Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


201Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Pią 19 Cze 2015, 16:18

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Wszędzie szybko się rozchodzą - mruknął. - Ale w większym mieście łatwiej je olać. Znajdą się lepsze plotki - powiedział.
No to Jools skręcił, nie komentując tego o małżeństwie. Zdążył zasmakować tego, jak to się pięknie prezentuje i niestety, prędko to nie nadejdzie. O ile w ogóle.
- Xanax? Naprawdę? - spojrzał na Smitha. - Dobrze, że napisałeś o kierowcy - westchnął zaraz i pewnie przełączył w radiu, by zaczęło lecieć Modjo. - Leszkowi by się przydało polowanie - zwrócił się do Foxxy.
- Wyślij go na polowanie, ale nie do marketu. Tam akurat ja wygrywam - uśmiechnął się do siebie.

202Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Pią 19 Cze 2015, 16:28

Pan Smith

Pan Smith
- Te, Fox - odwrócił się i spojrzał przez ramię na kobietę.
- Bo zaraz ci ten xanax w dupę wsadzę. W przeciwieństwie do siebie, ja się skupiam na zadaniu, wiec weź mnie, nie denerwuj tera,z gdy usiłuje być spokojny. Żeby nie zjebać zadania.

203Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Pią 19 Cze 2015, 16:31

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- Już był. - odpowiedziała Joolsowi, a propo polowania.
Spojrzała na Smitha wygadujący bzdury, i po prostu dalej nic nie mówiła. Miała wrazenie, ze sie zgadał z Leszkiem. Westchnęła i dalej wpatrywała się przez okno, by faktycznie skupić na zadaniu. Poprawiła się na siedzeniu. Na nowo zawiązała bandanę i nie zamierzala sie odzywać jesli to nie potrzebne.

204Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Pią 19 Cze 2015, 16:38

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Jools słuchał wymiany zdań i pokręcił głową.
Za dużo kłótni, za mało miłości. Przełączył nagranie.
- Where is the love we used to know - zanucił. Był kierowcą, właścicielem tego auta. Miał cholerne prawo nucić, by nie słuchać ich pseudo-dyskusji.
Zatrzymał się na czerwonym świetle, przy samej linii. I zaczął stukać w kierownicę.

205Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Pią 19 Cze 2015, 16:42

Pan Smith

Pan Smith
Ach, zmiana muzyki dobrze podziałała na Smitha! Nieco się uspokoił i wraz z Joolsem - zaczął nucić a potem śpiewać.
W takich klimatach jechali dalej.

/zt x 3 - Wieżowiec Mann

206Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 00:19

Jools Reynolds

Jools Reynolds
/ 18.09, ledwo się zaczął, z Dawn Road z Autumn

I jechali. Może trochę naokoło, ale to głównie dlatego, że Jools lubił jeździć, co pewnie dało się zauważyć po tym, jak wzbraniał się przed ofiarowaniem kluczyków Autumn. I tym, jak swobodnie się czuł za kierownicą.
- ...i mówię, na ogół lepiej jest sobie załatwić gdzieś wejście na dach wieżowca, chociaż staraj się przekonać człowieka, by ci zaufał - pokręcił głową, co jakiś czas zerkając na Autumn. Pewnie Seymour mogła być zła, że Jools co kilka minut pytał się czy ona się dobrze czuje i czy jej wygodnie. Albo uznać to za całkiem urocze!
- Tłumy jak zwykle walą i biją na główną - westchnął, kiedy ktoś zatrąbił na przeciwnym pasie, gdy jakiś gówniarz przebiegł przez ulicę.
I zjechał w jakąś uliczkę, aby przyspieszyć nieco dojazd do tej pseudo-panoramy miasta.

207Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 00:23

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Wiesz co, chętnie bym poszła, ale wchodzenie na górę zajęloby mi wieczność zapewne, schody to jakaś katorga, męczę się zaraz, a miałam taką kondycję wcześniej, że nie uwierzysz. Jakby ten mały alien ze mnie wyżarł wszystko po prostu - pytanie czy jej wygodnie uważała za całkiem urocze. Podobało jej się to w jakiś sposób, że ludzie się o nią w takim stanie martwili. Foxx też, wszędzie ją chciała wozić, odwozić, zawozić, dawać wszystko do ręki i najlepiej, żeby Jesień się w ogóle z miejsca nie ruszała.
- Ale żeby o tej godzinie? Co oni tu wszyscy robią

208Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 00:36

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- ...nie jestem pewien, ale chyba teraz musisz ograniczyć ruch, nie? W sensie, wydawało mi się, że jak już zbliża się poród to po prostu trzeba być ostrożniejszym - spojrzał na Autumn. - Skoro tak, to nie ma mowy. Może kiedyś.
Jools by chyba nie potrafił sobie wybaczyć, gdyby coś się stało kobiecie w ciąży i to jeszcze z jego winy!
- Jak to co? To, co każda młodzież. Bawi się, to nic dziwnego, naprawdę - parsknął. - Chyba że nie jesteś z większych miast no to może być nieco dziwne.

209Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 00:41

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Powinnam się ruszać! To nie tak, że mam leżeć do góry brzuchem jak wszystko jest w porządku. Są kobiety które w ogóle biegają czy na siłowni ćwiczą w ciąży i nic im nie jest, tylko ja się tak rozleniwiłam okrutnie, że się niedlugo będę ze spodni wylewać - nieprawda, Autumn się pilnowała i nie przybrała za dużo, właściwie tylko kilo czydwa więcej niż mówiły podręczniki.
- No tak, ale aż tylu ich? Ech, ale mogę tego już nie pamiętac, to fakt - zmarszczyła nos - Właściwie, dziw ze w ogole cokolwiek z tamtego okresu pamiętam - stwierdzila.

210Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 00:54

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- A, to chyba oglądałem jedną komedię czy co to było. Seks w średnim mieście? Coś takiego, nie? I tam była laska, co zaciążyła i potem się obawiała, że przytyje i będzie gruba, to na początek truchtała, a potem coraz szybciej i szybciej - zakręcił dłonią, jakby nie chciał powtarzać.
- To ile ty masz, że tego nie pamiętasz? Ja pamiętam, a już czwartą dekadę życia przekroczyłem - parsknął, zajeżdżając na niewielkie wzgórze, skąd może nie było widać panoramy miasta, ale na pewno całą długość Appaloosa Plains.

211Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 01:07

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Oh, pamiętam to! - parsknęła.
- Dwadzieścia dwa - odparla - Raczej chodziło mi o to, że rzadko bywałam na tyle trzeźwa by pamietać cokolwiek. Poza kacem na drugi dzień, albo i trzeci. Czwartą?! Nie powiedziałabym. Wow, dobrze wygladasz. Też bym tak mogła wyglądać po czterdziestce. NIE! Chwila - zatrzymała się - Nie chciałabym tak wyglądać, ale nie mówię, że źle wyglądasz, po prostu nie jestem przekonana do brody i w ogóle! Ani do zmiany płci. Całkiem mi dobrze tak, jak jest.

212Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 01:25

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Chyba nieco spoważniałaś, bo bym dał ci te dwa lub trzy lata więcej - powiedział. Nie było to obraźliwe. Być może Joolsowi chodziło o kwestię tego, że Autumn już zaczęła myśleć jako przyszła matka, która będzie lada moment woziła się jakimś wózkiem z marketu.
Spojrzał na nią sceptycznie, już zaciągając ręczny. Wyglądał tak, jakby miał się obrazić i to prawie było możliwe, ale mu się nie chciało. Był najedzony i było mu dobrze!
- Nie no. Też uważam, że lepiej ci z taką płcią, jaką masz - stwierdził po chwili poważnie, a potem dopiero uśmiechnął się szeroko i kiwnął, by wysiedli.
Pewnie Julek poprawił spodnie, podciągając je z tyłu i przekładając klucze do drugiej ręki, aby schować do kieszeni, podszedł do maski, na której zasiadł.

213Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 01:28

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Wiesz, jakbym teraz się zachowywała tak, jak wtedy to leżałabym pewnie na oddziale patologii ciąży - skrzywiła się - Może małego aliena nie chciałam, ale.. - wzruszyła ramionami i oparła rękę na brzuchu, a potem wysiadła z samochodu i wyciągnęła koc, który od spodu miał jakąś śmieszną gumowatą powłokę, więc można go było bez problemu na masce połozyć i nie zjeżdżał.
- Koniec końców do porodu mam miesiąc. Także miałam całe 8 żeby trochę się ogarnąć - usiadła tyłkiem na blasze.
- Może jednak zapuszczę wąsa? - zastanowiła się patrząc na panorame miasta. Miała minę jakby mowiła serio, ale wiadomo, ze tak być nie mogło. Raczej. A może Foxxy lubi wąsy? Cóż, tego się nie dowiemy.

214Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 01:46

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Ale z upływem czasu i postępem ciąży to jednak przywykłaś? - rzucił lekkim pytaniem, bo właściwie dokańczał słowa kobiety. Przynajmniej miał nadzieję, że ona by tak dokończyła, rzecz jasna!
Pomógł jej rozłożyć, choć on - jak to on - był pewnym "tradycjonalistą". Wspinać się i siadać, no ale skoro Autumn była w ciąży to się nie wykłócał.
- I co, przeraża cię ta myśl, że to już miesiąc tylko został?
Julek spojrzał na Seymour z leniwym uśmiechem, a potem na panoramę jednej z głównych ulic.

215Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 01:51

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie.. czekam aż urodzę. To znaczy nie żeby nie wiem, zniknąć na tydzień i nie trzeźwieć, ale, o Boże, jakbym się piwa napiła - aż jęknęła, rozkładajac się wygodniej na masce, gdy o tym pomyślała.
- Wolę o tym nie myśleć, serio. Bo jak zaczynam to mi się żołądek kurczy aż. Mam umówioną cesarkę, ale tak czy siak.. - pokręciła głową - CHyba mnie będą silą na porodówkę ciągnąć.

216Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 02:33

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Zaśmiał się lekko, choć trudno powiedzieć (znaczy - wyczytać z jego twarzy) czy mu się taka odpowiedź spodobała, czy też nie. Może i Jools był na co dzień osobą głupią, ale nie ukrywajmy, że też potrafił się zachować i przez dłuższą chwilę być poważnym. Inaczej nie dałby rady jako ówczesny najemnik, jakby tak to powiedział.
- To może pomyśl o tym, że jak urodzisz czy będziesz miała cesarkę to szybciej piwo wypijesz i chętniej pójdziesz na salę? - zaproponował, jak idiota, no ale co się dziwić - był facetem. Może i pragnął dziecka, ale przecież nie wiedział jak to jest być osobą, która to dziecko nosi! Ciąża spożywcza się nie liczy.

217Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 11:16

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No jeszcze trochę czekania przede mną. Miesiąc do cesarki.. No i nie wiem czy będę karmić czy nie.. nie mam pojęcia. Bo jak tak, to też dupa i sobie nie popije. Nie będę malego upijać, nie? Dość ciężko będzie miał i tak - westchnęła, poważniejąc na chwilę.

218Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:21

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Jools czuł się głupio speszony. Był facetem! Nie znał się na tym, choć pewnie jak jego by to dotyczyło i gdyby miał zostać ojcem to już dawno by te poradniki wszystkie miał wypożyczone i wczytywał się bardziej niż w menu Burger Queen! Kto wie, może tak robił nawet.
- A te... e, ściąganie czy coś? - spytał, machając dłonią tak dziwnie, bo nie mógł sprecyzować myśli.
- Długo się przyjaźnisz z Foxxy? - zmienił temat. Gadanie o ciążach sprawiało, że czuł się wyjątkowo źle.

219Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:25

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Ona też miała to wszystko po czytane po pięć razy.. i Maro chyba też.
- No.. chwilę juz. A co? - zapytała - ej musimy te lody zjeść bo się roztopia.. - zauważyła

220Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:30

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- A pytam z ciekawości, to chyba nie jest tajemnica, że się przyjaźnicie, nie? - spytał. Cóż, może nie zauważył, może nie chciał o tym wspominać, że zauważył, jak relacja między Jesień a Lisową jest dość silna, więc pytał jako taki cichy kolega, o.
- To ty zjesz, bo ja chyba jestem przepełniony ryżem - powiedział ze śmiechem, schodząc pewnie z maski auta, aby podejść po te lody.
- O Boże, wiem, co by się przydało, a czego daaawno nie widziałem - westchnął zadumany. - Kino samochodowe.

221Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:37

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- nie jest, nie jest - pokiwała głową. W końcu się przyjazniły, to prawda, a Jools mógł akurat widzieć że coś więcej też.
- Na prawdę? Przecież nie zjadłeś aż tyle. Zmieścisz w sobie trochę lodów i chipsów - ma pewno da radę.
- O ooo.. to dobry pomysł jest. Może ktoś na to wpadnie z ludzi, którzy by mogli to zorganizować. Nawet jakieś stare filmy bym sobie obejrzała. Sad Max czy coś.

222Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:45

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Kącik ust Joolsa uniósł się ku górze, kiedy kierowca dostał odpowiedź. Może był bardziej roztrzepany, ale coś jednak zauważał.
- Aż tyle? - spojrzał na Autumn. - Nie żartuj sobie - parsknął. - Albo lody, albo chipsy, naprawdę wszystkiego nie zmieszczę - przyznał i się zastanowił.
- No, wbrew pozorom naprawdę sporo filmów można tak obejrzeć, choć wiadomo, że te oglądanie zazwyczaj inaczej sie kończy - zarechotał. - Ale... to by się zobaczyło!

223Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:50

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Co się cieszysz? - zauważyła ten uśmieszek. Nie chciała żeby wiedział ktokolwiek, ale było trochę za późno. Pare osób miało jakieś podejrzenia co do Foxxy i Autumn, bo obie raczej nie kryły się ze swoją orientacją. A Jesień wolałaby teraz by były w tym temacie mniej otwarte, bo Foxxy może wylecieć z kraju. Nie wiedziała czy właściwie nie pojechała by za nią.
- Trochę tego trochę tego. Dasz rade. Skoro ja dam to ty nie? - uniosła brew. Może mu tak na ambicje wejdzie. Otwarła pudełko lodów i dała mu jedną łyżeczkę. Do ręki.
Parsknęła.
- Fakt. Nie wiem czy którykolwiek z takich filmów obejrzałam do końca

224Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:55

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Bo cieszy mnie to, że nie wpisuję się we większość, która nie zauważa tego, co zauważalne? - powiedział i zaraz zmarszczył brwi, patrząc na ciemny nieboskłon. - E... to chyba źle zabrzmiało - westchnął. - Nieważne.
Mogła wejść mu tak na ambicję. W końcu poniekąd Jools był Polakiem, miał takie korzenie, to pewnie jakoś to wyjdzie. Zobaczy się zresztą.
Łyżeczkę wziął i pewnie dziabnął trochę lodów.
- Ja może dwa lub trzy, ale to dawno - zaśmiał się. - Jak mówisz, były ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie. Filmy nie uciekają, nie?

225Appaloosa Plains Avenue - Page 9 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 14:58

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Westchnęła. - Nie powinnyśmy się tak z Foxx pokazywać - mruknęła.
Sama wcinala lody chętnie.
- No. A ludzie tak - pokiwala głową.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach