Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 30 z 34]

1Dom Autumn - Page 30 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


726Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:02

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Zaprzeczyła skinieniem głowy.
- Nie chcę. - odpowiedziala krótko. - Bo wiem że ty nie wyjedziesz.- odpowiedziała. Po czym chwyciła jej dłoń i pocałowala od wewnetrznej strony przymykając oczy. tutaj nabierała siły. Rozmawiać z Autumn o powaznych sprawach i tych błahych.

727Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:05

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Czemu? Mogłabym.. - zastanowiła się - Tylko Alex - dodała jeszcze - Ale inni jakoś dają radę, więc.. - wzruszyła ramieniem i uśmiechnęła się rozczulona po tym całusie, obejmując dłonią jej policzek.

728Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:09

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała na moment w jej oczy.
- Nie, dawaj mu takiego życia. Niech zostanie w jednym miejscu. - odpowiedziała, po cyzm spuściła wzrok wbijajac go w podłogę.
- Jestem raczej dużą dziewczynką i dam sobie radę. - dodała na wpół się uśmiechając.

729Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:11

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Hej, ale.. - kucnęła przy niej i spojrzała Foxx w oczy.
- Jak chcesz na prawdę możemy wyjechać.. Chociaż na trochę, żebyś wypoczęła. Mam swoje oszczędności. Poradzimy sobie - oparła dłonie na jej udach.
- Co ty na to?

730Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:16

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Uśmiechnęła się.
- Może później? jak sie pozbędę tego - odpowiedziała wskazując na obrączkę. Po czym spojrzała w oczyska Autumn.
- a co będziesmy tam robić? - mruknęła opierając swoje czoło o jej czoło.

731Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:19

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Wtedy już na pewno - uśmiechnęła się zerkając na obrączkę.
- Zwiedzać.. spać codziennie w innym hotelu, jeść na mieście.. - zaczęła wyliczać - Co jeszcze byś chciała? - uśmiechnełą się znów, patrząc jej w oczy z tej perspektywy.

732Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:22

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Uśmiechnęła się delikatnie kiedy zaczęla wyliczać. Nie odpowiedziała za to położyła rękę na plecach Autumn. A to tylko po to by ją pocałować. Jednocześnie naciskała w jej stornę by się położyla.
- No jakieś kobiety by się przydały. -zażartowała.

733Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:33

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Parsknęła i klapnęła na tyłek na dywan.
- Ja ci nie wystarczę? - zmarszczyła brwi w udawanej złości.

734Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:36

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Nachyliła się nad mamuśką.
- No wystarczysz.. - powiedziała ze śmiechem. Lubiła, gdy Autumn się śmiała. I to rozbawienia które odbijało się również w spojrzeniu Fox. spojrzala na ukochaną, po czym cmoknęła ją w szyje.

735Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:40

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Co prawda Autumn dodatkowej osoby z łóżka by nie wywaliła, ale nie będzie o to marudzić.. na razie.
- Ja myślę - stwierdziła i pociągnęła ją do siebie na podłogę. Alex był na razie cicho, wpatrywał się w karuzelę i pluł, zadowolony z siebie.
- Mów co jeszcze u ciebie, co? Coś chyba się działo? Jak bar? Smith? Na prawdę nie możesz wziąć trochę wolnego?

736Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:45

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Położyła się obok Autumn. Podłoga była za ciepła na tę porę roku, stanowczo.
- Nic, naprawdę. - odpowiedziała. - Bar jakoś przędzie, nawet nieco na plus wychodzę. A Smif.. miałyśmy o nim nie rozmawiać. - dodała.
- Zajmijmy się czymś pożyteczniejszym, relaksującym.. i nie wiem.. integrujacym? - zasugerowała.

737Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:48

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Oparła sobie dłoń na brzuchu, bo blizna nadal ciągnęła. Ponoć mogła nawet rok. Czasem czuła też mrowienie i nie miała tam do końca czucia, ale to też miało przejść. Doktor mówił, że to normalne.
Ciepły dywan na podłodze pewnie potęgował to gorąco, w którym topiła się Foxx. Autumn było chłodno i chodziła w bluzie z wizerunkiem Myszki Miki. Obróciła twarz w jej stronę.
- Tak? Co masz na myśli? - uśmiechnęła się niewinnie.

738Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:53

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała w sufit. Położyła rękę na jej dłoni, która spoczywała na brzuchu Autumn.
- Mogą być warcaby. - powiedziała udając całkowitą powagę i nadal wpatrując się w sufit. Dłoń delikatnie powędrowała nieco niżej. - albo w skojarzenia mozemy pograć. Dawno tez nie grała w scrabble. - żartowała dalej.

739Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:55

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Podłożyła sobie obie dłonie pod głowę i sama też wróciła wzrokiem na sufit.
- Skojarzenia brzmią dobrze.. - zastanowiła się - albo.. monopol.. karty..

740Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 19:58

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Gdy Autumn mówiła dłoń Fox powędrowała wyżej, powoli, aż do jej piersi i tam została.
- Zawsze przegrywałam w te gry. Może pobawmy się w coś dla dorosłych?- mówiła dalej wpatrując się w sufit.

741Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:05

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Hm.. - udała, że się zastanawia, zagryzając wargę. Potem podniosła się, szybko, co przypłaciła ciągnięciem blizny, ale to zignorowała. Usiadła okrakiem na Foxx i pochyliła się nad nią, opierając dłonie przy jej głowie.
- Daj mi uśpić małego i możemy się pobawić... co?

742Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:11

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała na Autumn, ale zaraz i tak patrzyła w górę. Dłonie wplotła w jej włosy i pocałowała, w taki sposób, by ta zaraz zapragnęła więcej.
- Tylko nie każ mi za długo czekać. - mruknęła.

743Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:20

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Mmmm.. - zamruczała tylko i oderwała się w końcu od Foxx.
- Pół godziny - odpowiedziała i podniosła się. Poszła zrobić małemu mleko, bo nie karmiła piersią i poszła z nim do pokoju, gdzie go nakarmiła i uśpiła. Potem wróciła do Morgan, choć sama też była trochę rozespana.
- I co, nadal chetna? - zapytała.

744Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:24

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan poszła do sypialni. Leżała na łóżku czytając jakis śmieszny poradnik o macierzyństwie, ktory Autumn czytała do podusi. Gdy Jesień przyszła nie odpowiedziała. Jedynie odłożyła książkę, po cyzm zdjęła koszulkę w ramach odpowiedzi.

745Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:31

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Parsknęła i zamknęła drzwi. Mały spał, miały trochę czasu a w kącie pokoju stał malutki telewizorek z kamerką na łóżeczko. Jakość była srednia, ale było widać co się dzieje z Alexem.
- Widzę, ze raczej nie gry masz na myśli, skoro od razu przechodzisz do tego - uśmiechneła się, rozbawiona. Oczywiście, że na to czekała, ale to nie znaczy, że ma być śmiertelnie poważna. Czy seks w ogóle był poważny?
Ściągnęła koszulkę podchodząc do łóżka.
- Chyba trochę się na to naczekałyśmy, nie? - uśmiechnęła się i usiadła na łóżku.

746Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:35

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała z aprobatą na odsłoniete ciało Autumn.
- Mówiłam o grze wstępnej. - zażartowała. Gdy ta usiadła Morgan od razu się przybliżyła do niej. Miała wrażenie, ze Autumn jest magnesem, i przyciąga ją do siebie.
- Całe wieki ciemne. - powiedziała apropo czekania. Uśmiechnęła się i pocalowała Jesień.

747Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:40

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Roześmiała się i zaraz ucichła, zeby nie obudzić małego. Może i libido jej spadło, ale po takim czasie czekania? Nie ma mowy, żeby sobie odpuściła.. tym bardziej jak Foxxy ma czas.
- No, chyba, że tak.. to brzmi dobrze - i zamkneła się, pocałowana, ciągnąc Foxx za sobą, by się położyła.

748Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:44

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
nie mogły dłużej czekać, może i dlatego to wsyzstko dość szybko się potoczyło. Szybki skok w zapomnienie, do góry, a potem upadek na dół. By po jakims czasie leżeć obok siebie, obnażonymi w każdym calu i palić papierosa. Jak w każdym filmie. Po wszystkim Morgan leżała jeszcze z wypiekami na twarzy i obserwowała Autumn. Dobrze wiedziały, że czas im się kończy.
- Fajne te warcaby.

749Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:48

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Autumn przestała palić w ciąży, ale teraz sobie nie odmówila. Zagasiła końcówkę w popielniczce i obróciła się na brzuch, patrząc na Foxx.
- Mhm.. mi też się podobało - kątem oka zerknęła na monitorek. Spał.
- szkoda, że nie możesz zostać na noc..

750Dom Autumn - Page 30 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 20:51

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Dłoń Morgan zaczęła delikatnie wyznaczac wzorki na plecach Jesieni.
- No niestety. W przyszłości sobie to wynagrodzimy.- powiedziała z jeszcze wymalowanym glupim uśmieszkiem na twarzy.
- I to przez kolejne tysiąc nocy. - mruknęła po czym nachyliła się nad nią i ją pocałowała.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 30 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach