Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 34]

1Dom Autumn - Page 3 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


51Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 16:54

Delshay

Delshay
-Ech... Skoro tak. - Powiedział zawiedziony i wstał z łózka. Uznał, że nadużyje gościnności i zamiast nastawić wodę poszedł za Autumn do łazienki obejmując ją od tyłu.
-Ja mam inną propozycję. - wymruczał jej do ucha.

52Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 16:56

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Stała właśnie ze szczoteczką do zębów w ustach, pochylona nad umywalką. Wyprostowała się i zerknęła na niego w lustrze.
- Zrobisz też sniadanie? - uniosła brew w górę, przekomarzajac się z nim i mówiąc troche niewyraźnie.

53Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:00

Delshay

Delshay
Dał jej mocnego klapsa w pośladek i pocałował w szyje.
-Może po trzeciej rundzie... tutaj.
Jedną dłonią pieścił jej pierś,a drugą masował dół.

54Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:07

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Przewróciła tylko oczami, przepłukała usta i obróciła się, klękając przed nim. Załatwiła sprawę, ujmijmy to, najlepiej jak potrafiła, potem podniosła sie z kolan.
- A teraz do kuchni. - roześmiała się, klepiąc go w tyłek.

55Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:09

Delshay

Delshay
-No wiesz co! Nie to miałem na myśli... Ech. Kobiety - Powiedział tylko i poszedł przygotowywać śniadanie. Tak bardzo wymyślne, bo jajecznica, na kiełbasie. I herbata. Taki zestaw jako śniadanie królów.

56Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:13

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Czy faceci nie potrafią zrobić niczego innego? Pewnie nie. Taki ich zestaw asekuracyjny poza zupkami w proszku i zamawianiem pizzy.
Jajecznica i herbata. Dobrze, że wody nie przypalił. Chociaż byłby to wyczyn, bo Autumn miała elektryczny czajnik.
- A co? Niezadowolony? - związała ciasno szlafrok i poszła za nim do kuchni.
- Mógłbyś się ubrać, nagi facet to niekoniecznie najładniejsza rzecz na swiecie do oglądania..

57Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:16

Delshay

Delshay
-Podobało się, ale mam niedosyt. - Stwierdził i posmutniały poszedł się ubrać. Gdy wrócił już uśmiechnięty.
-Sorki za takie śniadanie, ale nie jestem najlepszym kucharzem.

58Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:50

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Niedosyt, jeszcze? - zdziwiła się. No proszę, pierwszy raz trafiła na kogoś takiego. Przynajmniej pierwszy raz od dłuższego czasu.
- Tak, zauwazyłam.. - gdy poszedł się ubrać sama pomieszałą jajecznicę i zrzuciła ją na talerze.
- Idziemy pod Taco jak zjemy? - zaproponowała.

59Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 17:53

Delshay

Delshay
-No mieliśmy odebrać swoje maszyny. Więc dla mnie plan jak najbardziej na miejscu. -Zaśmiał się jedząc jajecznicę. Nie było to mistrzostwo kulinarne, ale jednak dało się zjeść.
-To co, zbieramy się? - Zaproponował, gdy już byli po posiłku.

60Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Sob 30 Sie 2014, 18:06

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Jasne, daj mi się ogarnąć. - podniosła się od stołu i zniknęła w swoim pokoju, ubierając się. Miała ochotę na szpilki, ale muszą przejść kawałek więc zrezygnowała z nich na rzecz czegoś wygodniejszego. Skończyło się wiec na koszulce z Myszką Miki i takich kolczykach. Legginsach moro i wygodnych butach. Na dnie szafy znalazła swoją torebkę z Królewną Śnieżką i wyszła z pokoju.
- No dobra, chodźmy. - spojrzała na Matta i wyszła z domku, a potem zamknęła za nimi drzwi.

ztx2

61Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Wrz 2014, 13:33

Autumn Seymour

Autumn Seymour
/z vivy

Zamknęła sie w domku trzaskajac drzwiami. Odruchowo spojrzała na siebie w lustrze i gdy w końcu mogła się zobaczyć, jak na prawdę wygląda złapała za ramę lustra i rzucila nim o ziemię. posprząta to kiedyś. Wlączyla tv i usiadła przed nim z alkoholem, wgapiajac sie bezmyslnie w ekran i pijac. Nie dowlokła sie nawet do lozka, zrzucajac z siebie tylko buty.

62Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Wrz 2014, 15:53

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Bar viva

Pod mieszkaniem rozległ się głośny ryk motocykla. Autumn na pewno go znała, chociaż mogła teraz nie kontaktować. Jakość smsów mówiła wiele. Zalała się w sztok, no ale mogło zabraknąć jej wódy nie?! To przyjechałem. Zanim zapukałem do drzwi wysłałem smsa.
Chyba będę musiał jakiś dodatkowy pakiet wykupić.
- To ja Maro otwieraj! - krzyknąłem po czym walnąłem do drzwi, pięścią walnąłem.

63Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Wrz 2014, 15:56

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Zakontaktowała dopiero po chwili. Dobrze, że wcześniej ściągnęła buty bo by sobie kostki poskręcała. Podeszła do drzwi i otwarła je z niemałym trudem. W ręce miała maszynkę do golenia, chyba chciała dogolić te włosy ale jeszcze nie zaczęła. Spojrzała na Maro.
Oj tak, była pijana. I to ostro. Ledwo stała własciwie.

64Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 08:38

Maro Salinas

Maro Salinas
Minąłem ją w drzwiach mierząc ją wzrokiem, potem trzasnąłem drzwiami. Jeszcze raz spojrzałem na dziewczynę odstawiając butelkę na stół, podszedłem do niej sięgając po maszynkę i ciągnąc dziewczynę na krzesło.
Trudno nie było, szybko zalała się, dobrze że nie do przytomności. Nic nie mówiłem, odkręciłem butelkę upiłem spory łyk i zabrałem się za czesanie, oj golenie dziewczyny, a właściwie poprawianiem tego co zostało. Miałem w końcu wprawę nie. Kilka minut później było po robocie. Piękna glaca.
- Nooo - mruknąłem uśmiechnąłem się do siebie nawet, strzepnąłem resztki obciętych włosów - będziesz jak G.I. Jane...
Usiadłem na krzesło na przeciwko dziewczyny, ponownie zamilkłem chwilę na nią patrząc. Co jej miałem powiedzieć. Tłumaczyć, pocieszać, pouczać... Podsunąłem butelkę w jej kierunku nie odrywając od niej wzroku.

65Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 09:44

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Nie protestowała, w końcu i tak w tym stanie nie bardzo było jak. Usiadła na krześle z przesadnym rozmachem, aż ją tyłek zabolał. Miała rozmazany mocny makijaż i pewnie wyglądała jak czarownica. Miała to gdzieś.
- I co się gapisz? - burknęła, bo Maro wpatrywał się w nią cały czas. Wzięła butelkę i napiła się, już nawet nie krzywiąc za bardzo.

66Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:11

Maro Salinas

Maro Salinas
- Nooo na nową fryzurę - uśmiechnąłem się lekko.
- Nie będę ci prawił morałów, ani nie będę mówił że źle zrobiłaś... Nie powinno mnie to obchodzić... Wiesz pieprzymy się od czasu do czasu, więc pomyślałem... że przyjadę... Od tak po prostu... - zamyśliłem się, nie wiedziałem co jej powiedzieć, wiedziała że jestem świętym i że nie wydymam Bakera, ale nie chciałem wydymać też jej... i to dosłownie.
- Co dalej? - zapytałem pewnie głupio.

67Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:15

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Pewnie gdyby była Liluye pomyślałaby, że to słodkie. Ale Lil by nigdy czegoś takiego nie zrobiła, nie mówiąc już o spaniu z kim popadnie.
- To dobrze. - stwierdziła tylko i spojrzała na butelkę. Ohydne. Ale trudno, nie ma smakować, ma kopać.
- Nie wiem. mam ochotę stąd wyjechać. - wzruszyła ramionami energicznie.

68Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:20

Maro Salinas

Maro Salinas
- I co już nie chcesz być świętą? - zapytałem, właściwie wcale jej się nie dziwię to małe miasto, zaraz się rozniesie - ...no i kto będzie mi dotrzymywał towarzystwa na nocnych zmianach?

69Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:24

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Z Bakerem robiącym takie.. rzeczy? - miała na myśli też to, co zrobił Betty, ale tego Maro wiedziec nie mógł, a ona jakoś o tym nie pomyslała, żeby wyjaśnić.
- Nie wiem. To takie zadupie, że już pewnie każdy wie co sie stalo. Nie bede miala zycia. Poza tym, nie mam kurwa wlosow, ja nawet kurwa z domu nie wyjde. - warczała rozzłoszczona. Złapala za szyjkę butelki i napiła się, a potem podsunęła ją Maro.
- Kogoś sobie znajdziesz. - fuknęła. Nie liczyła na to,że jest jedyna. W sumie, była pewna, że nie jest. Tak jak on nie był.

70Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:31

Maro Salinas

Maro Salinas
- Kurwa Autumn, nie mów mi że nie wiedziałaś kim jest Baker... właściwie mogłaś nie wiedzieć... - wycedziłem - co ty myślałaś że to grzeczny chłopiec? Żaden z nas nie jest grzeczny uwierz... - pokręciłem ze zrezygnowaniem głową./
- No i co kurwa że nie masz włosów... jakiego życia? Przecież żyjesz, kto cię ruszy? - dodałem sięgając po butelkę, upiłem spory łyk i odsunąłem ją do dziewczyny.
- znajdę bo jestem przystojny, dowcipny i inteligentny... - aż się uśmiechnąłem, ze swojego suchara - ...a poza tym umiem naprawić kran... Ale to nie o to chodzi.

71Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:36

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie o to mi chodzi. - fuknęła, machając dłonią. Chodziło głownie o Betty. Nie byla tak naiwna jak wtedy gdy miała jakieś 8 lat i obserwowała tę bandę jeżdżącą po okolicy.
- Kurwa, włosów. To jakby ci rękę obcieli. - burczała coraz mniej zadowolona. Uwielbiała swoje włosy, zapuszczała je od zawsze, dbała o nie jak głupia, by wyglądały dobrze. Obciąc kobiecie włosy to.. to.. aż brakowało jej slów!
- A o co niby? - prychnęła i wyciągnęła rękę po butelkę mało ogarniętym ruchem.

72Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:41

Maro Salinas

Maro Salinas
- Nie wiem głupi jestem, nie znam się, wykreśl z mojego portfolio "inteligentny" - drugi raz jednego wieczoru ktoś mi wytyka, żem tuman... chuj z tym.
- Włosy nie papierosy, na głowie rosną - mruknąłem, ponownie zawiesiłem wzrok na Autumn. Milczałem. Co miałem jej powiedzieć. Ach wiem pij będziesz łatwiejsza... Aaa nie to nie to...
- Do Appollosa czy dalej? Wyślesz kartkę? - uśmiechnąłem się lekko.

73Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:44

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie o tym mówię. - potrząsnęła dłonią w geście mówiącym "dajże tę butelkę". Nie zastanawiała się nad tym czy jest czy nie jest tępy, bo skoro chodizlo jej o Betty to mógł nie wiedzieć. Nie miała pojęcia, że im powiedziała Jou więcej niż jej.
- Nawet nie wiesz ile to czasu i roboty... - oparła łokcie na kolanach i schowała twarz w dłoniach, załamując się znów. Potarła powieki.
- Nie wiem. Byle dalej. - pociągnęła nosem.

74Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 10:59

Maro Salinas

Maro Salinas
- nie rozmawiajmy o nich tylko o tobie... - mruknąłem podsuwając bliżej flaszkę - i co się srasz tymi włosami, jak byś była wdowa Mayer to byś miała prawo się bać że ci nie wyrosną a ty?? Młoda witaminowa dziewczyna... - dodałem z uśmiechem. Jasne że wiedziałem ze kobity to uczulone na punkcie urody.
- Powiem jedno z Bakera to fryzjera nie będzie... - rzuciłem, bo skąd mogłem wiedzieć że to nie z niego taki goliwłos... - wstałem, podsunąłem krzesło bliżej niej, bardzo blisko.
- Tylko mi tu nie rycz... wiesz z kim mnie umówili na randkę w ciemno? Nie zgadniesz - wyszczerzyłem zęby.

75Dom Autumn - Page 3 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Wrz 2014, 11:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Znów się napiła, choć czuła że zbliża się do niebezpiecznego momentu i jeszcze trochę to Maro ją będzie niósł do łóżka.
- Tobie nie zależy na włosach.. - wyburczała w swoje rece, nadal trąc oczy. Powinna je zakroplić i wyjąć soczewki.
- To nie Baker. - przesuneła dłońmi po czaszce i pociągnęla nosem. Kurwa. Jak ona wyglada.
- Za późno - mrukneła na słowa o nie ryczeniu. - No, z kim? - westchnęła znacząco.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 34]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach