Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Opuszczone ranczo

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 8]

1Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Opuszczone ranczo Wto 04 Lis 2014, 19:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Jadąc Hawton Avenue poza granice Old Whiskey, po skręceniu w jedną z nieutwardzonych dróg, dotrzeć można do niewielkiego, opuszczonego rancza. Prosperowało prawdopodobnie do końca lat dziewięćdziesiątych, później rozrastające się ranczo Randalla stało się zbyt dużą konkurencją dla rodzinnego gospodarstwa i... umarło.
Okolice rancza zarośnięte są typową roślinnością - niskimi krzakami, trawami, pokurczonymi drzewkami.
Stoi tu drewniany, dwupiętrowy dom, a obok niska, miejscami łatana blachami stodoła. Do niej przylega zagroda. Za domem leży przewrócony wiatrak.

Na terenie rancza, blisko domu, stoją dwa kampery. Święci z Arizony i pracujące dla nich dziewczyny ogarnęli teren rancza otaczający dom, jak i samo jego wnętrze.


151Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 15:20

Liluye

Liluye
- Jak już przylazłeś kraść.. To w sumie, mało mnie to obchodzi. Oddamy cię zaraz któremuś świętemu i nie będziesz więcej naszym problemem - spojrzała na małego. Tak powinny zrobić. Odepchnęła się od szafki i spojrzała na Evę.
- To co, znosimy go na dół? Ja zadzwonie po kogoś.. - podniosla sie i wyciagnela telefon.

152Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 17:37

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Nie u Buendiów co? To może u tych Pierdolonych Pustych Penisów co? Nasza kasa to i nasza sprawa. Zadzwoń, niech się tu ktoś sam pofatyguje, ja nie będę śmieci wynosić.
Przytaknęła Lilu ale nie odwracała wzroku od młodego.
- Czekam na odpowiedź, może to złagodzi ci wpierdol jaki dostaniesz od reszty. A może nawet nie dostaniesz w kakao.. - położyła palec na dolnej wardze jakby się nad czymś zastanawiała.

153Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 17:55

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, chłopak nie chciała nic mówić. Ha! Szarpnął się i chwycił butelkę z piwem, która stała niedaleko. Rzucił w nią w Evę.
Mnożnik na refleks, by unikać butelki - próg 50.
Jak nie unikniesz, to dostajesz w głowę i padasz na ziemię.

154Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 17:59

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
53

- No i co ty kurwa odpierdalasz?! - Eva uchyliła się po czym rzuciła na chłopaka po drodze chwytając prześcieradło. Nie będzie się już z chłopakiem pierdolić. Przyniesie do bejkera jak burrito, byle tylko mieć go już z głowy.



Ostatnio zmieniony przez Evangelia Auguste dnia Wto 10 Lut 2015, 18:33, w całości zmieniany 1 raz

155Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 18:03

Liluye

Liluye
- Seth ma ciekawsze zajęcia najwyraźniej, a Will wyjechał. Do reszty nie mam numerów - spojrzała na to co się dzieje i sama się uchylila przed butelką. Skrzywiłą się i pomogła Evie zrobić z chłopaka burrito!

156Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 18:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Żeby złapać w kołdrę chłopaka - refleks i siła, próg 90.
Jak nie przekroczysz, to niestety, chłopak wymyka się i ucieka, popychając Liluye na ścianę. 

157Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 18:49

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
87

Chłopak spierdolił, a kołdra wylądowała na szafie.
- Cholera! Goń go! - zawołała do Lilu i sama też się rzuciła za dzieciakiem.

158Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 19:41

Liluye

Liluye
Grzmotnęła plecami w ścianę i pozbierala się szybko.
- Bo na pewno sobie z nim poradzę - rzuciła do Evy ale faktycznie ruszyła za młodym by go dogonić

159Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 21:46

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Żeby dogonić chłopaka - kondycja i refleks, próg 70. Możecie obie próbować. Jak przekroczcie - łapcie. Jak nie - ucieka z rancza.

160Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 22:05

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
64 :/

Eva w tej pogoni wbiegła jedną nogą w jakieś wiadro i z gracją wyjebała się na pysk.
- Kurwa! Lilu bierz go!

161Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Wto 10 Lut 2015, 22:47

Liluye

Liluye
77!

Udało jej się! Co prawda siła rozpędu jak na niego wpadła to polecieli pewnie obydwoje na ziemię. , ale to Lil była na górze!

162Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 00:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak chciał się wyrwać,a le chyba dał za wygraną... tak, Eva i Liluye wygrały a smarkacz znowu się popłakał.
- Dobra, dobra! Powiem wam! Ale błagam, wypuśćcie mnie już! - zawołał, a po chwili podął nazwisko.
- Johnny Samson. Ze starszej klasy... mam u niego dług i muszę spłacić do jutr.a Jak nie to mnie zabije! Abo mojego brata!

163Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 10:32

Liluye

Liluye
Lil sie roześmiala, bo chyba brakło jej czasowo argumentów.
- Serio? Znaczy.. na prawde? - nie dowierzala siedząc na chlopaku wciaz, w razie gdyby jednak chcial zwiac.
- I z czego te dlugi masz, hm?

164Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 11:10

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- A to już nie musicie wiedzieć! Zastawcie mnie już w spokoju - zapłakał.
Już się nie szarpał i nie wyrywał, ale mówić więcej tez nie zamierzał.

165Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 11:15

Liluye

Liluye
Zerknela na Eve. W sumie ciekawilo ja to, ale czy mialo taki wielki sens?
- Zamiast na nas mogles trafic na ktoregos z chlopakow. I nie byloby tak przyjemnie.

166Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 11:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- No i co z tego. Im tez bym nie powiedział - powiedział cicho, przymykajac oczy.

167Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 13:20

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva w końcu wyciągnęła stopę w wiadra i potruchtala do dwójki. Wytrzeszczyła oczy na dzieciaka gdy ten w końcu zdecydował się mówić. Zamurgała kilka razy i nadal zdumiona klepnęła go w tył głowy.
- Czy ciebie do końca popierdoliło? Jakbyś trafił na jednego lub drugiego kudłacza to za te kilka dolców straciłbyś wacka!
Parsknęła.
- Ta nic byś nie powiedział ale zacząłbyś śpiewać sopranem - przetarła twarz - Jezu czy dzieciaki w ogóle nie używają mógów? - popatrzyła na Lilu - ...dobra, nie powiemy nic chłopakom, ale jak jeszcze raz się tu pokażesz to sama ci wyrwę nogi z dupska. A ten cały Johnny to ile ma lat co?

168Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 13:24

Liluye

Liluye
Wyciągnęła do Evy rękę zeby wstac. Otrzepala sie z piachu i kurzu i popatrzyla na chlopaczka.
- Zacznij uzywac mozgu, na prawde. Bo mogles skonczyc źle - skrzywila sie.
- Spadaj, maly, bo zaraz ktos tu przyjdzie i przestanie byc tak milo.

169Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 14:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak szybko zerwał się na równe nogi. Puścił się biegiem do wyjścia i tyle go widzieli!..
Z pokoju naprzeciwko wyjrzała półnaga Cherry z papierosem w zębach. Zaklaskała i pogratulowała świetnej akcji pogonienia małolata.
Potem sprawdziła, czy coś więcej nie zginęło. Okazało się, że dziewczyny odzyskały wszystkie skradzione pieniądze.

170Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 14:07

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva popatrzyła za chłopakiem jak ten spieprzał z rancza zostawiając za sobą chmurę pyłu jak jakaś kraskówka. Co za palant.
- Te, wiśnia, masz jeszcze jednego? - skineła na papierosa.

171Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 14:10

Liluye

Liluye
- Ja to bym sie wolala umyc - odprowadzila mlodego wzrokiem i spojrzala na Cherry - Ale to w domu. Jedziemy czy chcesz spalic? - spojrzala na Eve i poprawila wlosy, ktore po tej pogoni i rzucie na chlopaczka wygladaly nie najlepiej. No dobra, jakby w nia piorun strzelil, tak wygladala.

172Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Sro 11 Lut 2015, 14:20

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Co? A no dobra, spoko. Jedziemy - strzeliła karkiem i poszłą z Lilu do samochodu po czym odjechały do Vivy.
 
2x zt ---> Viva Maria

173Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Czw 19 Mar 2015, 13:47

Baby Jane

Baby Jane
8.06.2013, wieczór

<--- motel Rosie

Jean pokręciła głową na pytanie Salinasa. Właściwie nie mogła uwierzyć, że jednak jej nie zabili. Ostatnio przyciągała smierć jak magnes. To nawet zabawne, jak dużą ulgę poczuła, gdy zobaczyła stary budynek burdelu.
- Dziękuję - powiedziała niepewnie, gdy zatrzymali się na ranczu. Miała nadzieję, że jej się od Świętego nie oberwie, aczkolwiek nie zdziwiłaby się, gdyby tak było.

174Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Czw 19 Mar 2015, 13:53

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Hotel

Podjechałem z Baby na ranczo zgasiłem motocykl i czekałem aż Baby zgramoli sie z motocyklu. Baby miała farta Maro to nie Baker. no powiedzmy że nie, potrafiłem mieć odchyły od normy i być równie pojebany w swej doskonałości co on.
- Nie ma za co - mruknąłem - przywykłem ze za wami trzeba łazić jak za promocją w sklepie. Powinienem sie chyba przeprowadzić na ranczo i patrzeć wam na łapy.
Widać było że jestem wkurzony, ale czy oby tylko dla tego że musiałem ganiać za dziwką i Consuelą chyba nie.

175Opuszczone ranczo - Page 7 Empty Re: Opuszczone ranczo Czw 19 Mar 2015, 14:03

Baby Jane

Baby Jane
- Przepraszam - pisnęła. Chyba za dużo tych okropnych rzeczy się ostatnio działo. Jean głos się złamał, a ona sama opadła na kolana przy nodze Salinasa.
- Ja tylko poszłam z klientem, a potem!... - zacisnęła usta i powieki, powstrzymując się od płaczu. - A na tej imprezie Consuela naprawdę mi pomogła - zaszlochała. - Gdyby nie ona to... To już bym dwa razy nie żyła!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach