Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

007. Cukrowa masakra drogowa - ROZPRAWA SĄDOWA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Mistrz Gry

Mistrz Gry

Cukrowa masakra – rozprawa sądowa



Co? Rozprawa sądowa Liluye Oldwood, oskarżonej o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Kto? W rozprawie udział weźmie sama oskarżona (co jest oczywiste), która na czas eventu może prowadzić swojego pobocznego NPC Prawnika.
Prócz niej, będą powoływani świadkowie, wyrok wyda ława przysięgłych, a cała rozprawa będzie publiczna – tzn. każdy może wziąć w niej udział jako obserwatorzy.
Poniżej prezentujemy listę osób, które muszą się stawić na rozprawie i wziąć udział w sesji:


Ława przysięgłych:

  • Christie Johns
  • Gertruda Osel
  • Ron Brody
  • pastor McGregor
  • Allison Monroe
  • Mistrz Gry (jako głos rozstrzygający w razie „remisu”)

Świadkowie powoływani przez prokuratora:

  • Jonathan Harper
  • Joan Wharton
  • Lola Martinez
  • Aldo Iadaza
  • Sam Swarek
  • Betty Jou

Świadkowie powoływani przez Liluye Oldwood:

  • Elisabeth Roberts
  • Jonathan Harper
  • Catherin Hermandez
  • Connor Eastman
  • Naiche



Kiedy? Data do ustalenia, PROPOZYCJA - 10 WRZEŚNIA.


Jak? Sesja podzielona będzie na dwa etapy – pierwszy to rozprawa, gdzie będzie przesłuchiwana oskarżona oraz świadkowie. Drugi etap będzie widoczny tylko dla adminów i ławy przysięgłych - ci, na osobnym, ukrytym forum będą wydawać wyrok. Na sam koniec sędzia wymierzy karę.


Gdzie? Na czas sesji będzie stworzona specjalna lokacja w Appaloosa City, a link do niej będzie podany w tym temacie.


Coś jeszcze? Jako, ze nie ma dostępnego gracz prawnika, Liluye ma prawo prowadzić swojego obrońcę jako npc. On będzie zadawać pytania świadkom i prowadzi linie obroni – jednak to gracz prowadzący postać Liluye, bezie musiał stworzyć listę świadków oraz przemowę końcową. Liluye ma dostęp do swoich akt.


Uwaga, jeśli ktoś ma uwagi co do składu ławy przysięgłych, uważa, ze ktoś nie powinien się niej znaleźć, lub widzi nowego kandydata – proszę to zgłaszać!

WAŻNE
W mieście OFICJALNIE nie można mówić, że to Liluye zabiła. Jednak ze względu na plotki i małą ilość mieszkańców - ludzie gadają, ze Sugar zginęła pod kołami samochodu Liluye. Oficjalnie o tym dowie się każdy, kto przyjdzie na rozprawę sądową.
Święci z Arizony też wiedzą, ze to Liluye odpowiada za śmierć Sugar, jednak, jeśli Connor się nie przyznał, nie wiedzą, ze ten jest z nią w związku. NA RAZIE.



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 08 Wrz 2014, 11:48, w całości zmieniany 5 razy

Liluye

Liluye
5 wyjeżdżam, wracam 8.
Dzisiaj wieczorem może też mnie nie być do jutra popołudnia.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W takim razie propozycja daty - PO 8 WRZEŚNIA?
AKTUALIZACJA LISTY ŚWIADKÓW!

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Mnie pasuje

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Jestem w pracy od 10 do ok 20 ale mam dostęp do neta, więc nie widzę problemu z odpisami :)

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KOLEJNA PROPOZYCJA DATY - 10 WRZEŚNIA.

Connor Eastman

Connor Eastman
Mi pasuje, pastorowi też.

Ennis Enderman

Ennis Enderman
10 września od rana do 19 będę się tłukła w Polskim Busie, jeśli nie zapadnę w typową śpiączkę po lekach to coś popiszę, ale co potem to nie wiem :v

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Maj bodi is redi

Joan Wharton

Joan Wharton
Mi pasuje.

Liluye

Liluye
Jesteście kochani, przepraszam za komplikacje.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Regulamin i ważne informacje o rozprawie już są dostępne LOKACJI.

ROZPRAWĘ ROZPOCZNIEMY POSTEM OPISUJĄCYM AKT OSKARŻENIA. Następnie poczekamy na wyjaśnienia samej oskarżonej. 
Gdy pojawi się już akt oskarżenia - ZOSTANIE TO OGŁOSZONE W TYM TEMACIE. Po pojawieniu sie posta prokuratora - prosimy by wszelacy świadkowie zakończyli swoje wątki w fabule. NIE MA BILOKACJI.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
>>ROZPOCZĘCIE ROZPRAWY<<
Gracze, którzy nie sa jeszcze wywołani do zeznawania - mogą spokojnie kończyć swoje wątki w Old Whiskey.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
>>Decyzja sądu w sprawie aresztu i obserwacji psychiatrycznej Liluye Oldwood<<

Mistrz Gry

Mistrz Gry
>>ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU PROCESU<<

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Decyzja ławy przysięgłych Liuye Oldwood NIE zostaje skierowana na obserwację. Proces będzie się toczył normalnym trybem.


Oskarżona odpowiadać będzie z "wolnej stopy".
Data następnego procesu zostanie niedługo ustalona - na niej będą miały kolejne przesłuchania oraz MOWY KOŃCOWE. 


PYTANIE - JAKA DATA KOLEJNEJ CZĘŚCI SESJI?

Liluye

Liluye
Emm,
oprócz 20-21
i 27-1
jestem dostępna.
No i jutro może być srednio.

Allison Monroe

Allison Monroe
Będę bardziej dostępna od 18 września wzwyż :)

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Ze względu na to, że Liluye Oldwood znajduje się w szpitalu - sąd odracza sprawę sądową.
Jednak ze względu na to, że Liluye chciała popełnić samobójstwo, sąd odsyła ja na oddział psychiatryczny szpitala w Appaloosa City.
Przez MIESIĄC będzie ona pod obserwacją. W tym czasie gracz może pisać w lokacji szpitalnej.
Odwiedziny raz w tygodniu, tylko przy pracownikach szpitala i w konkretnych odstępach czasowych.
Telefon TYLKO za pozwoleniem personelu raz w tygodniu.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Wyrok w sprawie Liluye Oldwood, oskarżonej o złamanie przepisów drogowych, czego konsekwencją był wypadek ze skutkiem śmiertelny.

Liluye Oldwood uznaje się WINNĄ zarzucanych jej czynów. Jednak ze względu na jej stan zdrowia, młody wiek i niekaralność do tej pory, sąd nie przychyla się do kary zaproponowanej przez prokuratora.
Liluye Oldwood zostaje skazana na karę w zawieszeniu – 2 miesiące w zawieszeniu na rok. W dodatku musi zapłacić koszty procesu (500$) oraz odpracować trzy miesiące prac społecznych w szpitalu psychiatrycznym w Appaloosa City. Zostaje jej tez odebrane prawo jazdy na rok.
Jeśli panna Oldwood nie odpracuje nadanych jej godzin – musi wpłacić 3000$ na konto placówki.

MG edit: prace społeczne wpisujesz w dzienniku pracy i musisz wykonać min. jedną miesięcznie w fabule by została zaliczona (czyli min. 3 wątki na 3 miesiące w lokacji ze szpitalem psychiatrycznym).


Liluye Oldwood może odwołać się od wyroku, ma na to 2 tygodnie.

Liluye

Liluye
Liluye nie odwołuje się od wyroku, poddaje sie dobrowolnie każe.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach