Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


101Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:22

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Tak. Jestem - nie była
- To tylko ciuch, bez przesady - a co jak bedzie odstawać od reszty plazowiczów, krzyczała jej podświadomość.
No i stało się. Kupiła. Po ptokach.
- Okej, ty też coś chciałas?

102Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 01:26

Liluye

Liluye
- Buty do biegania - potwierdziła. - A kolor ci na prawdę pasuje! - zapewniła Evę po raz kolejny.
Poszły do działu z butami i Lil od razu złapała konkretne.
- Tylko byle mieli mój rozmiar! - zaczęła szukać odpowiedniego.
- a Ty nic więcej nie chcesz? Przejdziemy się jeszcze po sklepach?

103Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 13:09

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva uśmiechnęła się nieśmiało, co było absolutną rzadkością. Młoda Augute i nieśmiałość? CHyba niebo spadnie nam na głowy.
- Um... może jakieś ładne sandały... - powiedziała cicho i zerknęła w stronę półki z sandałami na koturnach. Wzięła do ręki jakieś jasne ze złotymi wstawkami.
- Może te będą pasować? Do kostiumu znaczy.
Eva, która nie była w swoim żywiole zachowywała się jak niepewne dziecko.

104Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 13:29

Liluye

Liluye
Liluye ze zdziwieniem stwierdziła, że w takim wydaniu Eva jest na prawdę urocza. Nigdy nie sądziła, że coś takiego pomyśli.
- Są ładne. Ale na plaży i tak będziesz biegać boso. Ale przydadzą się na pewno na jakieś wyjście. Pasuje Ci złoty - uśmiechnęła się.
- A co powiesz na jakąś sukienkę do tego? - zaproponowała patrząc na Evę z uśmiechem. Pewnie się nie zgodzi.

105Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 13:36

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Gdy Lilu pochwaliła jej wybór, murzynka zrobiła się trochę bardziej pewna siebie. Znaczy do momentu gdy usłyszała słowo na "S".
Eva zrobiła wielkie oczy.
- Sukienke?! Ja? - popatrzyła na siebie i skrzywiła się. Te szerokie bary i umięśnione nogi. Tyłke miała, ale biodra też takie mało kobiece. cokolwiek nie założy, to wygląda jak worek.
- Wyglądałabym jak jakiś trans... - powiedziała

106Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 13:44

Liluye

Liluye
- znajdziemy jakąś ładną! - zapaliła się do swojego pomysłu z butami sportowymi w ręce, które właśnie pakowała - odcięta pod biustem albo w talii, co ty na to? - uśmiechnęła się. - nie wyglądała byś jak trans, trzeba tylko znaleźć taką która ci nie poszerzy ramion. - zapakowala buty i wsadziła je sobie pod pachę.

107Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 13:52

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva patrzyła na nabuzowaną Lilu z nieukrywanym strachem.
- yyyy... - no ale nie powie jej "nie" - okej....?
Sukienki. Ostatnio sukienkę nosiła jak miała 10 lat. Zero stresu. Oddychaj spokojnie, nie daj po sobie poznać, że się boisz.
Dała się zaprowadzić Lilu do kiecek.

108Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 14:03

Liluye

Liluye
- wyglądasz jakbyś się bała sukienek - przeszły do odpowiedniego działu i Lil zaczęła grzebać między wieszakami - nie lubisz? - znalazła jedną, która jej się spodobała i była akurat o odpowiednim kroju. Wybór koloru pozostawiam Evie.
- co sadzisz? Weźmiemy tą i jeszcze.. - zaczęła szukać i po chwili znalazła kolejną - musisz mieć po prostu odpowiednie sukienki i będziesz wyglądać super. I bardziej kobieco. Co myślisz? - zapytała znajdując jeszcze inna sukienkę.

109Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 15:50

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva schowała głowę w ramionach i rozglądała się po babskim dziale jak spłoszony pies. Tyle dziewczyn w ładnych ciuchach... Dostała prawie oczopląsu oglądając sukienki na wieszakah.
- Ja się niczego nie boję! - powiedziała stanowczo, chociaż efekt zepsuł jej nerwowy uśmiech.
Lilu wsadzi ją w jakąś kieckę a eva będzie wyglądała jak Tommy Sanders gdy w 4 klasie grał Julię w przedstawieniu szkolnym.
Kiecka wybrana przez indiankę były proste i ... urocze. Zupełne przeciwieństwo Evy, w jej opinii. Wzięła je usłusznie do ręki.
- No... ja lubie turkusowy - powiedziała nieśmiale, bo to taki babski kolor w porównaniu z tym w co się nowa święta ubiera na codzień.

110Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:02

Liluye

Liluye
- No widzisz? To idź się przebrać a ja ci coś jeszcze znajdę - wsadziła jej jej ręce sukienki i wypchnela w kierunku przebieralni. Potem znalazła jeszcze dwie następne idealnie turkusowe! Wiec doniosła je idealnie zerknela za kotare za którą była Eva by podać jej nowe zdobycze.

111Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:09

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva przebrała się nieufnie w pierwszą jasną kieckę na ramiączkach. Okej, nie rozerwała szwów pod pachami, sukces. Wygładziła ją w talii i popatrzyła w lustro.
Boże.
Gdy Lilu odsłoniła kotarę, Eva aż podskoczyła. Zasłoniła dekolt ramionami.
- Nie strasz! - wpatrywała się w Lilu czekając na decyzję. Tylko nię nie spoć, Auguste.

112Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:17

Liluye

Liluye
- Jak w niej wyjdziesz na ulicę to też się będziesz tak zakrywać? - wyszczerzyla się do niej.
- No? - wpakowała jej się za zasłonę. - Ładnie. Jak się czujesz? Wyglądasz super - poprawiła jakieś zagiecie materiału.

113Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:32

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Zamrugała, wyprostowała się i opuściła ręce. Trzymała je sztywno wzdłuż ciała. Jakby stała na baczność.
To było takie dziwne nie być w spodniach. Lilu stanęła trochę za blisko i Eva momentalnie poczuła się goła.
- Czuję się głupio - odpowiedziała szczerze. Jak ty możesz nosić takie kiecki? Czuję się jakbym nic na sobie nie miałą od pasa w dół. - oblizała usta i zamilkła jak jej indianka powiedziała, że dobrze wygląda. Jej wzrok przyciągnęły turkusowe szmatki.
- Mogę?

114Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:39

Liluye

Liluye
- Możemy do tego dokupić leginsy, choćby takie do kolan, powinnaś poczuć się lepiej - Oderwała wzrok od sukienki i spojrzała na Evę.
- Lubię sukienki.. bo.. hm. - zastanowiła się. - Bo wyglądam lepiej? To znaczy wydaje mi się ze łatwiej nimi ukryć to jak wyglądam.. - westchnęła. Spojrzała na sukienki na które patrzyła Eva.
- Jasne - pokiwała głową i wycofała się z przebieralni.

115Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:48

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Przytaknęła. To racjnalny kompromis chyba.
- Ale, że jak? Dobrze wyglądasz...znaczy trochu koścista nadal jesteś, ale tak to przynajmniej wyglądasz jakbyś miała jajniki...a nie jaja jak ja - westchnęła zrezygnowana i wróciła do przebieralni.
Przebrała się w jasno turkusową sukienkę do kolan, która przykuła jej uwagę. Musiała przyznać, że jak na nią to wyglądała... dziewczęco? Chwilę siedziała w przebieralni kontemplując swój nowy wizerunek. Nawet stała jakoś inaczej, tak wyprostowana, z cycem do góry... Wyszła z kabiny.
Z nadzieją w oczach pokazała się Lilu.
- Ta... - odchrząknęła i patrzyła wszędzie tylko nie na koleżankę - Ta mi się podoba.

116Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 16:57

Liluye

Liluye
- No właśnie. Trochę koścista - uśmiechnęła się, chociaż wyglądało to bardziej na jakiś grymas. Potem poczekała aż Eva wyjdzie i aż uniosła brwi w górę.
- Noooo - pokiwala głową entuzjastycznie. - Super! Bierzemy ją na pewno! - zadecydowała.
- I te buty które wybrałaś. I musisz się tak pokazać Carmie

117Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:06

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Oj tam, tylko trochę. To nic czemu nie zaradzą burgery Betty.
Zarumieniła i uśmiechnęła się na apropatę starszej koleżanki. Ktoś tu lubi być chwalony.
- Nie ma mowy! To tylko na Kalifornię! - to co się dzieje w kaliforni, zostaje w kaliforni, cnie? Eva zawołała spanikowana, trochę za głośno.
- Przecież jak ja się w tym pokaże w OW.. jak się tak pokaże chłopakom... - zamilkła i podrapała się gołą stopą w łydkę. Bardzo kobieco.
- No nie ważne. Wezmę ją. I tą pierwszą co mi pokazałaś - bo ufa, że Lilu wie co robi - i te legginsy jakieś też, bo nie wiem czy wytrzymam czując wiatr między nogami.

118Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:19

Liluye

Liluye
- No myślę, że jakbyś się im tak pokazała to by na ciebie inaczej spojrzeli - uśmiechnęła się. - To bierz te sukienki , znajdziemy leginsy i idziemy do kasy - stwierdziła. - I nadal sądzę że powinnaś tak wyjść w ow kiedyś. No i przecież tam świeci tez będą, tak? - kolejny uśmiech.
- A na takie gorąco sukienki są najlepsze - dodała - przekonasz się.

119Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:23

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- No właśnie, ja nie potrzebuję dawać im jeszcze jednego powowdu do lekceważenia mnie. - skrzywiła się.
Uśmiechnęła się powątpiewająco na te zapewnienia. Przekonamy się.
No i poszły do kasy. Eva wydała fortunę i stanęła przed Lilu z torbami w ręku. Wzięła też tą z butami koleżanki.
- Co teraz? Chcesz... chcesz może gdzieś usiąść? - po chwili dodała - Ja mam ochotę na lody.

120Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:36

Liluye

Liluye
- Sugerujesz że ja też powinnam wskoczyć w jakieś ciężkie buty, skóry i jeansy i inaczej by m ie traktowali? Baker traktuje mnie jak element lokalnej fauny. - prychnela. Wyszły ze sklepu i ruszyły dalej ulica.
- Lody. Zgadzam się - rozejrzała się za lodziarnia w pobliżu.

121Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:43

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Może. Faceci są powierzchowni. - wzruszyła ramionami - A z ciebie to ładna fauna, hehe - zażartowała i szturchnęła koleżankę łokciem - Czy wieeesz czamu wiiilk tak wyyyjeeee... - zanuciła i poszły w stronę lodziarni.
Kupiły sobie lody, Eva to w zasadzie wzięła duży puchar z toną lodów, bitej śmietany i owoców, i siadły na słońcu przy stoliku.
- Jezu, jakie to dobre - uwielbiała słodycze.

122Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 17:49

Liluye

Liluye
- na razie gdybym założyła skórę to by ją ze mnie siłą ściągnęli. Tak czy siak mi nie zależy - pokręciła głową. W sumie to tego ie chciała i na pewno nie myślała by do nich dołączyć. Ale jak widać życie lubi płatac figle.
Zamówiła sobie deser lodowy z owocami i czekolada.
- Mhmmm.. - zamruczała potakujaco. Sama też lubiła ale nie jadła jakoś bardzo często.

123Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 19:28

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Hmm... no właśnie to jest takie dziwne. Znaczy, że pracujesz dla Betty i tak cię wciągneli w te treningi... - szybko się popatrzyła na Lilu znad lodów - Znaczy, nie przeszkadza mi to ani nic, ale jakoś tak nagle, bez twojej wiedzy jesteś w gangu... nie wiem. - pogrzebała w lodach - Ale... chciałabyś dostać w końcu kurtkę?
Eva patrzyła chwilę na Lilu opychającą się lodami z uśmiechem.
- Jedz, jedz. Oby ci w cycki poszło - wyszczerzyła się.

124Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 19:42

Liluye

Liluye
- Dokładnie - pokiwala głową - też tak myślałam. Że jestem tylko do pomocy Betty w Vivie. Ze to bardziej nominalne.. - westchnęła odkładając łyżeczkę - wiesz o co mi chodzi? Dlatego też cieszę się że to Will mnie zgarnął - uśmiechnęła się do Evy lekko i napila kawy mrożone która zamówiła.
- Szczerze? W ogóle mi nie zależy.. to znaczy nie myślę nawet nad tym. Przecież na pewno wiesz jak to wyglądało wszystko.. - mruknęła i wróciła do jedzenia.
Zerknela na siebie.
- w ogóle kilka kilo jeszcze by się przydało a idzie coraz gorzej.

125Appaloosa Plains Avenue - Page 5 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Nie 05 Kwi 2015, 20:26

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Ta, Parker lepszy od Jimbo, ja pierdole. - nabrała sporo bitej smietany na łyżeczkę - Daję słowo, jak mnie dotknie to chyba się porzygam. Oby na niego, hehe. - zaśmiała się niemrawo.
- Dasz radę. Cokolwiek by sobie nie ubzdurali to zrobisz co chcesz... tylko nie podpadnij, okej? - zawachała się chwilę - Ale wiesz, fajnie by było jakbyśmy były razem w gangu no... miałabym chociaz jednego przyjaciela - to ostatnie wymamrotała cicho.
- No no, kilka. Trenuj żołądek, codziennie trochę więcej, hehe.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach