Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Plebania przy kościele św. Aleksego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Plebania przy kościele św. Aleksego Empty Plebania przy kościele św. Aleksego Wto 23 Cze 2015, 12:52

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niewielki domek zbudowany na tyłach kościoła św. Aleksego. Dom prosty, skromny, ale zbudowany z solidnych materiałów, dach nie przecieka, a okna mają dobrą izolację.
Składa się trzech pokoi, jednego większego, stanowiącego salon i kuchnię. Do tego dwie, skromne, małe sypialnie z pojedynczymi łóżkami. Jest też strych, zawalony gratami po poprzednim proboszczu.
Wszystko ogrodzone jest płotem. Jest miejsce na ogród, lecz jak na razie - leży tam tylko kupa kamieni i rośnie jeden kaktus.


Dom NIE JEST własnością księdza - jednak urzędujący tu duchowny może decydować o tym, czy przyjąć pod swój dach kolejnych lokatorów. Może też zatrudnić gosposię. 
MOŻE jednak plebanię remontować czy rozbudowywać, jeśli oczywiście będzie mieć na to pieniądze.

Alfred Harris

Alfred Harris
/początek, 17.09

Ledwo wrócił i już taki mróz! Nie spodziewał się takiego zimna i tego, że będzie musiał chodzić w bluzie. Zostawił swoje walizki na korytarzu i pierwsze co zrobił to poszedł zobaczyć ogród, który tu zostawił w cudownym stanie przed trzema laty. Zadowolony otwarł drzwi na taras i.. zamarł. Aż się wystraszył, że coś mu się z sercem zaraz stanie. A może pomylił domy? Nie, to niemozliwe. Westchnął ciężko, opierajac dłoń na policzku. Przeszedł na ogród i obszedł go całego. JEDEN kaktus! Jeden! Z całego pięknego ogrodu! Tyle lat go budował! Posmutniały, po obejrzeniu szkód wrócił do domu, by zająć się rozpakowywaniem swoich rzeczy. A może też posprzątać?

Alfred Harris

Alfred Harris
/22.09.2013, godzina jaką MG wybierze.

Siedział spokojnie w domu, w saloniku i popijał herbate z miodem i cytryną, bo lubił. Kto mu zabroni w wolnym czasie? Czytał przy okazji jakąś ciekawą książkę o ogrodnictwie i w myślach planował już cudowny ogród.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Było już po północy - widać książka była tak ciekawa, ze Alfred nie czuł potrzeby jej odłożenia i pójścia spać! 

Mnożnik na spostrzegawczość, próg 40. Jak przekroczysz, to zauważasz jakiś cień za oknem. Możesz wtedy zmienić lokację i iść do kościoła. jeśli się odważysz sprawdzić co to! 

Alfred Harris

Alfred Harris
44

Połnoc i ktoś sie tu kręci? Alfred wziął latarkę i schował w kieszeń żelowy gaz pieprzowy i poszedł sprawdzić co też takiego zieje się w jego kościele.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach