Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Pokój #14

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Pokój #14  Empty Pokój #14 Pią 03 Kwi 2015, 22:29

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Pokój małżeński.
Znajdują się w nim szerokie, podwójne łóżko z wysokim, drewnianym zagłówkiem. Po lewej stronie stoi stolik nocny z lampką nocną. Pod ścianą - szafa oraz mała komódka, na której błyszczy niewielkie lusterko. Ściany kamienne, jasne; firanki i kremowe zasłony w oknie są czyste i świeżo uprane. W kącie naprzeciwko znajduje się stolik do kawy ozdobiony niewielkim wazonikiem z kwiatami i dwa, niewielkie fotele.

2Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 19:06

N. Cooper

N. Cooper
// 23.07.2013, 18:30

Cooper z ciężkim sercem wybierał się na zapowiedziane przyjęcie koktajlowe. Wybierając krawat wcale nie miał łatwo, dodatkowo czuł, że Gabrielle wymaga od niego tego, żeby ON JĄ ZABRAŁ. Zaprosił i się nią zajął w czasie tego towarzyskiego spędu. Szczerze mówiąc – chciałby mieć to w nosie, te wszystkie imprezki zapoznawcze.
Ale zaciśnie zęby, prawda?
Odrzucił krawaty na łóżko, poszedł do okna i otworzył je na oścież. W końcu – chłodne, wieczorne powietrze... może jednak wyjście do ogrodu nie było takim złym pomysłem?
Usłyszał jakiś donośny, kobiecy głos. Spojrzał w dół – piętro niżej, na parterze tez było otwarte okno. A obok niego... Emma, pokojówka. Ukryta za ścianą, podsłuchująca żywą rozmowę kobiety i mężczyzny.
Gdy przyuważyła jak Cooper na nią patrzy, przytknęła palec do ust, na znak, by ten siedział cicho Chwilę potem uciekła w stronę ogrodu.

3Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 19:12

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Gabrielle wyszła z łazienki, robiąc sexy pozę w czerwonej sukience. Z włosami podkręconymi, w makijażu stosownym do okazji, chciała wyglądać na Nate pięknie, podczas gdy ten... podziwiał widoki na zewnątrz? Policjantce od razu mina zrzedła. Kobieta stanęła prosto i oparła dłonie na biodrach, kaszląc specjalnie. Nie ma co! Zainteresowanie nią pierwsza klasa!
- Pójdę sama.
Powiedziała z fochem i obróciła się na pięcie, by wrócić do łazienki.

4Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 19:31

N. Cooper

N. Cooper
Aż chciał powiedzieć, ze Gabrielle jest w ciąży, bo ma takie fochy. ale tylko westchnął. Odwrócił się w końcu, kręcąc głową. Spojrzał na jej tyły i odparł:
- W tej sukience nie puszczę cię samej!
Uśmiechnął się. Do jego uszu znowu dobiegły jakieś kłótnie z piętra niżej.
- Aj, to chyba pani Loveless – dodał, zwracając się znowu do uchylonej okiennicy.

5Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 19:35

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Wychyliła głowę z łazienki i uśmiechnęła się szeroko, posyłając narzeczonemu całusa. Zaraz wyszła zupełnie i sama zwróciła uwagi na kłotnie, chociaz ją mało obchodziły podniesione głosy z sąsiednich pokoi.
- Nie podsłuchuj jak stara baba na jarmarku.
Powiedziała, podchodząc z wisiorkiem w dłoni. Przekazała go Cooperowi i odwróciła się do niego tyłem. Niech czynni powinność i ozdobi swą kobietę. W tym czasie Gab podniosła dłoń i zerknęła na pierścionek. No dobra. Była już ozdobiona ponadto.

6Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 19:49

N. Cooper

N. Cooper
- Ja nie podsłuchuje, za to... ta pokojówka młoda, tak. Widziałem, jak się od oknem czai i nasłuchuje, co Loveless a do powiedzenie.
Zapiał Gabrielle wisiorek. Westchnął.
- Podobno wnuk starego właściciela przyjechał. To... tez wiem od tej pokojówki. Plotkara jakiej mało.

7Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 20:22

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Pokojówka?
Zdziwiła się, ale pokręciła głową, myśląc o dziewczynie niezbyt miło. Bezczelna gówniara, która podsłuchuje rozmowy swego pracodawcy. Gab odczekała aż Nate poradzi sobie z zapięciem, po czym odwróciła się do niego, zauważajac iż jeszcze nie dopasował krawata.
Wyminęła więc narzeczonego i podeszła do łóżka, zaledwie parę sekund poświęcając na zdecydowanie co Nate powien założyć i co będzie pasować do jej sukienki.
- No i co z tym wnukiem?
Zagadnęła, wracając do mężczyzny i nakładając mu krawat.

8Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 20:27

N. Cooper

N. Cooper
Jak dobrze, że to Gabrielle podjęła za niego decyzję. Pozwolił sobie zawiązać krawat, samemu skupiając się na przypomnieniu sobie, co przy obiedzie opowiadała Emma.
- Podobno chce odzyskać hotel. Ale nie ma na to szans, bo testament jest jasny. Zresztą, był spisany ponad trzydzieści lat temu... serio, ta mała smarkula jest straszną plotkarą!

9Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Czw 09 Kwi 2015, 20:33

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Zajęłaby się lepiej swą pracą. Chyba ma za dużo swobody.
Pokręciła głową, elegancko wiążąc krawat. Pogładziła jego materiał, na koszuli leżący i kiwnęła z aprobatą. Idealnie. Gabrielle spojrzała z dumą na swego narzeczonego i nachyliła się, by go ucałować krótko. Dość tych przygotowań, bo już byli spóźnieni.
Zarządziła wyjście i pociągnęła Nate za sobą.

zt

10Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 15:57

N. Cooper

N. Cooper
// 26.07.2013, godz. 17:30, z salonu

Cooper wrócił do pokoju. Zamiast wybrać się do zoo albo na plażę - zasiadł na łóżku i zaczął czytać kopię aktu zgonu Dorothy Romero...

11Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:11

Tom Johnson

Tom Johnson
/ 26.07, z pokoju

W sumie ten wyjazd to głównie było picie alkoholu w różnych miejscach. I ganianie za córką, by ją od czasu do czasu doprowadzić do porządku. Choć i tak wiedział, że ma zbyt małą kontrolę nad nią. Że dorasta i te sprawy. A zatem alkohol powinien pomóc w tych ponurych rozmyślaniach.
Zapukał do drzwi Coopera, mając nadzieję, że kolega z pracy będzie miał chwilę na piwko, dwa, ewentualnie siedem.

12Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:18

N. Cooper

N. Cooper
Cooper otworzył drzwi i... zdziwił się, ze to własnie Tom.
- O, Johnson - przywitał się. Potem przepuścił mężczyznę w drzwiach. 
- Co ta?
Na łóżku leżały teczki z kserówkami akt i wydanie specjalne Playboya.

13Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:21

Tom Johnson

Tom Johnson
Każdy by się zdziwił, widząc w drzwiach Toma. Nawet sam Tomaszek się zdziwił w sumie.
- No... - przywitał się jak zwykle z niezwykłą pogodą ducha. Uniósł butelki z piwkiem w dłoniach, na znak, że zjawił się tu w oczywistym, męskim celu.
- Cooper, co tak sam siedzisz? - wszedł do środka i postawił butelki na stoliku, omiatając pokój obojętnym spojrzeniem. Widząc playboya nawet mu warga nie drgnęła. Facet, jak to facet. Albo może to było Gabrielle...

14Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:26

N. Cooper

N. Cooper
- Tak jakoś wyszło - odparł - jakoś nie mam ochoty się włóczyć po plaży dziś.
Uśmiechnął się, widząc butelki piwa. 
- Chyba tego mi brakowało by oczyścić myśli. O, wiesz co, chcesz zobaczyć coś fajnego? - zapytał podekscytowany i zamknął drzwi.
- Nie mogę pokazać tog Gab, bo mnie zabije, ale tobie... ale liczę na twoją dyskrecję!

15Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:29

Tom Johnson

Tom Johnson
Słysząc aprobatę mężczyzny zabrał się za otwieranie piw. Zresztą nawet jakby nie było tej aprobaty to i tak, by otwierał.
- Mhm... - burknął pod nosem i zaraz upił porządny łyk z butelki. Pokiwał głową na wzmiankę o czymś fajnym, co chciał pokazać Cooper. Oby to tylko nie była jakaś dziwna plamka na skórze na pośladku.

16Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:37

N. Cooper

N. Cooper
Chwycił playboya, ale szczęście dla Toma, schował go zaraz w szafce nocnej. To, co chciał pokazać policjantowi to akta Dorothy Rmero.
- Mam kserówkę notatek koronera - powiedział, podjarany jak chłopak przed pierwszym razem z nauczycielką, w której się podkochuje.

17Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:43

Tom Johnson

Tom Johnson
Tomaszek przysiadł sobie na fotelu i znów przechylił butelkę ze złotym napojem, który ostatnio miał niemalże magiczne właściwości.
Nie wyglądał jednak na podjaranego tak jak Cooper. Raczej jak mąż nauczycielki, w której podkochuje się uczeń.
- No to... nieźle. - odparł po chwili namysłu. - Ale myślałem, że przyjechałeś na wakacje. Wiesz, słońce, plaża, ukochana.

18Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:46

N. Cooper

N. Cooper
- Johnson, czy ty mnie słuchasz? Mam akta Dorothy Romero. Akt zgonu. Wim jak zginęła i z jakiej broni! - rzucił, jakby oburzony brakiem zainteresowania.
- Walić wakacje, MORDERSTWO W HOTELU! Dla takich spraw zostałem policjantem!

19Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:52

Tom Johnson

Tom Johnson
Uniósł brwi i wreszcie można było wyczytać jakiekolwiek emocje z jego twarzy. Lekkie zdziwienie.
- No morderstwo, jak morderstwo. Tutejsza policja pewnie się tym zajmuje. - skomentował i rozsiadł się wygodniej w fotelu. No on wolał wakacje od morderstwa. I wolał sprawy narkotykowe od morderstw. Wolał tych żałosnych ćpunków zamykać, co mu mogli dzieci zbałamucić.
- No, ale dobra. I co tam w tych papierach masz? Czy to rozwiązuje sprawę, czy nadal brak nam winnego? - burknął i spojrzał w stronę okna.

20Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 16:58

N. Cooper

N. Cooper
Stanął przed Tomem wyprostowany i dumny z siebie. Nie podzielał zdania Johnsona i jego braku pasji, ale nie to teraz było ważne!
Otworzył teczkę i spojrzał na notatki koronera.
- Jak znajdizemy narzędzie zbrodni, to przymniemy mordercę - powiedział - strzał prosto w serce, czyli ktoś doskonale wiedział gdzie strzelać. Czyli zbrodnia przemyślana. Wystrzelona JEDNA kula... tak, to musiała być zaplanowana zbrodnia.
Aż przebierał nóżkami.

21Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 17:03

Tom Johnson

Tom Johnson
Odstawił piwo i wstał. Spojrzał poważny na Cooper i jego przebierające nóżki. Sam zachowywał irytujący spokój.
- Z jakiej broni? Jaki kaliber? - zapytał po prostu.

22Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 17:06

N. Cooper

N. Cooper
Żeby ci Cooper to powiedział - mnożnik na charyzmę, próg 30.

23Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 17:09

Tom Johnson

Tom Johnson
26 < 30

Ale Cooper nie powiedział mu nic. Tomaszkowi nie zależało. Wzruszył jedynie ramionami.
- Bo mam informację, która może pomóc. Dlatego pytam... - burknął. Potem upił trochę piwka i przysiadł sobie znów w fotelu.

24Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 17:17

N. Cooper

N. Cooper
Sam Cooper tez chwycił za piwo i pociągnął spory łyk.
- Tak, jakie? - dopytał - wiesz, i tka już dużo ci powiedziałem. Nie bardzo mogę więcej paplać. W ogóle... głupio zrobiłem, ze zacząłem.
Schował akta do szafki.
- Ale, Jezu, tak mi tego brakuje.

25Pokój #14  Empty Re: Pokój #14 Sro 15 Kwi 2015, 17:29

Tom Johnson

Tom Johnson
- Lepiej mi niż innym z biura, którzy plotkowanie uznają za sport narodowy. - odpowiedział. Oczywiście, nie było w tym cienia złośliwości. Jedynie stwierdzał fakt. - Więc wiesz, tajemnice są u mnie bezpieczne.
Podrapał się po brodzie.
- Znalazłem w pokoju Amaro broń. - wyznał w końcu. Skoro Coopera to tak jarało, to czemu, by nie powiedzieć. Profesjonalny nigdy nie był. I procedurami też się jakoś nie przejmował. I stąd wiele problemów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach