Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Liluye

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 22 z 22]

1Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Przyczepa Liluye Sro 06 Sie 2014, 15:37

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Stojąca na betonowych bloczkach przyczepa może nie wydawać się idealnym miejscem do życia, jednak dobrze urządzona okazuje się całkiem wygodna. Ma wymiary 9x3 metry i jest wyposażona w kuchnię z aneksem jadalnym i salonikiem, łazienkę oraz dwie sypialnie. Przyczepa ma ogrzewanie gazowe oraz gazowy podgrzewacz wody i jest podłączona do szamba.



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Czw 14 Sie 2014, 14:43, w całości zmieniany 1 raz


526Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Nie 03 Maj 2015, 17:29

Mistrz Gry

Mistrz Gry
17.08.2013, popołudnie


Wiało, grzmiało, apokalipsa! Drzewa targane przez wichurę, piasek i żwir wirujące w powietrzu, krowy unoszące się nad pastwiskami!
Huragan doszedł nad osiedle przyczep. A tam już nikt nie mógł poradzić na jego niszczycielską moc!
Przyczepa Liluye zaczęła się chwiać, aż w końcu się przewróciła z hukiem. Wszystkie szyby rozbiły się w drobny mak, a jedna z blaszanych ścian wygięła się na tyle, by zdecydowanie zmniejszyć metraż lokalu.
Już w niej nikt nie zamieszka.

527Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:16

Liluye

Liluye
cmentarz - 22:00

Ani nikt się w niej nie powiesi. Może tyle dobrego? Liluye wysiadła z samochodu, chodciaż w sumie nie było po co. Podeszła powoli do przyczepy i obejszła ją w około. No. To by było na tyle.. Trzy lata tam spędziła i wystarczyła jedna trumba..

528Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:25

William Parker

William Parker
<- z cmentarza

Will zatrzymał się nieopodal i wykręcił tak, żeby móc potem z łatwością wyjechać. Podszedł do Liluye, stając przed zniszczoną przyczepą i zacisnął wargi.
- Miałaś coś wartościowego? - spytał, spoglądając na Indiankę.

529Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:27

Liluye

Liluye
- Większośc wywiozłam do Betty - wyjaśniła i podeszła bliżej przyczepy, opierajac sie o metal i starajac sie znaleźć coś w środku.
- Ale jakby mi sie udało tam wejsć.. - wychyliła się lekko do przodu, patrzac przez wybite okno.

530Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:29

William Parker

William Parker
Spojrzał na Liluye.
- Chcesz tam wchodzić? - spytał. - I się skaleczyć czy cokolwiek? - dorzucił, choć nie wydawał się jakoś zmartwiony. Nie mógł jedynie zbytnio jej pomóc, skoro chodził o tej irytującej nieco, lasce.

531Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:30

Liluye

Liluye
- Nie wiem właśnie czy to ma sens.. W sumie.. - westchnęla i cofnęła się od przyczepy.
- Jedźmy, bo wejde tam i faktycznie sobie coś zrobię, a teraz nie mam na to czasu.. - dodala. Jeśli Betty trafi za kratki to ona przejmuje Vivę. I ma pracę. I psa. I brata. I Sasha wraca.

532Przyczepa Liluye - Page 22 Empty Re: Przyczepa Liluye Wto 05 Maj 2015, 23:31

William Parker

William Parker
- Najwyżej kiedy indziej. Może zanim zabiorą to zdążysz jeszcze tu podejść - powiedział z uśmiechem powoli zwracając się w stronę auta. Odpalił papierosa.
- Nie wiem czy ja czasem na kilka dni w areszcie nie wyląduję - poinformował, gdy Liluye zrównała się z nim krokiem.
Wybierasz następną lokację! Jednak nie.
Niemniej, William z Liluye na pewno się wybrali do Vivy, gdzie wyjaśnił dziewczynie, że ze względu na Sugar Hill i Betty też będzie musiał się wybrać do aresztu i to jest kwestia czasu. Podobnie jak inne sprawy. Tam też towarzyszył jej w piciu alkoholu, a gdy Liluye wystarczająco się upiła, Parker ją zgarnął i odwiózł pod dom. Taki dobry z niego człowiek był.

/ztx2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 22 z 22]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach