Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Kręgielnia "Dragoon Bawl"

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Kręgielnia "Dragoon Bawl" Wto 23 Gru 2014, 23:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

„Dragoon Bawl” to niewielka, ale popularna kręgielnia. Pełno tu kolorowych krzeseł i stolików, głośnej muzyki z popularnej stacji radiowej oraz młodzieży.
Oprócz torów i wypożyczalni obuwia, znajduje się tu niewielki bar sprzedający napoje i przekąski. W holu wprowadzającym na główną salę znajdują się automaty z grami, które okupowane są przez dzieciaki z pobliskiej szkoły podstawowej.
Lokal znajduje się na granicy centrum i Old Circle, przy jednej z głównych ulic przecinających wschodnią dzielnicę.



Gra w kręgle składa się z 15 rzutów podstawowych i 15 rzutów uzupełniających (razem 30 rzutów) – oczywiście, jeśli gracze chcą skrócić swoją rozgrywkę, mogą ją ograniczyć do kolejno 5 (+5 uzupełniających) lub 10 (+10 uzupełniających) rzutów.


Gra toczy się schematem: 1 rzut podstawowy + 1 rzut uzupełniający = wynik pierwszego rzutu. Końcowy wynik to liczba strąconych kręgli we wszystkich rzutach (podstawowych i uzupełniających).


W czasie gry korzysta się z następującego wzoru na mnożnik: (Siła+celność) + k6*5




RZUTY PODSTAWOWE


W zależności jaki mnożnik wyrzucimy i jaki próg przekroczymy – tyle przewracamy kręgli w rzucie podstawowym:


Przekroczony prógIlość strąconych kręgli
<300
301
352
453
504
605
706
907
1108
1209


RZUT UZUPEŁNIAJĄCY


Po każdym rzucie podstawowym, gracz może wykonać jeden rzut uzupełniający, dzięki któremu może strącić pozostałe kręgle. To znaczy, jeśli w rzucie podstawowym gracz strącił 5 kręgli, w rzucie uzupełniającym usiłuje strącić pozostałe 4 kręgle. Używa tego samego mnożnika a poniżej wypisane są progi do rzutów uzupełniających:




Przekroczony prógIlość strąconych kręgli
<400
1101
952
803
754
705
656
607
1108
1209


Oczywiście, jeśli do strącenia masz 4 kręgle, a wyrzucisz mnożnik na strącenie pięciu kręgli – to oznacza, ze zbijasz wszystkie 4 kręgle. Jeśli jednak wyrzucisz mnożnik wystarczający tylko do zbicia dwóch kręgli – to zbijasz tylko te dwa.


Ilość zbitych kręgli się sumuje, wynikiem ostatecznym jest ilość zbitych kręgli podczas całego meczu (zarówno w rzutach podstawowych jak i uzupełniających).


ŚLEPY LOS


Oprócz rzucania na mnożnik, przy każdej rundzie (rzut podstawowy+rzut uzupełniający), gracz rzuca DWIEMA kostkami na ŚLEPY LOS (rzuty krytyczne):


Ślepy losOpis
2Niezależnie od wyniku mnożnika, udaje ci się strącić wszystkie kręgle
1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12Brak wpływu
10Niezależnie od wyniku mnożnika, nie strącasz ani jednego kręgla



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon 13 Lip 2015, 12:24, w całości zmieniany 1 raz


26Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 22:45

Hector Cardona

Hector Cardona
Był Hiszpanem a nie latynosem. Nie lubił określenia latino. Gdy jeszcze Jonathan wziął go za typowego osiłka to wgl zmrużył gniewnie oczy, wszak on mimo swej pokaźnej i mocno zbudowanej postury był mózgowcem i wspaniałym chemikiem.
-Niegrzeczny a od innych kultury wymaga- powiedział cicho bardziej do siebie niż do owej pary. Gdy piękna chica zaproponowała mu grę w kręglę na początku cofnął się lekko i zaprzeczył wykonując przy tym też gesty rękoma.
-Proszę mi mówić Hector, a jak brzmi twoje imię pani? - zapytał nie używając na głos do niej określenia chica.
-Nie wiem, czy pani przyjaciel chciałby zagrać ze mną w kręgle. Mam wrażenie, że chyba zepsułem mu humor. Każdemu moja postura kojarzy się z godzinami na siłowni, ale taki się już urodziłem. Matula sama była w szoku jak szybko rosłem. Jestem ścisłowcem, a dokładniej moją dziedziną i konikiem jest chemia- powiedział no i mimo iż nie chciał się wtrącać do gry to ruszył za nią bez słowa. Gdy powiedziała, że to tylko rozgrzewka, uśmiechnął się ledwo dostrzegalnie.
-Wszystko to kwestia dobrania odpowiednich równań matematycznych i kątów. Następnym razem na pewno będzie lepiej- powiedział ze stoickim spokojem w głosie.

27Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 22:47

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Nagle humor Cath się nieco popsuł, gdy poczuła ostry skurcz w podbrzuszu.

28Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 22:54

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Odetchnął z ulgą gdy Cath postanowiła jednak go nie zostawiać. I znowu zacisnął usta gdy Cath przyprowadziła ze sobą faceta. Też mi randka. Nie ma mowy o trójkącie.
Wziął kulę to ręki i starał sobie przypomnieć jak to się robiło. A tak, zacząć od wsadzenia trzech palców do odpowiednich dziur... trochę ciasno... powiercił nimi trochę, żeby sprawdzić czy aby ich mu nie oderwie.
- Się nie przejmuj i tak ze mną wygrasz. To dopiero mój drugi raz. - wywrócił oczami na gadkę o kątach. Jon już wiedział, gdzie koleś może sobie wsadzić te kąty.
Zamachnął się i wypuścił kulę, która zbiła boczne kręgle.
- W ogóle to dobrze dzisiaj wyglądasz. - odwrócił uwagę od swojej porażki i skrzywił się gdy zobaczył, że Cath coś jest. Podszedł do niej natychmiast i położył dłoń na plecach.
- Hej, co jest? W porządku?

29Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 22:56

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Tak naprawdę to Catherine miała troszeczkę wywalone na wszelakie historie Hectora, bo złapała się za brzuch, czując ostry skurcz. Aż zgięło ją trochę w pół i wydała z siebie charakterystyczne Ała!. O nie. O nie, nie, nie. Co się dzieje. Niech ona tylko dorwie tego dzieciaka co jej popołudnie niszczy!
- Jooon! - podszedł do niej. - Nie wiem. Może to chwilowe.

30Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 22:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, nie było to chwilowe.
Kolejny skurcz - jeszcze mocniejszy.

31Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 23:02

Hector Cardona

Hector Cardona
Tym razem to nie była jego przygoda. On nie znał tej chiki by rzucać się do niej z pomocą bo przecież ona miała swojego Romeo. W jego głowie pojawiła się tylko jedna myśl, że ma ochotę na jednego ze swoich papierosów. Nie miał tylko pojęcia czy tu w budynku można palić, bo jak nie to pewnie będzie musiał wyjść zapalić przed kręgielnią. Na moment jednak zapomniał o papierosie własnej roboty. Jako iż tamci zajęci byli sobą. Chwycił kulę w rękę zatapiając palce w zagłębieniach i rozpędził się, potem wypuścił kulę na torze a ta zbiła idealnie wszystkie bile poza jedną. To i tak był dla niego zadowalający wynik, a że był typem samotnika i nie przyjechał tutaj na trójkąty to mógł równie dobrze pograć sam. Nie nawiązywał szybko przyjaźni i nie pomagał ludziom bezinteresownie, bo on człowiek o złym charakterze był. Fałszywy po prostu chociaż nie było tego po nim widać.

32Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Pon 30 Mar 2015, 23:10

Jonathan Harper

Jonathan Harper
O boże. O BOŻE. Nie panikuj, Harper. Skierował Cath w stronę krzesła i posadził ją na nim.
- Cath, spokojnie. Oddychaj.
Nie wyglądało to dobrze, o nie.
- Okej, nie ma co. Jedziemy do szpitala.
Popatrzył na Hectora, ale ten już zajęty był sobą i chyba nie raczył się ani przejąć ani pomóc. Zarzucił rękę Cath na swoje ramiona i nie zważając na krzyki kolesia za ladą prawie wybiegli z przybytku w tych chujowych butach.
Wsadził Cath do swojej Impali i dociskając gaz do dechy pojechali do szpitala.

2x/zt --> http://www.oldwhiskey.pl/t132p495-szpital-i-pogotowie#39462

33Kręgielnia "Dragoon Bawl" - Page 2 Empty Re: Kręgielnia "Dragoon Bawl" Sro 01 Kwi 2015, 14:38

Hector Cardona

Hector Cardona
Hector widział jak mężczyzna na którego ta kobieta powiedziała krasnal, wynosi ją z kręgielni. W oddali usłyszał też ryk Impali. Co jak co, ale na motoryzacji to on się znał. Zagrał sobie jedną partię, ale samemu to nudno się grało, jeszcze gdy w dodatku cały czas prawie wygrywasz. Oddał im swoje ogromne buty zakładając na powrót własne. Wskoczył na swoją Milagros i postanowił wrócić do Old Whiskey. Czas było zrobić pranie.

zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach