Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Eos Lounge

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 6]

1Eos Lounge  - Page 3 Empty Eos Lounge Pią 03 Kwi 2015, 22:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Jeden z ekskluzywniejszych i modniejszych klubów w Santa Barbarze. Nie ma tu stricte selekcji, ale nie wpuszcza się tutaj przypadkowych lub już wstawionych osób.
Puszczana jest tutaj typowo klubowa muzyka.
Wystrój jest nowoczesny – atmosfery nadają neony, białe, skórzane obicia kanap i szklane stoliki. Możesz tu spróbować wielu popularnych drinków, które do stolika dostarczy ci atrakcyjna kelnerka. Jeżeli ładnie uśmiechniesz się do DJ'a to jest szansa, że puści twoją ulubioną piosenkę.


51Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Wto 14 Kwi 2015, 23:37

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Uniósł brew.
-Morderstwa w afekcie.-powtórzył z lekkim powątpieniem. Podrapał się po nosie, zerkając z ukosa na dziewczyny.-Ćpałaś coś?-zapytał po chwili, mając ochotę poklepać ją po głowie. Powstrzymał się jednak, bo naprawdę osoba Reginy go trochę jednak wstrzymywała na wodzy i nie pozwalał sobie na tyle przy niej.
Zniżył głowę, wzrokiem patrząc na swoje wyczepiste szelki. Ściągnął brwi.
-Ej, spadaj. Sama wyglądasz słodko, księżycowa dziewczyno.-zawinął sobie kosmyk jej włosów na palec, po czym puścił, nieco ją zaczepiając. Wet za wet, o!

52Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Wto 14 Kwi 2015, 23:46

Regina Smith

Regina Smith
Zmrużyła groźnie oczy, gdy i ten powiedział coś o ćpaniu.
Nie spuszczała z niego wzroku, gdy ten bawił się jej włosami. Potem nagle zrobiła udawaną minę ekscytacji.
- Och, ty wyglądasz ślicznie, ja wyglądam ślicznie, zostańmy najlepszymi przyjaciółmi!

53Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Wto 14 Kwi 2015, 23:50

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Sashy uwiązł głos w gardle. Tryb modliszki aktywował się u Reginy. Powinien się ewakuować. Ale najwyraźniej był masochistą. Albo go bawiła. Ale raczej wszyscy obstawiają pierwszą opcję.
Przewrócił oczami.
-To awansowaliśmy do bycia ślicznymi? A to my już nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi?-uśmiechnął się, przechylając głowę na bok.-Daj spokój, Regina. Nie denerwuj się tak.-mruknął w końcu.
-To co chcesz robić?-zmienił temat.

54Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Wto 14 Kwi 2015, 23:53

Regina Smith

Regina Smith
- Nie denerwuje się, mówię poważnie. 
Zeskoczyła ze stołka barowego i znowu strzeliła mu z szelek. 
- Tańczyć - i zaczęła wywijać całej niczym Uma Purman w "Pulpie fikcji".

55Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 00:08

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-No to spoko.-stwierdził neutralnie.-Ej!-mruknął, gdy guma znów strzeliła.-Zaraz ci zacznę strzelać ze stanika. Chyba, że znowu nie m...-zamknął się nagle.
Odchrząknął, patrząc gdzieś w bok.
-O tak, tańczyć, mhm!-zgodził się, ciągnąc ją w tłum i hałas, bo się nieco zmieszał, no.
On niekoniecznie tańczył jak Travolta.

56Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 00:20

Regina Smith

Regina Smith
- Mam stanik a ty przestań się wydurniać - rzuciła, dając się prowadzić. Weszli między ludzi i Regina zauważyła skośnookiego barmana z Sandbaru.
- O, zabrałeś kolegę - stwierdziła - i koleżankę. 
Puściła w ich stronę oczko, a potem posłała Kenny'emu buziaka.
- A gdzie twoja dziewczyna?

57Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 09:33

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Sasha przełknął ślinę z ulgą na jej wiadomość. To dobrze, że ma stanik.
-Co?-zdziwił się, jednak, gdy wskazała na jego znajomych, wszystko się rozjaśniło.-A, tak. Znaczy... nie. Przyszli tu sami. Ale dobrze, że przyszli.-zaczął nawijać, ale w końcu się zamknął.
Zmarszczył lekko czoło.
-A co, podoba ci się Kenny?-zagadnął, okręcając Reginą i uśmiechnął się głupio.-Mogę was, wiesz, spiknąć. Tylko musisz być miła. Miał już jedną zołzę.
-Ee, no... chyba w hotelu, nie?

58Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 09:41

Regina Smith

Regina Smith
Wzruszyła ramionami, obserwując Kenny'ego.
- Ładny jest - powiedziała, ale tez powstrzymała się od dalszych komentarzy - nie śmiej się jak głupi do sera.
Obróciła się wokół własnej osi w kocich ruchach godnych Ramony arizony po paraliżu i spojrzała w tłum.
- W hotelu? A nie siedzi tutaj? - wskazała na jeden ze stolików.

59Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 09:48

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Ok, to nie była rozmowa dla niego. Nie będzie gadał o tym czy jego kumpel jest ładny czy nie. Zajął się więc obracaniem Reginy. Znaczy się... tańczeniem. Ale gdy zasugerowała mu, że Liluye może tutaj być, wydał z siebie głuche: "co?" i spojrzał we wskazanym przez nią kierunku. Zamarł, widząc Indiankę.
-To jest moment, w którym mam przesrane, nie?
Wziął oddech.
-Co mam zrobić?

60Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:06

Regina Smith

Regina Smith
Zmrużyła oczy, wpatrując się w Sashę. Wydęła usta w dzióbek, wyglądając tak, jakby coś knuła.
- Najpierw idźmy zapalić i obmyślić mój plan na dominację nad światem, a potem ty na tyle się rozluźnisz, ze pójdziesz do swojej laski i się z nią przeliżesz.
Wzięła głęboki oddech.
- Albo z nią pogadasz, jeden pies. A ja zajmę się twoim kolegą.

61Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:20

Rita Bishop

Rita Bishop
Rita uniosła wysoko brwi i wymieniła spojrzenie z Evą. Nie skomentowała tego o lizaniu masła, przyssana do swojego drinka. Zaciekawiła się dopiero, gdy do dziewczyny podszedł ten boj z ich hotelu, który chyba zarywał do Liluye. Uuu, wyczuwała dramę!
- Obrotny typ, co? Ale w sumie się nie dziwię, blondi wygląda na znacznie łatwiejszą, niż ta sztywna dzida - prychnęła pogardliwie, mówiąc o Indiance.
- Kojarzysz ją? - wskazała Evie Reginę. - Mówiła o Old Whiskey, ale nie przypominam sobie, żebym ją tam widziała - wzruszyła ramionami i znów pociągnęła przez słomkę, siorbiąc resztki pomiędzy lodem. - Jeszcze jeden proszę! - zawołała, obracając się przodem do lady.

62Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:24

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Przydałoby mu się teraz coś na rozluźnienie. Zaraz jednak się zreflektował.
-Jestem całkiem przekonany, że jaranie z tobą jest na liście rzeczy, za które twój ojciec będzie mieć zamiar mnie zabić.-zauważył.-Pamiętasz o Bora Bora? Mam nadzieję, że masz jakiegoś oszczędności.-mruknął, po czym zaczął ją ciągnąć w stronę toalet.
-Nie widziała mnie, nie?-zapytał jeszcze.

63Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:29

Regina Smith

Regina Smith
Wywróciła oczami i pchnęła drzwi od toalety. Wygoniła stamtąd laski, które pindrzyły się przed lustrem.
Zaklaskała, gdy dziewczyny powędrowały do wyjścia.
- Serio, Boa Bora? Nie wolisz wybrać się na romantyczną wyprawę ze swoją prawą ręką do Wenecji?
otworzyła kabinę, i zaczęła grzebać w torebce.
- Nie, nie widziała. O, patrz co ojcu podwędziłam - pokazała mu zapalniczkę zippo z jakimś grawerem.

64Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:34

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Uśmiechnął się blado do dziewczyn.
-Wiesz, Bora Bora wydaje się mniej cywilizowana. Może tam uda mi się ukryć. W jakiejś dżungli.-stwierdził, krzywiąc się.-Kabina. I mogłabyś mi powiedzieć, czemu wybraliśmy damską?-westchnął i zaprosił gestem Reginę do kabiny. Bardzo po dżentelmeńsku uchylił jej drzwi.
Uniósł brew i zabrał jej zapalniczkę, by się przyjrzeć.
-Co to?-spytał, mając na myśli grawer.-O. Pamiętasz? Miałaś mi powiedzieć co robi twój ojciec.-zauważył.

65Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:43

Regina Smith

Regina Smith
- Bo wyglądasz jak dziewczyna - odpowiedziała i oparła się plecami o ścianę kabiny.
Na zapalniczce było wypisane "Kawiński".
- Pamiętam. Może ci powiem. Ale potem kupisz mi drinka. No i tej swojej dziewczynie. No chyba, że jesteś gówniak i jeszcze nie możesz.
Spojrzała na niego wyczekująco, w potem sama mu sięgnęła do kieszeni spodni, szukając skręta.

66Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:47

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Uniósł wzrok znad zapalniczki i skrzywił się.
-Dzięki. Już się czuję jak twoja najlepsza przyjaciółka.-parsknął.
Wyciągnął zioło i zaczął je przygotowywać.
-Czuję się, jakbym wydawał na siebie wyrok śmierci.-stwierdził, w końcu kończąc dzieło.-No to dawaj. Drinki kupi nam Kenny.-stwierdził, choć... nie był tego taki pewien. Ale może da się namówić.
Obrócił zapalniczkę w dłoni i potem odpalił jointa.
-Brzmi tak trochę... po polsku.-zauważył, przyglądając się ciągle grawerowi. Zaciągnął się i zatrzymał dym, patrząc na nią i jakby czekając na decyzję.

67Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:53

Regina Smith

Regina Smith
- No, bo mój tata jest polakiem - odparła, czekając aż Sasha wypuści dy z ust.
- Chcesz polegać na Kennym? nie lepiej sobie załatwić, no wiesz, dokument, który otwiera ci drzwi przed twoim przyjacielem alkoholem? - zapytała.

68Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:55

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Ściągnął lekko brwi.
-Serio?-zapytał, wypuszczając dym.-To co twój tata-polak robi?
Przyglądał jej się chwilę.
-A co, wiesz jak takie rzeczy się załatwia?-zagadnął, mrużąc delikatnie oczy, jakby coś rozważając. Uśmiechnął się na koniec.-No, pewnie, że dużo by to ułatwiło.

69Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 10:58

Regina Smith

Regina Smith
- Prowadzi z mamą-amerykanką interesy - odpowiedziała, zaciągając się dymem.
- Jasne - wywróciła oczami - jasne, ze umiem załatwiać. Tylko musisz mnie przekonać, żebym ci skołowała coś fajnego z twoim ładnym zdjęciem.

70Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:12

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liluye:
Mnożnik na spostrzegawczość: k6*5 + cecha > 50
Jeśli przekroczysz, zauważasz ledwo przytomną dziewczynę kilka stolików dalej, którą obejmuje jakiś chłopak. Jeśli przekroczysz 60 (możesz rzucić jeszcze raz jeśli nie przekroczysz za pierwszym razem), dostrzegasz, że dziewczyna kompletnie nie kontaktuje, a chłopak zerka to na nią, to gdzieś na tłum, a następnie na zegarek...

Rita, Eva:
...podbija do was mężczyzna, który zachowuje się jakby był delikatnie wcięty, bo wpada na Ritę, ale zaraz się odsuwa i przeprasza. Próg na spostrzegawczość: 40. Jeśli przekroczycie, dostrzegacie, że drink Bishop nagle zrobił się dziwnie gazowany. Jedna próba. Facet opiera się o bar, ale nic nie zamawia.

Kenny, Jess:
Nagle podbija do was jakiś koleś, wygląda na surfera - te blond włosy, opalenizna, figura w trójkącik, rzemyki na nadgarstku... Totalnie. Odbija tancerkę, przyciągając ją blisko do siebie i kładąc dłonie w niewybrednych miejscach. Nie zdając sobie sprawy z "przypadłości" Jess, szepcze jej coś na ucho, wskazując głową gdzieś na tył klubu. Uśmiecha się.

71Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:14

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-Interesy?-dopytał, podchodząc bliżej, o ile to było możliwe w ciasnej kabinie. Zaciągnął się ponownie.
Przechylił lekko głowę na bok, po czym wydmuchnął dym w jej kierunku, zbliżając się, co by za dużo nie uleciało na boki.
-Będziesz mieć moje ładne zdjęcie.-zauważył, rozbawiony, jakby to wystarczało.-Już jedną przysługę u ciebie mam. Chcesz ze mnie zrobić swojego niewolnika?-zaśmiał się.

72Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:19

Jess Meriwether

Jess Meriwether
Zostając sama z Liu, powiodła spojrzeniem za Sashą i uśmiechnęła się na widok dziewczyny. Coraz poważniej zaczynała odnosić wrażenie, że Amorek znalazł sobie nową dziewczynę.
Nie było jednak czasu na tym się zastanawiać, bo Kenny zakręcił Jess, która poddała się jego ruchom, bawiąc doskonale. I bawiłaby się jeszcze dłuższy czas, póki pragnienie jej nie zaatakuje, gdy zaatakowało... coś innego. Blondynka z zaskoczeniem spojrzała na nieznajomego, marszcząc czoło i próbując oderwać łapska surfera.
Pokręciła głową, by dać mu do zrozumienia, że nie ma ochoty na taniec z nim i odsunęła się, zamierzajac wrócić do Liu.

73Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:22

Regina Smith

Regina Smith
- No, dalej nie jestem przekonana - odparła, wdychając dym z ust Sashy.
Jeśli chcesz przekonać Reginę, mnożnik na charyzmę, próg 40. Jak nie przekroczysz, to musisz wymyślić coś jeszcze niż tylko proszenie na ładne oczy.

74Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:26

Sasha Anděl

Sasha Anděl
55

-Oj, Regina.-zrobił ładne oczy i uśmiechnął się.-Umawialiśmy się.-przypomniał jej.

75Eos Lounge  - Page 3 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 11:28

Liluye

Liluye
67

Zatrzymała spojrzenie na ledwo przytomnej kobiecie i mężczyźnie z nią. Obserwowała parę chwilę, bo przecież rożne rzeczy się zdarzają.. ale w końcu westchnęła lekko i wstała, zostawiając pusty kieliszek na stole. Podeszła do nich i uśmiechnęła się szeroko.
- Martha! Szukałam cię przez ostatnie piętnaście minut! Już myślałam, że coś się stało! - podniosła wzrok na chłopaka i uśmiechnęła się, łapiąc kobietę za ręce - Dziękuję, że się pan nią zajął! Jest świeżo po rozstaniu no i.. zresztą widać. Chodź, kochanie - pociągnęła kobietę do siebie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach