Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 25 z 40]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Czw 15 Maj 2014, 12:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto 26 Sie 2014, 12:20, w całości zmieniany 1 raz


601Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 11:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Gdy rozgrywała się dramatyczna pogoń Iadanzy za staruszką, w Chaco Taco stał młody (przynajmniej w porównaniu z babciami) mężczyzna. W dłoni zaciskał broń, a zestrachany kasjer wrzucał do papierowej torby gotówkę z kasy. W chwili, gdy podał ją napastnikowi, dostał obuchem w łeb i osunął się na ziemię. Mężczyzna wypadł przed bar i zmieszał się z tłumem gapiów, którzy przyglądali się brawurowej akcji policjanta i szarpiącym się staruszkom. Uśmiechnął się pod nosem, a gdy tylko Aldo zaczął gonić towarzystwo, grzecznie ruszył chodnikiem w swoją stronę.

Kostki na ślepy los:
1,6 - nim Aldo odjedzie na posterunek, z Chaco wybiega chwiejnym krokiem kasjer i zatrzymuje radiowóz.
3 - nim Aldo odjedzie, z Chaco wybiega jakaś kobieta i zatrzymuje radiowóz
reszta - nic się nie dzieje, poza kłótniami staruszek na tylnym siedzeniu

602Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 11:40

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
4

Gdy skończyłem rozganiać tłum podszedłem do radiowozu, nachylając się nad szybą.
- Uspokoją się moje drogie panie? Czy chcą posiedzieć w celi razem z dziwkami? Może uda sieje nawrócić - rzuciłem całkiem poważnie.
Potem oparłem się o radiowóz czekając aż przestaną gdakać.

603Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 11:46

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Staruszki porozglądały się przez okna i gdy zauważyły, że tłumek, który zdążył się wokół zgromadzić, zaczął się rozchodzić, faktycznie przestały gdakać.
- Trochę nas poniosło, panie władzo - rzekła w końcu ta, od której dostał wcześniej torebką po mordzie.
- Tak, to się więcej nie powtórzy! - zawtórowała jej druga.

604Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 11:58

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
I co miałem powiedzieć, przecież wieźć ich na posterunek nie będę, skrzywiłem się otworzyłem drzwi i rozkułem pierwszą tą która uciekała.
- Proszę pani buty - spojrzałem na drugą od której oberwałem torebką - jeszcze raz stracę swój cenny czas na sprzeczki która ładniej wyhaftowała serwetki pozamykam słowo daje. - Jednak nie wypuściłem drugiej czekałem aż ta pierwsza sobie pójdzie.
- No już proszę iść do domu - pogoniłem ją jeszcze - wyszywać, czy tam haftować.

605Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:05

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kobieta wylazla z auta, wsunęła buty na nogi i poprawiła swój koczek na głowie.
- Przepraszam, przepraszam, na pewno się nie powtórzy! - powiedziała, posyłając teraz policjantowi słodki uśmiech.
Druga niecierpliwie już czekała, aż Aldo i ją rozkuje i puści.

Kostki na ślepy los:
1,6 - nim Aldo odjedzie na posterunek, z Chaco wybiega chwiejnym krokiem kasjer i zatrzymuje radiowóz.
3 - nim Aldo odjedzie, z Chaco wybiega jakaś kobieta i zatrzymuje radiowóz
reszta - nic się nie dzieje, staruszki rozchodzą się w przeciwne strony

606Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:13

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
5

Aż się wzdrygnąłem, jej słodki uśmiech wyglądał, jak klawisze fortepianu, klawisz, przerwa, klawisz przerwa brrrr, nie uśmiechaj się do mnie nie zrobiłem tego z dobroci, a po prostu unikam zbędnej roboty. Podszedłem z drugiej strony otworzyłem drzwi, rozkułem kobietę i zapewne gdy chciała lecieć za staruszką znaczy swoją koleżanką chwyciłem ją za ramie.
- E e e w drugą stronę - wskazałem palcem przeciwny kierunek ulicy. Nie miałem zamiaru jechać na kolejne wezwanie.

607Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:16

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Idę, idę. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie - położyła mu dłoń na ramieniu i po chwili ruszyła przed siebie, zupełnie jakby nic się nie stało.

Last chance!
1,6 - nim Aldo odjedzie na posterunek, z Chaco wybiega chwiejnym krokiem kasjer i zatrzymuje radiowóz.
3 - nim Aldo odjedzie, z Chaco wybiega jakaś kobieta i zatrzymuje radiowóz
reszta - nic się nie dzieje

608Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:27

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
1

Wsiadłem do radiowozu odprowadzając kobietę wzrokiem. Odpaliłem trzasnąłem drzwiami odpaliłem silnik radiowozu i juz miałem ruszać gdy niemal na pod koła rzucił mi się kasjer z Taco.
- Kurwa a ten co - rzuciłem pod nosem gasząc silnik, wychyliłem się przez szybę - co znowu?

609Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Na... Napad - wysapał. Potarł się po czole. - Pan tu jakieś staruszki zakuwa, a mi kasę okradli! - wyjęczał, wyraźnie spanikowany. Bo przecież jeśli faceta nie znajda, to jeszcze się okaże, że te pieniądze z pensji mu obetną!
- Facet z bronią! Nie... nie wiem, gdzie poszedł... Niech pan go szuka!

610Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:39

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Szybko wysiadłem z radiowozu rozglądając się, gdzie kurwa co, kto?
- Spokojnie teraz? Kurwa - spojrzałem na odchodzące babki w tym mieście to nic nie wiadomo.
- Spokojnie jak wyglądał? - spojrzałem na faceta - nic panu nie jest, wezwać pogotowie?
Rozejrzałem się, nie mal wszyscy się już rozeszli.

611Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Pokręcił głową.
- Nie wiem, chyba nic mi nie będzie - powiedział smętnie. Wizja utraty tygodniowej pensji trochę go za to bolała. Znów pomasował się po głowie.
- Gdzieś... mojego wzrostu - powiedział po chwili namysłu. - Między... trzydziestką a czterdziestką, sam nie wiem... Brunet. Z zarostem... Miał na sobie dżinsy i chyba, eee... szarą bluzę?
Starał się powiedzieć jak najwięcej, ale w stresie mógł pominąć jakieś szczegóły.
- Zagroził mi bronią - jęknął. - A my nic na barze nie mamy do obrony, wie pan. Walnął mnie potem po łbie i tyle pamiętam - westchnął zrozpaczony.

612Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:50

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Zanotowałem wszystko i rozejrzałem się czy kogoś podobnego nie ma w okolicy, być może odszedł razem z tłumem.
- Kurwa - mruknąłem sam do siebie - dobra Pana nazwiska mi brakuje do zgłoszenia - burknąłem idąc w stronę odchodzącego tłumu i szukając w nim kogoś podobnego do opisu.

613Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 12:56

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Joe Curtis - powiedział pospiesznie i dla potwierdzenia swych słów wskazał plakietkę z nazwiskiem przypiętą do koszulki. - Proszę go znaleźć! - zawołał, gdy policjant zaczął już odchodzić.

Mnożnik na spostrzegawczość, próg 45. Jeśli przekroczysz, Aldo widzi na końcu ulicy sylwetkę mężczyzny w szarej bluzie. Jeśli nie przekroczysz, nie widzisz nikogo pasującego do opisu.

614Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 13:03

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
36

- Dobra zapisałem - mruknąłem wkładając notes do kieszeni. Ruszyłem za tłumem jednak nic nie widziałem. Przytaknąłem i przyspieszyłem kroku idąc w kierunku gapiów. Coraz szybsze kroki sprawiły ze byłem tuż za nimi, nikogo jednak nie widziałem pasującego do opisu.

615Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 13:11

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Ludzie rozeszli się we wszystkie strony, na piechotę Aldo mógł nic nie zdziałać...

Mnożnik na spostrzegawczość, próg 45. Jeśli przekroczysz, widzisz na końcu ulicy sylwetkę mężczyzny w szarej bluzie. Mężczyzna znika za rogiem.
Jeśli nie przekroczysz, nie widzisz nikogo pasującego do opisu.

616Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 13:19

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
36

Niestety było chyba za późno aby coś dostrzec stare baby zajęły zbyt dużo czasu, a poza tym chyba miałem jakiś niefart.
- kurwa - mruknąłem rozglądając się w okół własnej osi, nic kurwa nic nie widziałem, wszystkie bluzy były czerwone, żadnej szarej.

617Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 13:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Aldo może objechać okolicę, albo zgłosić napad w centrali i przekazać rysopis innym funkcjonariuszom.

618Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 13:31

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Raczej nie sądziłem że kogoś znajdę wróciłem pod lokal.
- Dobra zgłoszę do na posterunku rysopis i kradzież podziałamy a pan wraca do pracy.
Usiadłem do radiowozu i włączyłem policyjne radio.
- Do wszystkich jednostek... - zacząłem komunikat podając wszystkie szczegóły, gdy skończyłem ruszyłem powoli radiowozem kręcąc się po bocznych uliczkach radiowozem.

619Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 14:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 40. Jeśli przekroczysz, zauważasz w jednym z zaułków między budynkami postać mężczyzny, który mógłby pasować do opisu.
Jeśli nie, dalej nic.

620Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 14:36

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
41 - uf

W końcu zatrzymał się przy jednej z uliczek, miną mężczyznę i pojechał dalej. Nie odjechał jednak. A objechał ulicę z drugiej strony zatrzymując się na wprost wylotu z niej.
- Halo - krzykną do mężczyzny, czekając na jego reakcję.

621Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 21:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mężczyzna zaczął uciekać... a to jak przyznanie się do winy!
Mnożnik na kondycję i refleks, próg 40. Jak przekroczysz - łapiesz.

622Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 21:34

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
51

- Serio! - mruknąłem do siebie, przegiąłem głowę na bok moze dawałem mu fory, nie! Ruszyłem za nim.
- Stój! Policja! - wrzasnąłem biegnąc i jednocześnie trzymając dłoń na broni - stój bo strzelam!
Nie musiałem, chyba chłopak miał słabą kondycję, pchnąłem go na ziemie, co by se pofikołkował, podszedłem do niego i pochwaliłem boga za gaz pieprzowy którym dostał po twarzy.
- Leż kurwa - zaakcentowałem słowo leż sięgając po kajdanki.

623Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 21:36

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Gdy mężczyzna dostał gazem pieprzowym po twarzy... już nie miał szans się wyrwać. Aldo mógł zaaresztować podejrzanego.

624Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 21:39

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Skułem go, wyrecytowałem regułkę, gówno mnie obchodziło ze jego świat był teraz rozmyty.
- Co tam mamy - zacząłem przeszukiwać jego szmaty zanim podniosłem go na nogi.
- Jak kurwa mówię stój to stój czegoś spieprzał - mruczał pod nosem przeszukując mężczyznę.

625Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 25 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 25 Lis 2014, 21:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Aldo znalazł glocka oraz gotówkę - koło 3 tysięcy Pewnie utarg z kasy Chaco.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 25 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach