Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Motel "Rosie"

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 40]

1Motel "Rosie" - Page 12 Empty Motel "Rosie" Wto 13 Maj 2014, 10:04

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

O istnieniu motelu Rosie dowiesz się już wiele mil przed dotarciem do celu, a to dzięki licznym znakom i bilbordom. Stoi w strategicznym miejscu, przy wjeździe do Old Whiskey. Zachęca wielkim, neonowym bannerem, który świeci się na różowo, o ile oczywiście działają wszystkie żarówki; a z tym różnie bywa. Pośród piachu pustyni wyróżnia go bladoróżowa elewacja i całkiem liczna roślinność wokoło, o którą pracownicy motelu starannie dbają.
Motel składa się z dwóch części. Pierwszą jest parterowy budynek, w którym znajduje się recepcja oraz niewielka stołówka, gdzie goście mogą zamówić sobie coś do jedzenia. Nie ma co liczyć na wybitną kuchnię, ale alternatywą są tylko automaty z batonikami i kawą.
W drugim, większym budynku, mieszczą się pokoje. Do lokali na parterze wchodzi się bezpośrednio, zaś do tych na piętrze można dostać się jedną z dwóch klatek schodowych. Dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe, wszystkie wyposażone w niewielkie łazienki. Każdy pokój ma przypisany numer miejsca parkingowego.

Cennik
Pokój jednoosobowy - 30$/noc
Pokój dwuosobowy - 40$/noc

Dnia 10.03.2013 roku pańskiego Anno Domini lokal został zakupiony przez szanowanego mieszkańca społeczności Old Whiskey - Jacksona 'Skittlesa' Jones'a.


276Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 12:53

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Margaret pokiwał smutno głową.
-Jakoś to przetrwamy, szefie.-mruknął, na krótką chwilę klepiąc go po nodze.-Chcesz obejrzeć Scarface'a? Zawsze pomagało.-zaproponował nieśmiało, wzruszając ramionami.

277Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 12:55

Skittles

Skittles
- Oglądałem już siedemnaście razy. - odpowiedział, przeżuwając dalej. - Podasz mi meliski? - dla odmiany tym razem zapytal.

278Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 12:58

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Pokiwał ponownie głową, spuszczając nos na dół. On obejrzał dwanaście, ale miał nadzieję, że ten trzynasty coś zmieni. Powiedział smutno: "Proszę", podając mu kubeczek. Sam wziął swój i siorbnął nostalgicznie.
-To co teraz, szefie?-spytał z nadzieją, licząc na to, że znajdzie jakieś rozwiązanie - w końcu to jego szef. Zawsze jakieś miał. Niezależnie od tego, jak tragiczna byłaby sytuacja.

279Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:00

Skittles

Skittles
- Nigdy mi krew z mózgu nie odpłynęła na tak długo. Chyba nawet zemdlałem w pewnym momencie... - powiedział drżącym głosem, gapiąc się nieobecnym wzrokiem w ścianę, po czym zagryzł wargę.

280Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:02

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Lionel zesztywniał i momentalnie się zarumienił.
-SPŁONIEMY W OGNIU PIEKIELNYM.-wyartykułował dramatycznie, rozszerzając szeroko powieki.
Bo w końcu działalność w kartelu nie umywała się nawet do grzechu tak ciężkiego jakim była masturbacja czy seks przedmałżeński.

281Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:03

Skittles

Skittles
Skittles spojrzał na Lionela jak na idiotę, wzrokiem mówiącym tyle co: Serio?

282Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:04

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-No przecież, kurwa, nie żartuję, co nie! Ksiądz tak mówił. A jemu Bóg. A on przecież nie kłamie.-wytłumaczył, wywracając oczyma.

283Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:06

Skittles

Skittles
Skittles wzruszył ramionami i pomieszał swoją meliskę łyżeczką. Trzy razy w prawo i raz w lewo. W międzyczasie trawił słowa Lionela, które skwitował tylko słowem:
- No.

284Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:08

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-No.-powiedział z satysfakcją, że się zgadzają. I się nawet uśmiechnął.
Siorbnął ponownie meliski.
-To... jak ci się spało?-zapytał, wpatrując się w swoje stopy.

285Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:10

Skittles

Skittles
Wyjął łyżeczkę z herbaty i położył na tacy, którą trzymał Lionel. Potem spojrzał na zegar, który wisiał na ścianie w pokoju. O, był źle nastawiony.
- No... dobrze. A tobie? - zapytał, biorąc łyka ziółek.

286Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:12

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Lionel podążył za jego wzrokiem.
-Nastawić go?-spytał, spoglądając na niego znad kubka.
Wzruszył ramionami.
-Miałem koszmary.-powiedział w końcu, spuszczając wzrok.

287Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:13

Skittles

Skittles
Skittles wzruszył ramionami w odpowiedzi na jego pytanie, po czym sam zapytał: - Jakie?

288Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:14

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-A... takie tam. Nic ważnego.-powiedział wymijająco.-A tobie się coś śniło?-zapytał szybko.
Nie chciał o tym mówić. Nie jemu.

289Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:16

Skittles

Skittles
Skittles zmarszczył brwi, spoglądając na Lionela. Czyżby miał przed nim jakieś tajemnice? To byłoby niewybaczalne.
- Masz przede mną tajemnice? To byłoby niewybaczalne. - olał kolejne pytanie Koksia, gdyż miał ważniejsze utrapienie na głowie.

290Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:19

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Poruszył się niespokojnie.
-Wcale nie mam. To naprawdę nic. Nie musisz wiedzieć.-powiedział nerwowo.
Odłożył tacę, by ich rozdzielała, po czym wstał z kubkiem w ręce.

291Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:21

Skittles

Skittles
Twarz Skitlesa spoważniała.
- Nie ufasz mi. - powiedział, po czym odłożył odgryzionego naleśnika na tacę, wytarł dłonie w skrawek pościeli i na powrót położył się na łóżku, naciągając na siebie kołdrę po same uszy. Prawie zasnął.

292Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:24

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Nabrał powietrza i obrócił się.
-To nie tak.-mruknął, patrząc na Skittleso-kokon.-Będziesz się tylko wkurwiać bez sensu.-powiedział cicho, unosząc wzrok.

293Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:26

Skittles

Skittles
Skittles poruszył się niespokojnie.
- Ty mnie już wkurwiasz. Nie powinienem się denerwować w takim stanie. Wiesz przez co wczoraj przeszedłem?! - zapytał z wyrzutem i znowu poruszył się niespokojnie.

294Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:28

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Koksiu odłożył kubek.
-Wiem.-przyznał z poczuciem winy.-Ja też.-odparł, bo przecież przeżywał to samo!-Rita... ona...-przerwał dramatycznie.-...dopięła swego.-uniósł wzrok i spojrzał na niego z przestrachem.

295Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:32

Skittles

Skittles
SKittles nagle poderwał się z łóżka, wpatrując się w Lionela z nieskrywanym obrzydzeniem i szokiem.
- Przeruchała cię?! - zapytał, czując, jak brakuje mu powietrza.

296Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:35

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
Wciągnął powietrze z nieukrywanym szokiem i przerażeniem.
-NIE!-krzyknął od razu.-Ciebie! A ja... a ja musiałem patrzeć.-wyznał dramatycznie.

297Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:36

Skittles

Skittles
- Mnie?! - zapytał, zastanawiając się, czy być może nie został wykorzystany podczas momentu, w którym zemdlał. Już chciał się popłakać jak dziecko, kiedy przypomniał sobie, że to tylko sen Lionela.
Uspokoił się w sekundę i sięgnął po łyżeczkę do herbaty, którą zaczął obracać w palcach.

298Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:38

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-Tak.-przyznał i upił herbaty.-Jedz, bo ostatnio coś zmarniałeś.-pogonił go.
Martwił się. A to totalnie nie było gejowskie. Przygotowywał się do życia w rodzinie czy coś.

299Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:39

Skittles

Skittles
- Straciłem apetyt. - odpowiedział, odgarniając swojego niesfornego dreda z twarzy. - Nie musisz się o mnie martwić. Nie jestem chory.

300Motel "Rosie" - Page 12 Empty Re: Motel "Rosie" Sro 12 Lis 2014, 13:41

Lionel 'Koksu' Margaret

Lionel 'Koksu' Margaret
-Ostatnio w ogóle nie jesz.-wyrzucił mu.-Będziesz, jeżeli dalej nie będziesz jadł!-stwierdził, powtarzając prawdy życiowe mamy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach