Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 30 z 39]

1Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Biuro szeryfa i areszt Pon 23 Lut 2015, 10:56

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
First topic message reminder :

Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Biuroszeryfa
Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.


/ początek

Zaraz za Cooperem wszedłem ja. Oczywiście miałem to co mieć powinienem, nie trzeba było i tłumaczyć co trzeba zabrać, bez paru rzeczy nigdy się nie ruszam. To trze miałem kamizelkę a w dłoni trzymałem strzelbę. Kiwnąłem na powitanie głową.
Po czym zacząłem sprawdzać sprzęt. Zawsze robię to przed akcją.


726Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:34

Roy Harper

Roy Harper
/ 18.10.13 po rozmowie z szeryfem

Roy zrobił sobie kawę i wziął pod pachę grubą teczkę z aktami. Zamierzał przesłuchać mężczyznę, którego aresztował na fermie. W drodze do pokoju przesłuchań, w którym czekał już pochwycony mężczyzna, naszła go pewną myśl. Podszedł do biurka Coopera i zapytał.
- Czy Frank... no wiesz ten z fermy - Roy spojrzał wymownie na Coopera, by upewnić się, że wie o kogo chodzi - stawił się już na przesłuchaniu? Jest jednym z głównych podejrzanych.

727Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:35

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Martinez! Z nieba mi spadasz, ty zawsze masz gadane! - zawołał szeryf.
- Zadzwonisz na posterunek w Appaloosa i zgłosisz im, że mamy tak dużą akcję. Żeby podesłali funkcjonariuszy i amunicję. dasz radę? Potem Cooper pojedzie do swojego szefa w mieście i zda mu szczegółowy raport.

728Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:37

N. Cooper

N. Cooper
Cooper spojrzał na Roya.
- Ten Frank, to ten którego aresztowałeś, jest w celi. Z tego co się wywiedziałem.... Ale, chwila, odłóż to przesłuchanie na potem. Posiedzi sobie 48 godzin, a my tu musimy zaplanować akcje obławy na "P".

729Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:41

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Odetchnęła, że jednak może się przydać.
-Jasne!-ucieszyła się, klaszcząc w dłonie, i bez zbędnego tracenia czasu przysiadła przy swoim biurku, złapała za słuchawkę i wykręciła telefon, by... zadzwonić na posterunek w Appaloosa: tu.

730Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:47

Roy Harper

Roy Harper
- No tak. Masz rację Cooper. - powiedział nieco zmieszany - Zajamę się tym w wolniejszej chwili.
Roy odłożył teczkę na biurko i wypił duszkiem kawę. Następnie zwrócił się do szeryfa.
- Masz dla mnie jakieś zadanie, czy mam sam zorganizować sobie zajęcie?

731Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 13:53

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Szeryf spojrzał na Roya, potem pokazał mu plany magazynu, gdzie miała odbyć się obława (te, które dostaliście na PW). 
- Roy, w czasie obławy przydzielam cię w grupę II. Będziesz razem z Cooperem. Dostaniecie nieoznakowany radiowóz, i jak się uda, jeszcze kilku funkcjonariuszu z DEA. Jak się do nich dodzwonię. 
Spojrzał po reszcie.
- Sierżant Martinez dostanie furgonetkę i bezie się kontaktować z komisariatem. Tom będzie ze mną w grupie pierwszej. Masz jakieś uwagi Roy?

732Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 14:06

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-TAK!-wykrzyknęła blondynka, odkładając z hukiem słuchawkę telefonu i obkręciła się na krześle (bo ono musiało się kręcić!), wymachując rękoma w górze.-Appaloosa przyśle ludzi i amunicję!-zrelacjonowała, już poważniejąc, po czym wstała i zebrała akta, by zacząć żmudny proces faksowania ich.

733Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 14:09

Roy Harper

Roy Harper
Roy spojrzał na plan.
- Mi pasuje. - powiedział

734Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 14:21

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Trzeba będzie jeszcze wezwać Vincenta... Lola, wyślij też faks do DEA. 
Potarł zmęczone i spocone czoło.
- To jeszcze raz. Roy i Cooper w grupie II. Ja i Tom w grupie I. Grupa III to Gabrielle Ramirez i Vincent Vega oraz Lola Martinez, która będzie siedzieć na jednym miejscu w furgonetce. Do tego mamy ludzi z DEA i DPS. Wszystko jasne?! To teraz wszyscy możecie iść sobie na strzelnicę potrenować. Lola, zabierzesz Roya i mu pokażesz naszą salę do ćwiczeń?

735Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 14:59

Vincent Vega

Vincent Vega
/ta sama data, nie wiem jaka. 18.10.2013?/

Vincent wpadł do biura, poprawiając guziki służbowej koszuli.
- Jestem! - wysapał. Zapewne wiedział już o akcji i był w magazynie sprawdzić stan swojego sprzętu.

736Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 15:13

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Tajest!-powiedziała i zaraz zabrała się za faksy do DEA.
-Wszystko jasne, szeryfie.-dodała. Czyli jednak weźmie jakiś... bierny udział w akcji! Chociaż tyle!
-O... no, pewnie.-uśmiechnęła się do Roya, gotowa iść do strzelnicy.
-Wow, Vincent, gdzieś ty się podziewał?-spytała kolegi, gdy ten się pojawił.-Idziemy do strzelnicy. Idziesz też?-zapytała, przystając na chwilę.

737Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 26 Lip 2015, 15:58

Vincent Vega

Vincent Vega
- E, no, w magazynie byłem. Sprzęt sprawdzałem - wyjaśnił. Chwilę milczał, a potem odparł pospiesznie: - No jasne.
Spojrzał na solidny brzuch Loli i zastanawiał się chwilę, czy to bezpieczne strzelać w zaawansowanej ciąży. Odrzut i te sprawy.
- No, dobra. To idziemy, tak?
Nie jego sprawa niby, nie?

---> strzelnica

738Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 29 Lip 2015, 18:24

Roy Harper

Roy Harper
22.01.14 rano

Roy, jak zawsze o tej porze przyszedł do pracy. Zaparzył kawę i usiadł przy biurku zajął się robotą papierkową, nie cierpiał pracować w biurze, ale z czegoś trzeba żyć.

739Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Czw 30 Lip 2015, 11:55

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
// 22.01.2014, poranek

Ze swojego biura wyszedł nie kto jak sam szeryf. Jadł właśnie kanapkę z tuńczykiem, chociaż wolałby burgera.
- O, Harper. Znaczy, ten drugi Harper - przywitał się.

740Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Czw 30 Lip 2015, 12:06

Roy Harper

Roy Harper
Roy obrócił się na krześle w stronę szeryfa.
- Witaj szefie. - przywitał się. - Co słychać?

741Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Czw 30 Lip 2015, 12:33

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Przełknął ostatni kawałek kanapki i potarł usta serwetką. No bo nie rękawem.
- To raczej ja powinienem zapytać - odparł - jak tam w miasteczku? Mieliśmy ostatnio sporo zgłoszeń o... jakiś podejrzanych małolatach przy szkole.

742Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Czw 30 Lip 2015, 12:55

Roy Harper

Roy Harper
- Eee... to ja może wsiądę w radiowóz i przejadę się po okolicy. - zaproponował.
Roy spakował rzeczy niezbędne na patrol (kluczyki do samochodu, pączki, kawę, płytę Bee Gees) i wyszedł z biura.

/zt

743Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 13:09

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
// 23.01.2014, poranek

Kolejny dzień na służbie... tym razem papierkowej. Szeryf załatwiał formalności związane z DEA ale także musiał skontaktować się z więzieniem. Tak, więzieniem stanowym, które też było pod jego jurysdykcją. 
- Potrzebny mi ktoś do transportu, ale to już! - krzyknął na całe gardło, czując, że chyba za chwile głos straci.

744Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 15:48

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
/ j/w

Gabrielle wychylila się zza monitora, rzucajac spojrzenie w strone gabinetu szeryfa. Odkladajac dlugopis, zerknela za siebie i nie widząc nikogo chętnego, wstala z miejsca. Strzepujac z koszuli jakis paproch, ruszyla do szeryfa. Stanęła w progu, wyprostowana i gotowa.
- Gdzie jechac?

745Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 15:53

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Hm? O, Cooper. Znaczy, Ramirez. - poprawił się - Ramirez-Cooper. Sierżancie... tak. Trzeba przetransportować skazaną z aresztu do więzienia. My oczywiście się tym musimy zająć. Więc...
Oddał jej kluczyki.
- Na parkingu czeka furgonetka. Tylko bez numerów, jasne, sierżancie?

746Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 16:12

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Podeszła bliżej biurka, mierzac szefa spojrzeniem i nie rozumiejac jego jakania. Nie skomentowala tego jednak, tylko McConnora i jego ochrzanu sie obawiając. Wyciągnęła rękę po kluczyki i kiwnela glowa.
- Tak jest. Nie bede odbijać siostry z wiezienia.
Odpowiedziała, może nieco bezczelnie ale nie mogąc się powstrzymać. Od razu też zrobiła w tyl zwrot i ruszyla do aresztu. Jak szef będzie chciał dać jej po uszach to i tak da. Po drodze rzucila prośbę o papiery, do kolegi w dyspozytorce i złapała klucze do aresztu.

747Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 16:16

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Nie o ot mi chodzi Gabrielle....
Jasne, miał na myśli sprawy sióstr, ale nie widział Gabrielle jako tkaiej, która by organizowała Jailbreak. Raczej obawiał się innych, bardziej subtelnych zagrań.

W końcu Gabrielle została zaprowadzona do więźniarki. A właściwie - więźniarek. Dwie czarnoskóre, otyłe kobiety.

748Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 16:52

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Wycieczka!
Zawolala do kobiet i kiwnela na nie glowa, coby ruszyły grube zadki. Klucz zazgrzytal w zamku i drzwi zapiszczaly, wzywajac do naoliwienia zawiasów. A o nich wiezniarki mogly pomarzyć. Nowy dom czekał.
- Wylazic i pod ścianę.
Zerknela na kolege na końcu korytarza i przygotowała kajdanki. Jelis mg nie przewidywal niespodzianek to kobiety zostaly skute a Gab ruszyla z nimi do samochodu.

749Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pią 31 Lip 2015, 16:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kobiety raczej się nie stawiały. Grzecznie dały się przeszukać, po czym zaprowadzić do specjalnej furgonetki więziennej. 
Gabi wraz z innym oficerem zasiadła w aucie i mogła ruszać.

/ zt - więzienie

750Biuro szeryfa i areszt - Page 30 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sob 01 Sie 2015, 16:18

Roy Harper

Roy Harper
24.01.14 poranek

Roy wszedł do biura i zrobił kawę. Miał zamiar przesłuchać przesłuchać dilera, ale najpierw zajął się porządkowaniem akt. Gdy już to zrobił poszedł do pokoju przesłuchań, gdzie czekał już aresztowany.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 30 z 39]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach