Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Hani Foster

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 11:01

Noah Houser

Noah Houser
/10.10.13, późny wieczór, z z Chaco Taco /

Nieśmiało wszedł do domu, rozglądając się po kątach. Dom jak dom – wiele takich w okolicy. Tylko w tym całym wystroju było coś... niepokojącego. Jakby kobieta byłą tu tylko przejazdem i to chciała pokazać.
A co jeśli... ona jest z mafii, która wycina takim jak on, nerki? I rano obudzi się w wannie pełnej lodu?
To go zmroziło.
- A nie, Dziękuję. Przecież już piliśmy tak?
Skierował się do sypialni, ale wciąż uważnie obserwował kobietę. Chyba nie powinien się bać, prawda? Czuł się chyba teraz jak dziwna w pierwszy dzień pracy, a to było dosyć niespotykane. Szybko postarał się odgonić te stresujące uczucia; tak jakby mu się nagle przypomniało, ze powinien być pijany. Kobieta chce zaciągnąć go do łóżka, bez konsekwencji, bez obietnic i zapłaciła za wódkę. Czym on ma się martwić?
Wybrała go, chociaż mogła J.B. (a on jest mocną konkurencją). 
Hannah była piękna, inteligentna i pewna siebie, o też nic dziwnego, ze przytłaczała Noah, nawet jeśli ten czuł podniecenie.

2Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 11:37

Noah Houser

Noah Houser
No tak, seks. 
Seks był dobry, na co on się stresował? Przecież to nie bł jego pierwszy raz. No chyba, ze po prostu za dużo myślał i analizował jakieś tam uczucia.
Wdech, wydech. 
Podszedł i pomógł kobiecie rozpiąć sukienkę.
- No, może jednak ja się czegoś jeszcze napiję - powiedział, oglądając kobietę, która pozbywała się sukienki.

3Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 12:18

Noah Houser

Noah Houser
- Potem?
Nim się obejrzał, to już wylądował na łóżku, z półnaga kobietą nad nim.
Nie pozostało mu nic innego jak tylko samemu pozbyć się ciuchów - odwrotu już chyba nie było, prawda? Prawda?
Nie będzie leżał jak kłoda czy żona Świętego po 20 latach małżeństwa. Chwycił kobietę za ramię i pociągnął za sobą do łóżka.

4Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 13:12

Noah Houser

Noah Houser
Nie odpowiedział nic. Leżał, wpatrzony w sufit i czuł się dziwnie. Jeszcze nigdy nie miał takiego seksu, który był wyzbyty czułości i emocji. Nawet jeśli ot były jedno-nocne przygody, to zazwyczaj były one z dziewczynami które znał i lubił, albo prochy skutecznie wprawiały go w odpowiedni nastrój. Teraz... no to było wszystko tak mechaniczne, że aż sam się dziwił, ze w ogóle dał radę i nie opadł.
No, kobieta chyba raczej nie dała mu tu wyboru. A on znowu dużo myślał. W ogóle, w czasie tego wszystkiego ciągle myślał, myślał, aż go głowa rozbolała. Może jednak to ten alkohol z niego schodził? Wraz z potem i innymi?
Brr, aż się wzdrygnął. zemdliło go, ale nie powiedział o tym, bo kobieta by to jeszcze źle odczytała i mu głowę ujebała. Tego nie chciał. 
Wdech, wydech. Ciągle czuł tę nerwowość, jakby to był jego pierwszy raz. Nie umiał się skupić na tym, co się działo, wiec pewnie Hannah tutaj prowadziła - tylko czemu ciągle bł rozbity, chociaż mu się trafiła taka okazja? Za dużo myślał.
- Ja się chyba zakochałem.

5Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 13:33

Noah Houser

Noah Houser
- Ja... nie wiem... może... - usiadła na łóżku - może faktycznie to tylko niestrawność. Też jest taka możliwość.
Spojrzał na zawartość szklanki, jakby ta miła mu podpowiedzieć prawidłową odpowiedź.
- No, nie, mamy ważniejsze rzeczy na głowie, nie będę jej dupy zawracać - mruknął, wciąż wpatrzony w alkohol.



Ostatnio zmieniony przez Noah Houser dnia Sro 15 Lip 2015, 13:49, w całości zmieniany 1 raz

6Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 14:10

Noah Houser

Noah Houser
W końcu wypił swojego drinka. Skrzywił się się a żołądek powoli odmawiał mu posłuszeństwa. 
- Jakoś to wytrzymam. Przepraszam.
Wstał, naciągnął spodnie, chwycił za swoja koszulkę i skierował się do drzwi. 
- Ja już chyba sobie pójdę. Nie powinienem w ogóle nic mówić...Em, ja... dziękuję to... - zmieszał się.
Podszedł do kobiety, niepewnie i na do widzenia ucałował jej policzek. Potem szybko się wycofał.
- Dziękuję... no znaczy, miło było. Naprawdę.

7Dom Hani Foster Empty Re: Dom Hani Foster Sro 15 Lip 2015, 15:45

Noah Houser

Noah Houser
- Emm... tak, to... dobranoc...
Nie pozostało mu nic innego jak wyjść zatrzasnąć za sobą drzwi.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach