Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Lali

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 19]

1Przyczepa Lali - Page 15 Empty Przyczepa Lali Sob 02 Sie 2014, 15:07

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
First topic message reminder :

Już z daleka widać, do kogo owa przyczepa należy - w oknach stoją kolorowe dekoracje (z jednego macha nawet zabawkowy Mikołaj), a aktualnie całość jest obwieszona świątecznymi lampkami. Przechodząc przez próg, trzeba się przebić przez kiczowate, wiszące koraliki, które robią mnóstwo hałasu.
Wchodzi się prosto do salonu, którego głównym punktem jest kanapa w zebrowy wzór. Na przeciwko niej stoi stolik, który obwalony jest naczyniami, świeczkami, papierami i mnóstwem innych pierdół. W rogu, nieco na prawo, stoi maleńkie biurko, na którym leży lampka i laptop. Na lewo, tuż obok łazienki, znajduje się mini-kuchnia, w której skład wchodzi mała lodówka (do której jest poprzyczepiane mnóstwo kolorowych magnesów i kartek z jakimiś notatkami), kuchenka oraz dodatkowy kredens, na którym stoi ekspres do kawy i toster.
Zaraz na lewo znajduje się łazienka, w której ledwo mieści się toaleta, prysznic oraz umywalką z toaletką, która ugina się pod ciężarem kosmetyków. Na lustrze poprzyczepiane są zdjęcia idoli nastolatek z gołymi klatami.
Skręcając w prawo od wejścia, wchodzi się do sypialni, której punktem centralnym jest łóżko. Przy ścianie jest zabudowana szafa, która praktycznie pęka w szwach. Na podłodze rozłożony jest puchaty dywan, na którym porozwalane są różne części garderoby.



Ostatnio zmieniony przez Lola Martinez dnia Sro 17 Wrz 2014, 08:08, w całości zmieniany 1 raz


351Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 11:40

Naiche

Naiche
- Powiedział, ze odstrzeli mi głowę mojego kutasa. Dobrze pamiętam - mruknął niezadowolony.
Jakoś ta perspektywa nie zachęcała go do wizyty w rodzinnym domu Loli.
- Jestem mężczyzną, ej. Ostatnio jak sprawdzałem, to jeszcze byłem!

352Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 11:47

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-No właśnie.-przytaknęła mu i udała, że to wcale nie wybijało z pantałyku.
-No to dasz radę.-poklepała go po ramieniu.-Nie wyjdę za ciebie bez zgody papy.-stwierdziła na koniec, hardo.

353Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 12:12

Naiche

Naiche
- Jak nie?Nie... nie uciekłabyś ze mną jakby tata ci zabronił?
Aż się odsunął. Troszkę go to zabolało. 
- No wiesz co... ja...
Musiał się zebrać w sobie. Kto wie, czy w ogóle dożyje jutra, to na cóż ma się łamać? Ma ważniejsze problemy niż dubeltówka przyszłego teścia - na przykład Ku Klux klan, policję, Skittlesa i gang świętych an głowie. 
Pan Martinez to przy tym małe (bezalkoholowe) piwo.

354Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 12:45

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola nigdy... NIGDY w życiu nie myślała nad sprzeciwianiem się woli taty. Pewnie, olewała jego zakazy jako nastolatka, ale to było INNE!
-No.... nie wiem!-pisnęła, spanikowana.
Poczuła się jakby była między młotem a kowadłem.
-Och, no przecież nie zabronii! Daj spokój!-przylgnęła do niego ponownie.
Przecież kocha swoją córeczkę, nie? A skoro ona chce się z kimś zaręczać po niecałych 3 miesiącach spotykania się, to najwyraźniej wiedziała co robi, nie? Nawet jeśli zdawała sobie sprawę faktu, że jej narzeczony ma coś na sumieniu. A ona jest policjantką. I własśnie badają sprawy, w które jest on zamieszany.

355Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 13:43

Naiche

Naiche
- Jasne... - mruknął nieco zmieszany. Wreszcie się otrząsnął z tego zamyślenia.
- Dobra, pani narzeczono, jaki masz plan na teraz? Bo ja chce coś zjeść i iść spać.
Taki prosty z niego chłopak był.

356Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 14:18

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-No! Po prostu musimy to odbębnić. Będzie ok.-zapewniała dalej.
-Zanim przyszedłeś miałam zamiar obmyślić jak zakryć moje rany wojenne, a potem zamówić coś z Chaco i iść spać...-zaczęła.-Nie to, że planując mi się oświadczyć mogłeś zaplanować co dalej...-przewróciła oczami.
Oczywiście nie mógł. Zabranie jej na romantyczny obiad i jedną noc w hotelu to przecież tak dużo!
Westchnęła.
Nie miała co na to liczyć.
-Chcesz ulotkę czy mam coś sama ugotować?-spytała, jakże zrezygnowana.

357Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Czw 23 Paź 2014, 14:56

Naiche

Naiche
Lola nie potrafiła gotować tak, by Naiche nie spędzał w toalecie kilku godzin... ale tez głupio mu było kazać jej znowu coś zamawiać. Zresztą, przytył tak, że ledwo mieścił się w swoje ukochane, czerwone spodnie.
- Mam lepszy pomysł.
Chwycił Lole za rękę i poszedł z nią do jej różowe sypialni by ja przelecieć, jak na narzeczonego przystało. Czyli szybko i z drzemka na koniec.

358Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 14:44

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
/8.03.13, po telefonie do Martina

Lola siedziała właśnie w swojej fortecy, która totalnie przypominała taką z dziecięcych zabaw - rozstawiła dwa krzesła, nakryła je kocem, a w środku rozłożyła stos poduszek, na którym aktualnie mościła swoje szanowne dupsko. Zresztą nie tylko to odgradzało ją od świata zewnętrznego - zakryła okna kotarami i nawet przekręciła zamek w kluczu!
Wracając jednak do Meksykanki, ta właśnie leczyła się rozpuszczoną aspiryną. I z miną zapaleńca wpatrywała się w ekran laptopa, co rusz spoglądając w swój notatnik. Miała kilka rzeczy do sprawdzenia!
Otworzyła binokle i postanowiła spróbować swych szans w internetach, wpisując hasło: "Nina Kawiński" - skoro policjant nie chciał jej powiedzieć kim była, może Wujek doradzi?

359Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na spostrzegawczość, próg:


20 - Znajdujesz 3 Niny Kawińskie w różnych częściach świata
30 - Znajdujesz dwie Niny Kawińskie, w tym jedną z Nowego Jorku
50 - Znajdujesz Ninę Kawińską z Nowego Jorku, o której był jakiś artykuł w lokalnej gazecie.

360Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:11

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
51 Cool

Lola wydała z siebie ciche: "YEES!!!", które chyba jednak wcale nie było tak ciche, po czym kliknęła w link, chcąc się z nim zapoznać.
Cóż, trochę żałowała, że nie ma Landona, który mógłby jej pomóc w zamian za spojrzenie w głębie jej oczu... lub dekoltu, jednak być może WCALE nie potrzebowała jego pomocy?

361Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:13

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Lola klikając w link natrafiła na wzmiankę o Ninie Kawiński, która oskarżona była za stręczycielstwo w latach 70 i 80 w Nowym Jorku.

362Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:20

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Odchyliła się do tyłu, wpatrując w ekran monitora. Serio? Jego matka była alfonsem? Hmm, ten to musiał mieć dzieciństwo!
Jeżeli była taka możliwość, Lola spróbowała odszukać ów artykuł w archiwum owej lokalnej gazecie. Jeśli nie, wpisała frazę "gangi Nowego Jorku" i spróbowała odszukać interesujących ją informacji od tej strony.

363Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, pełen artykuł nie był dostępny na stronie.
Pierwsze na co wpadła to strony, gdzie Lola mogła obejrzeć sobie film o tym tytule. 

364Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:28

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola stwierdziła, że nie ma nic lepszego do roboty - w końcu ma URLOP, który będzie trwał kilka tygodni, a ona miała w końcu tylko kilka poszlak, tak? - także odpaliła go. Może się przewinie to nazwisko jeszcze gdzieś?

365Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:30

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, Lola nie znalazła w filmie odpowiedzi na swoje pytania, za to podziwiała Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz i Daniela Day-Lewisa (w szczególności jego wąsy).

366Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:38

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola płakała, gdy się bili, gdy Rzeźnik umierał i gdy umierał każdy. Odsunęła od siebie po skończonym seansie laptop i chwilę wzdychała, by się uspokoić. Historia Nowego Jorku. Taka trudna. Taka smutna. Taka zabójcza, ach!
Postanowiła wrócić jednak w końcu do swojego śledztwa! Wycierając łzy i dmuchając nos, weszła na stronę New York Times'a czy podobnego pisma i wlazła w archiwum, szukając roku '91. Zaczęła przeglądać numery w poszukiwaniu tego KONKRETNEGO artykułu!

367Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 35. Jeśli przekroczysz, znajdujesz artykuł o postrzeleniu policjanta na służbie.

368Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:46

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
31

Lola nic nie znalazła, ale nie miała zamiaru się poddawać, co nie? Miała MNÓSTWO czasu.

369Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 15:51

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na spostrzegawczość, jeśli przekroczysz:


35 - znajdujesz artykuł o postrzeleniu policjanta na służbie w roku 1990
40 -  znajdujesz artykuł o postrzeleniu policjanta na służbie w roku 1990 i o jakiś zawodach strzeleckich w 1987,1988 i 1889 w których występuje nazwisko Kawiński.

370Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:06

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
46

Lola jest super ekstra spostrzegawcza najwyraźniej, bo znalazła jakieś super artykuliki, w które zaraz z chęcią zaczęła klikać, by móc je sobie ładnie przeczytać!

371Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:15

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W grudniu 1990 roku jedne z policjantów z dochodzeniówki został postrzelony przez swojego partnera podczas rozbijania dimu publicznego, w którym przetrzymywano nielegalne imigrantki z Ukrainy.

372Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:21

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola przepisała sobie niektóre fragmenty do notatnika, po czym przeszła do następnych artykułów, popijając sobie radośnie kakao z bitą śmietaną. Miała urlop. Miała zamiar się w końcu porozpieszczać.

373Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W kolejny artykułach Lola przeczytała, że Kawiński, jako student akademii, startował w zawodach strzeleckich i wygrał je 3 razy z rzędu.

374Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:34

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola zapisała sobie w notatniku dużymi literami: "NIE WCHODZIĆ SMITHOWI NA LINIĘ STRZAŁU!" i poważnie zaczęła rozważać czy sobie tego czasem nie wytatuować. To mogłoby być jej motto życiowe. Wiecie, mogłoby jej tak na przykład... URATOWAĆ ŻYCIE. A to MEGA życiowe!
Wczytała się w artykuły, chcąc lepiej poznać swojego wroga numer jeden, bo być może przy okazji pozna jego super ukrytą umiejętność i będzie czad.

375Przyczepa Lali - Page 15 Empty Re: Przyczepa Lali Sro 29 Paź 2014, 16:43

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Lola odkryła, ze Smith był mistrzem w strzelaniu z policyjnej broni wyborowej i nawet dostał za to medal.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 19]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach