Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 29 z 40]

1Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Bar "Viva Maria!" Wto 03 Lut 2015, 21:08

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 29 Vivaplan


Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.

SZAFA GRAJĄCA VIVA MARIA!



W barze można zagrać w BILARD:



  1. Gra przeznaczona dla dwóch POSTACI - z czego jedną może być NPC.
  2. Gdy gracze dobiorą się w pary, rozpoczyna się grę. Jeden MECZ ma 3 TURY. Każda tura to rzut kostką na INTELIGENCJĘ + CELNOŚĆ (może być wspomagana logiką).
  3. Wynik rzutu kostką podstawiamy do wzoru na mnożnik: (Inteligencja + celność + ew. umiejętność) + k6*5
  4. Osoba z pary, która ma wyższy mnożnik WYGRYWA TURĘ i dostaje 10 punktów.
  5. Mecz wygrywa osoba, która wygrała najwięcej tur - zdobędzie najwięcej punktów.
  6. Rozpisanie meczu (sposób pisania) zależy jest od graczy - jak im wygodnie. Ważne, by było w postach zaznaczony wyniki mnożnika i punktacja.
  7. Grę w bilard można rozgrywać dowolną ilość razy (nie ma ograniczeń co do ilości meczy)
  8. Grę w bilard można wpisywać do DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI.







- To ja wyniose jak bede wychodzić - zaproponowała i odsuneła sie od stołu, dopijajac sok.
- Dziekuje. zrobię dzisiaj coś większego na kolacje- zaanonsowała i wyszła, razbierajac smieci.
zt


701Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 20:39

Tara Reid

Tara Reid
Słuchając rozmowy, Kate nie wytrzymała i parsknęła piwem, wybuchając śmiechem. Podniosła zaraz dłonie w geście poddania, skierowanego ku Betty, wcale nie chcąc jej zapluć baru.
- Przepraszam..
Powiedziała, śmiejąc się na biograficzne wyznania dwójki nieznajomych.

702Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 20:44

Loki Hugaz

Loki Hugaz
Loki wychylił się z krzesłą żeby zobaczyć co tak parskło jak młody źrebak...
- Coś nie tak młoda? - zapytał z niewinną miną.

703Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:01

Tara Reid

Tara Reid
Kate otarła usta wierzchem dłoni i łypnęła z ukosa na nowe wcielenie nordyckiego bóstwa. Pokręciła głową z uśmieszkiem, po czym wyprostowała plecy i opuszczając dłoń, wyszczerzyła się bez skrępowania.
- Ależ skąd.
Odpowiedziała bez skrępowania, chociaż została przyłapana na gorącym uczynku.
Złapała za butelkę ponownie i podniosła ją do ust, korzystając z tego co jeszcze miała.

704Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:09

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Milczał i popijał swoje piwo, spoglądając z nieodgadnionym wyrazem twarzy na Kate oraz Lokiego.

705Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:13

Loki Hugaz

Loki Hugaz
Loki spojrzał na mało rozmownych towarzyszy i w spokoju zajął się piciem swojego browca.

706Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:17

Tara Reid

Tara Reid
Popatrzyła na Howahkana i Lokiego, obserwując ich nieodgadnione, surowe i poważne oblicza. Uniosła brwi, zerkając na mężczyzn znad butelki i czekając... na cokolwiek. Nic? Cisza? Dawton aż usłyszała jak kropla zsuwa się po szklanej ściance. Prysk. Opadła na drewniany blat a włóczęga zaśmiała się pod nosem.
- No ale nie zamierzałam przeszkadzać w randce!
Wzruszyła ramionami i spojrzała na trzeciego kolesia oraz barmankę, zajętych sobą.
- Nie krępujcie się.

707Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:34

Betty Jou

Betty Jou
- Ach, to ty jesteś brat Liluye!...
Zaraz jednak uśmiech jej z twarzy zeszły, gdy jej Kate parsknęła piwskiem. Chwyciła szmatkę i trzepnęła dziewczynę.
- Niewychowany bachor - fuknęła i zaczęła sprzątać.
Widząc Setha, westchnęła głośno.
- Jak widzisz, przedszkole mamy dzisiaj! Piwa? - zaproponowała i nie czekając na odpowiedź, podała mu browar.

708Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:37

Seth Cluster

Seth Cluster
Zdjęcie kapsla z butelki zajęło Sethowi sekundę. Klasycznie za pomocą zębów, mimo że nie powinien tego robić, ale w sumie miał to głęboko w dupie.
Na wzmiankę o bracie Lil Seth uniósł brew i przyjrzał się chłopakowi, po czym dobył paczki szlugów i jednego wsunął sobie w usta. Po odpaleniu go zapalniczką zaciągnął się i upił piwa. Potem wypuścił powoli dym.
- No widzę, widzę. Definitywnie brakuje ci tu klocków lego. - uśmiechnął się do niej słabo. - Ale nie do końca o ten bałagan mi chodził. To znaczy nie tylko. - spojrzał na nią znacząco.

709Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:41

Tara Reid

Tara Reid
- Przeprosiłam! Nie będzie napiwku!
Prychnęła i pokręciła głową, chociaż rozbawienie jej nie opuszczało. Jacy tu wszyscy nerwowi i markotni! Miasto sztywniaków czy co? Zostawiając myśli tylko do własnej wiadomości, Kate znowu przechyliła butelkę i upiła piwa.

710Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:45

Betty Jou

Betty Jou
- Ty, smarkulo, najpierw mi zapłać, co? - warknęła, mrużąc oczy. Potem spojrzała na Setha.
- Porozmawiamy... ale jak tu się uspokoi... - kiwnęła głową na Kate.
- Pomożesz mi?

711Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:52

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth spojrzał na Kate, a potem wrócił spojrzeniem do Betty, rozkładając ręce. Potem chwycił szluga między palce i wypuścił dym.
- Ale co ja mam z nią zrobić? Masz smoczek? Albo taką kulkę co się wiąże za głową. - pokazał, mając na myśli knebel do sado-maso. O smoczek Betty nie podejrzewał, ale o to drugie już jak najbardziej.
Pociągnął z butelki piwa i spojrzał znów na Kate, zastanawiając się kto to do cholery w ogóle jest.

712Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:55

Betty Jou

Betty Jou
- No weź mi ją stąd - machnęła ręką.
- I weź od niej słony napiwek - dodała, puszczając oczko do Setha. Potem podeszła do Lokiego i starszego brata Liluye. Podała im kolejne dwa browary.
- Na koszt firmy. I przepraszamy za niezbyt miłe towarzystwo i to co może się tu zaraz stać.

713Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 21:57

Tara Reid

Tara Reid
- Spokojnie! Zapłacę!
Uniosła brwi i pomyślała, że nic dziwnego, że lokal wygląda tak obskurnie, przy takiej obsłudze. Ale z miejsca się nie ruszała, bo nie będzie płaciła za pół piwa! Na Setha tylko łypnęła.

714Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:01

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth podszedł do Kate.
- Te, Królik Bugs, wyjazd. - powiedział do niej patrząc z góry z fajką w ustach. Zmarszczył lekko brwi, bo naprawdę nie miał ochoty dwa razy powtarzać, czy wyprowadzać ją siłą, ale znając życie to będzie musiał to zrobić, bo tępe rury nigdy się nie słuchały.
- I póki co wystarczy że wyjdziesz, zaraz będziesz bar wycierać włosami. - uśmiechnął się szeroko i uroczo.

715Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:03

Betty Jou

Betty Jou
- Słyszałaś, co pan powiedział - dodała Betty, ale wciąż stała przy Lokim i Indianinie, świecąc im cyckami przed oczami.

716Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:05

Tara Reid

Tara Reid
- Serio? Ja pierdolę..
Nie zamierzała się szarpać z kolesiem, który mógłby ją złamać, dlatego wstała i złapała za swoje rzeczy, rzucając kasę na blat. Zlazła z krzesła i pomstując na mrukach, przez których musiała wypierdalać, skierowała się do wyjścia.

717Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:08

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Uniósł brwi, słuchając w ciszy całej sytuacji z dziewczyną oraz kobietą za barem, oraz jakimś kolesiu w kurtce. Serio? Jakoś mu się tu nie podobało.
- To tak się kobiety traktuje? - zapytał spokojnym głosem, upijając w międzyczasie piwo. Obejrzał się na Kate jeszcze.

718Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:12

Seth Cluster

Seth Cluster
- Nie wydaje mi się żeby ktoś kto pluje na blat zasługiwał na miano kobiety. - odparł mu Seth i wrócił do opierania się plecami o bar i picia piwa, przeplatając je z papierosem. Jakkolwiek lubił Liluye to jej brata miał (póki co) totalnie w dupie. Jego egzystencja ani mu nie wadziła, ani go jakoś specjalnie nie interesowała, więc gadanie na ten temat więcej niż trzeba było było zbyteczne.

719Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 22:17

Betty Jou

Betty Jou
- Tu chodzi o kulturę osobistą - sprostowała Betty, wracając do czyszczenia baru.
- Nie lubię jak mi się tak ktoś w barze zachowuje - dodała, spoglądając na Howka. Wyciągnęła packę orzeszków i poczęstowała Setha. Co to za piwo bez orzeszków!

720Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pon 11 Maj 2015, 23:21

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Wzruszył jedynie ramionami. Jakoś nie czuł się w obowiązku dalszego bronienia obcej kobiety przed obcymi ludźmi. Średnio miał chęci się angażować. Jak to on - wycofał się zanim cokolwiek zaczął.
- Ah, wybaczy pani. Zapomniałem. - wznosił poprzednią rozmowę. - Tak, jestem bratem Liluye. Howahkan.
Skinął uprzejmie głową. Spojrzał na Lokiego.
- Serio, chcesz zarobić kasę w takim małym miejscu? Raczej w dużych miastach się ma więcej możliwości.

721Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 12 Maj 2015, 00:49

Loki Hugaz

Loki Hugaz
Loki przez dłuższy czas przysłuchiwał się rozmowom po czym zapytany odparł indianinowi:
- Myślę raczej o zarobieniu na życie, a co do dużch miast to z jednego się dopiero co wyrwałem, jakoś mi nie podpasowały - po czym dokończył pierwsze piwo spijając nawet resztę piany, po czym łapczywie chwycił następne.

722Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 12 Maj 2015, 10:05

Betty Jou

Betty Jou
- U nas roboty jest dużo, jak się lubi gnój przerzucać łopatami - dodała Betty, która zaczęła zbierać szklanki ze stolików. Podeszła do półprzytomnego staruszka, który siedział w rogu, kompletnie pijany. Gdy się upewniła, ze żyje, wróciła do baru.
- Na ranczu Randalla zawsze jest robota - spojrzała po mężczyznach - a wy wyglądacie na silnych i zdrowych. Żadna praca nie hańbi! - podsumowała. Skupiła wzrok na Indianinie.
- A Liluye wspominała coś, że przydałoby ci się zajęcie.

723Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 12 Maj 2015, 10:35

Loki Hugaz

Loki Hugaz
- E tam, babranie się w gnoju... zależy też co masz na myśli. - powiedział Loki pomiędzy łyczkami piwa. - Mam wykształcenie wyższe z historii, myślałem nad pracą w tym kierunku, bo czemu nie miałbym łączyć przyjemnego z pożytecznym? A jak już o to pytam... Nie macie tu jakiegoś muzeum lub antykwariatu? Albo kogoś kto mógłbymi spokojnie opowiedzieć o historii tego miejsca?
Loki wydawał się mieć zaciekawioną minę, wyciągnął swój ruski zegarek z kieszeni i spojrzał na czas. "Nie jest aż tak późno, mogę jeszcze nieco pogadać.

724Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 12 Maj 2015, 10:50

Betty Jou

Betty Jou
Betty zastanowiła się chwilę.
- Jest muzeum Indian przy górach Dragoon. A w samym Old Whiskey mamy Wild West Town. Kiedyś tam pracował Stary Jacob i jego wnuk, ale...
Zwiesiła nieco głowę.
- Hm, powiem tak, niektórym się Indianie dalej nie podobają i ludzie do nich strzelać.
Aż poczuła, ze musi zapalić.
- Była jakaś kustoszka, ale chyba się zwolniła. W każdym razie, ktoś tam na pewno pracuje, i może oprowadzić.

725Bar "Viva Maria!" - Page 29 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Wto 12 Maj 2015, 15:17

Loki Hugaz

Loki Hugaz
Loki starł nadgarstkiem resztki piany piwa z wąsów i podrapał się po głowie. Słyszał o dyskryminacji Indian w niektórych rejonach US, problem zdawał się być jednak odległym. Zanotowawszy w głowie fakt o ludziach którzy nie przepadają za mniejszościami odpowiedział:
- Będę się musiał nieco rozejrzeć po mieścinie i okolicach. A jak wygląda tutaj bezpieczeństwo? Lepiej mieć coś ostrego podczas nocnych przechadzek? - zapytał i wlepił wzrok w swoje piwo.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 29 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach