Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


326Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:44

Florencio Constantino

Florencio Constantino
- 7000 !

327Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:44

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Mhm. Żeby on nie miał się kogo bać - powiedział groźnie, bo siostry będzie bronił przed takimi zboczeńcami jak niepodległości. Popatrzył na Lolę wywracając oczami.
- Na swojego Jackie Chana tyle nie dałaś a na spaniela tak? A właśnie kiedy przyjdziesz z Rodrigo? Sophie tęskni. Ostatnio obgryzła moje ulubione sznurówki.

328Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:46

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Na swoim Jackie Chanie byłam w toalecie! Miałeś mnie wołać!-syknęła i... i wtedy Florencio jej przelicytował Nathaniela.
-Co... jak to... Jeju, czy ja dzisiaj skończe ten wieczór samotna?!-zakrzyknęła, pochmurniejąc.

329Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:47

N. Cooper

N. Cooper
- Co?
Cooper aż zamrugał widząc Florka.
- No spoko, jak dla dobra sprawy!

330Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:47

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrał Florek!
Licytujemy Gabi!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 21 (czasu realnego).

331Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:47

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- 500$
No bo jak to tak odpuścić?

332Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:48

Roy Harper

Roy Harper
Roy poczuł się nieco urażony uwagą Rity. Fakt nie był duszą towarzystwa i może nie miał życia prywatnego, ale był szczęśliwy, lubił swoją pracę i dawała mu ona satysfakcję. Spuścił wzrok i utopił smutek w szklance.

333Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:48

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- W ostateczności będziemy razem pić piwo. Ja wiem, że to los przegranego, ale cóż... - powiedział pod nosem.
- Idę do łazienki - i zniknął Loli z pola widzenia.

334Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:48

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Zaśmiała się, słysząc bezpośredniość Howahkana.
- No dobra, coś wymyślimy! I naprawdę, zajęłabyś się małą Sue? - zapytała Liluye.

335Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:49

Liluye

Liluye
- Tak, raczej nie sądze bym cokolwiek dzisiaj robiła - choć jej strój mógł świadczyć o czym innym. No, ale.

336Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:49

N. Cooper

N. Cooper
- 20$ - zawołał Cooper, mentalnie przygotowując się na randkę z Florianem.

337Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:50

Betty Jou

Betty Jou
Betty uśmiechnęła się do Evy, po czym... poszła do baru i zamówiła dla niej piwo.
- No i jak się bawisz, słoneczko?

338Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:51

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Tysiąc! - nie odda się bez walki!

339Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:51

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- No to 1200!

340Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:52

N. Cooper

N. Cooper
Cooper spojrzał do portfela.
- 1201?

341Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:52

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Zmarszczyła brwi groźnie - Trzy tysiące - i spojrzała na Joola wyzywająco. A Nate oberwie.

342Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:53

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- 3005.
Uśmiechnął się.

343Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:53

Rita Bishop

Rita Bishop
Rita sama przyssała się do szklanki z alkoholem, ale wlewała go w siebie w takim tempie, że na długo nie starczyło. Odstawiła szklankę z hukiem i nachyliła się do Roya.
- Dobra, Roy. Chcesz iść się ruchać? Nie zepsuj tego, last chance - zawyrokowała.

344Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:54

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Przeczesał włosy dłońmi.
- Zawsze mała może iść z nami... Jak jej na imię? - pogłaskał dziecko po główce, uśmiechając się do niego.

345Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:54

N. Cooper

N. Cooper
- 3006? No Gabi, przecież wiesz, że jestem obrzezany!

346Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:55

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva się zmieszała, bo tak mówił do niej tylko tata i tylko jak chciał się popisać przed innymi jak bardzo ją niby kocha.
- No spoko. Chyba. Dziękuję - wzięła piwo i się napiła - Jakiś jej się zrobiło miło. Co zrobić, że łatwo się dawała złapać na odrobinę czułości, jak całe życie wszyscy na nią tylko bluzgali.
- A ty będziesz licytować mamo?... ZNACZY BETTYY - spiekłaby buraka gdyby coś było widać. Jaki wstyd.... - Jezu... - napiła się.

347Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:55

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- 3010 - zerknął na Coopera. I wybuchnął śmiechem.

348Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:55

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Serio? Nie jestem taka tania! - Pokiwała paluchem na męża.

349Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:57

Betty Jou

Betty Jou
Betty słysząc jak Eva powiedziała do niej mamo... rozczuliła się.
Chwyciła dziewczynę i przycisnęła do swojej piersi, całując ją w czółko.
- Oj, mój skarbieńku!

350Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 14 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 20:58

N. Cooper

N. Cooper
- No ale ja oszczędzam na większy dom, co nie? - rzucił i znowu spojrzał w swój pusty portfel.
- Pokój dla dziecka trzeba zrobić. Tego, które będziemy mieć za 10 lat.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach