Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 16]

1Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Bar "Viva Maria!" Sob 04 Lip 2015, 13:48

Betty Jou

Betty Jou
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 9 Vivaplan


STAN NA 2017 ROK:
Bar po strzelaninie i aresztowaniach w 2014 roku został zamknięty. Przez prawie dwa lata nikt tu nie zaglądał. Dopiero jesienią 2016 do miasta wróciła jedna z pracownic - Gigi. Wtedy też "Viva Maria" znowu zaczęła działać. 
Właścicielką wciąż jest Betty Jou, chociaż ta do Old Whiskey już prawie nie zagląda. 



Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.

SZAFA GRAJĄCA VIVA MARIA!



W barze można zagrać w BILARD:


  1. Gra przeznaczona dla dwóch POSTACI - z czego jedną może być NPC.
  2. Gdy gracze dobiorą się w pary, rozpoczyna się grę. Jeden MECZ ma 3 TURY. Każda tura to rzut kostką na INTELIGENCJĘ + CELNOŚĆ (może być wspomagana logiką).
  3. Wynik rzutu kostką podstawiamy do wzoru na mnożnik: (Inteligencja + celność + ew. umiejętność) + k6*5
  4. Osoba z pary, która ma wyższy mnożnik WYGRYWA TURĘ i dostaje 10 punktów.
  5. Mecz wygrywa osoba, która wygrała najwięcej tur - zdobędzie najwięcej punktów.
  6. Rozpisanie meczu (sposób pisania) zależy jest od graczy - jak im wygodnie. Ważne, by było w postach zaznaczony wyniki mnożnika i punktacja.
  7. Grę w bilard można rozgrywać dowolną ilość razy (nie ma ograniczeń co do ilości meczy)
  8. Grę w bilard można wpisywać do DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI.








Oparła się dłońmi o blat baru i spojrzał na Bakera z kpiącym uśmieszkiem.
- A co, teraz to już o własnym barze nie mogę decydować? Tego tez mi zabronisz? No... no... A dziewczyn nie ściągam tu siłą. Same przychodzą, bo mnie lubią. Nie martw się,. Nie robią tego w godzinach pracy.
Odeszła kilka kroków od mężczyzny i sięgnęła po drugie piwo, by mu podać.


201Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 19:37

Liluye

Liluye
- Taki.. - nagle jak miała mówić o poyśle, który miała w głowie to wydał jej się on śmieszny, bez sensu i w ogóle nie wart uwagi - Z kosmetykami naturalnymi.. i takimi rzeczami - odchrzaknęła i napiła się.

202Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 19:39

Delshay

Delshay
Napił się ponownie. Spodziewał się takiej reakcji więc w tym momencie pozostało mu słuchanie innych. Wsłuchiwał się w pomysł Liluye i czekał na reakcję innych.

203Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 20:01

Betty Jou

Betty Jou
Aż przyklasnęła.
- Ach, to może się udać. Kosmetyki, tak nic nie związane z gangiem, że nikt nie będzie wtykał tam swojego nochala!
Spojrzała na Briana.
- To może będziemy sprzedawać beretty do kremów Nivea?

204Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 20:04

Liluye

Liluye
- Tak? - uniosła brwi. Potem usłyszała o broni i zmarszczyła nos, niechetna takiemu rozwiązaniu. Ale powiedziała, że pomoże.
- No.. nivea nie za bardzo.. - mruknęła cicho. - ale coś się wymyśli..

205Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 20:11

Delshay

Delshay
Uśmiechnął się. W końcu jest pomysł, który zatwierdziła Betty. I nawet wiedział jak może pomóc.
-Póki pracuję w parku, mogę się zająć zbieraniem jakiś ziół czy coś... I tak często robię obchody i w sumie ewidencję flory. Tylko potrzebuję listę.

206Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 21:33

Betty Jou

Betty Jou
- Będziesz latać po lesie i zbierał ziółka? Teraz się wszystko w necie zamawia, nie wygłupiaj się - rzuciła.
- Zresztą ty jak i Noah powinniście się skupić na pracy z Brianem - rozporządziła.
- Liluye, Sally i ja zajmiemy się sklepem.

207Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 21:45

Liluye

Liluye
- Nie, nie, takie nasze lepsze. Nie będę zamawiać w internecie tego, co mogę dostać na miejscu. Poza tym jakieś skupiska większe ziół i innych są poopisywane, bo kilka osób się tym zajmuje jako hobby, a reszta im pomaga jak coś znajdzie - wyjaśniła. Spojrzała na Delshaya - Jakbyś mi tak pomógł to by dużo ulatwiło, mogłabym jeździć z tobą - uśmiechnęła się lekko.
- Nawet jak zrezygnujemy z pracy w parku to nie sądzę, że mielibyśmy jakiś problem z wejściem tam i tak bedziemy traktowani inaczej niż turysci - spojrzała na Betty.
- Jest pani pewna, że chce sobie zrzucać na głowę jeszcze sklep?

208Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 21:53

Delshay

Delshay
-Przecież i tak bym to robił przy okazji, więc nie widzę problemu. - Stwierdził Delshay odwracając się do Betty. - Opuszczę się trochę w pracy w parku i większość czasu poświęcę stacji benzynowej, ale skoro i tak będę chodził po szlakach to mogę coś skubnąć po drodze. Zaoszczędzimy trochę. Chociaż tyle. - Uśmiechnął się. Wtedy odezwała się Liluye, a on wysłuchał jej do końca.
-We dwójkę zbierzemy o wiele więcej. Świetny pomysł! - Dodał Indianin po czym zastanowił się. - Legalnie ciężko będzie zebrać fundusze, ale jakoś damy rade... Może zdążymy do końca wyroku. - Delshay powiedział to z lekkim niesmakiem, ale taka była prawda.

209Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 22:09

Betty Jou

Betty Jou
Machałą ręką. A niech robią co chcą!
- Ni ważne. Najpierw poszukaj lokal i załatw wszystkie papiery. Potem pomyślimy co dalej.
Spojrzał na zegarek. Wstała z krzesła i zabrała torebkę.
- Muszę lecieć teraz do Heaven's. Ogarnąć wszystko przed Walentynkami... boże, Brian, robimy coś na ten czas? To będzie okazja na zarobek.

210Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 22:15

Liluye

Liluye
- Mogę pomóc z dekoracjami. No jak będzie trzeba to daruje sobie wyjście i posiedzę tutaj - dodała zaraz. Moze trochę niechętnie, ale przecież zwkle i tak nigdzie nie wychodziła.

211Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 22:22

Delshay

Delshay
-To ja idę na stację benzynową. Przydałoby się coś zarobić. - Powiedział Delshay, dopił napój i wstał.
-Do zobaczyska. - Rzucił na odchodne. Po co miał narażać się dla białasów... Pojebane to wszystko. Odwrócił się do Liluye z uśmiechem.
-Jak będziesz wona daj mi znać. Pogadamy - I puścił jej oczko, a sam wyszedł z baru.

z.t

212Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 24 Sie 2015, 22:45

Betty Jou

Betty Jou
Pokiwała głową, uznając, ze razem z Liluye coś wymyślą. Podziękowała Brianowi za to małe "zebranie", ale zaznaczyła, ze jeszcze musza pogadać.
Zebrała puste szklanki i po chwili wyszła wraz z Liluye. Zapewne wrócą tu na wiecżór, otworzyć bar na noc.

/zt x2

213Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 17:16

Antek Wilk

Antek Wilk
/ 26.02 przed południem



Antek zajechał pod bar i zastanawiał się jeszcze jak to rozegrać. Miał ze sobą wszystkie papiery więc przeczytał sprawę raz jeszcze i pewny siebie wszedł do lokalu. Nie był to typowy policjant, który wie że ma władze i zamierza ją wykorzystywać. Zachowywał się raczej jak potencjalny klient.
Kiedy doszedł do baru uśmiechnął się. Nie wiedział jeszcze jak wygląda właścicielka tego dobytku.
-Dzień dobry. Poproszę szklankę wody z miętą i chciałbym rozmawiać z właścicielką tego dobytku.

214Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 18:08

Betty Jou

Betty Jou
Gigi podała gościowi szklankę z wodą, ale nie zrobiła tego chętnie. Zmierzyła policjanta wzrokiem i poszła na zaplecze. Chwile potem zza jego drzwi wyszła sama Betty Jou. Z grymasem na twarzy zapytała:
- Czego?
Chyba już się domyślała o co chodzi.

215Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 18:57

Antek Wilk

Antek Wilk
Uśmiechnął się bardzo szczerze.
-Witam. Oficer Anthony Wilk. - Nazwisko powiedział tak jak się je wymawia po polsku. - Chciałbym porozmawiać o sprzedawanym w tym lokalu alkoholu. - Położył na ladę nakaz.
-Na papierze wszystko jest napisane.

216Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 19:58

Betty Jou

Betty Jou
Kobita sięgnęła po nakaz. Przeczytała go uważnie i utwierdziła się w swoich przypuszczeniach.
- Po co pan chce rozmawiać, jak pan wszystko ma w tym piśmie? - burknęła, odrzucając papierek. 
- Marnuje pan tylko swój i mój czas.

217Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 20:23

Antek Wilk

Antek Wilk
Zanim odpowiedział napił się wody.
-Bo jak się rozmawia to szybciej czas leci. - Wzruszył ramionami i wstał.
-To byłbym wdzięczny za nieutrudnianie mi pracy, skoro nie chce pani rozmawiać. Ja sobie spokojnie wyniosę cały alkohol do samochodu, a wy mnie traktujcie jakby mnie nie było. Zgoda?

218Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 21:18

Betty Jou

Betty Jou
Betty Jou ponownie chwyciła papierek z nakazem, po czym... - podarła go. Chwilę potem resztki dokumentu poleciały na twarz oficera Wilka.
- Najpierw mnie pan musi aresztować.

219Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 21:22

Antek Wilk

Antek Wilk
"Pojebana baba..." Pomyślał Antek po czym sięgnął za kajdanki.
-Betty Jou Coleman zostałaś aresztowana pod zarzutem utrudniania pracy oficerowi, niestosowanie się do nakazy rewizji alkoholu oraz sprzedawania nielegalnego bimbru. Masz prawo zachować milczenie, a każde twoje słowo może zostać użyte przeciwko Tobie. - Po czym wziął się za zapięcie kobiety w kajdanki. Miał nadzieję, że nie będzie problemu...

220Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 19 Wrz 2015, 21:34

Betty Jou

Betty Jou
Z Betty nie było problemu, ale Gigi widząc jak policjant aresztuje jej szefową - zaczęła krzyczeć, płakać i tupać nogami.

221Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 20 Wrz 2015, 10:03

Antek Wilk

Antek Wilk
Wyprowadzając Betty krzyknął przez plecy do pracownicy:
-Proszę się zamknąć, albo panią też skuję za utrudnianie pracy.
Kiedy wyszli z aresztowaną wsadził ją do radiowozu i zamknął auto, żeby wrócić po alkohole. Założył rękawiczki i zaczął znosić wszystko do bagażnika uprzednio wszystko zabezpieczając jakimiś szmatami, żeby się butelki nie pobiły.

222Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 20 Wrz 2015, 17:12

Betty Jou

Betty Jou
Z Gigi nie było tak łatwo. Gdy tylko Antoni zaczął wynosić alkohol, kobieta rzuciła mu się na plecy i zaczęła okładać pięściami. 
- Sukinsyny! Sukinsyny! Jak tak można, panią Betty! Aaa!
I ugryzła go w ucho.

223Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 20 Wrz 2015, 17:43

Antek Wilk

Antek Wilk
-Kurwa! - Antek spróbował obalić natrętną pracownicę i przygwoździć do ziemi jednocześnie chcąc jej założyć kajdanki.
-Coś mówiłem! - Kiedy się tak na niego rzuciła pewnie to, co akurat trzymał w ręku upadło i się rozbiło...

224Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 20 Wrz 2015, 18:25

Betty Jou

Betty Jou
Jeśli Antek chce skuć Gigi - mnożnik na siłę i refleks, próg 60. Jak nie przekroczysz, to Gigi kopie cię w nery.

225Bar "Viva Maria!" - Page 9 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Nie 20 Wrz 2015, 18:48

Antek Wilk

Antek Wilk
62 bez kostek

Funkcjonariusz skuł kolejną dzisiaj osobę, wyrecytował formułę i zaprowadził ją do radiowozu obok Betty. Następnie zamknął auto i wrócił do konfiskowania alkoholu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 16]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach