Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

AKTUALNOŚCI OWWWR

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1AKTUALNOŚCI OWWWR Empty AKTUALNOŚCI OWWWR Pon 11 Sie 2014, 12:04

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Krótkie wiadomości nadawane ze stacji radiowej.
Dzięki nim usłyszysz o aktualnych wydarzeniach w mieście.

2AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pon 11 Sie 2014, 12:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
08.01.2013

Przerywamy nasz program by nadać wiadomość z ostatniej chwili! W parku krajobrazowym rozpętały się zamieszki... słyszano strzały. Z naszych informacji wynika, że miała tam się odbywać rodzinna uroczystość miejscowej społeczności Indian.
Będziemy państwa na bieżąco informować o przebiegu wydarzeń!

3AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pią 15 Sie 2014, 15:50

Mistrz Gry

Mistrz Gry
10-11.01.2013

Nasze miasteczko straciło wielkiego i szanowanego człowieka. Jacob Whiteoak, respektowany członek naszej społeczności, działacz na rzecz prawa Indian oraz kurator tutejszych muzeów - żegnamy go, przepełnieni żalem, z nadzieją, ze ludzie winni jego śmierci staną przed sądem.

Szeryf McConnor też zapowiada:
"Biuro dopełni wszelakich starań, by winni zamieszek w parku krajobrazowym zostali ukarani".

Przypominamy, że kilka dni temu w parku w górach Dragoon miały miejsce zamieszki na tle rasowym. W strzelaninie zginęło kilku mieszkańców Old Whiskey, w tym Jacob Whiteoak. Prawdopodobnie winnymi są organizacje neonazistowskie.

---

Śledztwo w sprawie dwóch gangsterów straszących rodzinę Brown wciąż trwa - lecz nie jest już prowadzone przez biuro szeryfa w Old Whiskey. Sprawę przejęła policja w Appaloosa City, a jedyny oskarżony został przewieziony do tamtejszego aresztu i tego samego dnia został on wypuszczony za kaucją.
Niestety, nie dało nam się dowiedzieć, co się aktualnie dzieje z podejrzanym o napaść Antonio Lopezem.

4AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 17 Sie 2014, 20:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
12-13.01.2013

Przerywamy program by nadać wiadomość z ostatniej chwili! Na Dust Road miał miejsce wypadek, w którym to pick up śmiertelnie potrącił kobietę! Z pierwszych ustaleń wynika, że samochód prowadziła druga kobieta.
Niestety, policja nie chce podzielić się informacjami na temat przyszłych zarzutów wobec sprawczyni wypadku.

---

Wyprzedaż w West Market! Tampony i prezerwatywy za połowę ceny! 
Dwa wybielacze w cenie jednego!
Kupując dwupak pasty do zębów "Biel Szerszenia" - dwupak batoników "Swag" GRATIS!!

5AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Wto 19 Sie 2014, 13:33

Mistrz Gry

Mistrz Gry
20.01.2014

Wiadomość z ostatniej chwili: na Apache Road prowadzącej do Old Whiskey miał miejsce wypadek. Karawan zderzył się z samochodem osobowym. Podobno są ofiary śmiertelne. Będziemy na bieżąco informować państwa o nowych szczegółach w tej sprawie.

---
A teraz piosenka ze specjalną dedykacją od Pysiaczka dla Żabci: Debbie Tells i Ona kocha cię (je je je)

6AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Sro 20 Sie 2014, 13:23

Mistrz Gry

Mistrz Gry
20.01.2014
Przypominamy o trwających poszukiwaniach 23-letniej Consueli Ramirez. Rodzina wyznaczyła nagrodę w wysokości 1500$ za wskazanie miejsca jej pobytu. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej prosimy kierować na numer posterunku policji.

---
A teraz piosenka: Dla kochanej Sue Baker od Jackiego!

7AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 24 Sie 2014, 12:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Old Whiskey Wild West Radio - piosenki, które są tak stare jak wy!


24.01.2014
Jak donosi biuro szeryfa, zostały potwierdzone informacje na temat Antonio Lopeza, który na początku miesiąca został oskarżony o napaść na rodzinę Brown.
Teraz możemy podać do wiadomości potwierdzone informacje, ze Antonio Lopez został zamordowany dzień po tym, jak został zwolniony za kaucją - mówi szeryf McConnor. - Informację tę przekazał mi już oficjalnie rzecznik komisariatu w Appaloosa. Niestety nie mamy informacji, czy jego śmierć ma cokolwiek wspólnego z jego działalnością kryminalną.
Niestety, komisariat w Appaloosa nie chce komentować sprawy, osłyłając dziennikarzy do krótkiej notatki, która została przekazana szeryfowi McConnorowi.Jednak komisariat w Old Whiskey ma także inne problemy - wciąż nie wyjaśniono do końca przyczyn wypadku na Apache Road, w którym brał udział karawan pana Browna. Jak mówi nasz informator, sam grabarz nie został poszkodowany w kraksie, a samochód prawdopodobnie mu skradziono tuż przed wypadkiem. 
Nie będziemy komentować tej sprawy, nim nie będziemy pewni co do tego, kto prowadził karawan. - Stwierdził szeryf McConnor.West Market zaprasza! Już w najbliższy piątek promocja na płatki kukurydzane Corn Flowers - dwie paczki za 2$, a do tego dwa litry napoju Sprut za 1,50$!Piosenka z dedykacją od Indiańskiego chłopca dla Lali!

8AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Wto 26 Sie 2014, 15:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
25.01.2013

Ogłoszenia parafialne:

Betty Jou oświadcza, że nie będzie sprzątać petów z chodnika pod "Viva Maria", dlatego uprasza się, by goście używali popielniczek wystawionych na parapetach. Kto się nie stosuje ma zakaz wstępu do baru!


Elmir's Dinner zaprasza na Happy Hour! Codziennie rano, do godziny 11tej - burger za jedynie dolara!

A teraz dedykacja, od anonima dla wspaniałej sierżant Ramirez!

9AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Czw 28 Sie 2014, 10:18

Mistrz Gry

Mistrz Gry
26.01.2013

Dzień dobry bardzo, tutaj OWWWR - Radio, które czasami puszcza nowości! Witamy ten wspaniały dzień, mając nadzieje, że dziś żaden karawan się nie rozbije!
A wita was Curwood Senior i od razu zapowiadam, ze ten dzień będzie pochmurny i wietrzny. Jednak nie pozwolimy tej pogodzie zawładnąć naszymi sercami!
Przypominam, że możecie słać do nas maile z dedykacjami, donosami i pozdrowieniami! Może ktoś się odważy i zadzwoni dziś do nas?..
Czas jednak tera zna odrobinę muzyki! Pierwsza dedykacja jest od... Szeryfa McConnora, który chce pozdrowić swoich wszystkich pracowników! Wybór piosenki zapewne ma podnieść wasze morale!

10AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pią 05 Wrz 2014, 21:58

Mistrz Gry

Mistrz Gry
29.01.2013

Minęła dziesiąta, zapraszamy na informacje radia Old Whiskey Wild West Radio. Mówi dla państwa Thomas Camel.
Jak donosi nasz informator, osoba podobna do zaginionej Consueli Ramirez była widziana zeszłego wieczora w Campbell's Burger na obrzeżach miasteczka. Przypominamy państwu o poszukiwaniach. Rodzina 23-letniej kobiety poniosła wartość nagrody za wskazanie aktualnego miejsca jej pobytu do 2000$.

Promocja w West Market! Kupując parę ortopedycznych sandałów, parę białych skarpetek dostaniesz gratis!

________________________________________________________________

A teraz nasz koncert życzeń: Z dedykacją dla Liluye od Życzliwego.

11AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pon 08 Wrz 2014, 12:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
31.01.2013

Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili! We wschodniej dzielnicy wybuchł pożar. Okolice domu szanowanej wdowy Mayer zapłonęły żywym ogniem! Na miejscu jest już straż pożarna i policja. Mieszkańców okolicznych domów i przyczep ewakuowano.

Z innych, gorących wieści - Ethan B. zatrzymany przez policję... nie wiadomo jeszcze jednak czy w sprawie wypadku karawanu czy innych przewinień. Plotkuje się, ze chodzi tu o nielegalne pochówki. 
Teraz coś dla podgrzania atmosfery! Mówił dla was Curwood senior!

12AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Wto 16 Wrz 2014, 12:11

Mistrz Gry

Mistrz Gry
12.02.2013

Minęło własnie południe - czas na Wiadomości z Drugiej Ręki!.. a przekaże je wam Curwood Junior! 

Ethan Brown, lokalny grabarz zaginał ponad tydzień temu i wciąż nie został odnaleziony. Rodzina prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu pana Browna, o szybki kontakt. Została też wyznaczona nagroda, 2000$.
Policja nie chce komentować tej sprawy; szeryf McConnor ucina wszelakie spekulacje mówiąc, że śledztwo jest w toku.

Trwają także wciąż poszukiwania Consueli Ramirez. Nagroda za jej odnalezienie wynosi teraz już 2500$... wszelakie informacje proszę kierować do Gabrielle Ramirez.

Z innych smutnych wiadomości - Bar "Viva Maria" wciąż zamknięty! Chodzą jedna plotki, ze zapowiedziana impreza walentynkowa się odbędzie. 
Lecz nie martwicie się - nawet jeśli Betty Jou nie otworzy na nowo swego kramu, J.B. zaprasza nas wszystkich na noc disco w Chaco Taco - w tym na konkurs tańca!
Ja na pewno wpadnę... miłe pani, załóżcie ładne majtki, hehe!
Reklama!

Masz dosyć zatkanego nosa? Aerozol "Odtykacz" nie tylko likwiduje objawy ale także leczy!.. a przynajmniej tak jest napisane na ulotce! Psik psik i już koniec z a psik!
Anonimowa dedykacja dla najlepiej ubranego faceta w miasteczku
Anonimowa dedykacja dla młodej Tammy...


13AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Czw 25 Wrz 2014, 11:16

Mistrz Gry

Mistrz Gry
17.02.2014


Halo, halo, tu OWWWR! Minęła jedenasta, czyli czas na bardzo ważne wiadomości, sponsorowane przez producenta najlepszej wołowiny w tej części stanu – pana Randalla!
Niestety, chyba randallowego steku nigdy już nie spróbuje pan Brown. Jak donosi nas informator, prawdopodobnie znaleziono jego ciało! Tydzień po zaginięciu policja odkryła, że nasz uroczy grabarz został... zamordowany!
Niestety, nie znamy szczegółów...
Za to wiemy dokładnie co się działo w czasie walentynek w Viva Maria! Jednak z dziewcząt pracujących w barze relacjonuje:

No i ten, ja byłam tam i widzę, ze pan Baker się szarpie z tą, Autumn, no i ją zaciąga na zaplecze no i ona potem wybiegła łysa. No nie? Chyba jakiś zakład przegrała, czy coś, ten, tego. No i łysa jak kolano. Ale dałam jej swój kapelusz, to lepiej wygląda.


Nie pozostaje nic innego jak tylko puścić dziś specjalnie zadedykowany utwór...

14AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pon 06 Paź 2014, 12:55

Mistrz Gry

Mistrz Gry
22.02.2013

Dzień dobry! A nawet- dzień dobry bardzo! Zaczynamy bowiem od dobrej wiadomości - siostry Ramirez znowu razem! Kamień z serca, jak to mówi mój ojczulek - wszystkiego dobrego i życzymy by nasze ukochane siostrzyczki już nie zostały rozdzielone w tak okrutnym wypadku, jaki miał miejsce jeszcze kilka miesięcy temu!
A dla podtrzymania tej wspaniałej atmosfery - dedykacja dla Sue Bakera od... "starego przyjaciela"!

15AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Sob 11 Paź 2014, 11:04

Mistrz Gry

Mistrz Gry
25.02.2013

W dzisiejszym przeglądzie wydarzeń radia OWWWR: Strzelanina w hotelu Rosie! Kilka ofiar śmiertelnych, w tym właścicielka hotelu i lokalny pastor. Więcej szczegółów dotyczących tej sprawy w popołudniowym serwisie informacyjnym. Mówił dla państwa Benjamin Curwood!

16AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 12 Paź 2014, 13:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
27.02.2013

Wybuchowe wiadomości od samego rana! Tylko w radiu OWWWR!
Wczoraj w nocy na obrzeżach Old Whiskey miała miejsce eksplozja, która zniszczyła doszczętnie tamtejsza stację benzynową i okolicę. Strażacy uporali się z ogniem, jednak do tej pory nie udało się dociec co było przyczyną wybuchu.
W zgliszczach znaleziono kilka zwęglonych ciał. Nie znamy jeszcze ich tożsamości. Więcej szczegółów już wkrótce!

----
A teraz piosenka dla wszystkich mieszkańców Old Whiskey, serwuje: Benjamin Curwood!

17AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 26 Paź 2014, 13:37

Mistrz Gry

Mistrz Gry
07.03.2013

Dzień dobry! ...a może jednak Niespecjalnie Dobry?
Serwis informacyjny zaczynamy od niezbyt dobrych wieści. Wdowa Mayer, która została niedawno przewieziona do szpitala po eksplozji stacji benzynowej - nie żyje. Jednak szpitala nie chce udzielić informacji, czy śmierć była skutkiem poparzeń.
Pogrzeb odbędzie się za kilka dni, gdy biuro prokuratora z Appaloosa City przeprowadzi sekcję zwłok.

Niestety, na tym nie koniec - wczoraj miała miejsce dziwna strzelanina na głównej ulicy Old Whiskey. Według anonimowego świadka, prawdopodobnie kogoś zabito. 
Biuro szeryfa milczy.

Lecz najgorsza informacja na sam koniec... bar "Viva Mari" zamknięty na cztery spusty i prawdopodobnie tak już zostanie na dłuuugi czas. No cóż, niektórzy będą musieli zacząć pić w domu!

Teraz zapraszamy na chwile z muzyką! Anonimowa dedykacja dla Sue Bakera... oj, chyba ktoś tu ma mnóstwo ex-wielbicielek.

18AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Czw 20 Lis 2014, 08:25

Billy Curwood

Billy Curwood
29.03.13

Witamy w piątek!

Zaczynamy od cudownej wiadomości, jaką przekazało mi Biuro Szeryfa. Już niedługo rozpocznie się coroczny Piknik Policyjny! Jak zawsze, zaproszeni są nie tylko pracownicy biura i ich rodziny, ale także wszyscy nasi przyjaciele, którzy chcą spróbować swych sił w wielu konkurencjach i zabawić się w otoczeniu pysznych zapachów i najlepszej muzyki.
Nie dajcie się prosić! Zapraszamy.

Drugą najnowszą wiadomością jest obława na kłusowników, którzy mieli czelność pojawić się w naszym pięknym parku. Jak się dowiedziałem dziś rano, dwóch kłusowników zostało złapanych dzięki pięknej akcji detektywa Coopera i naszej drogiej oficer Ramirez.
Nie ma to jak wybrać się na wycieczkę i trafić w sam środek akcji!
Pamiętajcie! Obowiązki przede wszystkim!

Kochani, a teraz dla Was, jeden z kawałków... kogo? Oczywiście, że Bon Jovi!
Miłego dnia!
Czekam na wasze dedykacje.

19AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pią 05 Gru 2014, 15:32

Billy Curwood

Billy Curwood
5.04.13

Witam, witam, tu Billy Curwood.
Czy Wy też moi drodzy słuchacze, wybieracie się na licytowanie magazynów? Macie okazję zgarnąć całkiem niezłe sprzęty, ale uważajcie na graty, które nikomu się nie przydadzą!
Bez ryzyka jednak nie ma zabawy! Dlatego zachęcam Was do tej wieloletniej tradycji.

Z najnowszych wiadomości.
Strzelanina przy Johnson Road, która przeniosła się na teren opuszczonej stacji, szybko została zakończona. Niestety rannym został Tobias Whiteoak i oficer Ramirez. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo a śledztwo trwa.

Zachęcamy do pomocy sąsiedzkiej i pojawienie się na stacji benzynowej, gdzie obecnie trwają prace porządkowe, a już wkrótce chętni zajmą się remontem samego budynku.
Tylko uważajcie na siebie!

Jakie wieści jeszcze dla mnie macie?
Dzwońcie!

20AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Czw 18 Gru 2014, 12:06

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Noc z 12 na 13 kwietnia


Zamiast kolejnych utworów Bon Jovi, radio OWWWR zapodało dźwięki niczym z węgierskiego pornola. W rolach głównych DJ Billy i Jane!
Gospodynie domowe słuchały  wypiekami na twarzy...

21AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 21 Gru 2014, 12:19

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Noc 15/16.04.2013

Przerywamy audycję "Wspominki o Bon Jovi"... 
...w powiecie Cochise, niedaleko górniczych osad przy górach Dragoon wybuchł wielki pożar na jednym z opuszczonych gospodarstw. Według jednego ze świadków, spowodował go jakiś wybuch. Są ranni i ofiary śmiertelne. Straż pożarna walczy z ogniem.

22AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 08 Lut 2015, 12:55

Mistrz Gry

Mistrz Gry
22/23.05.2013

Awaria prądu w Appaloosa City! Uwaga,ze względu na awarię prądu  także i w Old Whiskey mogą być problemy z oświetleniem - przede wszystkim we wschodniej dzielnicy. 
Z powodu problemów z elektrycznością odwołano pierwszy dzień koncertu AppaLOL. Lecz organizatorzy zapowiadają, że event zostanie wznowiony następnego dnia.

23AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Pią 06 Mar 2015, 14:09

Mistrz Gry

Mistrz Gry
03.06.2013

Wiadomość z ostatniej chwili. Edward Carswell, właściciel sklepu monopolowego - zamordowany! Na razie policja nie chce ujawniać żadnych szczegółów, ale z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zginął on podczas napadu na sklep.
Jak można się domyślić, sklep z alkoholem będzie tymczasowo zamknięty - uczcijmy minuta ciszy tą wielką stratę.

24AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Nie 03 Maj 2015, 13:10

Mistrz Gry

Mistrz Gry
17.08.2013


UWAGA, UWAGA!
Do Old Whiskey zbliża się huragan! Wszystkich mieszkańców prosi się o skierowanie się do schronów znajdujących się w szkole! Ci, którzy nie są w stanie skorzystać z ochrony - proszeni są o nie wychodzenie z domów czy lokali w których się znajdują!

25AKTUALNOŚCI OWWWR Empty Re: AKTUALNOŚCI OWWWR Sro 24 Cze 2015, 20:05

Jools Reynolds

Jools Reynolds
18.09.2013 r.

Dzień dooooobry, Old Whiskey!
Miejmy nadzieję, że ostatni miesiąc lata mija wam na tyle przyjemnie, że możecie odpocząć. Co prawda, najpierw jedna burza była, ostatnio druga i brak prądu, ale jak to się mówi - co cię nie zabije, to cię wzmocni, prawda? Można trzymać się tej opcji. Wypadałoby.
Tym bardziej, że zbliża się koniec lata i za kilka tygodni będzie nam za zimno, więc... wypadałoby zacząć się rozgrzewać powoli, czyż nie? A co byłoby lepsze od wciąż aktywnej i wspaniałej Madonny? A przy Hang Up na pewno będziecie mieć na to szanse.

Zresztą, też ciekawi mnie to, jak teraz mają się studenci po pierwszych zajęciach w Appaloosa! Nauczyli się, dowiedzieli się czegoś ciekawego? Sam przyznam, że ostatnio się zainteresowałem teleskopem Hubble'a. Plany takiego teleskopu może są prawie w wieku mojego wujka, no ale nie można narzekać na to, że nie ma się ładnych obrazów, które mogą robić za wymyślny pulpit na naszym sprzęcie komputerowym. Różnorodne, różnokolorowe zdjęcia i człowiek od razu lepiej się czuje. Jak jakiś władca kosmosu. Warto rozważyć taką opcję, może kiedyś się wybierzemy gdzieś dalej...
...wracając, pamiętajcie o tym, aby Madonna rozbrzmiewała w głośnikach waszego domostwa, byście mogli dzisiaj odpocząć, a w razie czego - wiecie, jak się skontaktować by zostawić ogłoszenie lub dedykacje dla waszego wielbiciela, szefa czy nawet zyskanego wroga.
Mówił dla was Jools Reynolds, świeży radiowiec.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Radio OWWWR
» Skrzynka OWWWR

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach