultrablondi.rumblr.com Naczerumblryour_native_boy
Weź, ubierz coś miętowego

Zobacz profil autora

4ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pią 31 Paź 2014, 16:24

ultrablondi.rumblr.com Sabrinarumblr teen_witch
Mięta jest tak bardzo last season. Teraz, mimo wszystko, domy mody chcą wypromować szarość. Szarość to nowa czerń.

Zobacz profil autora

5ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 19:06

ultrablondi.rumblr.com Rumblravataranonim
Wiem, że pisałaś tutaj już dość dawno, lecz jeśli mimo wszystko przeczytasz ten komentarz, to proszę, odpowiedz mi na pytanie: Na jaki kolor w końcu padło?

Zobacz profil autora

6ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 20:58

ultrablondi.rumblr.com RumblravatarNick: Lala
Och, już nie pamiętam! Ale pewnie magentę. Kocham magentę. Dobry wybór? <3

Zobacz profil autora

7ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:02

Prawie wszystko jest dobrym wyborem w porównaniu do policyjnego munduru. Chciałbym zobaczyć na własne oczy.

Zobacz profil autora

8ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:12

Wiem. Policyjne mundury są okropne, prawda? :C Ale nic się nie da z tym zrobić Sad( Hihi, proszę bardzo:
*selfie w magencie*
I jak? :3

Zobacz profil autora

9ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:16

To zdecydowanie dobry wybór. Ostatnim razem, kiedy cię widziałem, nie wyglądałaś aż tak dobrze. Wyrosłaś.

Zobacz profil autora

10ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:17

Tak, a kiedy to było? Kim jesteś? <3

Zobacz profil autora

11ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:18

To już...sporo czasu minęło. Dziwnym zrządzeniem losu tu trafiłem. Myślisz, że to przypadek?

Zobacz profil autora

12ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:19

Ile? Podobno nie ma przypadków! Nie trzymaj mnie w niepewności!

Zobacz profil autora

13ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:21

Też tak uważam. Dlatego też może zechcesz się kiedyś spotkać? Mam nadzieję, że lubisz niespodzianki.

Zobacz profil autora

14ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:22

Tylko, jeśli są to miłe niespodzianki! Gdzie? I kiedy?

Zobacz profil autora

15ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:22

Też lubię tylko takie. Ty mi powiedz gdzie, a ja ci powiem kiedy.

Zobacz profil autora

16ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:26

OW czy Appaloosa? I jak cię poznam?

Zobacz profil autora

17ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:29

Tam dokąd tobie jest bliżej. Tak się składa, że pracuję w dzień, więc moglibyśmy się zobaczyć późnym wieczorem - co ty na to?

Zobacz profil autora

18ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:31

Nie byłam jeszcze w HS&S. Może być?

Zobacz profil autora

19ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 12 Sty 2015, 21:32

Może być. Czekaj na mnie przed wejściem - poznam cię na pewno :)

Zobacz profil autora

20ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Nie 18 Sty 2015, 02:32

ultrablondi.rumblr.com RumblravatarNick: Lost
Pfff, jeżeli dobrze kojarzę akurat TĄ "Lalę", a ta okropna madżenda (czy jak się to tam pisze) podpowiada mi, że tak... to mam subtelną nadzieję, że kolega z postów wyżej nie okaże się seryjnym mordercą :)
No h8, xoxox

ultrablondi.rumblr.com Urodziny1
Zobacz profil autora

21ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Czw 21 Maj 2015, 13:58

ultrablondi.rumblr.com Rumblravatar dead_inside
wazzaaaaap?

ultrablondi.rumblr.com Walentynkiodznakaultrablondi.rumblr.com Bffultrablondi.rumblr.com Wesolyautobusultrablondi.rumblr.com Kaliforniaodznakaultrablondi.rumblr.com Globtroterultrablondi.rumblr.com Lopataultrablondi.rumblr.com Domowkaultrablondi.rumblr.com 004ultrablondi.rumblr.com Licrandkiultrablondi.rumblr.com Urodziny1
Zobacz profil autora

22ultrablondi.rumblr.com Empty Re: ultrablondi.rumblr.com on Pon 22 Cze 2015, 11:05

@CarenStyles napisał:Zapraszam na nowe świetne forum pbf! BraziTown.rpg.com. Seksi lekarze i lekarki ratujące biedne miasto! Rozgrywka już trwa.. brakuje tylko Ciebie.

ultrablondi.rumblr.com Radamiastaultrablondi.rumblr.com Wesolyautobusultrablondi.rumblr.com Kaliforniaodznakaultrablondi.rumblr.com Globtroterultrablondi.rumblr.com Onaultrablondi.rumblr.com Rodzinkaultrablondi.rumblr.com Studiaultrablondi.rumblr.com Latoultrablondi.rumblr.com Domowkaultrablondi.rumblr.com Urodziny1ultrablondi.rumblr.com Rodzic
Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]