Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Cmentarz

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 11]

1Cmentarz    - Page 7 Empty Cmentarz Czw 15 Maj 2014, 12:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Cmentarz znajduje się nieopodal kościoła. Jest to częściowo ogrodzony teren – przez lata ogrodzenie zostało zniszczone i teraz jego fragmenty zachowały się głównie przy bramie. Nad nią wisi tablica głosząca, że jest to cmentarz. Czego można się tu spodziewać? Oczywiście grobów. Większość z nich jest zaniedbana, wiele krzyży pozbawionych jest jakichkolwiek tablic, kto został pod nimi pochowany. Jednak jest tu jednak wiele dobrze zachowanych nagrobków, kamiennych lub wykonanych ze stali, na których bez trudu odczytamy nazwisko lub nazwiska zmarłych.


151Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:10

Liluye

Liluye
- Tego nikt nie wie - pokręciła głową. Czasem miała ochotę żeby się dowiedzieli, może inaczej by na nią spojrzeli. Ale potem pomyślała, że lepiej nie. Bo nie, po prostu. Może kiedyś wyniknie to na jej korzyść gdzieś..
- Wiem, wiem.. - mruknęła. Po chwili siegneła do torebki którą miała na ramieniu i podala Willowi paczke chusteczek, sama biorąc wczesniej z niej jedną. Wytarła nos i sprzątała dalej.
- Pomożesz mi też z grobem Naiche?



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Wto 05 Maj 2015, 22:28, w całości zmieniany 1 raz

152Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:27

William Parker

William Parker
- Może kiedyś się dowiedzą - powiedział. Nie wspominał o tym, bo właściwie nie wiedział, że reszta Świętych ma zamiar, aby Liluye właściwie o niczym nie wiedziała. - Jak się wszystko unormuje albo chociaż względnie uspokoi i wyjdę z aresztu to wtedy pójdziemy na strzelnicę - zwrócił się do Indianki i przyjął chusteczkę niemalże od razu.
- Jasne - odparł i się zastanowił. - Tylko daj mi chwilę tutaj - dodał jeszcze.

153Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:37

Liluye

Liluye
- Może - wzruszyła ramionami - Nie zalezy mi - to już wiedział, na pewno. Schowała chusteczki i wyprostowała się, zabierajac narzędzia.
- Jasne - powtórzyła za nim i ruszyła do grobu Naiche by już zaczać, i dać czas Parkerowi na przemyslenia.

154Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:47

William Parker

William Parker
Zdążył się przekonać.
Gdy Liluye skierowała się na grób Naiche, Parker przycupnął przed grobem Connora, zastanawiając się nad kilkoma sprawami. Nie wygłaszał swoich myśli czy też żali na głos, jakby nie chciał by ktokolwiek (w tym i Oldwood) usłyszał, przypatrując się mogile, w której leżał Eastman. Rzecz jasna, o ile tornado nie wywiało jego ciała, co nie byłoby czymś zadziwiającym.
Może przytknięta pięść do dolnej części twarzy Parkera, mogła obserwującego utwierdzić w przekonaniu, że księgowy uronił kilka łez albo był tym wyraźnie przybity i tylko Stevie Wonder by tego nie zauważył? Było to możliwe, kiedy to Will trochę siedział nad grobem, co jakiś czas przecierając jedno czy drugie oko.
Po jakichś dziesięciu minutach, może trochę dłużej, skierował się do Liluye, idąc też o lasce i pociągnął nosem.
Bez słowa wziął się za pomoc.

155Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:52

Liluye

Liluye
Lil też się nie odzywała gdy William się pojawil. Nie miała potrzeby zajmować ich rozmową, bo cisza jej nie przeszkadzała. Nie była krępująca czy ciężka, po prostu była. I mogli tak sobie w ciszy to wszystko ogarniać bez większego problemu. W końcu wyprostowała się i skrzywiła czujac jak boli ja kregoslup.
- Możemy wracać chyba - stwierdziła patrząc na to, co zrobili.

156Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 22:58

William Parker

William Parker
Na spokojnie i bez pośpiechu. Mogliby współpracować, choć i tak to wszystko się prezentowało w tenże sposób. Niektórzy tego nie zauważali, jak i tego, że jednak księgowy miał emocje, bo pewnie bez powodu by nie chciał, żeby go Liluye zostawiła na jakiś czas samego i pewnie bez powodu nie pociągałby nosem.
- Taaa, można - przyznał. - Odwieźć cię do brata czy chcesz coś zjeść? - spytał.

157Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 23:04

Liluye

Liluye
- Muszę zobaczyć co z moją przyczepą i jeśli jest bardzo źle to niech ją wywiozą na złom czy coś - poprawila opadajace na twarz włosy.
- A oprócz tego to mam ochotę na coś zimnego. I żeby znów się upić - przyznała.

158Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Wto 05 Maj 2015, 23:05

William Parker

William Parker
- Okej, to przyczepa, a potem... zobaczymy - mruknął i skierowali się do wyjścia z cmentarza, a następnie do samochodu, by pojechać na osiedle przyczep.

2xzt, Przyczepa Liluye ->

159Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Nie 24 Maj 2015, 23:31

Joan Wharton

Joan Wharton
/31.08.2013r., wczesne popołudnie/

Pogrzeb odbył się. Arthur Seaton w stanie instant w urnie spoczął obok żony, jak chciał.
/zt

160Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 25 Maj 2015, 00:24

Liluye

Liluye
28.08.2013

Lil wybrała się na cmentarz, co robiła dość często. Ogarnęłą grób Loco i Naiche z piachu i czegokolwiek innego, co by tam było. Posiedziała. Zawsze dawało jej to trochę spokoju, i tak samo było tym razem. Siedząc na jednej z ławeczek skubała nitkę wystającą z szortów i po kilkunastu minutach wstała i po chwili stania nad grobem jednym i drugim - wyszła.

zt

161Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:22

Joan Wharton

Joan Wharton
/15.10.13, późny wieczór, z Saloonu/
Joan naciągnęła kaptur. To pewnie ona prowadziła, bo tam powinna pamiętać mniej więcej drogę.

162Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:25

Liluye

Liluye
/15.10.13, późny wieczór, z Saloonu

Dreptała na końcu zapewne i marzła dalej. Poprawiła plecak, bo jej ciążył. Nie odzywała się, bo nie miała potrzeby. Jeszcze się namachają łopatami i zmęczą, pogadają potem.

163Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Żeby znaleźć miejsce, które wskazywała mapa Joan - mnożnik na spostrzegawczość, próg 80. Rzucać może każdy, każdy ma po jednej próbie. 

164Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:40

Jonathan Harper

Jonathan Harper
86

- To chyba jest gdzieś tutaj, co nie? - zwrócił się do Joan, bo to ona dzierżyła mapę, on tylko zajżał jej przez ramię i wskazał miejsce.
- Mam nadzieję, że nie będzie burzy - spojrzał na niebo - nie chciałbym mieć tu nocy żywych, elektrycznych trupów - zaśmiał się sucho, bo jakoś wszyscy cicho byli i czuł sie z tym niezręcznie.

165Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:47

Joan Wharton

Joan Wharton
Skinęła głową, bo Jonathan miał rację.
- Bardziej wolałbym, żeby nie było nocy latających trupów, jakby się zerwała znowu wichura - odpowiedziała w równie funeralnym humorem.
- Tak czy inaczej będziemy wiedzieć kto wykrakał - dodała całkiem beztroskim tonem, bo wcale nie z własnej dziwnej fanaberii nie szli rozkopywać starego grobu.

166Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W miejscu były trzy nagrobki, Johnny'ego, Stevena i Nicka McConnora.

167Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 20:55

Liluye

Liluye
Lil sie nie wtrącała, skoro oni już wszystko wiedzieli.
- To by było ciekawe - stwierdziła tylko i nie wiadomo było czy mówi na serio czy nie. Podeszła do miejsca przez nich wskazanego i sciągnęła plecak z ramion, rzucajć go na ziemię.

168Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:06

Joan Wharton

Joan Wharton
Joan popatrzyła po nagrobkach.
- Wydawało mi się, że mapa prowadzi do grobu Nicka - powiedziała nieco zamyślona.
- Ok, to od czego zaczynamy? Od Stevena, skoro najmłodszy, to może z czymś go pochowali? - popatrzyła po reszcie.
Zdjęła torbę z ramienia i pogrzebała w środku i wyjęła maseczki ochronne.
- Możecie się śmiać, ale cholera wie, co tam jest. Klątwa Tutenchamona to były zarodniki grzybów.

169Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:10

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- A może to Steven schował coś u braci? - rzucił luźną ideę. Wziął maskę - Dzięki. Dobry pomysł, trzeba było cie zabierać wcześniej. - obejrzał groby. On chyba by sprawdził Nicka... Chwycił łopatę.
- No dobra. To co, kopiemy?

170Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:13

Liluye

Liluye
Ubrała maskę.
- Może być. teraz to my przestraszymy duchy.. - wyciągnęła łopatę. Spojrzała na groby.
- No to Steven - zadecydowała, zgodnie z Joan.

171Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:19

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Żeby wykopać grób, trzeba TRZY RAZY przekroczyć próg mnożnika na siłę i kondycję - 70.

172Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:23

Joan Wharton

Joan Wharton
78>70
- No to Nick następny.
Dobra nie było, co tracić czasu, Joan wzięła się za grób Stevena. Potem Lilu lub Jon ja zmienili.

173Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:28

Jonathan Harper

Jonathan Harper
50

Jon zaczał kopać, ale potrzebabyło mu jeszcze kilka sesji kokszenia na siłce żeby tak bez problemu sobie poradzić. Zwrócił odzianą w maskę twarz do Lilu i podał jej łopatę.
- Włąsnie, masz przy sobie notatki z tego co znalazłaś w bibliotece? Było tam coś istotnego?

174Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:32

Liluye

Liluye
88

- mam swoją - wyciągnęła saperkę i zaczęła kopać.
- Było. Mam w torbie, potem pokażę - mruknęła i skupiła się na kopaniu.

175Cmentarz    - Page 7 Empty Re: Cmentarz Pon 20 Lip 2015, 21:36

Joan Wharton

Joan Wharton
73
Joan zmieniła Liluye i weszła w dołek. Dokopała się do trumny, szczątków trumny lub Chin.
- Dobra, pierwszy mamy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 11]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach