Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Punkt widokowy

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Punkt widokowy - Page 2 Empty Punkt widokowy on Czw 25 Cze 2015, 15:16

First topic message reminder :

Wybudowany na najwyższym punkcie Appaloosa City, na wzgórzu Chíshí. 
Można tu wjechać samochodem i zaparkować na specjalnym parkingu, tuż przy niskich, mało solidnych barierkach postawionych na górskiej krawędzi. Widok rozciąga się na całe Appaloosa. 
Jednocześnie, jest do też najdalej położony od centrum punkt miasta.
Nie trzeba chyba wspominać, ze wielu samobójców upatrzyło sobie to miejsce, prawda?

Zobacz profil autora

26Punkt widokowy - Page 2 Empty Re: Punkt widokowy on Pon 27 Lip 2015, 20:47

Może gdyby Jools był przedstawicielem Rycerzy Ortalionu to byłby z tego faktu ucieszony. Może gdyby był zakurzony, a Julek to chuchał, dmuchał i pucował jak tylko mógł, do perfekcji; to się nazywała miłość.
Bardziej można byłoby założyć, że zaślepiony. Ebenezer i tak już miał swoje tłumaczenie, swój podział - praca to obowiązek, życie to przyjemność. Nie precyzował tego, bo nie było komu i nie było po co. Wówczas jego żona miała o tym pojęcie, ale... cóż, o przeszłości nie ma co gadać, naprawdę!
- I jedno, i drugie, prawdę mówiąc. Ot, 50/50 - przyznał Reynolds. - Zależy też, jaka to jest sytuacja, kiedy, gdzie... a mnóstwo rzeczy, które mają wpływ, no - pokiwał głową.
Zaśmiał się na słowa o wysuszaniu ciał. Nie no, tego nie trzeba było się obawiać, jeśli chodzi o wysysanie krwi, naprawdę. Chyba że chodzi o upuszczanie, by się czegoś dowiedzieć to nie wiem, może coś takiego miało miejsce?
- Niektórzy tak mają - powiedział, pijąc jeszcze (hehe) do Toma.
- Czy ja wiem - mruknął ze skromnością w głosie i to szczerą, nie jej udawanym zamiennikiem, jakim ludzie w Old Whiskey się posługiwali. - Nie oczekuję fanów, a słuchaczy - przyznał. Może dla niektórych to nie miało różnicy, ale dla Julka - z pewnością.
- To co, sprawdzamy czy wrotkarnia otwarta? Czy kręgle? - spytał po chwili i klasnął, jako wyraz determinacji.Jools, karta
Punkt widokowy - Page 2 Joolssyg
Punkt widokowy - Page 2 014Punkt widokowy - Page 2 LatoPunkt widokowy - Page 2 DomowkaPunkt widokowy - Page 2 WolstrzelecPunkt widokowy - Page 2 SamoPunkt widokowy - Page 2 SmithowePunkt widokowy - Page 2 009Punkt widokowy - Page 2 PorazkaPunkt widokowy - Page 2 PpomocPunkt widokowy - Page 2 LicrandkiPunkt widokowy - Page 2 Blazen2Punkt widokowy - Page 2 Urodziny1
Zobacz profil autora

27Punkt widokowy - Page 2 Empty Re: Punkt widokowy on Wto 28 Lip 2015, 21:03

Salina pewnie by wolała, żeby to na nią chuchał i dmuchał, a nie na swój samochód. Jakkolwiek nie byłaby pod wrażeniem Impali z 69'. Cóż, może Jools mógłby o tym porozmawiać... ze swoim przyszłym terapeutą!
Zmrużyła lekko oczy, słuchając go i nie mogła się uśmiechnąć. Był taki... wyważony. Rozsądny. I Foxtail nie mogła nic na to poradzić, ale patrzyła na niego przez coraz grubsze różowe okulary.
-Nie mówię o pana oczekiwaniach, tylko o faktach, panie Reynolds.-wróciła do tytułowania go po swojemu, trochę specjalnie, prostując się teatralnie i uśmiechając się nieco przekornie, jakby się z nim droczyła.
Zamrugała, patrząc na niego tak... czujnie. Aktywnie. Z iskierkami w oczach. Poderwała się z maski, lądując dosyć prosto na swoich szpilkach, ale łapkami sięgnęła do tyłu, by przytrzymać się samochodu.
-Koniecznie!-przyklasnęła mu, praktycznie robiąc zawody kto pierwszy wejdzie do samochodu.

/zt -> wrotkarnia?Punkt widokowy - Page 2 SamoPunkt widokowy - Page 2 PpomocPunkt widokowy - Page 2 LicrandkiPunkt widokowy - Page 2 Urodziny1
Zobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach