Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Domek Gabrielle

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 24 z 30]

1Domek Gabrielle - Page 24 Empty Domek Gabrielle Pią 01 Sie 2014, 21:18

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Opcjonalnie na podwórku znajduje się podjazd.


576Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 16:54

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Nie chciała się uginać pod wpływem jego słów, ale ten dotyk... Gabrielle bała się, że kiedyś straci grunt pod nogami.
Tylko, że Cooper znowu wszystko burzył. Gabrielle aż westchnęła. Znowu zmarszczyła czoło.
- Ona mi ufa Nate. Nie potrzebuje budować zaufania. To raz. A dwa... nie, niczego nie będę nagrywać. Nie ma mowy. Albo mnie wysłuchasz bez tego, albo możesz wyjść.
Podniosła dłonie i odepchnęła Coopera, by się wydostać z tej pułapki między nim a mieczem.
- Mam się spotkać ze Świętymi..
Powiedziała, idąc w stronę kanapy.

577Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 16:56

N. Cooper

N. Cooper
- To w takim razie, czy byłabyś w stanie powtórzyć to wszystko co teraz powiesz przed sądem? - Zadał pytanie wprost.

578Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:14

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Dla Consueli jestem gotowa na wszystko - Usiadła na kanapie i spojrzała na Nate.

579Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:27

N. Cooper

N. Cooper
- W takim razie... musi mi to wystarczyć.
Odwrócił się i zamknął drzwi domu na klucz - tak by nikt ich nie zaskoczył.
- Czemu masz się z nimi spotkać? - Zapytał cicho, stając koło kanapy.
Nie chciał siadać obok Gabrielle, niech poczuje nieco swobody.

580Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:37

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Moi rodzice nie zginęli w przypadkowym pożarze...
Zaczęła, by na spokojnie zacząć opowiadać o rodzinnych związkach z Buendiami. O wujku, który zginął, o przeszłości Consueli i długach w jakie się wpakowała. O tym jak się ukrywała, by w końcu zostać przygarniętą przez Bakera.
- Jest pewna, że ją ochronią. Dlatego chce żebym im zaufała.
Gabrielle wyglądała na zmęczona miesiącami lęku o siostrę. Spojrzała na Nate jakby chciała żeby w końcu pojął, że wybryki Consueli nie są tylko czarno białe. Gabi nie mogła patrzeć na nie tylko przez pryzmat przepisów.

581Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:41

N. Cooper

N. Cooper
Stał z założonymi rękoma, patrząc na Gabrielle. Pozwolił jej mówić, dopóki ta sama nie zwróciła się do niego, jakby z pozwoleniem by coś powiedział.
- Czemu od razu nie zgłosiłaś tego, ze ten pożar to było podpalenie? Czemu ni powiedziałaś szeryfowi o tym wszystkim? - zadał dosyć oczywiste pytania.

582Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:46

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Nie ma żadnych dowodów, rozumiesz? Nie było mnie tu, gdy to wszystko się wydarzyło. Przyjechałam po fakcie. Gdy Consi już nie było a miejsce pożaru było zbadane. To są tylko nasze słowa. Same musimy się z tym zmierzyć.
Pochyliła głowę, pozwalając włosom przesłonić swą twarz.

583Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:48

N. Cooper

N. Cooper
- Nie musisz mieć dowodów by zgłosić podpalenie. Zresztą... to zawsze powinno się sprawdzić. Jak nie szeryf to przecież ubezpieczyciel.
Pokręcił głową, wzdychając ciężko.
- A zeznania Consueli? Że miała długi? Jej słowa mogłyby dużo zmienić no i... moje biuro by się tym zajęło.

584Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 17:55

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Nie. Nie będę jej narażać. Mój wuj pracował w policji.. ochroniło go to? Consuela nie zgodzi się na zeznania. Może.. może wie co robi? - Gabrielle już sama nie była pewna czy robi dobrze. Gdzie popełnia błędy.

585Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 18:01

N. Cooper

N. Cooper
- Naraża się jeszcze bardziej, Gabrielle - powiedział cicho - idzie po pomoc do gangu, który toczy wojnę z kartelem. Słyszałaś o tej strzelaninie w kopalni miedzi?
Podszedł bliżej.
- Myślę, że Święci sami brali w niej udział. A teraz pomyśl, czy Consuela spłacić dług wobec Bakera? Jak sądzisz, robią to za darmo, czy może będą wymagać od niej lojalności i zrobią z niej swojego żołnierza? Chcesz mieć tą świadomość, że dają jej broń do ręki i każę iść na wojnę? Dobrze, może Consuela żywi się nadzieją, ze jej pomogą. Ale jeśli ty chcesz ją uchronić, to musisz myśleć trzeźwo.

586Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 18:03

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Dlatego muszę iść na spotkanie. Jak prosiła. Zapewnić ich, że nie muszą się mną przejmować. - Znowu podniosła głowę na Nate - Dowiem się więcej.

587Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 18:40

N. Cooper

N. Cooper
- Chcesz iść sama? Na spotkanie z gangiem?
Nie dowierzał.
- Chyba nie sądzisz, ze puszczę cię samą?

588Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 18:44

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Nic mi nie zrobią - Zapewniła, patrząc się na Nate z przejęciem i wiarą w to, że ze względu na Consię, Gabrielle będzie bezpieczna. - Przecież nie możesz iść ze mną! Wszystko będzie dobrze - Ramirez nie mogła się powstrzymać i podniosła dłoń, by dotknąć policzka Coopera.

589Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 19:34

N. Cooper

N. Cooper
- Tak? Nie zrobią? Jesteś policjantką, Gabrielle. Myślisz, że będą witać cie z otwartymi ramionami?
Westchnął. Pozwolił jej an to by dotknęła jego policzka.
- Nie pójdę z tobą, ale musisz powiedzieć gdzie i kiedy. Plus, pluskwa się przyda.

590Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 19:48

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Powiem - zgodziła się ale na słowo pluskwa pokręciła głową - Nie. Na ten pierwszy raz nie mogę mieć pluskwy. Na pewno będą chcieli mnie sprawdzić. - Przejechała opuszkami palców po szorstkiej skórze i zabrała dłoń.
- Dam radę. - Dodała i uśmiechnęła się lekko.

591Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 19:50

N. Cooper

N. Cooper
- No dobra, bez pluskwy. Ale muszę być w pobliżu, jasne? - powiedział, chcąc brzmiąc stanowczo. Ale mu nie wyszło...

592Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 19:56

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Nie! Będziesz tylko wiedział gdzie jestem, ale... twa obecność mogłaby wszystko zepsuć. Obiecaj mi, że za mną nie pojedziesz - Popatrzyła na niego wymownie. Była gotowa mu nie powiedzieć, gdyby nalegał.

593Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:01

N. Cooper

N. Cooper
Przymknął oczy.
- Naprawdę, chcesz, żebym to obiecał? Naprawdę?

594Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:19

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Tak. - Odpowiedziała, już nie chcąc dodawać, że inaczej się to nie uda. Nate powinien zacząć rozumieć motywy jej postępowania - Proszę...

595Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:23

N. Cooper

N. Cooper
Wdech, wydech, wdech, wydech.
- Dobra. Ale... musisz mi potem powiedzieć o wszystkim i o wszystkim co robi Consuela. Dobra? Proszę.
Spojrzał na nią wyczekująco.

596Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:33

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Spoglądała na Nate, jakby chciała się upewnić, że może odpowiedzieć twierdząco.
- Jeśli nie wykorzystasz tego przeciwko niej... bo wykorzystasz także mnie. - Powiedziała smutno, nie chcąc się z Cooperem więcej kłócić.

597Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:42

N. Cooper

N. Cooper
- Mam zamiar wykorzystać to przeciwko gangowi. Już ci mówiłem. Załatwię jej ochronę. Ale... w twoich rękach, by się na to zgodziła - zaznaczył.
- Biuro będzie o niej wiedzieć jako o informatorze. Nic więcej nie muszą wiedzieć.

598Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 20:57

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Nie - Aż się podniosła - Nie możesz podawać jej nazwiska! Jak to wycieknie, to mnie zabije... To ją mogą zabić! - Gabrielle podeszła do okna i wyjrzała przez szybę. Za plecami siostry dogaduje się z Cooperem. To nie było w porządku.

599Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 21:09

N. Cooper

N. Cooper
- Przecież ci mówię - westchnął - nie muszą znać jej nazwiska. Tylko to, ze mam informatora.

600Domek Gabrielle - Page 24 Empty Re: Domek Gabrielle Nie 25 Sty 2015, 21:10

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Dobrze - Kiwnęła głową i spojrzała na Coopera. Jak chcieli, potrafili się dogadać.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 24 z 30]

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach