Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Arlington hotel i Arlington SPA

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Arlington hotel i Arlington SPA Pią 03 Kwi 2015, 22:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Po przekroczeniu drzwi znajdziesz się w głównym holu najelegantszego hotelu w Santa Barbara. Wnętrze jest jasne, przestronne, wysoki strop podtrzymuje kilka kolumienek. Ze ścian zwieszają się lampy, dzięki czemu nawet wieczorami pomieszczenie nie traci swego blasku. Przy recepcji stoi tu kilka foteli i kanap, byś strudzony podróżą mógł sobie odsapnąć.
Możesz udać się od razu do lady recepcji, gdzie obsługa wpisze cię do ksiąg, wyda klucz i zawoła boya, żeby wniósł twoje bagaże na odpowiedni poziom. 
W głębi holu znajdują się dwie klatki schodowe, którymi dostaniesz się na wyższe piętra, oraz korytarze, prowadzące między innymi do sali bankietowej i restauracji.

Ten jeden z najstarszych hoteli w mieście, obfituje w apartamenty i pokoje godne pięciogwiazdkowego hotelu. Drogie meble, kryształowe żyrandole, przestronne łazienki i dostęp do spa.

Cennik usług w SPA:


kąpiel błotna - 30$
kąpiel w glince - 40$
pedicure - 35$
manicure - 30$
masaż relaksacyjny - 50$
masaż leczniczy - 60$
bicze wodne - 70$
kąpiel w mleku - 90$
kąpiel lecznicza w minerałach - 80$
masaż twarzy - 50$
zestaw zabiegów pielęgnacyjnych na warz - 230$
zestaw zabiegów antycellulitowych - 320$
zestaw zabiegów przeciwko rozstępom - 260$
sauna - 30$


76Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:05

Liluye

Liluye
- On jest w twoim wieku, wiesz? - zauwazyła.
- Więc za ciebie to już w ogóle powinni mnie zamknąć. Z nim nie spałam - no, spała, ale z godzinę i w pelni ubrana, a nie w szortach i koszulce. No i Eva nie wiedziala.
- A ty sobie nikogo tutaj nie upatrzyłas? - uniosła brwi pytająco.

77Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:22

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Aż by sobie skręciła kark i zakrztusiła tym całym mlekiem, tak szybko się odwróciła.
- Za mną tez nie.... o. No.. no ale to nie to samo, głupia!
Uparcie gapiła się w tą ścianę.
- Hm? Tutaj? Pewnie że nie.

78Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:29

Liluye

Liluye
- Nie no. Spałam. Doslownie spałam. Jak zabita - uśmiechnęła się.
- Nie? A w OW? - bo w sumie nikogo nie widziała, ale mogła przegapić. Spojrzała na zegar.
- No, wychodzimy - wstała i poodklejała od siebie materiał, a potem wyszła z wanny i zaczęła się wycierać.

79Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:33

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- A co ty taka ciekawska?
Odwróciła się gdy Lilu wyszła i spojrzał na jej tyłek. Tak trochę. Chwilę póżniej też wstała i czym prędzej poszła do kabiny.
- To co teraz?

80Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:35

Liluye

Liluye
- Ubierz swoją bieliznę i zawiń się tylko w szlafrok - poradziła sama tak robiąc za parawanem.
- A jestem ciekawa.. nie wiem. Bo Sasha się naokoło mnie kręci i wydaje się to cie denerwować? Dlatego się interesuje czy kogoś masz.

81Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:43

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Rozebrała się i zrobiła co jej kazano.
- Fak de lodżik, co? Nie wiem co ma piernik do wiatraka. I nic mnie nie irytuje! Jestem doskonale spokojna!
Nadal brzmiała jakby była poirytowana.
- To co? Pedokjur? Manukjur?

82Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:48

Liluye

Liluye
- Tak. Na pewno brzmisz jakbyś była - uśmiechnęła się złośliwie zabierajac swoje rzeczy i przekazujac je kobiecie, ktora im je zaniesie do przebieralni na koncu ich drogi do piękna.
Wyszła zza parawanu i poprowadzono je dalej.
- Najpierw zabiegi na twarz, bedziemy musiały siedzieć cicho - i tak też było, usiadły na półleżących fotelach i grzecznie siedziały mając robiony masaż twarzy i szyi i pewnie dekoltu, oczyszczanie, maseczki i kremy. W końcu mogły przejść znów w inne miejsce, pokój obok na ostatnie.
Usiadły na krzesłach.
- Czyli nikogo nie masz, ani w OW ani tu? - upewniła się. - Wiesz.. moze powinnaś częściej chodzić w sukienkach? Ładnie ci w nich..

83Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 20:56

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Spadaj.
Poddała sie zabiegom grzecznie i w ciszy. Masaż był genialny.
- Nie nie mam i nie będę się zmieniać żeby kogoś znaleźć. To chyba najgłupsza rzecz na świecie a mnie jeszcze do końca nie popierdoliło - powiedziała już konkretnie zła. Prawie by przypadkowo podrapała kolesianę, która robiła jej paznokcie, tak sie wkurzyła.

84Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:00

Liluye

Liluye
- No dobrze, jeśli się nie czujesz to nie. Nic nie mówię - i też się przestała odzywać. Na jakiś czas.
- Kupiłam dwie butelki jakiejs, zapewne ohydnej, tequili. Mam je wypić sama czy wpadniesz dzisiaj? - zapytała w końcu.

85Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:04

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva ochłonęła i pozwoliła dbać o siebie jakimś meksykankom, które macały jej palce.
- ...mogę przyjść, bo znowu się schlejesz sama a tak to i ja skorzystam. - wyszczerzyła się do indianki.

86Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:07

Liluye

Liluye
- Albo.. możemy iść to wypić w nocy na plażę, jeśli pogoda się polepszy.. choć na to nie wygląda. Więc chyba zostaje nam mój pokój - zmarszczyła nos.
Z rąk przeszło na stopy i obie mogły sobie pooglądać dopieszczone dłonie. Lilu poprosiła by były pomalowane tylko bezbarwnym lakierem.
- Wiesz co? Nie dość, że ci stawiam wyjazd to jeszcze mnie opijasz - roześmiała się - Kiedyś do ciebie przyjdę odebrać dług - zagroziła rozbawiona.

87Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:11

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Zmarszczyła się.
- Piasek bedzie mokry, a w twoim pokoju będzie bliżej do łóżka niż z plaży.... jakbyś znowu zaległa znaczy - zaczerwieniła się, ale nie było widać. Eva radykalnie odmówiła lakierów.
- Powodzenia, zaraz się spłuczę bo kupuję dwa kółka. Będziesz musiała odebrać w naturze... Tylko nie nerkę. Ani wątrobę proszę. Generalnie moje niezbędne organy wewnętrzne proszę zostawić w spokoju... Mogę ci sprzedać siostrę. Nieco rozjechana, ale jeszcze pociągnie.

88Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:14

Liluye

Liluye
- Pewnie tak sie skończy - przyznała.
- Tak? To dlatego nie masz kasy kompletnie! - oświecilo ją - Co twój ojciec na to? Nie marudzi? - na pewno marudził.
- Będę przychodzić na masaże w takim razie. Albo inne babskie rzeczy. a które organy masz zbędne? - zmarszczyła brwi.
- Właśnie. Carma na pewno juz sobie tu kogoś znalazla a my nic - pokręciła głową rozbawiona.

89Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:18

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Oczywiście, że marudzi. Ale obiecał mi pożyczyć dwa kafle... znaczy zanim jego motor stał się skwarką.
Zastanowiła się.
- Nie wiem w sumie. Chyba migdałki?
Parsknęła i wstała gdy kosmetyczki w końcu się odwaliły i skończyły robotę.
- Ta, Carma sobie znajduje bo ma niskie wymagania. Wystarczy że facet oddycha i nie ucieka za szybko.

90Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Czw 16 Kwi 2015, 21:23

Liluye

Liluye
- Słyszałam o tym - mruknęła - No ale teraz masz już swoje? Czy nadal ci coś brakuje? - zapytała gdy obie znikneły w swoich przebieralniach, oddzielonych parawanikiem.
- No. Może coś w tym jest - przyznała. - Ale jakoś znajduje, tak? Jak ona tyle.. to my po przesianiu też cos powinnyśmy mieć! - zauwazyla wychodząc już ubrana.
- Wracamy - zarządziła.

zt-pokoj?

91Arlington hotel i Arlington SPA - Page 4 Empty Re: Arlington hotel i Arlington SPA Pią 17 Kwi 2015, 15:37

William Parker

William Parker
/ początek, 28.07.2013 r., przed południem

Parker jak rano wstał to już wiedział, że musi się wybrać na jakiś masaż, nawet do kręgarza, by mieć powyłamywane kości, a przynajmniej takie uczucie. Spięcie i dyskomfort w krzyżu i na karku nie był zbyt satysfakcjonujący. Zwłaszcza na wakacje. Wystarczyło mu już to, że jakoś nie był ucieszony ostatnimi informacjami, których się dowiedział i tym, że powinien coś zrobić. Chwilowa bezsilność mu zawadzała, ale szybko została odsunięta na bok. Podobnie jak w momencie, gdy Parker próbował się ogarnąć na szybko, co tylko mu pogorszyło ból pleców.
Najwidoczniej źle spał! Liczy się jednak fakt, że mężczyzna zdążył się ogarnąć, aby wylądować w Arlingtonie, w którym wyczytał szansę natrafienia na masaż leczniczy, na co z chęcią przystał w takim momencie. Pewnie ktoś by pomyślał, że Will uznał, iż przydadzą mu się jakieś maseczki, ale nie przesadzajmy!
Księgowy pojawił się tu tylko po to, aby ktoś umniejszył jego dyskomfortowi, więc jak już poddał się masażowi, to trochę leżał. Czuł nieco przenikający ból, jak coś tam strzyknęło i mięśnie nie oponują przed naciskiem, który w gruncie rzeczy miał dać ten relaks i przyjemność. Zeszło mu się pewnie trochę, głównie ze względu na masaż, a te Parker aprobował niesamowicie (no kto nie lubi masaży?).
Zatem po dobrej godzinie Willie opuścił tenże przybytek, czując się o wiele lepiej niż rano; a winę zrzucił na niewygodne łóżko, a co.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» Hotel "Flamingo"
» Hotel "Rosie"

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach