Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przyczepa Setha 'Sety' Clustera

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 14]

1Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 13 Sty 2015, 00:15

Seth Cluster

Seth Cluster
First topic message reminder :

Jeśli ktoś zawędruje do końca osiedla przyczep zauważy jedną w dość... ciekawym stanie.
Jeśli akurat świeci się w jej oknach światło, to na zewnątrz musi stać motocykl nie pierwszej nowości, postawiony na stopce tuż nieopodal skrzynki pocztowej. Po wejściu po drewnianych schodkach na dobudowany, zadaszony 'ganek' należy otworzyć drzwi, potem moskitierę, a w końcu wchodzi się do dość niewielkiego wnętrza. Po prawo, na samym końcu znajduje się aneks kuchenny.
Nowy to on z pewnością nie jest, ale nie da się też powiedzieć żeby był zaniedbany. Nieco bliżej, na lewo od aneksu znajduje się stolik z trzema krzesłami, nad którym na ścianie naklejony jest plakat Lemmy'ego z Motorheada. Zaraz obok stolika jest kanapa, a naprzeciwko niej, tuż przy wejściu niewielkich rozmiarów telewizor kineskopowy - cóż, widać że Seth raczej nie bardzo dba o wygody.
Po lewo, gdzie kończy się kanapa, jest ściana, która oddziela główne pomieszczenie od łazienki. Za małą łazienką jest niewielki pokoik, gdzie umiejscowione jest łóżko.
Charakterystyczną cechą przyczepy jest spora kolekcja płyt jednej tylko kapeli - Motorhead. Podobnie jak flaga rozwieszona nad łóżkiem i praktycznie niezlliczona ilość plakatów, jakimi 'sypialnia' jest powyklejana.


26Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 21:40

Seth Cluster

Seth Cluster
- Dokładnie. Właśnie o to chodzi. O wspólne wsparcie i współpracę. W pojedynkę nic proste nie jest, ale kiedy jest się z ludźmi z którymi dzieli się przestrzeń i cel, można do czegoś dojść. Dlatego też nie można smucić się w pojedynkę. - Wypuścił dym z ust. - Bo to do niczego nie prowadzi.

27Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 21:48

Liluye

Liluye
- Lepiej smucić się grupami? - usmiechnęła się pod nosem - Ale wiem o co ci chodzi - opróżniła szklankę.
- Jutro jest pogrzeb.. - odezwalą się po chwili ciszy. - Jestem ciekawa ile osób się pojawi.

28Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:09

Seth Cluster

Seth Cluster
- Ktoś na pewno. Możliwe też że ja się pojawię... Bo czemu by nie, szkoda chłopaka. Młody, porywczy. Skąd go znałaś? - zapytał, strzepując popiół do popielniczki nieopodal.

29Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:15

Liluye

Liluye
- Wszyscy sie tu znają. Indianie tym bardziej. A poznałam go jak tu przyjechałam, szukałam pracy, poszłam do muzeum i do parku.. No i spotkałam go ze swoim dziadkiem w muzeum wlasnie - wyjaśniła przypominając to sobie.

30Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:24

Seth Cluster

Seth Cluster
- Dawno to bylo? - zapytał, podnosząc szklankę do ust i pociągając z niej. Ostatnio dość sporo pił, ale właściwie to co mu szkodzi...

31Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:27

Liluye

Liluye
Odstawiła pustą szklankę na blat.
- Ponad trzy lata temu. Trzy i pół? Jakoś tak - zagryzła wargę licząc w myślach - No, powiedzmy ze trzy i pół.

32Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:30

Seth Cluster

Seth Cluster
- Było coś miedzy wami? - Spytał z ciekawości, przyglądając się jej. W jego ustach tkwił papieros, a jego oczy tkwiły w niej, wertując ją badawczo niczym dobrą książkę.

33Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:36

Liluye

Liluye
Poprawiła się na kanapie i nie odpowiadała dobrą chwilę. Było czy nie było? Zaczerwieniła się.
- Nie wiem - przyznała - Trudny temat - dodała zaraz. Pewnie napiłaby się teraz, gdyby miała coś jeszcze w szklance.
- W sumie chyba nie mozna tak tego nazwać..

34Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:39

Seth Cluster

Seth Cluster
- Czemu? - zapytał i wziął whisky ze stolika przy kanapie, po czym napełnił obie szklanki. Liluye oczywiście wlał mniej. Samemu pociągnął ze szklanki i westchnął.

35Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:40

Liluye

Liluye
- Bo najpierw o niczym nie wiedziałam, a potem było za poźno - powiedziała w wielkim skrócie.
- I nie miałam zamiaru pakować się między niego i Lolę.

36Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:43

Seth Cluster

Seth Cluster
- Teraz będziesz żałować? - zapytał, przyglądając się jej. Cóż, nalał jej drinka, ciekawe czy się napije. No i ciekawe co się stanie jak się wstawi...

37Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 22:49

Liluye

Liluye
- Że tego nie zrobiłam? - sięgnęła po szaklankę i spojrzała w nią.
- Nie. Chyba nie. Może tak miało byc? - pokręciłą głową - Nie mam pojęcia. Nie wiem czy poradziłabym sobie z Naiche, to nie było proste. Nie wiem ile zrobiła Lola, ale pewnie wszystko co się dało - wzruszyła ramionami i napiła się, a potem skrzywiła.
- A ty? Miałeś kogos?

38Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:08

Seth Cluster

Seth Cluster
- Ja? Nie. Tylko przelotnie. Na krótko. W tamtych czasach raczej trudno mi było przywiązać się do kogoś na czas dłuższy niż kilka tygodni. Burzliwe czasy, hormony, alkohol, motocykle. To nie sprzyjało związkom. - Rzucił i uniósł szklankę do ust.

39Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:09

Liluye

Liluye
Pokiwała głową.
- Masz jeszcze coli do tego? - spojrzała na szklankę.
- No tak.. czyli nikogo na dłużej. Ale raczej w ilości mnogiej?

40Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:19

Seth Cluster

Seth Cluster
Przyniósł jej coli i zalał whisky do pełna.
- Tak, raczej tak. Liczba mnoga, nikt na stałe. A co?

41Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:21

Liluye

Liluye
Wzruszyła ramionami.
- Nic, tylko jestem niepotrzebnie ciekawska - wyjaśniła i napiła się. O, od razu mniej ohydne.
- Mam wrażenie, że większość mężczyzn w.. gangach tak włąśnie działa. Rzadko mają kogoś na stałe. Zastanawiam się dlaczego.

42Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:26

Seth Cluster

Seth Cluster
- To jest kwestia typu... Po co mieć kogoś na stałe jak można to robić z wieloma na zmianę? To kwestia dojrzałości do tego momentu, kwestia bycia gotowym. Ja nie byłem, nie szukałem. Lubiłem przygody. Teraz... Już jest inaczej. Troszeczkę przejrzałem na oczy, że tak powiem.

43Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:31

Liluye

Liluye
- Pewnie tak.. ale i ci powyżej trzydziestki u Swiętych rzadko kogo mają - oparła się wygodniej i opuscila scierpniete stopy na ziemię.
- Może tu kogoś znajdziesz.. chociaż to dziura - usmiechnełą się pod nosem. - Chociaż spodziewałabym sie raczej takich typów.. na jedną noc. Czy coś kolo tego. Takie się koło Świetyhc kręcą najczęściej - dziwne, bo nie mowila przecież o sobie. Wyjątek od reguły/

44Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:38

Seth Cluster

Seth Cluster
- Co, ty też jesteś na jedną noc? - Rzucił prowokacyjnie Cluster, patrząc na nią zawadiacko. Był ciekaw jak zareaguje na to, co powiedział.

45Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:40

Liluye

Liluye
W pierwszej chwili nie bardzo wiedziała co odpowiedzieć i zaczerwieniły jej się policzki.
- Nie. A na taką wyglądam? - od Loco pewnie dostałby już po mordzie za taki komentarz.

46Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:43

Seth Cluster

Seth Cluster
- Tego nie powiedziałem, ale skoro mówisz że wokół Świętych są same laski na jedną noc, to wiesz... - parsknął śmiechem.
- Wiem, że taka nie jesteś. Inaczej nie byłabyś z Connorem na stałe.

47Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:46

Liluye

Liluye
- Takie zauważylam - stwierdzila i napiła się.
- Jedna była.. ale zrobila coś nie tak i krótko po tym wyjechala - przypomniała sobie Liluye.
- Nie.. nie byłabym z nim na stałe i nie zgodzilabym się na narzeczeńśtwo.. - westchneła ciężko i na zalew wspomnień napiła się swojej whisky z colą

48Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:49

Seth Cluster

Seth Cluster
- Wiem, że ci z tym ciężko. Sorry, nie powinienem był o to pytać. - rzucił, zaciągając się papierosem. Niedopałek zgasił w popielniczce i wstał, by zmienić kasetę. Wrzucił Piece Of Mind Maidenów i wrócił do niej, pociągając ze szklanki.
- Nie czekasz na niego?

49Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:51

Liluye

Liluye
Od dłuższego czasu, a raczej od czasu jak schudła nosiła pierścionek na łańcuszku na szyi, więc nie każdy go widział. Teraz jednak nie miała ani żadnego wisiorka, ani innej ozdoby, oprócz bransoletki na szyi.
- A widzisz, żebym miała pierścionek? - podniosła na niego wzrok.

50Przyczepa Setha 'Sety' Clustera - Page 2 Empty Re: Przyczepa Setha 'Sety' Clustera Wto 20 Sty 2015, 23:53

Seth Cluster

Seth Cluster
- Nie, i wlaśnie to mnie zastanawia. - przyznał, bo brak pierścionka gdziekolwiek na jej ciele zauważył. Connora znał słabo, ale znał. Wiedział, że siedzi, pluł sobie trochę w brodę że go to ominęło, choć też zdawał sobie sprawę że raczej nic by na to nie poradził. Chociaż kto wie, kto miał przewidzieć..

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach