Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Pytania i propozycje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pytania i propozycje Empty Pytania i propozycje Pon 12 Maj 2014, 12:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Macie jakieś uwagi dotyczące działania forum i gry?
A może chcecie zaproponować jakiś większy wątek, czy wydarzenie?

Ten temat jest dla was!

2Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Pon 04 Sie 2014, 22:27

Gość


Gość
Licytacja randki z panami jako opozycja do konkursu Miss? I może konkurs na ujeżdżanie byka? Można użyć kostek. ;)

3Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Wto 05 Sie 2014, 12:55

Daisy Houston

Daisy Houston
To pytam w imieniu młodszych postaci na forum: jak to jest z wiekiem i szkołą średnią? Idziemy wg. amerykańskiego systemu edukacji? Mamy problem z Cassidy Darcy, bowiem jesteśmy z tego samego rocznika, urodziny mamy kilka dni od siebie - a ja mam w karcie, że skończyła już szkołę, nawet kiblując rok, Darcy natomiast wpisała, że dalej do niej chodzi. To jak to jest? Ustalmy może precedens, żeby przyszłym młodszym łatwiej było ogarnąć wiek : D

Jeśli idziemy systemem amerykańskim i prawem dotyczącym szkolnictwa w Arizonie, zaczynamy szkołę w wieku 6 lat jeśli dziecko ma już 6 lat przed rozpoczęciem szkoły. Data graniczna to 1 września w większości stanów. Osoby urodzone przed tym terminem ZACZYNAJĄ szkołę mając:

1 klasa - 6 lat
2 klasa - 7 lat
3 klasa - 8 lat
4 klasa - 9 lat
5 klasa - 10 lat
Gimnazjum
6 klasa - 11 lat
7 klasa - 12 lat
8 klasa - 13 lat
Szkoła średnia
9 klasa- 14 lat
10 klasa - 15 lat
11 klasa - 16 lat
12 klasa - 17 lat

Czyli KOŃCZĄC szkołę mogą mieć już 18 lat, jeżeli mieli urodziny w trakcie roku szkolnego. Mając urodziny w lato, kończą szkołę w wieku 17 lat, a dopiero w wakacje po ukończeniu liceum mają 18.

Osoby urodzone PO 1 września ominęły datę graniczną i zaczynają szkołę później, czyli mają osiemnaste urodziny krótko po rozpoczęciu roku szkolnego w ostatniej klasie.

bleb lbeleble jeśli coś napisałam niezrozumiale to tu więcej:
link: answers.yahoo.com/question/index?qid=20090307125243AAxjArG
link: mb2.ecs.org/reports/Report.aspx?id=32
bo już sama się gubię xd

CZY idziemy polskim szkolnictwem?

4Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Sro 06 Sie 2014, 11:37

Mistrz Gry

Mistrz Gry
@Daisy - dziękujemy i oczywiscie uzupełnimy w przewodniku informacje na temat szkolnictwa!
Idziemy systemem Amerykańskim

5Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Wto 12 Sie 2014, 15:19

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niedługo zamykamy PROLOG i czek nas czas nieco luźniejszy - to znaczy bez wielkich, zbiorowych eventów na całe miasteczko. Jednak nie zwalniamy tempa! Teraz czas na mniejsze, pojedyncze misje i zadania.
Może macie propozycję jakie chcielibyście napotkać atrakcje w miasteczku? Jakieś zadania, rozrywki czy mniejsze eventy spoza głównej fabuły?
Napiszcie, co was kręci!

6Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Sob 30 Sie 2014, 21:32

Connor Eastman

Connor Eastman
Otóż tak, u nas na forum są specyficzne nazwy na różne rzeczy
fejsbuk - pejsbuk
Kardashian - Kardamon
itp. itd.

Może by zrobić taki słowniczek i na bieżąco dodawać różne marki, programy telewizyjne, portale itp.

7Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Nie 31 Sie 2014, 11:43

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Connor - właśnie myślałam o czymś takim ostatnio i na pewno taki słowniczek się u nas pojawi!

8Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Pon 22 Wrz 2014, 23:07

William Parker

William Parker
W związku z tym, że Ron niczym czarny kot, pecha przynosi, to jestem w stanie zaproponować odznakę "Wina Rona/ Rona Culpa", żeby pokazać, jak kiepsko Brody oddziałuje na resztę! XD

9Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Nie 21 Cze 2015, 14:50

Ennis Enderman

Ennis Enderman
Kampus!

Na pewno potrzebuję ja jako ja lokalizacji "Radio Kampusowe". Można tam też dorzucić inne koła zainteresowań, teatr i tak dalej, jako jeden budynek.
Oprócz tego przydałby się jakiś kompleks sportowy na kampusie, skoro są dwie drużyny sportowe.

No i pytania:
Czy obecność na zajęciach trzeba uzupełniać w dzienniku pracy?
Czy zajęcia na uczelni mogą dawać punkty do statystyk? W jaki sposób? Jakie dokładnie zajęcia?

10Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Wto 30 Cze 2015, 12:20

Joan Wharton

Joan Wharton
A może w Appaloosa jakaś strzelnica?

11Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Wto 14 Lip 2015, 14:44

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
Zastanawiałem się czy próg na strzelnicy nie jest za wysoki.
Np. tarcze
Biorąc pod uwagę, że ktoś ma wykokszone 120pkt w celności i 100 pkt w umiejętności "broń palna" i wyrzuci 6 (co daje kolejne 60 pkt) wychodzi tych punktów 280. I dalej jest to za mało na próg 300, który oznacza trafienie w zewnętrzny okrąg. A 220pkt to wcale nie jest mało!

Może trzeba pomyśleć nad zmianą progów na strzelnicy?

12Pytania i propozycje Empty Re: Pytania i propozycje Wto 14 Lip 2015, 14:45

Noah Houser

Noah Houser
Tyrsen napisał:Zastanawiałem się czy próg na strzelnicy nie jest za wysoki.
Np. tarcze
Biorąc pod uwagę, że ktoś ma wykokszone 120pkt w celności i 100 pkt w umiejętności "broń palna" i wyrzuci 6 (co daje kolejne 60 pkt) wychodzi tych punktów 280. I dalej jest to za mało na próg 300, który oznacza trafienie w zewnętrzny okrąg. A 220pkt to wcale nie jest mało!

Może trzeba pomyśleć nad zmianą progów na strzelnicy?

przestudiuję te progi i dam wam znać jak będą zmiany!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» 2015 - propozycje sesji?

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach