Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Droga do Old Whiskey - Apache Road

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 17]

1Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Droga do Old Whiskey - Apache Road Pon 19 Maj 2014, 16:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Dwupasmowa droga szybkiego ruchu, która prowadzi przez bezkresy pustyni. Droga jest dość kręta, ale zdarza się, że również odcinki całkiem proste ciągną się przez parę mil. Tablice odmierzają odległość do miasteczka. 
Łączy sie ona z Apache Road, która prowadzi z Old Whiskey do Appaloosa City.


251Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 18:14

Victor Romero

Victor Romero
- A w sumie... przekonasz jak się zatrzymamy - mruknął i wskazał na stację benzynową, która rysowała się przed nimi.
- Zatankuję.
Jak powiedział, tak zrobił; zjechał i zaparkował przy jednym z dystrybutorów, polecając Liluye by wysiadła.
- W torbie mam portfel. Kup wodę i... jak masz ochotę to coś do jedzenia - dodał, ruchem głowy wskazując na niewielki budynek sklepowy. 
Na pace faktycznie była sportowa torba, wypakowana ubraniami Victora i jakimiś szpargałami między którymi znajdował się wspomniany portfel.

252Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 18:20

Liluye

Liluye
- Mam portfel - poinformowala go, wysiadając. Nie kupuje telewizora tylko wodę. Zaszła do sklepu i przeszła się między półkami wybierajac dwulitrową butelkę wody niegazowanej (w sumie nie wiedziała jaką Victor woli, ale sama preferowała taką, więc trudno). Potem zgarnęła jakieś batoniki i.. o. lody. Wygrzebala z zamrażarki świderka na patyku i zapłaciła za całość, rozpakowując od razu loda, bo jeszcze chwila i zacznie się rozpuszczać. Poprosiła przy okazji chusteczki i wyszła przed budynek w ten niemożliwy skwar. Rozejrzała się za Victorem chcąc go zapytać czy też chce loda (nie wyobrażajcie sobie za wiele).

253Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 18:27

Victor Romero

Victor Romero
Victor w ogóle nie pomyślał o robieniu laski.
Na prawdę!
- Jasne - odparł i skończył tankować. Potem sam sięgnął po portfel z torby i przeszedł się by zapłacić za benzynę. 
Gdy go nie było, Lil mogła zauważyć, że mężczyzna zatankował nie tylko samochód ale i jeden z kanistrów.

254Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 18:31

Liluye

Liluye
Odstawiła to oc miała do samochodu. I została tam kilka sekund dłużej, ogarniając wzrokiem wszystko. Kusiło ją, żeby zajrzeć na pakę ale się powstrzymywała. Po co zabrał swoje rzeczy, skoro mieszka w motelu? Po co ten kanister? Czy droga będzie aż tak długa? Wróciła do sklepu i dokupila jakiegoś loda dla Victora, płacac za niego o ile ten nie wzial go na swoj rachunek przy płaceniu za benzyne.

255Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 20:55

Victor Romero

Victor Romero
- Gotowa do dalszej drogi?
Victor bez słów wyjaśnienia skierował się do samochodu. Chyba jakoś nie czuł, że musi mówić cokolwiek Liluye. Chyba, ze ta zacznie go zadręczać pytaniami.
Zatankował kanister na pakę i ponownie zasiadł za kierownicą, czekając na dziewczynę.
- Kiedy ostatnio wyjeżdżałaś poza Old Whiskey? I nie mówię o Appaloosa.

256Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 20:59

Liluye

Liluye
Dojadła loda i usiadła na swoim miejscu. Spojrzała na Victora i zastanowiła sie dłuższą chwilę.
- Dawno - stwierdzila w końcu, bo w sumie nie pamiętała kiedy to było.
- Czemu pytasz? Wywozisz mnie aż tak daleko?

257Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 21:22

Victor Romero

Victor Romero
- Na pewno poza góry - wskazał palcem na drogę przed nimi. 
Nie czekając na słowa Lil, odpalił silnik i wyjechali ze stacji.
- Nie martw się, odwiozę cie przed śniadaniem.

258Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 21:26

Liluye

Liluye
Trochę.. jej to nie pasowało. Moira czekala.
- Hm. To ja zadzwonię, bo pies został w domu, a trzeba z nim wyjść - wyciagnęła telefon i spojrzała na wyswietlacz. - Albo napiszę w sumie.. Dlaczego aż tam?

259Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 22:02

Victor Romero

Victor Romero
- Jeśli ktoś z nim jest, to pies sobie poradzi - powiedział - teraz to ja cię wyprowadzam. Do świata. Bo on sam do ciebie nie wyjdzie.
Spojrzał na nią i ponownie się uśmiechnął.
- Jesli nie tam, to gdzie? W Old Whiskey chyba za dużo wspomnień.

260Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 22:07

Liluye

Liluye
- Wolę dać znać, że mnie nie bedzie.. to nie jakiś burek.. tylko kawal problemu. .zresztą widziałeś ją. Potrafi sobie okręcić człowieka wokół palca, jak ten nei wie co ma robić - skonczyla pisac i schowala telefon w torebce.
- Może masz rację - przytaknęła. OW było pełne wspomnień i na tę chwilę niekoniecznie tych dobrych. Ziewnęła, zasłaniajac usta ręką.

261Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 22:51

Victor Romero

Victor Romero
- A czy to teraz twój problem? To problem tego, co się nią zajmuje. Psu nic nie będzie, to powinno się liczyć. A ty... skupiasz się na sobie. 
Westchnął głośno. Radio milczało, Victor ściszył je na tyle, że do ich uszu nie dochodziła żadna muzyka. 
Silnik był ich orkiestrą.
- Zmęczona? - Spytał.

262Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 22:54

Liluye

Liluye
- Tak, mój problem do końca jej życia. Chociaż nie uważam jej za problem. Tylko innym z nią ciężko - uśmiechnęła się lekko - ale masz rację. Nic jej nie będzie.
Splotła ręce na piersi, zjeżdzając troche na siedzeniu.
- Mhm.. - mruknęla tłumiąc kolejne ziewnięcie - Niestety prawie caly czas jestem zmęczona

263Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 23:08

Victor Romero

Victor Romero
- To śpij... pojedziemy jeszcze chwilę - odpowiedział - ja zawsze zasypiam w samochodzie, gdy jadę jako pasażer. Skorzystaj z tego przywileju.

264Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 23:10

Liluye

Liluye
- Gorzej, że musisz prowadzic też z powrotem - pogrzebała przy siedzeniu i połozyla je trochę, żeby jej było wygodniej.
- Bo ja nie mogę - mruknęla jeszcze, obracając sie na bok, zsuwając buty z nóg i podciagając stopy na siedzenie. Skuliła się w mało wygodnej pozycji i pewnie szybko przysnęła.

265Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Wto 30 Gru 2014, 23:20

Victor Romero

Victor Romero
- O mnie się nie martw - powiedział cicho, lecz nie wiedział, czy Liluye jeszcze słyszy. Uśmiechnął się sam do siebie i przyspieszył, spoglądając na zegarek...

/zt - http://www.oldwhiskey.pl/t110-arizona-drive

266Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 01 Sty 2015, 16:32

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
/dom rodziny de la Fuente

Lola była totalnie wysrana. To oczekiwanie było najgorsze. Nie miała pojęcia, czemu nie wykorzystała tego momentu na ulotnienie się z domu i odjechanie w stronę zachodu słońca i pomarańczowych piasków pustyni. Chyba ze stresu mózg przestał jej pracować.
Miała wrażenie, że Skittles totalnie źle to wszystko odebrał. I że trochę przesadza. Nie była przecież płatnym mordercą, no halo!
Owszem, była przestraszona, a ta cicha atmosfera w końcu zaczęła sprawiać, że zaczęła się denerwować. Ale nie na zasadzie większego strachu, tylko zaczęła być po prostu zła. Co on sobie wyobrażał? Że będzie ją tak bezczelnie uprowadzał? Że niby taki z niego groźny gangster? Pfff! Znała go, cała ta otoczka mogła iść się walić! O!
Założyła ręce na klatce piersiowej, wbijając się w fotel i siadając na nim nisko. Patrzyła za szybę.
-Jeżeli myślisz, że byłam na tym meczu Duck'a, by znaleźć coś na ciebie, to masz problem ze sobą. Świat nie kręci się wokół twojej persony.-syknęła.-A zwłaszcza nie mój!-dodała, odwracając głowę w jego stronę.
-Dlatego lepiej, byś zawrócił, bo muszę oddać Naiche samochód.-zarządziła, siląc się na pewny siebie ton.
Zaraz potem jednak znowu wbiła się w siedzenie i miała ochotę zniknąć.

267Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 01 Sty 2015, 16:41

Skittles

Skittles
Słowa Skittlesa o domniemanym powodzie, dla którego Lola  przyczepiła się do Ducka wydawały mu się na tamten moment jedyną, sensowną wymówką, jaką mógł sprzedać Selenie. No cóż, przynajmniej była logiczna, a Lola właśnie dzięki braku logiki w jej próbach bajerowania jego matce wpakowała się w kłopoty.
Skittles się nie odzywał, nie dlatego, żeby sprawić że atmosfera między nimi stanie się jeszcze cięższa, ale dlatego, że jego ściśnięte do granic gardło nie przepuściłoby żadnego słowa.
Nie myślał wcale o Loli, ani o żadnej 'karze' dla niej. Jego głowę wypełniały myśli o jego matce i synu. Starał się oddychać głęboko, bo mało brakowało, by rozpłakał się jak dziecko.
Zignorował słowa Loli. Kierował się w stronę Old Whiskey, by po prostu odwieźć ją do domu.
zt --< osiedle przyczep

268Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Sob 03 Sty 2015, 20:48

Catherine Hernández

Catherine Hernández
> ze szpitala

Jechała powoli, gdyż miała słabą widoczność spowodowaną przez łzy w oczach. Do tego muzyka w radiu znów grała głośno, a z jej ust leciały coraz to bardziej wymyślne przekleństwa. Kilka razy kierownica tez dostała bęcki.

> OW

269Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:03

Liluye

Liluye
- tak. O loco, o was... dostałam plik zdjęć, jakiś przestępców czy coś takiego. pytał czy któryś jest od was i inne takie. o to czy słyszałam o jakiś tam akcjach, napadach czy cos. W sumie to może i dobrze, że mi Loco nic nie mówił. Nie musiałam kłamać.

270Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:10

William Parker

William Parker
<- Brzoskwinka
Gdy wjechali na drogę, Will minimalnie przyspieszył.
- Nic dziwnego, że ciebie wypytywali - powiedział. - Mogli ciebie gorzej zmaglować tym wszystkim. A kto cię przesłuchiwał?

271Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:18

Liluye

Liluye
- wiem, ale niczego się nie dowiedzieli - Uśmiechnęła się do Willa.
- w sumie na zdjęciach były trzy osoby, które kojarzyłam.. no ale tego nie muszą wiedzieć. A Loco przekazałam to o co prosiles.
Obserwowała drogę przed nimi.
- co robiłeś, jak ci przeszkodzilam?

272Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:21

William Parker

William Parker
Kiwnął na słowa Liluye, odwzajemniając jej uśmiech.
- Coś dodał od siebie? - spytał. - Jeśli chcą węszyć to niech się nie wysługują czyimiś słowami - skomentował te wszystkie razem wzięte przesłuchania.
Parker pewnie był w trakcie włączania radia, dzięki czemu rozbrzmiała cicha muzyka. Na pytanie Liluye chwilę się zawahał i zastygnął w krótkim bezruchu.
- Byłem w trakcie gry wstępnej - odpowiedział poważnie.

273Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:25

Liluye

Liluye
- nie... - nie bardzo im wychodziło rozmawianie.
W słuchała się w muzykę, ale słowa Parkera kompletnie wybily ja z rytmu.
- co?! Serio!? - spojrzała na niego z niedowierzaniem.
- albo ja jestem pijana i nie rozumiem ironii, albo ty jesteś zadziwiająco bezpośredni.

274Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 02:29

William Parker

William Parker
Na jej odpowiedź kiwnął. Dopiero reakcja dziewczyny na słowa Parkera odrobinę go rozbawiła. Spojrzał na nią nawet i pokręcił głową.
- Jakbyś była pijana i nie rozumiała ironii to pewnie byś leżała z tyłu, a nie tutaj siedziała - odparł, opuszczając odrobinę szybę. - Mogę powiedzieć, że byłem zajęty liczeniem, jeśli bezpośredniość ci przeszkadza. Tylko potem nie zarzucaj mi, że kłamię, okej? - mrugnął do Indianki.
- Ale tak, to była prawda.

275Droga do Old Whiskey - Apache Road - Page 11 Empty Re: Droga do Old Whiskey - Apache Road Czw 08 Sty 2015, 12:21

Liluye

Liluye
- Ale ty jestes nienormalny.. żeby odbierać w takim momencie.. - pokręcila głową.
- No może i tak.. - zerknęła na tył - Ale tamta kanapa i tak wygląda całkiem wygodnie - w sumie była zmęczona, zestresowana i chciałaby odpocząć. Ale nie bedzie mu zasypiać w samochodzie. Ziewnęła przeciągle zasłaniając twarz dlonią.
- Nieee.. to lepiej mów mi prawdę. Nawet taką. Tylko teraz jak będziesz mówił, że coś liczysz to będę pytać czy na pewno - parsknęła rozbawiona.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach