Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Miejski kort tenisowy

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1 Miejski kort tenisowy on Pią 03 Kwi 2015, 22:41

Ośrodek posiadający dwa kryte korty na wypadek niepogody oraz sześć na zewnątrz.
Mieści się przy ruchliwej autostradzie nr 101, na przeciwko ZOO.

Karnet na dostęp do kortów tenisowych: 50$/2 tygodnieSchemat gry:  1. Dwójka zawodników rzuca jedną kostką na ślepy los – serwuje ten, kto wyrzuci najwięcej oczek.
  2. Osoba serwująca rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Celność) + k6*5. Osoba odbierająca rzuca kostką na mnożnik: (Kondycja+Siła+Refleks)+k6*5. Osoba mająca większy mnożnik – zdobywa punkt i serwuje w następnej rundzie.
  3. Jest 5 takich rund, jednak by wygrać powinna mieć miejsce różnica DWÓCH punktów.
  4. Mnożnik może być zmieniany przez MG w czasie gry, sam MG może zastosować też ślepy los, dlatego ważne jest to, co pisze MG podczas meczu!

Zobacz profil autora

2 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 16:59

26.07.2013, godzina 12:00
MECZ I - Carmalita Auguste vs Pepe Lopez
Rozgrywacie według zasad opisanych w pierwszym poście w lokacji.

Zobacz profil autora

3 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:08

Carmalita pojawiła sie jak zawsze w neizawodnym stroju. Spódniczka do takiej gry i koszulka na ramiączkach, a do tego sportowy stanik, by jednak wszystko trzymało się na miejscu. Rozgrywała pierwszy mecz z typowo jej nei znanym gościem.
- Carmalita - przedstawiła sie, by nie było. Po czym zaserwowała z liczbą 54 punktów. Z celnościa nie było u niej najlepiej. Chyba czas zainwestować w okulary.Zobacz profil autora

4 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:20

1 runda, 1(80)

Pepe akurat też wyglądał całkiem dobrze. Włosy miał spięte w kitę, podwinięte w taki bun-bun czy jakoś w tym stylu. Koszulkę miał na sobie zwykłą, najzwyklejszą, w odcieniu niebios, które pewnie Carma mogłaby zaznać, poznając bliżej Lopeza, ale nie... tak dobrze nie ma!
- Felipe - przedstawił się pięknie, uśmiechając szerzej i zgarnął rakietę tenisową, którą obrócił w dłoni ze dwa razy, czekając na ruch dziewczyny.
I gdy tylko zaserwowała, to Lopez szybko dogonił - z gracją rekina, który wyczuł krew - i odbił, zdobywając punkt.

1 runda / Pepe 1:0 Carma
2 runda / 6 (98)
Odbił kilka razy od podłoża piłeczkę.
- Jak pobyt w Saaaaaaaa-ha-aaanta? - rzucił, ziewając.
Po chwili podrzucił piłkę i przygotował się do serwu.

Zobacz profil autora

5 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:32

3 (80)
Carmalita spojrzała na niego już przygotowana do odbicia. Faktycznie świetny kolor koszuli nieco ją rozproszył i nie udało jej się na czas dobiec do piłeczki.
- Cudownie! - odpowiedziała z ekscytacją na pytanie Pepe. Przy ziewaniu mógł zakryć paszcze przynajmniej.Zobacz profil autora

6 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:36

Pepe 2:0 Carma
3 runda - 6 (98)

Upsi dejziz, powiedziałby Pepe, gdyby tylko usłyszał, co rozproszyło Carmalitę.
Wypraszam sobie, przykrył niezdarnie łapskiem swoją buźkę jak ziewnął.
- To dobrze - zawołał, uśmiechając się do dziewczyny przyjaźnie. - Wariacje wakacyjne i ekscesy już za tobą czy jeszcze nie? - zapytał, idąc na części do serwu i gdy tylko usłyszał odpowiedź Auguste - zaserwował.
- Don't believe me just watch - zanucił i kiwnął z rozbawieniem.

Zobacz profil autora

7 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:42

6 (96)

Tak, pewnie, ze przykrył, przecież to kulturalny rekin. Carmalita najwyraźniej nie była dobra w sporcie, a na pewno nie w tenisie.
- Jeszcze na nie czekam. - odpowiedziała żartobliwie, po kolejnej utracie punkta. Zaczesała włosy za ucho i trzymając rakietę w dłoni wzruszyła ramionami. Cóż nie wszyscy musza być wygranymi!
- A co chcesz się dołączyć? - dodała po chwili.Zobacz profil autora

8 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:46

Pepe 3:0 Carma
4 runda - 4 (88) / czuję się trochę neo z takim wynikiem!

- Jeszcze? - spytał i zacmokał głośno. - Skandal, a szybko to może minąć - powiedział ze śmiechem, czekając na to, aż otrzyma "swoją" piłkę. Przyjrzał się Carmie, jednak nie w krytyczny sposób. Rozmówca z rozmówcą, prawda?
- Pewnie, że chcę. Nie śmiałbym odmówić - posłał dziewczynie pełen bajery uśmiech i zaraz zaserwował, w ogóle nie czując się jak zwycięzca.

Zobacz profil autora

9 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:51

2(75) farciarz

Carmalita zaśmiała się na jego słowa, faktycznie zabawny.
- Skandale to moja specjalność. - powiedziała, oczywiście przez śmiech. Jakby był z Old Whiskey to by zrozumiał pewnie. W każdym razie kolejna runda poszła jej źle. Po próbie odbicia piłki spojrzała na niego lustrując go z uśmiechem od stóp do głów. Z takim to można skandal nie jeden ukręcić.
- To najpierw daj mi wygrać. - zażartowała.Zobacz profil autora

10 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 17:55

Pepe 4:0 Carma
runda 5 - 2 (78)

Przyjrzał się pielęgniarce.
- O i to mnie interesuje, bo tak bez skandali to trochę nudno, nie? I kiepsko, bo się traci życie na bycie poważnym, czego, hehe, nie czaję - pomachał rakietą, a gdy tylko Auguste powiedziała coś o tym, żeby dał jej wygrać to człowiek-rekin faktycznie posłuchał.
Kiepskiego serwa sprzeda. Oj, kiepskiego!

Zobacz profil autora

11 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 18:01

5 (98)
Carmalicie w końcu udało się odbić piłkę. Szczesliwa podskoczyła z radości i wydała z siebei taki sam okrzyk. To nie ważne, że przegrywała inne punkty.
- Zgadzam się. - powiedziała jeszcze przed swym wielkim sukcesem. Teraz trzymając piłeczkę z uśmiechem i spojrzeniem rzucającym wyzwanie spojrzała na Pepe.
- To, żeby nie było nudno. Mów o co gramy. - nakazała, po czym dała chwilę na odpowiedź i dokonała serwu.

1(44)
Ale chyba nie chciala wygrać, bo kiepsko zaserwowała.Zobacz profil autora

12 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 18:11

ostatnia runda
Pepe 4:1 Carma

1 (80)
- Ja nie wiem, wy coś macie z tym zakładaniem się - powiedział, westchnął ciężko i pokręcił głową. - No ale jak chcesz, to niech będzie, że jeśli przegrasz to cóż... albo połazisz nazajutrz bez bielizny, albo wbijesz na plażę bez górnej części stroju i tyle - wzruszył ramieniem, jakby w ogóle go to nie obchodziło. - Co wolisz? - uśmiechnął się cwanie, po czym odbił. - Albo jak dorośli to możemy zagrać o kasę albo o wyjście - zaproponował i zaraz zaklął. - Coś niezdecydowany jestem, to pewnie dlatego, że nie jarałem, jeszcze - pokręcił głową.

Zobacz profil autora

13 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 18:37

4 (85)
Oczywiście, że ów "zakład" to tylko jednak wielka sciema, bo było wiadome, ze Carma przegra. Zaśmiała się na jego niezdecydowanie.
- To może - zaczęła przeciągając, by ten sie niecierpliwił. - Wyjdziemy gdzieś, a ja będę bez bielizny? - zasugerowała swoje rozwiązanie. Troche po dziecinnemu i trochę po dorosłemu. Po czym poszedł ostatni serw, który pielęgniarka z fartem odbiła. Zrobiła smutną minkę.
- Jest 4 do 2 dla ciebie. - powiedziała z udawanym smutkiem. - chyba przegrałam. - dodała po chwili. Oczywiście zaraz spojrzała na niego znacząco. Albo teraz ją zaprosi, albo później, to kiedy ma zdejmować tę bieliznę?Zobacz profil autora

14 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 19:14

Może odrobinę się niecierpliwił, ale nie dało się tego po nim zauważyć. Pepe wyszczerzył się, skinął swobodnie, zamachał rękoma.
- Oho, to mi pasuje - przyznał, uśmiechając się do Carmality i zaśmiał się, odkładając rakietkę. - Każdy ma lepszy i gorszy dzień, nie ma czym się przejmować - powiedział, podchodząc do Auguste i całkiem nonszalancko się oparł.
- Czego jeszcze nie odwiedziłaś? - spytał i przecież to oczywiste, że nie miał na myśli swojego pokoju w motelu, bo jak to tak od razu proponować, no gdzie.

Zobacz profil autora

15 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 19:21

Uśmiechnęła się kiedy ten nonszalancko się oparł, a nawet się zasmiała lekko i przyjemnie.
- Miałam nadzieję, że ty mi pokażesz jakieś ładne miejsce. - powiedziała zaciekawiona jego sugestiami. Była ciekawa kiedy się upomni o jej bieliznę, na razie nie kusiła losu w tej spódniczce, chociaż nie była aż tak krótka. Zagarnęła włosy i podeszła bliżej do niego odrzucając rakietkę do tenisa.
- Nie miałam za dużo czasu do zwiedzania. - wyjaśniła po chwili.Zobacz profil autora

16 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 19:29

Gdyby Pepe był większym i bardziej bezczelnym człowiekiem to pokazałby Carmie ładne miejsce - swój rozporek, o! Ale powoli, bo co tak od razu.
- Zgaduję, że nie bardzo cię interesuje kościół i klasztor, które mimo że wyglądają naprawdę dobrze, to pewnie sprawiłyby, że stanęłabyś w płomieniach - mrugnął do niej i się zastanowił. - Możemy przejechać się na wzgórze startowe, skąd jest całkiem dobry widok na inne miejsca i wtedy wybierzesz, tak będzie najlepiej - zaproponował i użyczył pewnie ramienia kobiecie.
- A ile jeszcze tu będziesz? Może nadrobisz? - spytał. - A w sadzie byłaś?

Zobacz profil autora

17 Re: Miejski kort tenisowy on Wto 14 Kwi 2015, 19:36

Taa, podejrzewam, ze Carma i tak zna drogę do jego rozporka.
Spłonęłą wręcz rumieńcem kiedy ten mówił o kosciołach, oczywiście z uśmiechem na twarzy to przyjęła, bo przecież wiedziała, ze to żarty.
- Nie bylam, ani na wzgórzu, ani w sadzie. - powiedziała. - Ale z tobą z chęcią się tam wybiore. - powiedziała z wypiętą piersią opierając się na jego ramieniu. Po czym zaprowadził ją pewnie w jakąś ciemną uliczkę.
<zt>Zobacz profil autora

18 Re: Miejski kort tenisowy on Sro 15 Kwi 2015, 21:29

<--   De La Guerra Plaza

Wprost z mini parku, Gabrielle przyjechała na kort, zdecydowanie mało mając wysiłku fizycznego. Chciała się zmęczyć, wygrać i jechać dalej. Może wrócić do hotelu i zmęczyć narzeczonego? Bo się jeszcze nie wbije w garnitur!
Dlatego zaparkowała rower w odpowiednim miejscu i przeszła na kort, rozglądając się za swym towarzystwem. Umówiona z Harperem była pewna, że tym razem wygra!
Odebrała rakietę i stawiła się przed siatką.

Ślepy: 2Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

19 Re: Miejski kort tenisowy on Sro 15 Kwi 2015, 21:43

ślepy 6 51

Jonathan pojawił się na korcie z niewielkimi nadziejami. Gabi go rozniesie. Wszedł na kort machając dziewczynie po drugiej stronie siatki.
- Jakbyś mogła, nie celuj w twarz, okej?
I zaserwował.

Zobacz profil autora

20 Re: Miejski kort tenisowy on Sro 15 Kwi 2015, 22:17

O:100
S:109

Gabrielle kiwała się na lekko rozstawionych nogach, obserwując przyjaciela z cwanym wyrazem twarzy. Oczywiście, że go rozniesie. Mogliby skończyć zanim w ogóle zaczęli, ale Gab nie zamierzała odpuścić Harperowi. Tak jak i on nie odpuścił jej w bilardzie.
- Zastanowię się!
Zawołała i pięknie odebrała serw mężczyzny, posyłając ku niemu mocną piłkę. Chociaż i tak to nie był szczyt jej możliwości! Dopiero się rozgrzewała, dopiero rozgrzewała.Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

21 Re: Miejski kort tenisowy on Sro 15 Kwi 2015, 22:20

mistrzowskie 68 8D

Piłka przeleciała Jonathanowi po korcie i nawet nie zauważył kiedy.
- Now wiesz? To nie wypada!

Zobacz profil autora

22 Re: Miejski kort tenisowy on Sro 15 Kwi 2015, 22:29

S:94

- No szybko, Harper! Musisz się ruszać! Piłka do Ciebie nie przyleci.
Stara, dobra Gabrielle nie opuściła biednego Jona nawet na wakacjach. Ramirez sięgnęła po kolejną piłkę z koszyka i najpierw odbijając ją kilkukrotnie o kort, w końcu zaserwowała o wiele słabiej niż poprzednio.
Taka miła!Gabrielle R. Ramirez

Zobacz profil autora

23 Re: Miejski kort tenisowy on Czw 16 Kwi 2015, 13:24

nawet nie rzucam.

Jonathan starał się, ale na prawdę, ale tenis nie był jego powołaniem. Piłka poleciała za kort a koroner zgiął się w pół i łapał oddech.
- Dobra. Wygrałaś. Musisz być w szoku.
Wytarł czoło i poszedł się relaksować.

/zt

Zobacz profil autora

24 Re: Miejski kort tenisowy on Pią 17 Kwi 2015, 15:14

/28.07, po 20

Regina miała szczęście, że Sasha miał już wolne. Z niechęcią oderwał się od komputera, bo fight.net mu pokazywało, że aż czterech jego znajomych właśnie napieprzało w LOLol'a. Mógł właśnie mieć zajebistą rozgrywkę, a zamiast tego popierdzielał na spotkanie z tą Arizońską księżniczką. Lepiej niech to doceni.
Rozejrzał się wokół, szukając tej blondwłosej kreatury.Zobacz profil autora

25 Re: Miejski kort tenisowy on Pią 17 Kwi 2015, 15:17

Regina stała przy wjeździe na parking, który znajdował się przy kortach. Ubrana była w stój do tenisa, chociaż nie miała zamiaru dzisiaj grać. Ale biała spódniczka i przykrótki t-shirt zawsze w cenie. 
Widząc Sashę, pomachała mu i podbiegła do niego.
- Umiesz skakać, Sasha - zapytała, unosząc jedną brew?

Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Miejski park
» Bazar Miejski

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach