Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

RODZINA CLAUSA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 RODZINA CLAUSA on Nie 15 Lut 2015, 17:56
IDA AUGUSTE (MCKENZIE)

  Data urodzin: 14.05.1969
  Wiek: 44 lata
  Powiązania z bohaterem: była żona Clausa (rozwód w 2004)

  Krótki opis: Kobieta zawsze mogła się pochwalić dużą urodą - szczupła sylwetka, choć zachowane kobiece kształty, długie, zgrabne nogi... oj, nawet teraz jest się za czym obejrzeć! Ida wręcz maniakalnie dbała o swój wygląd, nie pozwalając nawet ciąży odbić piętna na swojej sylwetce. Natury się jednak nie da oszukać, przez co... cóż, czasami potrafiła być trochę zgorzkniała bądź niesprawiedliwa w stosunku do dzieci. Claus tego nie cierpiał. Oprócz tego miała cięty język, choć wiedziała jak zachować się przy mężczyźnie, by ten czuł, że dalej ma jaja - świetna manipulantka! Twardo stąpa po ziemi, jest surowa, potrafi o siebie zadbać.

  Krótka historia: Mieszka w OW od urodzenia. Ma siódemkę rodzeństwa, wszystkie to siostry, a sama wśród nich jest najmłodsza. To jednak ona znalazła sobie męża jako pierwsza! Z zawodu kucharka, choć długo nie popracowała, bo mąż postanowił się wszystkim zająć za nią. Aktualnie dalej nie pracuje, żyje dalej trochę z wypłaty byłego męża bądź też pieniędzy kochanków, których ma na pęczki. Podobno szuka prawdziwej miłości, phi! Nagle z wyrachowanej kobiety zrobiła się romantyczka...?!Jej pierwsze dziecko nie jest spuścizną byłego wojskowego.

BIRDIE AUGUSTE

  Data urodzin:15.03.2004
  Wiek:9 lat
  Powiązania z bohaterem:najmłodsza córka

  Krótki opis: Dziewczynka bardzo żywotna, głośna oraz... nieprzeciętnie ciekawa świata. W ten swój grzeczny, niewinny sposób jest w stanie wypytać człowieka o najbardziej... niewygodne i skryte rzeczy. Inteligentna i spostrzegawcza, choć ciągle bardzo dziecinna. Marzy o zostaniu kosmonautą.Nie jest ani specjalnie wysoka lub niska, ot, normalna jak na swój wiek; podobnie z wagą. Nosi długie włosy, często związane w warkocze lub kucyki. Ma oczy po tacie. Biega w ulubionych ogrodniczkach i tenisówkach, namiętnie nienawidząc koloru różowego.

  Krótka historia: Urodziła się w Old Whiskey, we własnym domu, za pomocą sił natury. Uczęszcza do lokalnej szkoły.Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach