Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 16]

1Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Bar "Viva Maria!" Sob 04 Lip 2015, 13:48

Betty Jou

Betty Jou
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 14 Vivaplan


STAN NA 2017 ROK:
Bar po strzelaninie i aresztowaniach w 2014 roku został zamknięty. Przez prawie dwa lata nikt tu nie zaglądał. Dopiero jesienią 2016 do miasta wróciła jedna z pracownic - Gigi. Wtedy też "Viva Maria" znowu zaczęła działać. 
Właścicielką wciąż jest Betty Jou, chociaż ta do Old Whiskey już prawie nie zagląda. Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.

SZAFA GRAJĄCA VIVA MARIA!W barze można zagrać w BILARD:


  1. Gra przeznaczona dla dwóch POSTACI - z czego jedną może być NPC.
  2. Gdy gracze dobiorą się w pary, rozpoczyna się grę. Jeden MECZ ma 3 TURY. Każda tura to rzut kostką na INTELIGENCJĘ + CELNOŚĆ (może być wspomagana logiką).
  3. Wynik rzutu kostką podstawiamy do wzoru na mnożnik: (Inteligencja + celność + ew. umiejętność) + k6*5
  4. Osoba z pary, która ma wyższy mnożnik WYGRYWA TURĘ i dostaje 10 punktów.
  5. Mecz wygrywa osoba, która wygrała najwięcej tur - zdobędzie najwięcej punktów.
  6. Rozpisanie meczu (sposób pisania) zależy jest od graczy - jak im wygodnie. Ważne, by było w postach zaznaczony wyniki mnożnika i punktacja.
  7. Grę w bilard można rozgrywać dowolną ilość razy (nie ma ograniczeń co do ilości meczy)
  8. Grę w bilard można wpisywać do DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI.
Oparła się dłońmi o blat baru i spojrzał na Bakera z kpiącym uśmieszkiem.
- A co, teraz to już o własnym barze nie mogę decydować? Tego tez mi zabronisz? No... no... A dziewczyn nie ściągam tu siłą. Same przychodzą, bo mnie lubią. Nie martw się,. Nie robią tego w godzinach pracy.
Odeszła kilka kroków od mężczyzny i sięgnęła po drugie piwo, by mu podać.


326Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 16:39

Delshay

Delshay
/po przeskoku, prawdopodobnie ze stacji benzynowej.

Delshay po pracy przyjechał do Vivy zupełnie nieświadomy całego zamieszania tutaj. Widząc, że przed barem stoi więcej pojazdów niż zazwyczaj zawahał sie przed wejściem. Mimo to napiłby się czegoś. Po krótkiej kłótni z samym sobą wszedł jednak i rozejrzał się. Trzymając się ubocza dotarł do baru. Widział, że Liluye jest zajęta rozmową z Betty, więc zamówił whisky i zapatrzył się w blat.

327Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 16:54

William Parker

William Parker
William Parker prawie się oburzył.
Za trudne zadania mi dajesz po trzech latach rutyny — odpowiedział lekarce. Zgadywać? Zagadki lubił, sudoku w końcu rozwiązywał wzdłuż, wszerz i na ukos, jak mu się zachciało, a teraz Beth kazała mu dzieci rozróżniać? Niechaj i tak będzie. Rutyna jednak nie była mu obca w żaden sposób. Kolejne słowa skomentował bezgłośnie - krótkim spojrzeniem. Klepnął jeszcze Setha w ramię, najpewniej po jego odpowiedzi.
Nigdy ci nie zabraniałem mówienia po imieniu, Gigi — zwrócił się do dziewczyny w chwili odbierania piwa. — Polej jeszcze — rzucił w kwestii bruderszaftu. Odsunął się od baru, kiedy barmanka obsługiwała pozostałych i stanął obok Briana.
Jebło porządnie, więc trzeba będzie, jak zwykle zresztą, ogarnąć cały syf — odezwał się najpierw. — U Foster i tak będę na dniach. Trzeba jej zawieźć kasę, więc tym się zajmę — słowo klucz. — Pozostały jakiekolwiek oszczędności? Każdy, kto wyszedł, musi wyłożyć dwa koła. Na dobry początek.
Chcąc nie chcąc, Brajanek stał się osobą decydującą w ostatnim czasie funkcjonowania lokali i gangu.
Tym bardziej, że Bright nie spisał się szczególnie i odpadł na początku, więc lepiej nie tracić kolejnego adwokata. Zwłaszcza dobrego.
Zaciągnął się papierosem.

328Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 16:57

Betty Jou

Betty Jou
Uśmiehcnęła się ciepło do Liluye.
- Pogadam z Gigi - postanowiła, sięgajac po drugiego papierosa. Zapaliła i zwróciła głowę do wyjścia, patrząc jak wchodzi Delshay.
- Idź, zajmij się swoim kawalerem. I po drodze zgarnij mi tu tę dziewuchę - rzuciła, podbródkiem wskazując właśnie na Gigi, która pędziła, żeby wypić bruderszaft z Williamem.

329Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 17:07

Liluye

Liluye
- To informuj mnie proszę, każda z tych opcji mi odpowiada - choć badziej ta z współwłasnością w sumie, żeyb potem nie było, że starzy Święci ją stąd wyrzucają, bo co tu brudaska się panoszy. A i tak mogło być. Gdyby miała oficjalnie jakieś prawo do tego, to byłoby co innego. Przeszła za barem w stronę Delshaya, klepnęła w ramię Gigi i pokazała jej Betty, by ta podeszła do kobiety jak najszybciej i ruszyła dalej. Zgarnęła mu sprzed nosa szklankę, zanim zdążył się napić i postawiła swój sok, z którego może wzięła łyka czy dwa. Whiskey przesunęłą po blacie w stronę Briana i Williama, niech się tym zajmą.
Lil miała na sobie koszulkę z logiem Świętych na plecach, nowiutką, pachnącą jeszcze drukarnią czy tam hafciarnią.
- Miałam ci pisać, że jest barbecue, gdybyś chciał wpaść - nie skomentowałą nawet tematu alkoholu.

330Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 17:21

Delshay

Delshay
Miał nadzieję, że zdąży chociaż uszczknąć łyka zanim Lilu zdąży zainterweniować. Widząc sok nie musiał nawet spoglądać w górę, żeby wiedzieć kto do niego podszedł. Mimo to zrobił swój typowy głupi uśmieszek, którego używał gdy został przyłapany na czymś, na czym nie powinien. Poniósł wzrok i upił soku jao gdyby nigdy nic.
-Hej, czekałem właśnie na Ciebie. - barbecue brzmiało okej, ale nie w każdym składzie.
-A kto będzie? - zapytał nie przestając sie uśmiechać po czym znów łyknął soku.

331Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 17:31

Liluye

Liluye
Nie zdążył, Lil pilnowała takich spraw. Przynajmniej wtedy, kiedy mogła, bo przecież cały czas go kontrolować nie będzie i nawet nie zamierza. Miał swój rozum (choć czasem wątpiła). Omen usiadł na zewnętrznym parapecie i stukał w szybę. Uparty. Fawor mentalny.
- Właśnie widziałam - obeszła bar, by do niego podejść i przytulić się, cmokając w policzek. Nie była fanką wylewnego okazywania uczuć publicznie.
- Na pewno wszyscy święci, którzy mogą. Jakieś duszki. Dalej ciężko mi powiedzieć, ale to i tak da sporą liczbę osób. Nawet Betty przyjechała - a mieszkała na Florydzie, miała więc kawalek.

332Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 22:41

William Parker

William Parker
Zaparł się na przedramieniu na barze. Dosłownie na moment, kiedy to Gigi prawie potykając się o swoje własne nogi doleciała ze szklankami do wypicia bruderszaftu. Niemalże mechanicznie rękę przełożył, przeplótł i łyknął sobie zdrowo. Tradycyjnie mógł zniszczyć marzenia Gigi, jeśli liczyła na pocałunek w ramach ceremoniału.
Usiadł z powrotem obok Briana, wysłuchując tego, co mówi. Skrzywił się, patrząc na półki z alkoholem różnego rodzaju i pochodzenia. Sięgnął po podsuniętą przez Liluye whisky i wychylił.
— Możliwe, że dlatego, że kasyno nigdy nie było stricte powiązane ze Świętymi, a osobny interes — zauważył. I pomimo to, część zarobku stawała się częścią oszczędności gangu. — Warsztat... o tyle dobrze, że to jedyne miejsce, w którym muszą naprawić, bo co, do Appaloosa pojadą i zapłacą dwa, trzy razy tyle? — pokręcił żarem o ścianki popielniczki, formując w stożek. — Foster spuściła z ceny pewnie właśnie ze względu na to. Reklama dźwignią handlu i zdążyło jej się to zwrócić. Może mu zakazała, może nie. Swoje zadeklarował, wszystkiego nie zrobił, więc jebać to — zerknął w stronę okna, gdzie ptaszysko Liluye stukało w szybę z oburzeniem. Również kiwnął do Delshaya.
— Zresztą... Mamy tutaj aferę, więc albo będą zajmować się sprzątaniem swojego syfu i zostawią nas w spokoju, albo znowu będziemy psy gościć do zbędnych przesłuchań. Można to wykorzystać.

333Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 25 Sie 2017, 23:23

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Elisabeth uśmiechnęła się na ten komplement od Gigi a potem zerknęła na Setha ciekawa jak zareagował na wieści, które chwilę wcześniej podała telewizja.
Pewnie znowu będzie miał długie spotkania z Brianem i ogarnianie wszystkiego by się zupełnie nie rozpadło. Teraz mieli do pomocy Willa z jego analitycznym umysłem i pozostałych, którzy opuścili więzienie.
Elisabeth nie mieszała się do spraw klubowych ale od czasu do czasu zastanawiała się, kiedy w końcu Brian przejmie formalnie władzę. Sue cholera wie, kiedy wyjdzie a po z tym czy on już nie powinien na emeryturę przejść.
Upiła łyki piwa i zerknęła na Liluye w koszulce. W sumie tez mogłaby swoją założyć.
- Zaraz wracam.- rzuciła-do Setha i Willa by ruszyć do toalety. Po chwili wróciła w nowym stroju i ulokowała się przy boku prawie męża jednocześnie pisząc sms do opiekunki czy wszystko z bliźniakami ok.

334Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 00:13

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth zasępił się oglądając wiadomości. Pierdolone jebaki, które nie mają pojęcia o co rozgrywa się gra. Nie znosił dziennikarzy, starał się unikać wiadomości jak ognia, bo stronniczość wiadomości podawanych w formie papki dla idiotów, którzy siedzą z paczką chipsów, z plamami od tłuszczu ze skrzydełek kurczaka, była dla niego nie do przetrawienia. Może nie był najbystrzejszym gościem pod słońcem, bo do rozmysłu i śliskości Willa wiele mu brakowało, ale w końcu, kurwa, po to mieli Willa. Całe szczęście, że wyszedł.
- Pieprzyć ich. Zrobimy co trzeba, jak zawsze zresztą. - stwierdził spokojnie, popijając drinka. Kiwnął głową Brianowi, w końcu Seth też pracował w warsztacie i pomagał utrzymać całą tę kupę gówna we względnym kształcie piramidy. Wewnętrznie zastanawiał się tylko czy to gówno nie wyparowało gdzieś do atmosfery i czy nie spadnie na ich łeb gówniany deszcz. A koprofilem nie był, więc języka nie wystawi.
- Warsztat się utrzyma. Trzeba będzie pomyśleć nad czymś co ociepli nasz wizerunek... - zagaił do Briana i Willa, zbliżając się do nich, gdy Beth poszła do łazienki. - poglądowo w wykonaniu tych Świętych, którzy w pierdlu nie byli. A może i wszystkich, nie wiem. - pociągnął ze szklanki, wydobywając papierosa z kieszeni kamizelki.
- Will, mogę z tobą pojechać do Foster, wingman ci się przyda, a poza tym to dawno nie robiłem nic poza trzymaniem narzędzi w łapie. - stwierdził, a gdy jego jeszcze-nie-żona wróciła, uśmiechnął się do niej na widok koszulki. Pasowała jej.
W tym samym momencie zasępił się znacznie i spuścił głowę, gdy dotarła do niego świadomość, że burza gówna może zagrozić jego dzieciom. Nie był idealnym ojcem, ale kochał te dwa małe potwory i myśl, że ktoś mógłby coś im zrobić sprawiła, że napięły mu się mięśnie karku. Zamaskował to jednak, sięgając po zapalniczkę. Gdy odpalił szluga zaciągnął się i podniósł wzrok z powrotem na resztę.

335Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 11:19

Gruby Jim

Gruby Jim
Jimbo jeszcze długo wpatrywał się w ekran telewizorka, miętoląc w ustach najrozmaitsze przekleństwa. No wkurwiony był. Jim był z resztą notorycznie wkurwiony. Gang mu się posypał, niewdzięczna familia wypięła na niego dupsko, części w motorze mu zardzewiały, a on sam nie miał grosza przy duszy - z resztą jak większość Świętych (prócz Parkera, bo ten skurwiel zawsze wiedział jak się urządzić). Informacja o tym, że Smith rozpłynął się w powietrzu była jak wisienka na torcie. Aż mu z tego wszystkiego skoczył cholesterol.
- Pierdolony Baker. - wymruczał, o dziwo to jego w tym momencie przeklinając.
- Gdyby nie jego decyzje, Smith już dawno poszedłby do piachu, a my... Nie musielibyśmy zaczynać wszystkiego od nowa, kurwa... - z tego wszystkiego wyciągnął faję i zajarał, nerwowo strzepując popiół do popielnicy stojącej na ladzie.
- A teraz co? Jesteśmy bez grosza, wszystkie nasze interesy upadły, albo zostały przejęte przez brudasów - pozdrawiamy Duszki. Jak widać ich egzotyczna uroda przyćmiewała Jimowi ich zasługi. W końcu gdyby nie Duszki to większość lokali należących wcześniej do Świętych by upadła, być może nawet razem z Vivą. Może Jimbo nawet zdawał sobie z tego sprawę, ale jego głęboko zakorzeniony rasizm nie pozwalał mu się do tego przyznać. No i, jak widać, towarzystwo Delshaya nie sprawiało, że Gruby się jakkolwiek krępował przed wygłaszaniem swoich opinii.
- No nie mam, kurwa racji? - rozejrzał się po chłopakach (aprobaty kobiet nie szukał, bo miał je w dupie; był w końcu również seksistą), szukając z ich strony słów poparcia, po czym powtórzył:
- Pierdolony Baker.

336Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 16:43

Gigi

Gigi
Gigi przysłuchiwała się wszystkiemu, posłusznie roznosząc piwo. 
Oj, oj, a tak cicho i spokojnie było bez tych ich sporów dotyczących klubu! Czasami Gigi się zastanawiała, czy można prowadzić gang motocyklowy bez motocyklistów? Tylko ich baby? Wszystko byłoby łatwiejsze!
Podała kolejne piwo Sethowi, potem podsunęła Brianowi solone orzeszki.
- A może byśmy tak znowu zrobili mordobicie?
Betty spojrzała na nią, otwierajac szeroko oczy.
- Gigi. Chyba mamy dość.
- Nie! Nie takie! Ale że takie walki w klatkach! Bo wiecie, niedaleko jest taki klasztor i tam zakonnice wynajmują taką nieużywaną kaplicę i ja tam byłam i tam się tak normalnie po mordach leją. Nie te zakonnice, ale takie chłopy. No i raz i dwa sama tam kilka walk obstawiłam, no i ja już Braianowi, znaczy panu Daltonowi - tu się wyszczerzyła do najstarszego z braci - mówiłam, ze ej, to okazja jest, zróbmy coś takiego znowu! A ja mam kilka kontaktów do osób co by tu przyjechały i sobie dały po buziach dla kasy i zabawy. No i można by wtedy wiecie, jakieś nowe byznesy ogarnąć, co nie?

(Ps dzięki Dominika za tę historię o klasztorze)

337Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 16:50

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
//z mgły niepamięci

Do Vivy przyszła Eva pociągają nogami. Więzienie zgasiło nieco jej pojebany sposób bycia. Ogarnęła wzrokiem towarzystwo i kiwnęła głową ale i tak wszyscy ją olali.
- Można piwo? - siadła koło Świętych i słuchała o czym gadają. Chociaż o czym innym mogli by gadać jak o szambie w którym wszyscy byli.

338Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 16:55

Liluye

Liluye
Lil odruchowo odbiła od baru, porzucając na chwilę rozmowę z Delshayem i podała Evie piwo, podstawiając jej szklankę i odkapslowaną butelkę.

339Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 17:00

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Conczi wlazła do baru w momencie, kiedy Gruby i Brian powarkiwali w swoich kierunkach. To znaczy - może Brian powarkiwał. Grubas za to wyglądał, jakby miał się za chwilę udławić ze swojej złości. Reszta obgadywała miedzy sobą niektóre kwestie - w końcu było o czym rozmawiać.
W każdym razie, miasto nie należało do największych, więc kiedy tylko dowiedziała się, że ci śmierdzący, kudłaci i podstarzali panowie, których tak gorąco kochała (hehe) plus Eva, znaleźli się w Vivie, jak za starych, dobrych (chociaż może to zależy dla kogo) czasów, Ramirez postanowiła wpaść i się może pochwalić pewnymi niusami, w posiadaniu których była. Najpierw się jednak grzecznie powitała:
- Cześć. - a potem dane jej było wysłuchać pomysłu Gigi. No, wyglądała na taką, co ma nitkę między uszami, ale odkąd przyszło jej z nią pracować, mogła się przekonać, że jest bardziej rozgarnięta, niż niektórzy sądzą. W każdym razie widok niektórych gęb sprawiał, że nie czuła się tu do końca jakoś super komfortowo, jednak mimo wszystko dobrze ich było tutaj widzieć w komplecie. No, prawie. W końcu jej ukochany tatuś Bejker dalej szorował podłogi szczoteczką do zębów w więziennych kiblach.
- Widziałam się w zeszły weekend z Tyrsenem. - jebnęła nagle niczym Gołota twarzą o deski, po czym zabrała się do pomocy Gigi przy barze.
Aha! Wcześniej się pewnie przywitała ładnie z Betty, całując ją w oba policzki. Topór wojenny między kobietami został zakopany już dawno. To w końcu Jou wyłożyła kasę na to, by prawnicy mogli ją jak najszybciej wyciągnąć z pierdla.

340Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 17:25

William Parker

William Parker
— Nie możemy od razu zrobić wszystkiego co trzeba — odezwał się tuż po Clusterze. — Chyba że masz zamiar ponownie samemu tu siedzieć z Brianem i dziewczynami — wzruszył ramieniem. Oczywista oczywistość, którą musiał skomentować, bo nie dałoby mu to spokoju.
— Beth, co o tym sądzisz? Zbiórka oddawania krwi czy jakaś zapomoga mieszkańcom? — zapytał bezpośrednio lekarki, która jednak stała nieopodal nich, zajęta telefonem. Dobrze było się zorientować w tym wszystkim. Już pominął swoje sceptyczne nastawienie, nie dzieląc się nim z pozostałymi. — Remont, remonty, prywatnie też tego potrzebują.
— Decyzje, na które wszyscy przystawaliśmy, bo jak pamiętam to jednak jeszcze było to wspólne głosowanie, więc… Jak Brian mówił — zerknął na najstarszego, dając mu dokończyć. — Pierdoleni my.
William napił się piwa i skinął do Evy, która przyszła do baru.
— Zresztą i tak już pewni patrzą spod byka na fakt wyjścia nas wszystkich. No, wiadomo, oprócz Bakera, więc trzeba nieco na uboczu podziałać, odnowić kontakty, rozeznać się i korzystać tylko z tego, że całą uwagę poświęcają Smithowi. Trochę roboty nas czeka w każdym razie.
Wysłuchał tego, o czym zaczęła mówić Gigi. Siłą rzeczy wiedziała dobrze, jakie są interesy i jaka jest sytuacja gangu w ostatnim czasie; w końcu to ona siedziała na zewnątrz i pomagała chłopakom.
— Długo te walki tam trwają?
Zerknął też na przybyłą Consuelę.
— I co? Zmienił się, kurwi z Buendiami nadal czy ucieka? — zapytał, mając świadomość sytuacji z Tyrsenem. Inni też wiedzieli.

341Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 17:41

Jin-ho "Jimmy" Yoon

Jin-ho
//pewnie z domu

Ryk motoru to w OW żaden zaskakujący dźwięk, ale ten motocykl brzmiał inaczej niż zaparkowane pod Vivą choppery. W chmurze pyłu pod bar zajechał ktoś nowy.
Jimmy ściągnął kask, splunął mieszaniną śliny i piachu i spojrzał krytycznie na wystawkę pojazdów przed przybytkiem. Na co mu przyszło? Z bajkerami miał nie raz do czynienia, niektórzy nawet dobrze się prali, ale mieli kiepską technikę, jak jakieś jebane osiłki spod sklepu. Nadrabiali masą, to prawda, ale te ich piwne bebechy mogły im równie dobrze ograniczać ruchy.
Zerknął jeszcze raz na sms-a od Gigi, słodkiej laski, aż żal dupę ściskał, że musiała siedzieć w tej zabitej dziurze pół życia... A teraz Jimmy Yoon też tam trafił. Cholerny pech.
Przeklął pod nosem po koreańsku i pchnął drzwi do baru, czując się jak na jakimś Dzikim Zachodzie. Jego oczom ukazało się zbiorowisko brodaczy, indiańców, cycatych babek w różnym wieku i... Czy to były dziecięce ubranka z logiem gangu? Stłumił parsknięcie, rozglądając się za Gigi. Zignorował totalnie to, że Święci byli w trakcie jakiejś hiper ważnej dyskusji, bo wszyscy byli zasapani jak po maratonie, i podszedł do jak zawsze rozradowanej blondynki, po czym oparł się o bar, przekręcając łobuzersko głowę.
- Cześć, kociaku. Twoja familia? - wskazał skinięciem zbiorowisko. Wolał, żeby Gigi sama go przedstawiła, bo interesów nie zaczyna się bez rekomendacji.

342Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 17:51

Liluye

Liluye
Consuela sobie sama poradzi z alkoholem jeśli będzie chciała się napić, więc jej tylko skinęła glową.
Omen odpuścił napieprzanie w drzwi i gdzieś zniknął, chociaż z tym ptakiem to cholera wie co mu do głowy przyjdzie.
Za to jej uwagę zwrócił Jimmy, bo wcześniej go tu nie widziała. Zlustrowała szybko Świętych spojrzeniem.
Ups?

343Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 18:03

Gigi

Gigi
Przywitała się z Evą i do tego piwa, co jej Liluye podała, podsunęła czipsy. I cukierki. Gratis. Chłopcy (nie licząc Willa) często nie mogli liczyć na taką ilość słodyczy do drinka. Sama też sięgnęła po cuksa, cyckając go z gracją w czasie mówienia.
- Em nooo, od roku? - cmok cmok. Zastanowiła się chwilę
- Tak, jakoś tak - zamlaskała - od roku się tam naparzają. Ale ja to trzymam rękę na pulsie, no i mi te siostry zakonne dają znać jak się ktoś podejrzany pojawi.
Sięgnęła po kolejną mordoklejkę.
Betty pokręciła głową i zapaliła kolejnego papierosa.
- W takim razie macie zajęcie, ogarnąć klub walk i postarać się ogarnąć kto dotychczas to organizował - rzuciła w stronę Willa i Briana - Małymi kroczkami.
I może by kontynuowała temat zakonnic i ich klubu bokserskiego, gdyby nie rewelacja Consueli. Betty aż poczerwieniała na twarzy.
- I co, nie ujebałaś chuja przy okazji? Pfff.
Ona to by mu już kulkę między oczy zasadziła!
- Oj, oj szefowa się nie denerwuje - zaśmiała się Gigi, znowu wpychając sobie słodycze w policzki - Hihi, ogarnie się to i sobie z tym JUDASZEM poradzimy! Co nie?
Puściła oczko do Evy. Jednak ostatecznie jej uwagę przykuł nie kto inny jak drogi kolega Jimmy. Ten zdecydowanie chudszy i ładniejszy!
- Ooo! Pamiętacie jak mówiła o kontaktach? No to! - dopadła Jin-ho, objęła go ramieniem i zaprezentowała jak na pokazie - No to tak, może słowem, hihi wstępu. Pamiętacie miłość mojego życia? No, to nie on. Ale! To jego kolega. No i on robi rzeczy!
Najlepsza reklama.
Betty aż wywróciła oczami.
- Gigi, nikt nie ma pojęcia o czym mówisz.
- Oesuuu, no mówię! To jest Jimmy. Jimmy ma kolegów w Kalifornii, którzy tez maja taki fajny klub jak my! Tylko trochę inny. Wyobraźcie sobie klub w którym są sami Williamowie, tacy mądrzy i ładni! No to taki klub!

344Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 18:30

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva wzięła łyk piwa i bąknęła pod nosem "dzięki" gdy dostała chipsy. Nie omieszkała też zawiesić wzroku na tyłku Gigi. Płaski raczej ale na bezrybiu... w sumie suszyło ją od kiedy wyszła z więzienia.
Wypiła jeszcze trochę.
- Hej lala - przywitała się z laską co przed chwilą weszła ... po czym się okazało że ma ona penisa. Noż co za szczęście. Chociaż z twarzy całkiem całkiem.
- Ja krwi oddawać nie bede - bekła szarmancko w stronę facetów - mnie to się wydaje że nikt nam nie uwierzy żeśmy się jakimś huc ..huwwc HUFCEM, o, ... stali cnie? - dodała swoje trzy grosze, podrapała się po głowie i spojrzała na Willa.
Parsnęła śmiechem na tłumaczenia Gigi. Tyłek może i płaski ale śmieszny lachon.

345Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 18:31

Jin-ho "Jimmy" Yoon

Jin-ho
Jimmy wyprostował się dumnie, wysłuchując pochwał Gigi. Nie miał pojęcia, kim jest William, ale to musiał być jakiś gościu z klasą. Skinął głową w stronę Betty, bo wydała mu się być tu szefową. Co za banda pind, skoro babki muszą nimi rządzić, pomyślał.
- Dobry. Reprezentuję Czerwone smoki z LA. Podobno szukacie jakiejś małej pomocy?
Podniósł paluszka i zagryzł go, uśmiechając się szelmowsko. Trudno było powiedzieć, gdzie wędruje jego wzrok zza szparek oczu. W rzeczywistości Jin-ho dokładnie przyglądał się ekipie Świętych, szacując swoje szanse na wypadek, gdyby sprawy nie potoczyły się tak różowo, jak reklamowała mu to Gigi.

346Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 18:55

William Parker

William Parker
Trzy lata we więzieniu nauczyły Williama selekcjonować informacje. Dźwięki też i choć pewnie byłby bliski zabicia za mlaskanie i ciamkanie, to jednak to przemilczał, słuchając na zmianę Gigi i Betty, a przy tym także wymiany zdań Briana, który mu wyjaśnił to i owo.
— Nieregularność akurat jest dobra — stwierdził po wysłuchaniu. — Nie będą czaić się dziesiątego każdego miesiąca, więc jak przy Fight Clubie, rozesłanie informacji do poszczególnych... — mruknął pod nosem, drapiąc się po siwej skroni. Spojrzał na Betty, Gigi, z powrotem na Betty.
— Jasne, że małymi kroczkami. Nieuniknione, że będą sprawdzać jak szybko coś spierdolimy, do tego nie można dopuścić — stwierdził swobodnie. Pozwolił sobie sięgnąć po jedzenie, które było gotowe (chyba że go wygoniono do grilla, aby przyrządził to też nie miał problemu!). Wiadomo, że po takim czasie to jednak kuchnia "własna" to jest coś.
— Pewnie tak się skończy. Tyrsen będzie teraz uważał, choć coś słabo mu to wychodzi, skoro tak szybko go przyczajono... — zamruczał, coś pokroił, piwa się napił. — Może uwierzą, może nie uwierzą, spróbować trzeba.
Słuchał Gigi, gdy tłumaczyła nowo przybyłą osobę. Zerknął na Koreańczyka i nie skomentował komplementu, jaki Giselle wypowiedziała.
— Czerwone smoki — powtórzył pod nosem, starając sobie przypomnieć; jednocześnie zachęcał obcego do wyjaśnienia. — Co masz na myśli z pomocą? — bardziej chodziło mu o to, jak może pomóc, a nie o tym, co usłyszał od blondynki.

347Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 19:23

Jin-ho "Jimmy" Yoon

Jin-ho
Jimmy pociągnął nosem i sięgnął po kolejnego paluszka.
- Powiem tak - chrupnięcie. - Tak mi się życie ułożyło, że tu teraz będę mieszkać, nie? Mniejsza, dlaczego. Ze smokami się nigdy nie rozstanę bo to są moi bracia. Rodzina - powiedział z naciskiem, nagle strasznie poważny.
Przy okazji jeszcze raz staksował wzrokiem Świętych. Jeśli też byli rodziną, to w bardzo poobijanym stanie.
- Ja chcę tu spokojnie przetrzymać, dopóki nie będę mógł wrócić do swoich. Wy chcecie wrócić do gry. My - wskazał na siebie - możemy pomóc wam na przykład przy organizacji tych walk, o których mówiła Gigi - powiedział z uśmiechem. - Takie coś u nas dzieje się co weekend. A ludzi chętnych do napierdalanki znajdę nam o- tak! - pstryknął palcami.

348Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 19:29

Liluye

Liluye
- Czy jest sens mieszać się w Tyrsena teraz? Wyszedł, wy wyszliście, niech tam sobie siedzi w swojej norze. Z kurtkami czy bez jesteście na cenzurowanym. Szkoda by było dodawać pracy Foster - a raczej oddawać jej więcej pieniędzy. Wtrąciła się, chociaż w teorii nie powinna i zwykle pewnie przy Jimie i Maxie sobie darowała jakiegokolwiek uwagi, ale teraz jednak nie. No trudno, niech sobie brzęczą..
Potem przeniosła wzrok na Jimmiego, tego kolorowego w każdym razie i już się nie wtrącała. Podsunęła kolejną pełną soku szklankę Delshayowi.

349Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 20:28

Jin-ho "Jimmy" Yoon

Jin-ho
- Mhm - Jimmy skrzyżował ręce na klatce piersiowej. - Tak jak mówiłem, reprezentuję tu swoich. Mogę ściągnąć kumpli i parę grup kibiców, lubiących obstawiać solidne, nie ustawione wcześniej walki. To wasz teren, więc proponuję 25 procent dla nas a reszta wy.
Jimmy kątem oka śledził niczego sobie Indiankę, która była jednak zajęta jakimś długowłosym gachem. Swój do swego ciągnie najwyraźniej. Jimmy zastanawiał się, czy w takiej dziurze jak ta w ogóle ma się wybór, czy po prostu wszyscy żenią się ze swoimi kuzynami, jak w środkowej części Stanów.
- Sam też chętnie wezmę udział - dodał, pewnie trochę za bardzo na wyrost prężąc się przed resztą. - A wy? Słyszałem dobre rzeczy o niektórych bikerach, podobno nie boicie się krwi i obicia kostek. Chociaż - rozejrzał się po towarzystwie - średnią wieku to wy macie tu wysoką.

350Bar "Viva Maria!" - Page 14 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Sob 26 Sie 2017, 20:52

William Parker

William Parker
— Nie ma sensu — odpowiedział Liluye. — Dobrze wie, że ma przepierdolone, więc nie powinien robić głupich rzeczy — skomentował z akcentem.
Podobnie zaakcentowanie rodziny zwróciło uwagę Williama, jednak nic sobie z tego nie zrobił. Mógł się tego spodziewać. Przecież nie mieli monopolu na określenie w ten sposób samych siebie.
— Wkład na wejściu jest czy dopiero przy zakładach? — zapytał najpierw, robiąc sobie przerwę od jedzenia. Nie musiał spojrzeć po obecnych. Dobrze wiedział, jak wyglądali. On najlepiej.
— Przynajmniej będzie zawyżona i może obędzie się bez konieczności sprawdzania dowodów osobistych — skomentował naprędce, choć nie można było powiedzieć, żeby był w jakimkolwiek stopniu urażony słowami Koreańczyka. — Gigi, polej mu.
William zerknął na Briana, ciekaw tego, co mężczyzna sądzi.
— Opowiedz coś o tych grupach i Czerwonych smokach.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 16]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach