Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 40]

1Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Bar "Viva Maria!" Wto 03 Lut 2015, 21:08

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 5 Vivaplan


Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.

SZAFA GRAJĄCA VIVA MARIA!



W barze można zagrać w BILARD:



  1. Gra przeznaczona dla dwóch POSTACI - z czego jedną może być NPC.
  2. Gdy gracze dobiorą się w pary, rozpoczyna się grę. Jeden MECZ ma 3 TURY. Każda tura to rzut kostką na INTELIGENCJĘ + CELNOŚĆ (może być wspomagana logiką).
  3. Wynik rzutu kostką podstawiamy do wzoru na mnożnik: (Inteligencja + celność + ew. umiejętność) + k6*5
  4. Osoba z pary, która ma wyższy mnożnik WYGRYWA TURĘ i dostaje 10 punktów.
  5. Mecz wygrywa osoba, która wygrała najwięcej tur - zdobędzie najwięcej punktów.
  6. Rozpisanie meczu (sposób pisania) zależy jest od graczy - jak im wygodnie. Ważne, by było w postach zaznaczony wyniki mnożnika i punktacja.
  7. Grę w bilard można rozgrywać dowolną ilość razy (nie ma ograniczeń co do ilości meczy)
  8. Grę w bilard można wpisywać do DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI.







- To ja wyniose jak bede wychodzić - zaproponowała i odsuneła sie od stołu, dopijajac sok.
- Dziekuje. zrobię dzisiaj coś większego na kolacje- zaanonsowała i wyszła, razbierajac smieci.
zt


101Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 18:42

Liluye

Liluye
- Ee.. Will całkiem daje rade. Ale lubi czasem wylewać napoje.. - zerkneła na Betty czy ta wie o czym mowa. O pizzy na miejscu, oczywiście.
- Subtelnie? - uniosla brwi - I łatwo? To nie będzie ani łatwe ani pewnie subtelne.. Przykro mi, ja odpadam - pewnie Betty się wkurwi. Trudno. Na prawdę nie chciała wylądować w areszcie. Miala go dość na całe zycie.

102Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 18:47

Betty Jou

Betty Jou
- Will? Nie rozśmieszaj mnie - prychnęła.
- Nic się wam nie stanie. Towar jest trefny, więc nikt nie zgłosi kradzieży. Bo by nasłali na siebie psiarnię. Zresztą, nikt was nie przyłapie, Gigi i Cherry już się tym zajmują.

103Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 18:51

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- No Lilu, nie bądź miękka pała. Jak nie my to kto? Gruby Jim? - zaśmiała się gdy wyobraziła go sobie robiącego za ninje.
- Dobra, to się zbieramy, Lilu cho. - Eva za to obmacała się w miejscu gdzie miała schowanego swojego małego Smitha. Nie używała go do tej pory i magazynek był nadal pełny. Tak na wszelki wypadek.

104Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 19:31

Liluye

Liluye
- No nie wiem. Wiem, że załatwił sprawę Sally.. - nie była przekonana do ich nabijania. Miała zupełnie inne zdanie na ten temat, ale nie chciala się wykłócać.
- moga zgłosić nas za włamanie..

105Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 19:38

Betty Jou

Betty Jou
- Za włamanie? Jakie włamanie? Chyba nie sądzicie, że będziecie wybijać okna?
Sięgnęła pod nagę i wyciągnęła całe pudło wytrychów.
- Liluye, za kogo ty mnie masz? A teraz idźcie, bo mnie szlag trafi, jak tej wódki nie dostanę na czas.

106Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 19:42

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva niepewnie popatrzyła na wytrychy. Nigdy czegoś takiego nie obsługiwała, no ale przecież dadzą radę no nie? Chwyciła prezenty od Betty i zasalutowała.
- Oke szefowo, to spadamy. Lilu, ładuj pupsko do samochodu - pusciła do niej oko i poszła w stronę furgonetki.

107Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 19:51

Liluye

Liluye
W ogóle jej się to nie podobało.
Dziwki, murzynka i szamanka. Doborowe towarzystwo na subtelne akcje.
Z ciężkim westchnięciem zeskoczyła ze stołka i podreptała za Evą.
zt

108Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 27 Lut 2015, 19:53

Betty Jou

Betty Jou
Liluye i Eva dostały zestaw 4 wytrychów. 
Kierujecie się do nowej lokacji.

109Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:15

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
<-- ze sklepu

Eva zaparkowała z tyłu Vivy i wyskoczyła z furgonetki. Poszła po pierwszy karton tequilli oddychając ciężko. Spokojnie.
Otworzyła bagażnik i chwyciwszy alkohol zaniosła go do środka. Chyba zapomniała w tej panice o Lilu.
- Betty!? - zawołała

110Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:28

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W barze była Gigi.
- Co się dzieje? Pali się?! - spanikowała i zaczęła biegać po sali.

111Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:31

Liluye

Liluye
Facepalm. Głową w deske rozdzielczą. Taką miała ochotę to zrobić, że to koniec.
- Gigi? Jest tu jakaś karta do telefonu? Taka nieuzywana, jednorazowa w sensie? - zapytała wchodząc do srodka, ale ta biegąła jak kura bez głowy.
- Kurwa, Gigi, STOP! - podniosła głos.

112Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:39

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva złapała Gigi za ramiona i nią potrząsnęła.
- Gigi! Gdzie Betty? Mamy tequille i martwego Carswella! Znaczy nie przy sobie. Znaczy alkohol tak, trupa nie... Gdzie Betty!?
Odwróciła się do Liluye, której zapomniała i popatrzyła na nią jak na wariatkę.
- Co ja powiedziałam? Nigdzie nie dzwonisz póki nie powiemy Betty! Ja pierdole w małych agentów chcesz się bawić? Przynieś resztę alkoholu!

113Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:53

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Gigi z tych emocji aż się poryczała.
- Nie wiem gdzie jest, boże, gdzie... och, jak to.. trup? Jaki trup?
Znowu zaczęła panikować.

114Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 16:57

Liluye

Liluye
- Alkohol nie ucieknie. A zadzwonić mogę anonimowo i powiedzieć co się stało. I nie bedzie problemu ani dla ciebie ani dla mnie - byla zła. A Gigi to w ogole nie mogla sluchać.
- Ja pierdole - wyszła przed bar i usiadła na murku. Pewnie jakby paliła to wląsnie siedziałaby ze szlugiem w ustach.

115Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:01

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Choleraaaaaa, Gigiiii, ogarnij pupskooo. - spokojnie Auguste, oddychaj. Gdzie Betty kiedy jej potrzeba. Zostawiła zaryczaną dziwkę i poszła na zewnątrz po resztę alkoholu po drodze mijając Lilu.
- Jak się opierdalasz, to mogłabyś pomóc z butelkami, księżniczko. Trzeba jeszcze samochodu się pozbyć.
Wzięła drugi karton.

116Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Gigi cała się rozmazała. zaczęła głośno oddychać.
- Boże, zabiłyście pana Carswella? O boże, boże, pani Betty jak wróci z zakupów to się wkurwi jak jasna cholera!

117Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:06

Liluye

Liluye
- Carswella nie, ale zaraz bede miała drugą dziwkę na sumieniu - warknęła pod nosem, co mogla słyszeć Eva, ale na pewno nie Gigi, bo Lil podeszła do samochodu zabierajac ostatni alkohol.
- Ja nigdzie nie jade. Nie mam prawa jazdy i chyba każdy policjant w tej wsi to wie.

118Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:15

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Co? Nie, nie my, głupia. - jezu, może Gigi to dziwka, ale bez przesady.
Popatrzyła na Lilu to na furgonetkę za drzwiami i westchnęła warkliwie.
- Ugh, dobra, pojadę. - popatrzyła Lilu w oczy - obiecaj mi, że nie będziesz drzwonić, póki Betty nie wróci.
Chwyciła za szmatę i zaczeła wycierać klamni przy dzwiach i bagażniku, no i wszędzie tam gdzie Lilu się włamywała do furgonetki. Kierownicę wytrze na miejscu. Pojechała pod Chaco.

/zt -->chaco taco

119Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:17

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Gigi powoli się uspokajała. Wyciągnęła telefon i zaczęła dzwonić do Betty by jej wypłakać przez telefon, ze są jakieś problemy.

120Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:30

Liluye

Liluye
No to Lil czekała na dupie, siedzac przed barem i wkurwiajac sie niemiłosiernie.

121Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:34

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
--> z Chaco

Po jakiejś pół godzinie Eva wróciła do baru. Trochę już uspokojona. Puszczenie pawia pomogło, ale tylko troszeczkę. Poszła za bar i nalała sobie piwa po czym siadła ciężko na stołek.
- Cholera.

122Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 17:55

Betty Jou

Betty Jou
// początek

Betty wpadła do baru zaalarmowana telefonem Gigi. Zamknęła za sobą drzwi na klucz i od razu kazała dziwce zamknąć się za zapleczu.
- A wy, tłumaczyć się - wskazała na Lil i Evę.

123Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 18:07

Liluye

Liluye
Pół godziny dało jej czas na ochłonięcie i nie była już wkurwiona. Nie AŻ TAK. Weszla do srodka za Betty.
- Byłyśmy po skrzynki i na zaplecze wszedł jakis chłopak. Schowałysmy się i poczekalysmy az pojdzie. Poklocil sie na sklepie z wlascicielem. Wynioslysmy co trzeba i podsluchiwalysmy, uslyszalysmy trzask i młody wybiegł. Weszlysmy sprawdzic co sie dzieje i Carswell lezal w kaluzy krwi. Sprawdzilam puls, ale nie zył. Chcialam dzwonic na policje, ale Eva sie nie zgodziła.

124Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 18:17

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva Wypiła duzy łyk piwa i odłożyła szklankę. Ucieszyła się na widok Betty.
- No - zgodziła się z historią Lilu. - ten dzieciak rozpierdolił mu łeb. - spojrzała na ziemię.

125Bar "Viva Maria!" - Page 5 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 03 Mar 2015, 18:24

Betty Jou

Betty Jou
Pokręciła głową. Sama zaszła za bar, by nalać sobie wódki.
- Ktoś was widział? - Zadała dosyć istotne pytanie.
- Była jakaś większa awantura? Słychać było?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 40]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach