Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

26.08, późny wieczór Sabrina - Andel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Sabrina Smith

Sabrina Smith
*Dzwoni Sabrina*

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Sasha, będąc kompletnie załamanym obecną sytuacją, nie myśląc wiele, nacisnął zieloną słuchawkę.
-Tak?

Sabrina Smith

Sabrina Smith
- Czy moja siostra jest u ciebie?! Błagam, Andel powiedz, że tak, powiedz, że nie zrobiła nic głupiego! - Wyszeptała gorączkowo. Nie mogła krzyczeć, inaczej usłyszałaby ją babcia Ducka. W jej głosie słychać było dużo paniki.

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Westchnął.
-No jest...-podniósł wzrok.-Właśnie jest aresztowana za jazdę bez prawa jazdy.-powiadomił ją, opierając się o framugę. Było tu ciężko. Jakby nie było dość zjebana ta sytuacja.

Sabrina Smith

Sabrina Smith
- Nie... Nie, nie, nie! Powiedz, że żartujesz! - W głosie Sabriny narastała panika. Biedna dziewczyna ledwo oddychała ze stresu.
- Dlaczego jesteś taki spokojny?! - Pisnęła po chwili.

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zakrył dłonią oczy i przejechał nią po twarzy.
-Sabrina, czy ja brzmię jakbym żartował?-zapytał, zmęczony, poważny i... ech!
-BO NIE CHCĘ ZACZĄĆ KRZYCZEĆ!-krzyknął, czując, że to wszystko to ponad jego siły.
Na chwilę odsunął telefon od ucha i zakrył go dłońmi, oddychając.-...przepraszam.-odezwał się zaraz.-Nie chciałem cię przestraszyć czy coś.

Sabrina Smith

Sabrina Smith
Sabrina zamilkła. Tak się przejęła siostrą, tym że w strachu wygoniła z domu Ennisa i nie mogła dokończyć rozmowy i tym, że Andel na nią wrzasnął, że aż ją zatkało. Po policzkach zaczęły płynąć jej łzy, lecz z całych sił powstrzymywała się przed szlochaniem w słuchawkę.
- I pomyśleć, że ryzykowała tyle dla kogoś takiego jak ty. - Powiedziała bez namysłu.
- Zabrali już ją? Muszę powiedzieć rodzicom. - Dodała.

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-Kurwa!-powiedział jeszcze do słuchawki, gdy znowu wyszło, że to jego wina wszystko i... rozłączył się.
Cholerne Smithówny, zasrane księżniczki! Ona zmarnowała na niego czas?! ONA?! A ON TO CO! Stypendium stracił! 300 godzin robót! Kartoteka! Wyrok! Koniec z dobrą pracą! Kurwa mać!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach