Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


126Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 21:59

Noah Houser

Noah Houser
/10.10.13, wieczór, początek


Jako, że dziś ćwiczył, to musiał nadrobić kalorie, prawda? Zamówił więc taco i piwo. Z braku laku, dosiadł się do kogoś - trafiło na Hannę.
- Em... można? - dopytał, wskazując na miejsce - jak nie to wezmę na wynos...

127Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 22:09

Noah Houser

Noah Houser
- Eee... dobrze, proszę pani, chcoiaż nie wiem jaką pewność siebie można mieć przy jedzeniu taco - zauważył, siadając naprzeciw kobiety. Upił piwo i nieśmiało na nią spojrzał.
Od niej ta pewność siebie aż biła na kilometr. Cud, ze się tego nie wystraszył.

128Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 22:38

Noah Houser

Noah Houser
- Em, Noah... - wyciągnął niezgrabnie rękę do kobiety, żeby tak się przywitać. Przez stół, kulturalnie.
- E, nie wiem czy jestem człowiekiem, który cokolwiek wygra.
Spojrzał po jej drinku.
- E... pani na kogoś czeka?

129Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 22:49

Noah Houser

Noah Houser
- Postawą?
No cóż, musiał przyznać, ze nie bł on mistrzem pewności siebie i dumy ze swojej osoby. 
- No... ee.. no na tyle mnie filmy nauczyły, ze kobieta z drinkiem, sama w barze to zazwyczaj czeka na kogoś umówionego, a bo... no, nie... dobra, to głupie - machnął ręką i zatkał sobie usta piwem.

130Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 22:59

Noah Houser

Noah Houser
Aż się cały zarumienił.
- Nie, proszę pani, ja w ogóle nie pomyślałem o pani jak o dziwce! Ja... przepraszam, najmocniej jak uraziłem... 
Wziął głęboki oddech. Chyba poziom stresu skoczył mu do galaktyki.

131Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 23:09

Noah Houser

Noah Houser
- No... nie wiem. Chyba nie. Pani wybaczy, ja nie jestem dobry w odczytywaniu kobiet. Szczególnie takich...
Spojrzał po niej nieśmiało. Nie zaprotestował, gdy zamówiła tequilę. Czułby się winny, jakby odmówił. 
Dlatego też napił się z nią, chociaż w duchu wiedział, ze to będzie błąd.

132Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 23:20

Noah Houser

Noah Houser
- Eeeaaa... no takich... pewnych siebie... - powiedział, czując, że alkohol powoli mu miesza w głowie i języku. szczególnie po drugim szocie.
- To znaczy, pani jest bardzo... ładna no i taka... no nie tutejsza raczej. Nie wygląda pani na mieszkankę Old Whiskey.

133Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 23:43

Noah Houser

Noah Houser
Nieśmiałość i komplementy? Aż spojrzał w bok i znowu się rumieńcem oblał. Och, takie teksty to jeszcze umiał odczytywać, to, ze mu brakowało charyzmy, nie znaczyło, że był kretynem. 
Dlatego w końcu usiadł prosto, już nie kulił się w sobie jak zahukany szczeniak.
- Maluję murale - odpowiedział, unosząc podbródek. O tka, to był jego temat.
- Robiłem już kilka prac w Phoenix, Santa Monica. Sztuka ulicy. Takie tam...

134Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Wto 14 Lip 2015, 23:58

Noah Houser

Noah Houser
- Co prawda, to prawda... no ale... wróciłem do rodziców po dłuższej nieobecności. Nie wiem czy tu zostanę - odparł, spoglądając na puste kieliszki - Może coś zmaluję w Appaloosa, kto wie? - wzruszył ramionami.
- A pani... znaczy ty... czym się zajmujesz?

135Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sro 15 Lip 2015, 00:13

Noah Houser

Noah Houser
- Ach... no to teraz już wiem, ze ta pewność siebie to tak trochę zawodowa - zaśmiał się. Niepewnie chwycił kieliszek?
Powinien?
Kobieta dawała radę, a jemu już porządnie szumiało we łbie. 
Napił się.
- No to... jakie plany na dalszy wieczór? Nos w aktach?

136Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sro 15 Lip 2015, 00:30

Noah Houser

Noah Houser
Aż się wyprostował nagle i spiął jak struna, słysząc ta bezpośredniość. I nie była to ta z rodzajów biorących na litość, które on sam stosował. O nie, Hannah doskonale wiedziała czego chce i wiedziała, ze to dostanie. Prędzej czy później. I odmowa jej nie załamie, bo pewnie z palcem w nosie znalazłaby drugiego.
Tak właśnie mu się teraz jawiła.
- Ale to u ciebie, bo u mnie są współlokatorzy i kot.

137Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:14

Jonathan Harper

Jonathan Harper
/13.10.13 jakoś rano

Jon zaprowadził Irenę do Chaco Taco. Otworzył jej drzwi.
- I co myślisz? powiedział rozglądając się po sali - Vegas to nie jest ale ściąga ludzi, no i jest trochę miejsca... przepraszam! - zwrócił się do pracownika - zastaliśmy może szefa?

138Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Hoho, no Vegas to nie jest no ale... - Irene skrzywiła się nieco, oglądając wnętrza cuchnące spalonym tłuszczem i czekoladą.
Jeden z pracowników pobiegł do kuchni, by przywołać szefa. Zza drzwi wyszedł więc J.B., w swoim niebieskim golfie. Zakręcił wąsa i spojrzał po Harperze i..  Irene.
A ona na niego.
W głośnikach rozbrzmiała muzyka.
- Ach, witam, witam, rączki całuję! - mężczyzna podbiegł do kobiety i ucałował jej ręce.
- Hohoho! - Irene aż się cała zarumieniła - Jonathan, nic nie mówiłeś, że pan taki szarmancki!
J.B. zafalował brwiami.

139Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:35

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Coś było nie tak. To Jonathan wiedział w momencie gdy właściciel spojrzał na Irenkę. Nie żeby to było coś nowego, ale koroner nigdy się do pewnych rzeczy nie przyzwyczai.
Jonathan zrobił komicznie przerażoną minę po czym zamknął oczy z cierpieniem na twarzy. A muzyka nie mogła mu bardziej dokopać.
- Nie, nie mówiłem. Czy możemy przejść do konkretów? Harper - wymusił na J.B. aby ten puścił rączki jego siostry i uścisnął z nim swoją dłoń - to ja dzwoniłem w sprawie charytatywnego występu.

140Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
J.B. w końcu się oderwał od pięknych raczek Irene. 
- Ach, tak, tak... a to... pan mówił o występie siostry? Czyżby... to była ta urocza istota? - znowu zafalował brwiami.
- Hohoh, tak, Irene Harper, miło poznać!
- Mnie również!
Cmok cmok w rączki!
- Proszę pana - J.B. zwrócił się do Jonathana, przeczesując swoje kręcone włosy - nie widzę problemu... wynajmę panu salę za friko!

141Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:50

Jonathan Harper

Jonathan Harper
URGH! Pomyślał w duchu.
- ug... znaczy, serio? - zamrugał kilka razu zdziwiony ale potem widząc maślane oczy J.B. wszystko było jasne.
- To, to świetnie. Tak. W takim razie pozostaje się umówić na termin. Jak mówiłem wcześniej wejściówki będą przekazane do rady miasta na zbiórkę... miałaś jakieś wymagania co do samej sali, Irenko? - próbował z całej siły być profesjonalny.

142Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 17 Lip 2015, 13:53

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Termin? może być zaraz, seniorita! - wyszeptał J.B., chwytając Irene za rękę. Ta udała omdlenie i powaliła sobą okręcić jak w tańcu Spojrzała w dół, na niskiego o głowę J.B. i zachichotała.
- Mam jedno wymaganie! 
- Tak, słucham panią?
- By na stołach były białe obrusy i świeczniki!
- Robi się!

143Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 02:55

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Ah, tak. Znaczy nie. Um, poinformuję radio o występie. - dolna powieka mu zadrżała.
- Dobrze, no to skoro jesteśmy wszyscy na tak to świetnie. Musimy już iść, prawda Irena? - popatrzył na siostrę z dołu.

144Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 11:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Po kilku chwilach świergotania do siebie, J.B. i Irene zostali oddzielenie od siebie. 
- W takim razie, bezie czekać na telefon - rzucił mężczyzna, falując brwiami i spinając poślady.
- Tak, Jonathan, chodźmy, muszę się szykować do występu. Gwarantuję, będzie pan zadowolony!
- Nie wątpię, nie wątpię!

145Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 15:20

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Tak, tak. Do zobaczenia. - i wyprowadził siostrę z lokalu. Popatrzył na nią z dezaprobatą.
- Coś jeszcze potrzebujesz? Do występu?

146Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 15:38

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Machnęła ręką.
- Jakiś tam kostium mam, może zorganizować nagłośnienie i mikrofon. A tak to sobie poradzę, zaufaj mi! - uszczypnęła brata w policzek.
- To będzie wspaniały wieczór!

147Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 15:45

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Się coś skombinuje z urzędu miejskiego. Pomasował się po zmolestowanym policzku z naburmuszoną miną.
- Nie wiedziałem że Tailor to twój typ.

148Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 16:00

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Och, ja nie mam "typu", Jonathan. Jeśli człowiek jest interesujący!... zresztą, co ty insynuujesz? Jestem na wakacjach! Po sezonie, co prawda, no ale! nie doszukuj się tutaj niczego wielkiego, hoho!
Zachichotała i spojrzała jeszcze na logo restauracji.
- Uroczy człowiek! Widać, ze zna się na muzyce i robieniu szoł!

149Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 16:03

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Mhm. Cokolwiek. - powrócił mentalnie do szczenięcych lat. Nie mogła przecież się dziwić chyba, że brat sie o nią martwi.
- Chodź, mam ochotę na loda. Skoro już masz te wakacje w październiku.

150Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 6 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Sob 18 Lip 2015, 16:15

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Poklepała brata po policzku i sprzedała mu buziaka w lico.
- Dobra, pójdziemy, mój kochany bracholku. Oj, oj!
I skierowali się zapewne do Elmira...

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach