Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Jonathan Harper

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 14]

1Jonathan Harper - Page 2 Empty Jonathan Harper Sro 30 Lip 2014, 17:23

Jonathan Harper

Jonathan Harper
First topic message reminder :

Skrzynka Jonathana


26Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pon 08 Wrz 2014, 20:58

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 31.01.13, Lola napisał:OK. Dzięki! xoxo, Lola
sms, 31.01.13, Lola napisał:CO? CZEMU?!! To co mam zrobić?!! Sad( Mam do niego napisać? Co mam napisać, żeby się nie skapnął, że wiem od ciebie? Boże, pomóż!!! :<

27Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pon 08 Wrz 2014, 21:06

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 31.01.13, Lola napisał:Zajebiście. To mi pomogłeś... :< Ech, no dobra... Za niedługo kończę... chyba. Wiesz, że Mayer'owej zjarała się chałupa? I mamy nowego. ...ech! :c xoxo, Lola
sms, 31.01.13, Lola napisał:W ogóle od kiedy ty z Naiche jesteście takimi bro'sami? Coś mnie ominęło?

28Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pon 08 Wrz 2014, 21:16

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 31.01.13, Lola napisał:NIC MI OSTATNIO NIE WYCHODZI!! ;(((((( Nic już nie wiem :c Nawet Gabrielle sprzątnęła mi Mayer'ową sprzed nosa!!!
sms, 31.01.13, Lola napisał:No nie wiem. Pożar. Wygląda raczej standardowo. Nowy chyba uważa się za Apollina w sprawach policyjnych. Wkurza mnie. KOCIMY!
sms, 31.01.13, Lola napisał:Zazdrosna? O ciebie? Zawsze! :*

29Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pon 08 Wrz 2014, 21:27

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 31.01.13, Lola napisał:Koniecznie :< Ty mnie przynajmniej nie wyzywasz jak się napijesz :C xoxo, Lola

30Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 12 Wrz 2014, 14:57

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 3.02.13, Lola napisał:Będę czekać na strzelnicy.

31Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Nie 14 Wrz 2014, 21:17

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 04.02.13, RYCERZYK napisał:WTF. Sińca? Co? Eee, pożyczyć ci kosmetyczkę? ...co? Uderzyłeś się w coś? WTF!!!!!! xoxo, Lola

32Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Nie 14 Wrz 2014, 21:24

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 04.02.13, RYCERZYK napisał:COOOOOOOOOOOOOOOOO?!!!

33Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Wto 16 Wrz 2014, 23:18

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Kochana Cath :* napisał:Doznałam olśnienia. Obiecałeś mi oddać tę fotkę od Smitha. Pamiętasz? ;> Btw. Tęsknisz za mną? :* :D

34Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Wto 16 Wrz 2014, 23:25

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Kochana Cath :* napisał:Bo ja akurat pamiętam wszystko co mówisz, gaduło. Ok, to piszę do niej. Może chociaż mi cyknie fotę... Jakie tam podchwytliwe. Bo ja tęsknię :*

35Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Wto 16 Wrz 2014, 23:29

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Kochana Cath :* napisał:Toć ja z taką szczerością. Napić... Ograniczam, ale spotkać zawsze chętnie. :D

36Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Wto 16 Wrz 2014, 23:31

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 12.02.13, RYCERZYK :* napisał:Muszę się pilnie napić. Albo umrzeć.

Lola nie była pewna ile podobnych wiadomości wysłała przez ostatni tydzień do Jonathana!

37Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 19 Wrz 2014, 15:31

Amorek

Amorek
Walentynka wykonana własnoręcznie. Jest to czerwona karteczka zgięta na pół. Na okładce narysowany ołówkiem dziewczyna i chłopak. Dziewczyna przytula chłopaka. Nad nimi duże serducho. A w środku:

Słodki chłopaku, nie mogę się powstrzymać. Miód malina!

38Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 19 Wrz 2014, 15:41

Amorek

Amorek
Czerwona kartka z brokatowymi serduszkam i jakimiś kwiatkami kolorowanymi pisakami, w białej kopercie.

Mam nadzieje, ze caly czas pieczesz cos dobrego, bo brakuje mi słodyczy.

39Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 19 Wrz 2014, 21:58

Amorek

Amorek
Do Jonathana dotarł list nadany z adresu, w którym znajduje się więzienie stanowe.

Mam dziś Twoje gacie na dupie. Wesołych Walentynek!

40Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 19 Wrz 2014, 22:14

Amorek

Amorek
W kopercie kolory baby pink, która była obklejona mnóstwem własnoręcznie wycinanych serduszek, Jonathan mógł znaleźć liścik pisany w bardzo... fikuśny sposób. Z mnóstwem ogromnych ogonków i serca zamiast kropki.

Staraj się nie klękać do miecza, księżniczko! Baw się dobrze <3 Podziękujesz później!
Twój rycerz bez miecza

41Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 19 Wrz 2014, 23:08

Amorek

Amorek
W białej kopercie znajdywała się prosta kartka walentynkowa z napisem: "KOSIAM CIĘ" i misiem, który trzymał serduszko. Po drugiej stronie było napisane stosunkowo starannym i ładnym pismem:

To nie jest żadna chujowa walentynka, nie myśl sobie. Trzymaj gacie przy sobie. Pozdro.
Aha! I wyrwij tam coś fajnego.

42Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pon 22 Wrz 2014, 21:25

Dos-teh-seh

Dos-teh-seh
sms, 15.02.2014, Dos napisał:przyjdź do muzeum o 19.

43Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Czw 02 Paź 2014, 13:02

Mistrz Gry

Mistrz Gry
mail
do:  chess4life@bmail.com
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE: Victor
Hej hej!
Nie wiem czego chcecie od Victora i czemu go szukacie. Ale jeśli to ważne, to mogę powiedzieć co wiem. Chociaż, szczerze, gówno to pomoże.
Rodzinę Victora zna mój ociec, a właściwe, to mój ojciec zna jego ojca. Romerowie przeprowadzki się do San Carlos w Arizonie jak Victor był dzieckiem. Wcześniej pomieszkiwali w Kalifornii. Ojciec Victora też jest (był?) szamanem, i ze względu a pracę wrócili do Arizony.
Ale potem Victor zdął na studia i siedział na UOC. Ja potem też tam zdałem i tak się z nim znowu spotkałem.
Nie wiem co jeszcze powiedzieć.
GW

44Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Czw 02 Paź 2014, 18:47

Mistrz Gry

Mistrz Gry
mail
do:  chess4life@bmail.com
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE:RE:RE Victor



LOL, bawiłem się w takie poszukiwania jeszcze zanim poszedłem na studia, ale nic to nie dało. Zresztą, igranie z duchami może się źle skończyć, hehe!Ha, Victor to sie specjalnie w duchy nie bawił - znaczy, nie szukał ich i nie wywoływał. Nawet się burzył i kłócił z tymi, którzy chcieli to robić, koleś jest wrażliwy na tym punkcie jak Kim Kardamon na punkcie swego tyłka, if you know what I mean!
Ostatnio to ja go widziałem przed jego wyjazdem na Florydę, ale jechał tam z żoną, więc chyba ona bedzie wiedzieć, nie?
GW

45Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Czw 02 Paź 2014, 19:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
mail
do:  chess4life@bmail.com
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE:RE:RE:RE:RE Victor



W życiu bym nie powiedział, ze jest porywczy :P Ma swoje zdanie, jest uparty, ale w życiu chyba na nikogo ręki nie podniósł, nie nakrzyczał i nie zwyzywał. To taki typ, co cię zgasi jednym zdaniem i już nie chcesz się kłócić, huehue! Ale ze mnie plotkara.
No ale spoko, jeśli chcecie go znaleźć, no to wam pomoge, nie? Sam bym chętnie się z nim skontaktował, bo sam dawno go nie widziałem!!
No, pamiętam, że mówili na nią Toos albo Dos. Nie znam jednak pełnego nazwiska.
GW

46Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Pią 10 Paź 2014, 08:19

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 23.02.13, RYCERZYK napisał:Podaj imię i nazwisko. Chyba jednak mogę ci pomóc jakoś. xoxo, Lola

47Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Nie 12 Paź 2014, 16:28

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 27.02.13, RYCERZYK napisał:W 2011 znaleziono przy nim niewielką ilość kokainy w LA. Jest żonaty i wywalili go z uczelni. Nic innego nie mam, sorry. xoxo, Lola

48Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Nie 12 Paź 2014, 16:33

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
sms, 27.02.13, RYCERZYK napisał:Chciałabym być bardziej pomocna :C xoxo, Lola PS.: Wyślij mi pocztówkę. I kup mi coś ładnego na tej Florydzie!

49Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Sro 15 Paź 2014, 09:03

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Naiche się dowiedział. Nie wiem co robić.
...co mam zrobić?

50Jonathan Harper - Page 2 Empty Re: Jonathan Harper Sro 15 Paź 2014, 11:01

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Ale jak ja mam to wytłumaczyć? On nie będzie chciał mnie pewnie nawet widzieć. Powiedziałam mu i.... poszedł sobie bez słowa. Jezu, to już koniec, co ja zrobię!!!!!!!!!!!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach